Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Kikunia a może wylicz sobie sama termin w przybliżeniu? 280 dni od ostatniej @ :) A już zapomniałam kiedy się wybierasz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no następną wizytę mam 9 czerwca, ale u mnie sie tak nie da bo niewiadomo kiedy nastąpiło zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy po powrocie od gina koniecznie zamelduj co i jak :) Pluszka a ty co ustaliłaś z ginem? W ogóle to senny dzien dzisaj. Jodełko a gdzie to ciebie wcieło? A może razem z genewą pochrapują? Głupawki już dostaję.. ja chę na łajzy... bo jak na razie to moje szare komórki poszły chyba na łajzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia ale to zwasze będzie w dużym przybliżeniu. Poza tym raczej nie miałaś jakiś skoków strasznie dużych w cyklach? Ja bym tam nie wytrzymała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
witam dziewczynki za 2 tygodnie bedzie wynik cytologi i wtedy zobaczymy co dalej ale pewnie i tak bede chciala zkonsultowac sie z jakims innym lekarzem, jakos ten do ktorego teraz chodze nie do konca mi lezy wydaje mi sie ze patrzy tylko w jedna strone a nie rozpatruje innych mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
wiecie wyczytalam dzis , ze ewa Dżyzga spodziewa sie drugiego dzidziusia za 5 miesiećy a ma przezciez 39 lat, to moze i nam sie w koncu uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Część dziewczynki, ja dzis pozniej , bo dopiero z pracy, Czarna, nic się nie martw ja tez jestem nauczycielem i własnie wrociłam z pracy a zaraz lece na konferencje i tez jakos nie mam czasu na sen , nie jestes sama,pozdrawiam zalatane belferzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
czego uczysz chcąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
czego uczysz chcąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to widze że niezłe ciało pedagogiczne tutaj mamy :D:D:D Pluszka a co tobie ten twój gin mówił? łykasz jakies tabsy czy na razie naturalnie? sorki jeśli już pisałas a mi to uciekło z dziurawej pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
nic nie biorę od pół roku próbujemy zajć w ciąże w sposób naturalny przedtem brałam tab antykoncepcyjne mój ginekolog nigdy nie proponowal mi jakiś badać wczoraj stwierdził ze pół roku to jeszcze nie powód zeby sprawdzac czy cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
miało być badań a nie badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
ten moj ginekolog nawet bardzo nie chetnie zapisywal mi tab antykoncepcyjne bo twierdzil ze to nic dobrego wiec nie sadze zeby był skory do jakis nowoczesnych badań czy ingerencji ( ale to tylko moje wrażenie po 4 wizytach ) wiec moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do wiesiolka to można nawet brac od pierwszego dnia cyklu, ja zaczynam od trzeciego bo mam krótkie cykle a owulację ok 9- 10 dnia cyklu wiec zeby wiesiolek mógl zadzialać trzeba wcześniej. Ja biore trzy razy dziennie po 2 tabletki bo tak powinno się brać. Pluszka Twój gin ma trochę racji, moja tez tak mówila zeby nie robić na razie badań bo to niekonieczne ale oczywiscie nie dawalo mi to spokoju i zrobilam i okazalo sie ze u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku. Na razie nie rób badań bo to kolejny stres, jesli nie masz żadnych zlych objawów to starajcie się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny zblizamy się do setnej strony. Trzeba Manuelowi powiedzieć zeby na setke coś nam przygotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przynajmniej wiesiołka jem tak jak trzeba :) ASwoją drogą czarna takie krótkie cykle są chyba lepsze tzn pod tym kątem że nie trzeba sie tyle naczekać. jak pamiętam swój na clo ten marcowy 22 dni na owu a potem jeszcze z 14 może nawet 16 już nie pamiętam, ale wiesz ile to czekania???? Czekasz na to na tamto, mozna oszaleć... A tak masz fajnie szybko wiesz co i jak :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam! coś czuję że ogólnie impra będzie na całego heheh :) No wypadnie nam ta setna stronka na przyszły tydzień, a przyszły tydzień będzie trzymał w napięciu :) A to balanga się szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak solaris , jak @ się kończy to prawie zaraz zaczynają się dni plodne i pojawia sie nadzieja. moje cykle sa 24-25 dniowe. Ale z drugiej strony mam swiadomosć ze wiecej razy próbuję niż inne a nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wyjdzie zobaczysz! :) Może wiesiołek pomoże na plemniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Dziewczyny! Wczoraj miałam noc z przebojami. Ból brzucha narastał i musiałam pojechać do znajomej lekarki na zastrzyk. Usnęłam dopiero ok. 2 godziny. Moja koleżanka nie wie, co mogło być przyczyną takiego bólu jajników i macicy. Dzisiaj jest właściwie spokój, brzuch boli mnie tylko przy dotknięciu. Rano musiałam się wyspać, a potem bardzo szybko do pracy, bo w południe przyjmowałam delegację. Teraz gdzieś chwilowo poleźli i mogłam Wam przekazać wiadomość, że czuję się tak, jakbym potrzebowała realizacji pierwszej zasady wspomnianego już wczoraj chirurga. Zadowolę się wszystkim, nawet jagodzianką na kościach. Czuję się jak nieprzytomna i wolałabym, żeby mnie ktoś dobił. Postaram się odezwać wieczorem (chyba, że mnie ktoś dobije).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
No długie cykle ucza cieprpliwości ja mam 32- 3 3 dni zanim sie czegokolwiek doiczekam to moj ukochany ma juz dosyc bo ja tylko a moze juz a moze nie ajak myslisz , dobrze ze on tez chce tak jak ja dzidziunia to przynajmniej mnie rozumie. A czego ucze, tak w ogole to ze mna jest dziwacznie, jestem po historii ale już 3 razy msuiałam sie pzrwkwakifikowac , coby było zyc z czego i9 kredyt mieszkaniowy spałacac i na wesele odłpożyć , bo w sierpniu za mąż wychodze, teraz pracuje w klasie integracyjnej z dziecmi niepełnosprawnymi jako nauczyciel wspomagający. Jerst ciężko, ale i satysfakcja duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo nareszcie dałaś jakiś znak życia! Cieszę się że jest już ok. wracaj szybko do formy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cHCĄ CA BARDZO GRATULUJĘ WESELICHA:) a wiem coś o przekwalifikowywaniu się bo ja musialam zrobić drugi kierunek z informatyki zeby utzrymać sie w pracy. Genewa cieszę sie ze się odezwalaś. Wspólczuję z tymi bólami. To pewnie skurcze macicy po ingerencji czlowieka, bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
No wiesz Czrna w końcu trzeba było sie na cos zdecydować, na dzidziusia juz zdecydowaliśmy sie wiec przyszedl i czas na legalizacje, kredyt wsponie spłacamy, mieszkamy razem, to na co czekac no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Dobra lece na konferencje, będe pewno jeszcez potem, lubie czytrac co piszecie, chociaz jeszcze tak mi jakoś nie swojo , że sie wpycham papatki i cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, musisz nam przyslać potem fotki ze slubu:) Pewnikiem do ołtarza pójdziesz z dzieciatkiem pod sercem:) Będzie uczestniczylo w waszym ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Bardzo bym chciala, a pomyslelismy sobie, ze skotro i tak bedziemy razem to czemu juz nie zaczc, do sukienki jesczez sie zmieszcze, tylko troche obawiam sie czy dobrze bede sie czuła , pierwszej młodosci juz nie jestm to raz , dwa mopje kolezanki ktore sa obecnie w ciazy cały czas leza, ale mam nadzieje ze ze mna tak nie bedzie w koncu kazda jest inna, przysle przysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca przywitałyśmy cię i jestes już nasza ;) więc bez takich tu cichych tekstów bo manuelem poszczuję ;) O i weselicho się szykuje na topiku, i matury i obrony no, no :) A ja dzis zmykam już pa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch niemaly wsród starajacych sie:) A ja czekam na mojego bociana nadal- chyba łajza popił tak jak genewy. Alu manto sprawię jak sie pokaze, no chyba że odrobi spóźnienie z procentem:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Do solaris, będę już grzeczna, do reszty - wróciłma zpracy, moj ukochany wyjatkowo na 2 zmiane poszedł wiec siedze i pisze, sączę winko, a wogóle wstyd sie prztznać- wtajemniczcie mnie - co to zaq manuel, znam tylko jednego, ten co smaruje, byc może nie doczytałam wszystkiego , ale wstyd , nie dość ze ciało pedagogiczne to jeszce takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×