Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

to sie strasznie ciesze ze dr Kluczyk takze Wam przypadla do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
A pewnie że przypadła:)) Niedługo znowu do niej idę i szczerze mówiąc nie mam żadnego stresu pod tym względem. Wolę wizytę u Niej niż u dentysty (choć tez mam fajnego). Pozdrawiam gorąco:) Nic żebym miała coś przeciwko, ale zauważyłyście że ona ma chyba jakąś umowę z Shering'iem? Te firmowe kalendarzyki i przypisywanie Yasminu w większości wypadków...Aaajjjjj taam, każdy lekarz pewnie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...
biore cilest i jka pojde do niej na wizuyte to chcę zeby mi dalej cilest przepisywala, do tej pory chodzilam prywatnie a teraz mnie nie bardzo stac wiec chce zmienic lekarza wlasnie na dr kulczyk ale nie tabletki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmm jak powiesz ze do tej pory bralas cilest to nie zmieni Ci na inne a co tych ich faryszkow heheh to ostatnio zauwazylam ze zmienily ;) i na pewno nie przepisuje hurtowo yasmin , wiem zaraz powiecie za za duzo ja chwale ale ja mam naprawde za co :D chodze do niej juz ponad dwa lata i jest moim jedynym ginekologiem u ktorego bylam,ale wracajac do tematu kazdy lekarz ma profity od firm farmaceutycznych ... wiec to norma , ale kto jak kto wg mnie dr Kluczyk nie wcisnie yasin tylko po to ze dostanie wycieczke od ilosci przepisanych ;) a do niej trafilam bo chodzila do niej tez moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
Oj ja też jestem pewna, że nie zmieni Ci Cilestu na Y. Chodziło mi tylko o to, że gdy czekałam na swoją kolejkę to większości kobitek Yasmin przypisywała. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że nie chce i już:p Oczywiście najpierw pada pytanie od Pani dr jaka ma być cena - i to jest oki:)))) Ja Jej za żadne skarby nie zamienię na innego lekarza:))))))))))))))))))))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
jest podobno dobry ginekolog na Antoniuku wiecie cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
zalezy o której częsi Antoniuka mówisz. bo ja chodziłam prawie pzrez 2 lata do babeczki w przychodni - Antoniuk 11 bodajze- chyba dr Suchecka- fajna kobitka ,usmiechnieta , duże kolejki do niej i w sumie nic zlego...ale zbadala mnie w tym czasie tylko raz i tylko hurtem Diane przepisywala i jak to juz pisałam z tą nadżerką to zbadła mnie i powiedziła ,ze jest ok , a za miesiac byłam u innej i powiedziala ,ze mama dużą nadzerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla ciezarnych kobiet
tez poleccie dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczeksmoczek
mam nadzieje ,z ejak bede w ciąży to bede miała tyle kasy ,zeby do prywatnego iść, bo szczerze mówiac to niestety moje zaufanie do państwowych gineklogow powaznie ejst nadwyręzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka smutna
Witam chcialabym sie dowiedziec jakie mogą byc konsekwencje tego ze np krawaie juz od 3 tygodni, a chcialam poronic i jest to prawdopodobnie, a raczej napewno to ze poronilam bo poronilam w tym przypadku napewno.Ale jake mogą byc konsekwencje tego dalszego krwawienia? a boję sie jakos isc do ginekologa:( proszę o szybko odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soski
a ja mysle , ze musisz iść do ginekologa, bo to nie jest jakas tam bzdura.. Nie wiem dlaczego sie boisz, chybaze sama to poronienie wywolalas i boisz si e,ze sie wyda,ale idz na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_cz
