Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość miulka
do karooola22 u dr. Oniszczuk byłam w Eskulapie na Nowym Świecie, tam przyjmuje we wtorki po 15.30, za wizyte nic nie płaciłam, bo mam ubezpieczenie z zakładu pracy, ale tak normalnie to wizyta chyba ok. 60zł, z tego co wiem to przyjmuje też na Białówny, też Eskulap, tel do rejestracji 085 745 00 37 albo 085 742 63 42, tam na pewno wszystkiego się dowiesz lepiej, co, kiedy i za ile, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a tak a propos Ewy Nowak to wydaje mi się,że est to kwestia tego czego kto oczekuje. Ja np przez lata szpikowałam sie lekami i byłam szpikowana i przez to teraz muszę wszytko odwracać i bedąc studentem farmacji po tylu latach dochodzę do wniosku ,ze leki synteyczne należy brać w ostateczności i naprawę trzeba bardzo uważać. I mi odpowiada w tym momencie ,ze jest w Białymstoku choć jeden lekarz który leczy tez homeopatycznie i kombinuje jak to zrobic żeby nie wysadzic wątroby lekami i takie tam.Zresztą poszłam do niej właśnie dlatego że wiedziałam ,ze ona leczy troszke inaczej. Dopiero teraz zrozumiałam jak ważny jest oprócz leków zdrowy styl życia i odżywiania i mi takie całościowe podejście podoba sie.Mam do niej tez trochę zastrzeżeń- ale póki co są małego kalibru.Jeślibym do niej nie chodziła to myslę ,ze wybrałabym dr Oniszczuk właśnie,ale póki co leczenie dr Nowak mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Czy ktoras z Was miala robione badanie HSG?Jak jest ze skierowaniem,slyszalam,ze ciezko dostac i trzeba sporo placic za to.I jeszcze IUI.Na czym polega ta stymulacja?Pozdrawiam aisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra22
witam, niedawno dowiedziałam sie, że powinnam zrobić test na typ wirusa HPV, który u mnie stwierdzono. Mój ginekolog "zaprosił" mnie do swojego prywatnego gabinetu, gdzie miałabym zapłacić 300 zł. Czy w Białymstoku można zrobić to badanie trochę taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimo
hej. a wiec jesli ktoś pyta o niejakiego Wojciecha Karwowskiego z Zamenhofa, to ja mogę coś na jego temat napisać. Miałam z nim przyjemność na Warszwaskiej, gdzie pracuje na Patologii Ciąży. Zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie, i w odróżnieniu od innych tamtejszych lekarzy, jest miły, uprzejmy i nie robim wielkiej łaski że ze mną rozmawial ( jak to było z innymi). Poprowadził moją ciążę od początku do końca, bez żadnych ale. Był przy porodzie i opieka poporodowa też super. Także gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guana
Dzieki za informację.Byłam u dr.Karwowskiego na pierwszej wizycie wydał mi się sympatyczny, zrobił na mnie dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Ja też już wcześniej pisałam,że polecam dr Karwowskiego.Naprawdę bardzo sympatyczny,miły i rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
no tak a ja nie otrzymałam odpowiedzi na temat dr Macieja Lipskiego z polikliniki Arciszewskiego .Pytam raz jeszcze czy któraś może prowadziła u niego ciaze i poród bardzo prosze o jakąś opinie na temat tego lekarza .Niby jest ok ale chciała bym się upewnic .Bo jeśli jest lepszy specjalista to szybko się przepisze .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efunia
JA własnie prowadze ciaze u dr. Macieja Lipskiego i powiem ze jestem bardzo zadowolona. Co prawda zapisalam sie do niego dopiero okolo 26 tc. Doktor Lipski jest bardzo sympatyczny, komunikatywny, rzeczowy. Mysle tez ze kompetentny. Moja bratowa prowadzila u niego cala ciaze zakonczona CC wlasnie w wykonaniu dr Lipskiego. Jest bardzo zadowolona. A CC przeprowadzona wzorcowo, kosmetycznie wrecz:) I jeszcze z kilku innych zrodel slyszlama same dobre rzeczy na jego temat. Polecam Ja rodze juz lada dzien i mysle ze silami natury. Dam znac jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
Dzięki Efunia uspokoiłas mnie.Mianowicie troche mnie zaniepokoiło ze mnie nie ważył (byłam dopiero na 2wizytach) a z racji nieciekawego przebiegu pierwszej ciazy chyba jestem przewrażliwiona :) ,ale gdy zapytałam czy jako lekarz prowadzący będzie przy porodzie zdziwiło mnie jak odpowiedział -że nie wie czy mu cos nie wypadnie i nie może obiecac ,więc trochę tu czegos nie rozumiem .życze Ci szczęsliwego rozwiazania i odezwij sie po porodzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati99
