Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

katka, odpowiadam na pytanie dotyczące balona: problemów z instalacją w sumie nie było, bo na suficie były jakieś haki na zwykłe balony. przysłali go w wielkim pudle, szer. z metr a wysoki z 1,50. strasznie wielki.w środku były nadmuchane małe baloniki i konfetti. ten duży balon trzeba trochę dodmuchać, bo on jest nie nadmuchany. jest jak zwykły rozwiązany balon, tylko wypchany małymi balonikami. nadmuchaliśmy go sprężarką, bo była na sali jak stroili nam sale. ale tylko troszkę, bo więcej się baliśmy żeby nie pękł. zawiazaliśmy sznureczkime i na syfit. no i doczepiliśmy ten zapalnik. kabel pociągneliśmy sufitem i w dół po filarze. to chyba tyle. mam nadzieję że zrozumiałaś chociaż trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, ja miałam kwiaty wszystkie w jednym kolorze (moja wiązanka, świadkowej, samochód, nasz stół, kościół no i butonierka), tzn. białe z zielonymi listkami, i złotymi dodatkami. wszystkie żywe. i wszystkie wytrzymały :) a kotyliony przyczepiali świadkowie do wszystkich, tylko rodzice i świadkowie mieli troszkę inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku dlaczego ukochane????????? diabełku skąd ty jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejerzdzaliśmy przez Nowt Targ:) ja od 7 lat jestem wrocławianka! wi 82 - kotyloiny przypina sie wszystkim gościa weselnym, kolor kwiatów do dekoracji kościóla to twoje uznanie - moze byc dobrany albo do twojego bukietu, albo do kolorystki koscióal albo mozna to powiazac to z czym kolwiek innym, samochód dekorowac mozna wszystkim, puszcze ci fote jak wygladał nasz, kokardy same i nie było w kolorach bukietu wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusiu ile wcześniej zamawiałaś bo podobno dużo wcześniej nie można bo sflaczeje:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z warszawy,ale nowy targ to moje najukochansze miejsce, jakies 7 lat temu spedzilam tam najcudowniejsze wakacje w moim zyciu, pozniej byly nastepne i nastepne, sliczne miejsce, przepyszne lody na rynku, droga z kowanca na turbacz... dokladniej z jakiego miejsca w nt jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi!!! Czekam na zdjecie tiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam na razie bo musze fakturki powystawiać. Będe jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozeciemi jeszcze napisac, ile placilyscie za dekoracje na samochod i za kwiaty do kosciola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi, ja zamówiłam z jakiś miesiąc wcześniej, bo bałam się że nie zdąże :) i wydawał mi się jakby miał trochę mniej powietrza, tzn. zeszło trochę powietrze z tych malutkich, ale tylko niektórych. jak pękł to ni było tego widać. zamów najlepiej jakieś 2 tyg wcześniej, oni to szybko przysyłaja, pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochód: bukiet + kokardki na klamki - ok. 80 zł moj bukiet - chyba też 80 zł świadkowej - 30 zł butonierka - 5 zł kościół: bukiet na ołtarz + jeden do wazonu, i kokardki na ławki - ok. 60 chyba aha, i ten co stał przed nami na stole jakoś 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki nareszcie znalazłam te foty już je wysłałam jak by co to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-- dostalam zdjecie, ale nie ma na nim autka ;) to jest zdjecie z wesela:) maniusiu-- dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a - ggu juz Cie widze:) kolejna blondi Pani:) Wi cena mojej dekoracji samochodu jest żadna - sama widzisz jak wygladał - moze z 20 zł wydalismy i na tylnej szybie było jeszcze serduszko z tych perłowych kwiatków wyklejone:) a na dekoracje koscioła dalismy 50 zł, i były jakies kwiaty ale wiesz w ferwoze tego całego zamieszanie i podniecenia nawet niz zwracałam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki nic nie poradzę, że taką mnie Bóg stworzył ale ja jeszcze was zaskoczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo to już z nas takie śmieszki. Choć czesem no nerwusy z nas takie, że lepiej się nie zbliżać ;-) staramy się chodzić na imprezki w dobrym nastroju dlatego wszędzie jesteśmy tak roześmiani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi!! Teraz się zorientowałam!! Ja też uwielbiam Nowy Targ i bywam tam co roku, bo w pobliskim Rożnowie mamy domek letni (i surfujemy sobie po Jeziorze Rożnowskim):):) W Nowym Targu kupiliśmy mój pierścionek zaręczynowy:):) Słuchaj, ja w sierpniu będę właśnie w Rożnowie, możemy się spotkać:):) Mieliśmy robić zdjęcia 19 tego, ale zwolnił się nam termin, więc jedziemy do Rożnowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×