A ja bym chciała polecić pana dr Koladę już po pierwszej wizycie powiedział co mi jest a wczesniejszy lekarz powtarzał przez 2 lata że wszystko jest ok. Dr Kolada skierował na usg narządów rodnych, które sam zresztą robi i w ogóle jest miły i fajny facet:-). Przyjumje w szpitalu MSW oraz prywatnie naprzeciwko tego szpitala:-) no tylko jeżeli chce się umówić na wizytę to trzeba czekać 2 miesiące, chyba że się chce poczekać rano w kolejce to przyjmie tego samego dnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa*
a ja z kolei polecccam dr Komorowską - Januszko, z Zagumiennej. Starsza troche pani, sypmatyczna, delikatna! 50 zl wizyta..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_
Do dr Grycz się zraziłam..tzn moja mama bardziej. Bo ta własnie pani dr rozpoznała u mojej mamy ostre zapalanie janików i skierowała do szpitala, by tam jej wszytskow ycieli już.. A co się okazało na sali operacyjnej? Ze to zaden jajnik tylko wyrostek robaczkowy!! Ot... no chyba o tylu letniej praktyce to moja pani dr rozpoznać...nie wiem... Ja osobiście również nie mogę trafić na dobrego ginekologa. Mam zamiar wybrac się do dr Kulczyk i zobaczymy, co będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za
ja chodze do lekarza eee... nie pamietam jak sie nazywa gabinet ma na sienkiewicza kolo trzech klosow jest sympatyczny i zawsze jak spotkam sie znim na wizycie o wszystko mnie szczegolowo wypytuje i krzyczy tak krzyczy bo pale papierosy i biore tabsy, wszystko bylo by ok gdyby nie to ze tam jest wredna pielegniarka, lekaz zadko jest bo pracuje w szpitalu, badania robi mi co pol roku ostatnio mialam cytolopgie nieznam jeszcze wyniku.Kolejek nie ma na badania umawiam sie telefonicznie nie nazekam ale chcialabym zmienic blizej domuu i slyszalam ze zle prowadzi ciaze czy moze ktos zna dobrych lekarzy w okregu slonecznego stoku wysokiego stoczka dziesieciny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zielonych? słyszałam o takiej jednej pani na antoniuku. nie wiem jak sie nazywa kilka osob mi ją polecało, przyjmuje w przychodni, wszyscy ją chwalą.ale z tego co mi opowiadali to jej charakter by mi chyba nie podpasowal, a ja musze umiec dogadac sie z lekarzem. slyszeliscie cos o niej wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna__
Słyszałam coś o tej pani z antonika, ale nie wiem czy to ta..Ale raczej mało pozytywne opinie.. Nie mam pojęcia co robić bO okazuje sie, że dr Kulczyk tezcwcale taka rewelacyjna nie jest, może symatyczna, miła itd ale lekarzem dobrym nie jest...No nie wiem co to będzie, jestem naprawd epodłamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oro
Ja chodze do dr Gmyr w przychodni na Swobodnej. Jest ok. bada mnie na rozne sposoby:) Teraz prowadzi moja ciaze i jestem zadowolona. Tylko wyslala mnie na usg do takiego buca na Bialowny, ze jak nie bede miala mozliwosci zmiany osoby robiacej usg to zmienie tez lekarza prowadzacego. Oczywiscie wszystko jest na nfz - a to tez przeciez kasa z moich skladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_2001
Bylam u tej Gmyr na Swobodnej, bo do tej przychodni mam dwa kroki. Poza tym polecila mi ja moja mama, ktora byla zniej zadowolona. No i sie na niej przejechalam. Badac bada, ale jest bardzo niedelikatna! Raz sie zdarzylo, ze po badaniu przez dwa dni plamilam i usiasc nie dalam rady, bo tak mnie wszystko bolalo! Do tego wciskala mi hormony wiedzac, ze ich brac nie moge. Po zapytaniu sie czy jakies srodki zastepcze moge dostac, ale nie hormony, to sie zapytala czego konkternie chce. To ja odpowiedzialam, ze leki homeopatyczne (mam nieregularne miesiaczki i z tym problemem do niej przyszlam). To ona mi odpowiedziala, zebym poszla do apteki, bo ona nie wie jakie teraz leki sa dostepne. Jeszcze powiedziala to w taki opryskliwy sposob. No i wcisnela mi jednak te hormony, ktore juz rok u mnie leza na polce. Kolada? Tez do niczego. Bada, ale tylko wzrokowo, nie robi stopnia czystkosci, nic nie robi tylko leki za prawie 100 zl wypisuje! I tez wlasnie mam problem ze znalezieniem lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venila