hej dziewczyny już sama nie wiem go którego ginekologa mam się udać, bo tyle nazwisk wymieniłyście, że się pogubiłam..proszę polećcie mi dobrego lekarza na nfz, bo chodzi mi tylko o receptę..pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just_nowa
Witam, z zainteresowaniem śledzę wątek dotyczący gin i muszę w pełni zgodzić się z negatywnymi opiniami o dr.Gmyr i dr.Nowak. ja również nie mam miłych wspomnień z nimi związanych, ale nie będę już zagłębiać się w szczegóły. Po prostu nie polecam! aisha1982 - pytałaś o HSG ja od swojej gin dostałam skierowanie bez żadnych problemów. Jest ono bezpłatnie wykonywane w PSK. Inny problem u mnie był z wynikami, które trzeba wykonać prze badaniem. Chodzi mi o st. czystości. Zrobiłam mies temu i miałam 3 a to dyskwalifikuje do wykonania badania. Przeszłam miesięczną kurację i dziś poszłam znowu je zbadać st. I jaki był mój szok:znowu 3. Dodam że oba badania robiłam odpłatnie w Eskulapie na Nowym świecie. Wkurzona, że miesiąc w plecy poszłam z biegu do PSK i jakie moje zdziwienie było, gdy tam wyszła piękna czysta 2. Więc coś jest nie tak z tym lab w Eskulapie!!! Zwłaszcza że dwa razy z rzędu miałam ten sam wynik w przeciągu mies (dokładnie brzmiał tak samo bo porównałam oba później w domku) mimo leczenia! teraz mogę spokojnie iść na badanie mam je w środę pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just_nowa zycze Ci powodzenia. Ech jak to trzeba mieć zdrowie żeby móc chorować. Za dwa tygodnie ruszam do dr Oniszczuk prywatnie. Jestem pełna wiary że dokonalam dobrego wyboru ale okaże się to niebawem. Do w/w profesorka już nie chodzę z pewnych poważnych osobistych względów. Nie urągam mu jako fachowcowi bo na pewno jest dobrym specjalistą ale jest równiez tylko człowiekiem i na własnej skórze przekonałam się że nie jest nieomylny. O mało nie przepłaciłam własnym życiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Just_Nowa! Bardzo Cie prosze,jak bedziesz juz po badaniu to daj znac jak to przeszlas.Dzieki za odpowiedz i zycze powodzenia,trzymam kciuki:)A badanie czystosci ile kosztuje?I kto bedzie Ci robil HSG?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Którego z lekarzy polecacie z kliniki na parkowej. Chce tam sie wybrac, a nie wiem nic o lekarzach, którzy tam przyjmują. Prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just_nowa
Witam ponownie, jestem już po badaniu :) Dziękuję za słowa wsparcia! Wszystko w porządku co do wyniku, co do badania to nie było tak strasznie jak to niektórzy opisują na forach (a uwierzcie trochę się naczytałam :)) aisha1982 - badanie robiła dr.Świątecka - pełny profesjonalizm i bardzo przyjemne podejście do pacjenta. Badanie trwało ok.10 min. Nie powiem, żeby nie bolało, ale to był ból jak przy miesiączce. Ja niestety nie mam "lekkich" miesiączek, więc trochę czułam badanie, ale jeżeli ty przechodzisz je bezboleśnie to spokojnie nie ma się czego obawiać. Po wszystkim położono mnie na sali, musiałam pozostać z 2 h pod obserwacją. Ale od razu zaproponowano zastrzyk rozkurczowy i jak ręką odjął. 20 min po badaniu byłam jak nowo narodzona i czekałam tylko na wyniki. Ok 15 byłam już w domku. Tak więc nie bać się dziewczyny a wiedza o tym czy tam wszystko drożne jest bardzo ważna! Odnośnie badania st.czystości to w Eskulapie płaciłam 12zł ale jak pisałam wyżej NIE POLECAM tej placówki! W PSK dowiedziałam się, że ze skierowaniem robią to bezpłatnie, ja bez skierowania (bo jak pisałam trafiłam tam z biegu) płaciłam ok.36 zł. Nie wiem jak gdzie indziej. Wydaje mi się, że twój gin powinien bez problemu wypisać skierowanie. Na OB, które też trzeba mieć miałam skierowanie od rodzinnej (wystawione bez problemów). Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Az mi ulzylo!!!Moje miesiaczki tez sa strasznie bolace wiec chyba mnie nic nie zdziwi na tym badaniu:)Ciesze sie ze u Ciebie wszystko w porzadku,to teraz do dziela i powodzenia:)Ja wybiore sie teraz do swojego lekarza prosic o skierowanie:0Dziekuje bardzo za informacje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do qazz niedługo będę rodzić na prakowej. Za żadne skarby nie idz do doktora PIECIUKIEWICZA on prowadził moją pierwszą ciąże - stressss, płacz po każdej wizycie, tylko mąż a nie zmieniaj lekarza ale go też wkurzył 7 miesiącu to nie chciałam pod koniec zmieniać. Facet ma wiedzę ale nie ma podejścia. Z drugą ciążą chodzę do dr Sobowleskiego bardzo go sobie cenię. Potrafi uspokoić a mam ciąże zazgrożoną, można do niego zadzwonić się poradzić zawsze wysłucha, pocieszy, podtrzyma na duchu a w moim wypadku to jest bardzo ważne kiedy mam zagrożoną. Innych lekarzy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia k
