Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

oooooooo jeeeeeeeest!!! czarna doszło wyglądasz prześlicznie jak laleczka ,teraz też masz długie włosy ? Genewo chyba cie ktoś dawno nie ochrzanił , więc ja to robie , żadna szara myszka , tylko ładna bużka dojrzałej kobiety ,wiem że napewno żadna nie lubi się w lustrze ja sie nie lubie a zdjęcia to koszmar jestem na nich taka pyzata , wszystkie jesteście super ,i naprawde chciałabym z wami tak na żywo pogadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa , spiewałaś? Gdzie . Ja też troche spiewam , głównie na karaoke:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, obok mnie cały czas takie tragedie się dzieją. Posłałam Ci do obejrzenia paszczurka na wakacjach:) W Rzymie, to uwierzcie, nie ma się za kim obejrzeć. Mit przytojnego Włocha padł z łoskotem. Włosi są bardzo niscy i najcześciej niezbyt urodziwi. Nawet ja, przy swoim niskim wzroście, patrzyłam na niektórych z góry (160 cm). Jak już zobaczyłam kogoś przystojnego, to najcześciej był to turysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czemu odesłałas moje zdjęcie , chyba nie chcesz już na nie patrzec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena teraz też mam dlugie wlosy, wogóle sie nie zmienilam. Genewa przecież Ty śliczna dziewczyna jestes:) Co Ty z tym lustrem. Castopea wysylam moją gebulkę:) Przykro mi z powodu kolegi - taki mlody:( Dziewczyny a ja to dopiero mam problem po trzydziestce już jestem a jak idę do knajpy to mi się jeszcze zdarza że proszą mnie o dowód osobisty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, oj, śpiewało się, to tu, to tam. Kilkanaście lat w różnych chórach. Teraz nie śpiewam, bo przez leki przeciwastmatyczne (wziewy) zmieniła mi się barwa głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ja odeslalam:) Lo matko to przez pomylkę, bo dalam odpowiedz na list i wyslalo pewnie tez zdjecie. Sorki, no co ty jak to nie chcę parzeć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie chwali , ja śpiewam zwsze i wszędzie:-)))Głos mam nie kształcony więc jest to czysta amatorszczyzna :-)0 Uciekam już , Buziaczki dziewczynki :-)))😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Czarna- ja mam ten sam problem..... :). Mam kartę pracownika naukowego a w Jagiellonce (Biblioteka Jagiellońska) zawsze mi każą dodatkowo dowód pokazać , ze niby nie moja.... O konduktorach wyzywających od smarkul nie wspomnę.... :/ Atena- ja też poproszę o zdjęcie..... :). jodelka30@tlen.pl :)))))))))))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelka ja czasem jeżdze do Krakowa. Jak będe się wybierać to dam ci znać, moze na kawke pójdziemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Jassssne :))))). Bardzo chętnie:). Moze nas kelner wylegitymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Kinia! Dbaj tam ładnie o siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! nie było mnie chwilkę a tu taki cudny tłumik! Ech jak ja was lubie! U mnie też w zasadzie posucha kompletna, więc roślinki biedne :( Agatje dzięki za info o clo:) Ateno ja biorę metformaks tylko od 1 dc do owu, więc nie jest źle. Generalnie nie zauważyłam wzdęć, ale to chyba dltego że jestem strasznie owocożerna i zganiam to pewnie na owoce.... hmmm chyba sobie nie przypominam takich kłopotów...myślę że to dletego że ujednak mam przerwy w braniu. Bardziej natomiast mnie stresuje to czy nie będzie tak jak za pierwszym razem, bo w pierszym miesiącu to myślałam że nie dam rady się przystosować, miałam ciągłe i nagłe biegunki i bałam się wychodzić z domu, że nie nie zdążę i takie tam :) Ja też jestem za zlocikiem :) Bardzo chętnie!!!! U mnie wchodzą w grę tylko weekendy. A teraz zmykam bo i tak dzisiaj wyjątkowo robota mnie przetrzymała .. Papa do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo i prawdziwa Czarnulko dostałam Wasze Fotki i serdecznie WAm dziękuję już szukam czegoś co nadaje się dla ludzkich oczu i zaraz wyśle.Reszta dziewuszek prześle chyba też proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna,wysłałam do Ciebie ,napisz proszę czy przyszły to wyśle pozosrałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, do mnie nic nie przyszło. Wysyłasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea doszlo, ale kobieto malo Cię widać na tym zdjęciu, masz jakieś z bliższej odleglości? Twój piesek śliczny a mężczyzna tez slabo widoczny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zgrabniutka z Ciebie blondyneczka Castopea :) a ja myślalam że Ty brunetka jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea wysłałam do Ciebie swoje oblicze:D i proszę o Twoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, jesteś zainteresowana takim tematem: Komunikacja marketingowa w czasach nieufności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobiłam porządek z adresami i mam nadzieje że wszyskim wysłałam , jeśli kogoś pominęłam to się upominac . Ale super by było tak się spotkac ,genewa by grała na gitarze , kikunia będzie śpiewac , jodełka grac na cymbałach , manuel będzie smażyc kiełbaski a pozostałe będą tańczyc , no chyba że macie jeszcze jakies ukryte talenty , to wykorzystamy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa jestem zainteresowana:) czyżbyś miała coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×