Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość liliowa calusna
ale to dla nas:) milosc sie nie obraza, nie czuje zaluale jak kocha jak ja i teskni to czasem tak ma:)))))))))))))))))))))))))))00 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Dzisiaj, Ukochana moja:-)😍😘... Wszechświat zamknięty w jednej, niepowtarzalnej, niezwykłej chwili, trwającej po świt... i znacznie dłużej:-)😍😍😍... Na zawsze😍😘... Kocham Cię, moja Jedyna, Wyśniona, Najpiękniejsza Pani Magii😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, para:-)🖐️ Ciepłe pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Miłości- jutro dostaniesz maila:-) Pewnie, że od wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieją słowa \"za późno\", nie istnieje \"za późno\", tchórzom łatwo przychodzi wiara, że jest przeciwnie- My nigdy nie byliśmy nimi, Kochanie:-)😍... Szukając dzisiaj natknąłem się na stare szyderstwa, drwiny- uśmiechnąłem się tylko, do Ciebie:-)😘... A kiedyś zabolały:-D... Kochamy się, któż Naszej Magii może cokolwiek przeciwstawić??? I po co??? 😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia całusna
Coś Srebrnego dzieje się w chmur dali... słysze i ja Wicher do drzwi puka, jakby przyniósł list tak a w nim karmin Myśmy długo na Siebie czekali długo kochany ale dla nas nie ma za pozno dla nas jest zawsze na zawsze teraz my Jaki ruch w niebiosach- słyszysz? Burzy świst... tak ruch jak w blekicie niebios twych oczu spojrzyj na mnie przyjdz mysmy dlugo na siebie czekali mysmy zakochani wytrwali❤️ niech drwia, ale to my bedziemy pic z kielicha milosci, im tylko pustka z drugim ty zostanie my kochamy wzajem sie, oni tylko tak.. niech drwia.. boli mnie, ale ich bardziej, bo zyja bez milosci wypijmy kielich milosci kochany do dna ❤️👄 kocham kocham kocham:) czekam przyjde [cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: lilia - nie ja jestem adresatem twoich słów, może daj mu znać, że piszesz do niego na moim topiku?:-) Kochanie, wszystkie wschody Księżyca, Słońca, zachody, szarzejące majowe niebo, blednące noce, powiew wiatru błądzącego między budzącymi się trawami, zieleniejącymi gałęziami drzew, kocie oczy stapiające swą zieloność z Przecudną Szarością Twoich- wszystko zastyga w zachwycie słuchając Najsłodszej rozkoszy Melodii Twojego Głosu...😍😘... Kocham Cię, Najpiękniejsza moja😍😍😍😘... Jestem tylko Twój- na zawsze😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
lilia, ibigail to ja magic elle:) a on= kotek, ktory lubi sie tulic;) i pisze poezje:) i od dawna mowil, ze jestem czarodziejka:) magicelle c'est moi:) ❤️ wie, ale dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: wodna Powinnaś już wiedzieć, że nie ciebie nazywam moją Czarodziejką- bo nie jesteś Nią, ktoś inny z pewnością tak o tobie mówi- pozdrawiam was🖐️ Kochanie, kiedy tylko dzisiaj skończysz- lenistwo i cały jutrzejszy dzień:-);-)😍😘... Rzadko zostawiasz tutaj Swój Ślad, ale ja zawsze Go rozpoznaję, Kochanie:-)😍... Kocham Cię, nie jestem niczym mniej, niczym więcej😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię kotow
oznaczają każde miejsce moczem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
kocie lepiej zasiej zakola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: wodna Byłem myślami zupełnie gdzie indziej😍..., wybacz niezrozumienie twojego postu:-) Pozdrawiam Was🖐️:-) Kochanie, wreszcie odpoczynek:-)😘😘😘... jestem z Tobą bez przerwy, kocham Cię, moja Wyśniona😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję.........