Czy ktos był w nowej poradni na ul. Krętej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Na Kręta teraz sie chyba przeniosła Nowak z Grottgera. Nie polecam. Wczoraj byłam też na Parkowej u starego Tomaszewskiego i też nie zapałaliśmy do siebie sympatią, nie potraktował do końca poważnie mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti73
dziewczyny a co myślicie o prof Knapp? w necie znalazłam, że ma spore osiągnięcia? Dlaczego tutaj nic o nim nie mogę znależć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 5lat temu bylam u M.Pytko i tez stwierdzila u mnie nadzerke chciala usunac laserowo zaspiewala 600 to podziekowalam poszlam do A.Nowaka przyjmowal na fundusz na Warszawskiej bylam 3 razy i wyleczyl.Ostatnio wybralam sie do M.Lipskiego ale wiecej nie pojde pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
do Anika 505-napisz prosze u Lipskiego byłas prywatnie czy na fundusz ,interesuje mnie każda opinia na temat tego lekarza bo prowadzę u niego ciaże i nie podoba mi sie parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w lutym szybko musialam isc do ginekologa bolaly mnie jajniki zrobil usg ale nic nie wykazalo.zapytal tylko czy nie jestem w ciazy wiecej zadnych pytan powieedzialam ze mam bolaca miesiączke a on bez pytania mojego wypisal mi tabletki antykoncepcyjne najdrozsze bez badania o nie nie prosilam i powiedzial ze bedzie po sprawie.bylam na Zamenhoffa zaplacilam 130.Ponoc tam przymuje Artur Nowak mily gosc leczylam u niego nadzerke na Warszawskiej ale teraz chyba przyjmuje u Arciszewskiego wiem ze dobrzy lekarze sa na TBS tam od razu jest szkola rodzenia i na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u Lipskiego bylam raz i powiem,że nie za bardzo dobrze mysle o nim jak o lekarzu. Pamietam,że wziął kase, dał tabletki, nie szukając przyczyny. Nawet nie było wywiadu, sama mówiłam mu co i jak,nie zadawał żadnych pytań, nie doszukiwał się skąd może wynikać problem.Bardzo miły, nie powiem,ale na tym się skończyło. Z kolei na TBS jest przemiał, bardzo dużo osób, jestem tam zarejstrowana, najlepszy z lekrzy na TBS jest prof.,ale jest dość sędziwy,więc chyba nie przyjmuje już nowych kobiet,nie wiem. Jego syna nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzena a dlaczego nie polecasz syna bo ja wlasnie kiedys do niego chodzilam i na dzien dobry zbadal piersi,cytologia i inne badania ja bylam zadowolona tylko dla mnie to za daleko dojezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Byłam u dr Lipskiego rok temu. Trafiłam do niego po rocznym szwędaniu się po lekarzach. Miałam poważne zrosty i to on jedyny wykrył to i zrobił laporoskopie. 2 Wizyty u niego wspominam bardzo dobrze, znowu pobyt na zamenhofa jako wielki koszmar ale o tym pisałam wcześniej. Jestem jemu wdzięczna że dłużej nie musiałam chodzić na czworaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość este
Dziewczyny mam pytanie odnośnie dr. Oniszczuk. Agus55 napisała kilka stron wcześniej, że była u niej w Eskulapie i dostała skierowanie na badania (cytologię, posiew itp.) Czy te badania też są płatne, czy - skoro lekarz wystawił skierowanie - to robią je na NFZ? I czy lekarz przyjmyjący prywatnie może skierować na leczenie do innego lekarza (np. endykrynologa), już na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja84
Ja polecam dr Sobolewskiego z Parkowej, bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Nie bagatelizuje, poważnie podchodzi do pacjentek. Zawsze można na niego liczyć, porozmawia, podtrzyma na duchu. Naprawdę serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×