Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..27............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 24............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Bylam wczoraj u pani doktor, widzialam bijace serduszko i chyba wreszcie sie odwaze zeby zrobic zmiany w tabelce Solarisku dzikuje za zyczenia Tobie tez spokojnych Swiat i mimo wszystko spelnienia marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
to i ja poprawię tabelkę NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..27............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja nanosze zmiany NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..27............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury i porcja codziennych fluidkow ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gapa ze mnie, miałam naniesc zmiany a zrobiłam kopiuj , wklej i zadowolona NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..29............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja nie mogę poprawić tabelki, bo czekam na następny cykl ;-) Entliczek jest rzeczywiście super wyposażony, byłam tam kilka razy, zabawki też są fajne dla dzieci. Właściwie wszystko tam jest, ale uchodzi za drogi sklep, choć to zależy od tego co się chce kupić. Kupiłam tkaninę dekoracyjną taką z tiulu i firanę kremową do tego, teraz się szyją. Mam duże okno i karnisz długi na całą ścianę, więc do zapłaty będę miała ok. 200 zł. Wybrałam i tak jedne z tańszych. Jestem padnięta po tym tygodniu , dobrze, że weekend przezd nami. Łasuch ze mnie starszny, zjadłam przed chwilą całe opakowanie łososia wędzonego (10 dag). Pychota! Dawno nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to? smuutaska ma od sierpnia niepoprawiona tabeleczke?? Ja czekam na 21...juz niedlugo. Jak zwykle najgorszy czas... Ale jakos mam podwiadomie prezcucie ze @ przyjdzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..29............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny? A co oznaczają bardzo liczne nabłonki płaskie i leukocyty w śluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko nie mam zielonego pojecia---leukocyty w moczu na pewno swiadcza o stanie zapalnym w drogach moczowych---ale w sluzie?? nie wiem ja czekam na @ --jutro , pojutrze cos mnie dol brzucha pobolewa swieta ida ,a ja mam takego lenia ,ze hej---nic mi sie nie chce--nawet myslec sprzataniu ,a co dopiero o dzialaniu w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Przyszla do mnie @ i musze wziac sie za jakas prace, bo chyba zaraz oszaleje. Jest mi bardzo smutno, tym bardziej ze meza nie bedzie w domu do 21 i nie mam sie komu wyzalic. Odechcialo mi sie nawet isc na Wigilie do rodzicow i tesciow, bo znowu beda nam zyczyc zebysmy ,,wreszcie zdecydowali sie na dziecko\". Chyba sie wtedy rozplacze. Ide sprzatac lazienke. Wiem, ze dzis nidziela, ale nie wytrzymam siedzac bezczynnie. Sory za dolujacy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko - 🌼 nawet nie wiem co ci napisac, pamietam jak to jest, przytulam cie mocno, mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................07.01 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela................21.............................10.12. majka74.......Majka............17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 Chcąca bardzo.... Aga....... ..29............................28.02 pafnucy100.........Monika..... 27............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 pluszka..........Beata............8..............................03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Poprawiłam tabelkę. Skasowałam się, bo nie mam pojęcia kiedy znowu będę mogła zacząć się starać. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny---chyba mi sie udalo!!!!!!!! dwa testy i na obydwu sa drugie slabiutkie kreseczki!!! bede na 100% pewna po wizycie u gin. zadnych objawow nie mam---myslalam ,ze nic z tego w tym miesiacu nie bedzie --bo w \"tym\" czasie sprobowalismy tylko raz do tego mialam straszny kaszel od ktorego az mnie brzuch bolal (mysle ,ze nie zaszkodzil on malenstwu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska, ale oddyzwaj sie , mimo ze w tabelce cie nie ma perfumetka 🌼 a na nowy tydzien , juz przedswiatecxzny moc goracaych fluidkow ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik to ja jeszcze raz i tutaj zloze ci gratulacje 🌼🌼 Smutasko tylko zagladaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zamykalam wczorajszy dzien o otwieram dzisiejszy;-) Jednak rozlozyl mnie ten bol gardla, bylam wczoraj u lekarza i od dzisiaj na zwolnienie. Siedze w domku troche przynajmniej nadrobie zaleglosci i ogarne ten balagan przed swietami i troche odpoczne;-) Milego dzionka wszystkim 🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️]🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca znowu raniutko - jak wczorajsze wyniki? a ja dzis pospalam do 9tej;-) Anik odezwij sie ???? Pozdrowienia dla wszystkich 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja jeszcze pracuje na noki ale mysle, ze tylko do konca roku na razie wszystko ok. do lekarza sie jeszcze nie umowilam myslalam wczoraj ale nie bylo go w pracy---musze sie z nim zobaczyc bo na swietach skonczy mi sie luteina a raczej nie powinno sie ja przerywac---- \\Pluszko tobie wypisuje ja gin---? a nie moze rodzinny? bo w aptece bez recepty chyba mi jej nie wydadza? chcialabym pojsc na 1-sza wizyte jak juz bedzie widac tetno odpisz jak to jest z ta luteina? Chcaca wielkie dzieki za fluidki----widziszjak sie przydaly? ostatnio malo nas tutaj zagladalo i ja lapalam chyba wszystkie Pozdrowienia dla reszty dziewczyn \\buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik mi wypisuje ginekolog, nawet nie próbowalam prosic rodzinnego o to, ale moze spróbuj najwyzej ci powie ze nie A skoro Anik juz fluidków nie lapie to nastepna z nas ma szanse, bo Chcac ma dobra reke do fluidków;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca chyba juz tylko my zostalyśmy na strazy topiku - napisz jak usg??? julk_a - 🌼 smuuutaska - 🌼 olinek - 🌼 Aneta30 - 🌼 solaris - 🌼 anik 31 - 🌼 E.C - 🌼 KIKI13 - 🌼 ellulka - 🌼 majka74 - 🌼 genewa - 🌼 kikunia8 - 🌼 Chcąca bardzo - 🌼 pafnucy100 - 🌼 jodełka -🌼 Czarna31 - 🌼 atena32 - 🌼 Castopea- 🌼 mea - 🌼 i dla wszystkich pozostalych -🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam zagladam...:) Ale mam jakiegos \"fana\" ktory mi juz wytkanał ze pisuje na tym cytuje\"durnym topiku\"..... Wiec wole juz poczytywac:D Pewnie sie zaktualizuje w tabeleczce najadalej jutro bo czuje ze @ ku mnie powolnym krokiem sunie;) Tempka mi spadala dzis o 5 kresek....tak ze wszystko jasne.... Ale nawet mam dobry humor...:DW koncu Swieta i nie nalezy sie zasmucac:) Aaa.....moj M dzis pojechał i zrobił seminogram-jutro juz cos sie wyjasni przynajmniej:) Aniczku do Ciebie prosba. O aktualizacje w naszej tabeleczce zebys ja w kocu juz zmieniła na te nizzsza......:D I na tym drugim topiku tazke bo porzadki z tabelkami przeprowadzamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×