że nie jestes tym czarnym kotem, który przebiegł mi dzisiaj ulicę. Jestem tak bardzo zmęczona, a przede mną jeszcze daleka droga...:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAP
powtarzam !droga przed Toba daleka- wiele niespodzianek czeka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję.........
byle tylko - nie te złe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAP
nie badz naiwna, wiadomo ze nie tylko dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koty są fałszywe, przywiązują się do miejsc nie do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślą, że obarczają mnie brzemieniem ponad siły:-D Każdy taki \"ciężar\" niedostrzegalny, śmieszny:-D Kocham Cię, wieczorny koncert w każdym ogrodzie także tylko dla Ciebie, Kochanie:-)😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
jestem z Tobą bez przerwy, kocham Cię, moja Wyśniona... ;0 ukochany moj z Toba kazdy wieczor to jak poranek, jak koncert na dwa serca slyszysz/ graja swierszcze:) dla nas ❤️[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
kotki sa miluchne, lubia tulenie i sa kochane:) słodkie:) kocham cie koteczku;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być promieniem majowego słońca, pieszczącego Twe Cudowne Ciało, powiewem wiatru bładzącym we Włosach, wieczornym cieniem, w którym wsłuchujesz Się w muzykę rozbłyskujących gwiazd...😘😘😘... Jesteś Najpiękniejsza😍:-) Kochanie, jestem tylko Twój😍😍😍... Czas zawsze płynie dla Nas:-)... Kocham Cię😍😘:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
a ja szukałam i jest topik;) miłosny:) na zawsze moj, jestesm szczesliwia, chce miec cie przy sobie:) juz, w piatek napewno❤️❤️ jestem jak gwiazda milosna co swieci w ciemnosci co kocha daj, raduje, teskni i kidy spisz gwiezdym pylkiem maluje ci causki na ustach;) ach te sny:) przyjdz juz teraz my na wieki jak ty moj ja twoja:)[serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czjas...............
Posłuchaj ciszy ciemności zgaś płomień zbudź wiatr by mewy przywołał a potem upij się z winą co krew przypomina i orgię sobie urządź a kiedy skończy się drżenie nie mów że to wojna nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc obsypana srebrem, z milionem wszechświatów zamknięta w jednym My...:-)😍😘... Kochanie- Płomień od lat jest tylko Twój😍😍😍... Kocham Cię😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjas...................
Z tęsknoty pisze się wiersze z bolesnej drążącej śpiewny owoc ciała patrząc na samotne palce mogę wysnuć pięć poematów dotykając moich napiętych ust szepczę i słowa - rozkołysane rytmem wielkiej wody plotą się w wiersze mokre bardzo słono biegną poprzez twarz Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czystość Czerwieni, Czerni i Bieli wpisana na Wieczność w Naszą Przestrzeń:-)😍... Nie siedemnaście sekund- tych nie będzie nigdy:-) Kocham Cię, moja Cudowna Pani Magii😍😍😍... Ten Płomień nie niszczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjas...................
Nie rozłączą nas pożegnania: wracamy do siebie zawsze. Mądre są nasze serca i od myśli stokroć łaskawsze. Przejechaliśmy lekkomyślnie jeszcze jedną szczęścia stację. Byłam winna? Gniewasz się na mnie? Oboje mieliśmy rację. Gdy się kocha wszystko jest prawdą. Nawet kłamstwo w prawdę się zmienia. Ginie przepada żal od jednego uściśnienia. Lecz nie można błądzić na wichrze by tej prawdy słowa usłyszeć. Skryć się trzeba w domu wieczorem i we dwoje wtulić w ciepło i ciszę. Dobranoc kocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for ever......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mijanie się dawno poza Nami:-) Odnaleziony Czas płynie wraz z Naszą Miłością, przyspiesza, wreszcie dogonił Sny, Kochanie:-)😍... Wszystko w Naszych Rękach, Spojrzeniach, Duszach, splocie Ciał rozkochanych...😘😘😘... Kocham Cię, każde słowo jest zbyt małe😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×