Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Maniusia No to co :D Ami podobno rozsyłała, ale cos jej nie ma :o jakby co to ja też poproszę. Maniusia życzę zdrówka :D 🌻🌻🌻 ja już jestem po chorubsku, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx my za fotografa płacimy 1000 zł też za 100 zdjęć do albumu + zdjęcie portretowe i jedno takie ogromne zdjęcie (nie wiem jaki format zdjęcie będzie baaaaardzo duże ;) ), dostaniemy też płytę ze wszystkimi zdjęciami. Fotograf będzie przy ubieraniu, błogosławieństwie, w kościele i na zabawie do oczepin. Natomiast kamerzysta zostaje do samego rana i drugi dzień też będzie do ostatniego gościa. Za kamere płacimy 1300 zł wchodzi w to dwie płyty dvd i dwie kasety VHS. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, my jedziemy do ślubą nową czarną Vectrą, zamówię bukiet na maskę (na przyssawkę) i wystarczy, kokardy koło klamek, to już zbytek srtojności :D Jak wygląda taka vectra.... o tak: http://www.trader.pl/details,131,100377461.asp#bigpicture ma trochę inny wzrór alusiów, a tak identyko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, u nas rozeznałam się w fotografach.... ten jest w miarę tani do realizacji... moja koleżanka płaciła 1000 za kilka póz w studio... bez obecności fotostrzelacza na weselu czy ślubie w kościele, siostra płaciła 1200 za dwie godziny z fotografem w tym godzina prawie w kościele, a ta kolejna - plener... Skąd piszesz??? Acha, ja nie będę robiła filmu ze ślubu i wesela. No chyba, że znajdę dodatkowe środki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaśka Kaśka, szczęściaro, za tą cenę, to u nas fotografa nie dobrałabym, no i z poprawinami... eh, za Chiny ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx też się bardzo cieszę, że za taką cenę choć powiem Ci że u nas (mieszkam w Zawierciu) takie ceny to są już zaliczane do drogich. 1000 zł i tyle zdjęć + album i płyta to serio fajna okazja to samo z kamerą 1300 płacimy i zostaje do białego rana a nie jak gdzie indziej kamerzysta to facet co potrafi ulotnić się po \"angielsku\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki!! Emilko!! sukienka rzeczywiscie pIEKNA:) jeseli mowa o fotografach to u mnie ceny sa nastepujace: 1 ujecie(3szt.zdjec) okolo 50-80 my znalezlizmy za 500zł. 6 ujec jest to paket podstawowy,a jezelo nam sie spodoba reszta zdjec to za kazde kolehne 50zl. Jezeli chodzi o kamerzyste to krecic nas kolega Miska ( profesjonalnie sie tym zajmuje)jak dla nas to zazyczyl sobie 600zł.oczywiscie bedzie mnie kamerowal jak sie ubieram itp i mysle ze tak do oczeoin to wystarczy no moze gdzies do 2 w nocy hehhe ale to wszystko sie okaze e \'\'w praniu\" film caly bedzie trwal 4 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki my tu gadu gadu ,a czy Wy juz macie pomysł w co sie ubiezecie na noc poślubna>> :P:P:P ja mam plana zeby cos ekstra przygotowac,ale jak powiedzialam o tym Miskowi to ON cytuje: Kobicinko,Ty bedziesz tamk zmeczona,ze na nic nie bedziesz mial aochoty hehhe no ąle ja musze byc twarda i tak sie ubiore w cos SExII hehe Wy macie juz cos na mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za kamerzyste płacimy 1000 (za dwie płyty dvd i kasete vhs), ma być przy szykowaniu się pana młodego, potem szybko jedzie do mnie, filmuje jak ja sie ubieram i jak pan młody przyjeżdża. i jest do 2 w nocy. za zdjęcia 300 zł - 26 szt (6 studyjnych, 10 plener - w albumie i na płycie i dodatkowo 10 innych na płycie). chyba rozmiecie ;) kasiak, z tymi zdjęciami u was to faktycznie niezła oferta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
wysle to co znalazłam-tj.to co domnie "cyba pasuje"wieczorkiem...teraz szef groźnie patrzy:) wicie co?mam troszke niedorzeczny pomysl-tj. mój G ma...on chciałby jechac do slubu hamerem-swojego klienta...nie wiem-jakos mnie marka nie przekonuje...my mamy własna mazde jest sliczna i nasza!!!ale to banał..juz go jakos urobie....dziewczynki!!!1czu wiekszosc z was decyduje sie na forme raeportazu/9tj.od przygotowan-kosciól-plener-studio)?? ile takie cos kosztuje?? aaa po pólnocy która sie przebiera???i w co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wlasnie tez myslałam o tym ,zeby sie przebrac po połnocy,no ale nie mam zielonego pojecia w co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ja sie nie przebieram, do bialego rana bede w kiecce! na poprawiny szyje sliczniutka kreacje i wtedy bede inaczej ubrana, a tak