WItam Panie Polecam dr. Kłubowicza z Parkowej, zaprowadzilam do niego juz 3 kolezanki ktore zarzekaly sie ze do faceta nie pojda i sa tak zachwycone ze namawiaja innych:) Mila atmosfera, troskliwa opieka i naprawde duza delikatnosc sprawia, ze az chce sie chodzic na badania raz do roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venila
Chce tez dodac, ze doktor Kłubowicz nie naciaga kobiet na kase, nie faszeruje lekami jak inni, potrafi tez zredukować stres u kobiety, szczegolnie jesli jest po raz pierwszy, zartuje, pyta itd. WARTO miec takiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele
piszcie....zróbmy wywiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chodziłam do dr Kluczyk i szukam dalej..to jednak nie to.. Może ktoś ma namiary na dr Janucik-Gacutę, słyszałam o niej pozytywne opinie ale nigdzie nie mogę znależć namiarów na nią. Może ktoś z Was u niej był? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
dr JAnucik GAcuta przyjmuje podobno na Kołodziejskiej 17, ja osobiście trafiłam na nią w przychodni akademickiej (a tam lekarki ciągle się zmiejają) ta lekarka wykryła u mnie guza w persi i za tydzień już go nie bede miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tej której ciezko dogodzicP
Kulczyk ma ju zponad 50 lat.. Heh... Nie iwem ale chyba u wsyztskich wykrywa nadzerke..No i wypisuje tabletki antykoncpepcyjne bez zadnych badan w sumie..mowi ze zrobi je pozniej.. No pochdoze do neij jeszcze torche, ale cały czas bede sie ogladac za jakas lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka
Ja osobiście chodze do dr Bagan na Mickiwicza- kobitka super, zna się nie rzeczy, delikatna, miła, robi wszytski badania- bardzo troszczy się o pacjentki, zaprowadzila mnie do niej koleżanka równiez zadowolona z niej....Jest tylko 1 ale- te wielkie kolejki :( Masakra......ale lekarz świetny z niej pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in_red21
dr Mikolajewski; przyjmuje na piasta. jak dla mnie bomba. mily, uprzejmy, rowny facet, poagada doradzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti
witam wszystkie Panie:)). Ja mam od jakiegos czasu super lekarz, nazywa się dr Bidrycki i przyjmuje na ul. Krakowskiej w przychodni FEMINA - MED. JEST REWELACYJNY.wSZYSTKIE MOJE KOLEZANI DO NIEGO CHODZĄ ZRESZTĄ TO OD NICH O NIM SIE DOWIEDZIAŁAM.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankapodlasianka
Witajcie :) juz baaaardzo dlugo nie odwiedzalam ginekologa bo nie wiedzialam gdzie pojsc... chyba sprobuje dr kulczyk :) a chcialabym Was bardzo mocno uczulic na dr synoracka- bardzo nie delikatna, NIGDY nie badala mi piersi (chodzilam do niej ok 5 lat), przypisala pigulki bez zadnych badan, nie mowiac juz o kwestiach finansowych! stracilam sporo kasy bo nie powiedziala mi ze mam tylozgiecie macicy i ze na 99% bede miala cesarke- a wiedziala ze chce rodzic z mezem (takze szpital na mnie zarobil calkiem niepotrzebnie) o innej sprawie finansowej pisac nie bede- wystarczy chyba fakt iz zlozylam skarge na doktorke i miala kare... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaa
Obawiam się, że jestem w ciązy i w związku z tym chiałabym się wybrać do gina, robilam test, wyszedł negatywny, ale strach nie minął. Moja ginekolog ma straszne kolejki 2-3 tyg to dla mnie za długo. Możecie mi polecić kogoś kompetentnego kto będzie potrafił rozwiać moje wątpliwości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×