musiałabym myslec o 3 kreacjach. zmykam do domku🖐️ ja tez chce tak tanio zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do reportazu to my sie nie decydujemy,same zdjecia w studio i mam plana,zeby w poniedzialek umowic sie z fotgrafem na plener,oczywiscie jak pogoda pokaze,mysle sobie jeszcze .ze sama heheh zrobie sobie taki mały reportazyk ze zdjec,ktore popstryka rodzina ,znajomi powklejam ładnie do albumu,poopisuje je heheh juz cos tam wymuśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie bylo samochod - ja w koncu zrezygnowalam z marzen o zabytkowym bo na dystans 100 sala kosciol nie ma co szalec mojej mamy znajomi mnie zawioza - oskoda oktawia nowka - zloty metalik a moj lubu - wojek - seat tez nowy szkoda mi 800 zl za samochod na 10 min podoba mi sie pomysl holly z tirem szkoda ze nie znam zadnego kierowcy he he he nie myslam jeszcze w co sie ubrac w noc poslubna ale obawiam sie ze rzyczywiscie mozemy byc tak padniete ze to nie bedzie mialo znaczenia czym bedziecie rzucac dziwczyny: bukietem, podwiazka czy welonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i witam emilke suknia piekkna u nas tez widzialam salon jesen gdzie je maja - ceny sa kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja na pewno bede rzucac welonem,a o podwiazce to nie slyszałam,ze tez tak rzucaja dziewczyny :)u nas w rodzinie jest pare dziewczyn stanu wolnego,wiec na pewno bedzie wesolo,jak bede rzucac,oczywiscie kazda bedezie chciala go złapać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sukni zostaję do samego końca, raz w życiu będę w sukni ślubnej to chcę trochę w niej pobyć :P Na drugi dzień szyję suknię :) A rzucać będę welonem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do samochodu to tez nas bedzie wiozl kolega samochodem swoim , a dokladnie to ztuningowanym(chyba tak sie pisze HEHE) bialym mercedesem hehhe nawet fajnie to wyglada->koszt to 200zł.za cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, to my mazdowiczki, ja tez mam madzię, która kocham strasznie... i jest taka moja, mpoże dlatego, że to pierwszy własny samochód, mój i tylko mój ukochany :D Moja madzia jak w nicku 🌻 Ja się nie przebieram... a poprawin nie wyprawiamy, więc problem z głowy. Zmykam zaraz do domku... pappapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, niczym nie będę rzucać, bo nie będzie oczepin... a chyba jednak będę rzucać, ale kieliszkami po toaście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, kamerzysta tez niedrogi u Was :) my placimy 1200 (to znajmoy Pawla, wiec opuscil nam, normalnie bierze 1500 zl) zupelnie nietypowe robi te filmy, on pracuje w telewizji, skonczyl lodzka filmowke i ma glowe pelna pomyslow, te jego filmy to takie male arcydziela, naprawde mnie urzekly, bo nigdy wczesniej nie widzialam takich filmow z wesel zero tandety, latajacych golabkow itp :) natomiast bedzie filmowal mysle, ze gdzies do 2-3 w nocy i powiem szczerze, ze mi wystarczy, nad ranem juz sie nie wyglada tak dobrze, po co maja mnie filowac ;), na poprawiny juz bym nie chciala, bo to takie bardziej kameralne i nie widze potrzeby, zdjecia sie popstryka :) ale to oczywiscie moje zdanie co do reportazu- u nas ceny takiej uslugi to ok 1500-2000 zl, w zaleznosci od liczby zdjec nie przebieram sie :) inna sukienke szykuje na poprawiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede rzucac welonem - przynajmniej sie do pozbede :P i bedzie troche swobodniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde....
hej kobietki! witam nowe narzeczone! Ja tez bede rzucala welonem. Bez niego pewnie bedzie duzo wygodniej. Mam pytanko, czy wszystkie bedziecie mialy podwiazki? Tak naprawde to nie wiem, czemu maja one sluzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie no podwiazka obowiazkowoIII i to niebieska ponoc musi cos byc niebieskiego wiec zazwyczaj pada na podwiake:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kuzynki nie mialy welonow i rzucaly podwiazkami ja chyba tez bede miec welon wiec wtedy pewnie tym a jak nie to chyba bukietem - tylko nie swoim a swiadkowej bo swojego by mi bylo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
wklejam linka:)zgodnie z umową!!!ale te kafffffe wciągahttp://www.slubnesuknie.pl/paryzanka/?page=dlaniej-moje to 01,03,060-ztym ze 060 to tak na 99%-miałam juz ja na sobie,,,z tym ze kompletnie nie wiem jaki welon i dodatki:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×