Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

demiselle ja nie probowalam tego ustawiac, ale moze jak piszesz posta i masz na dole \"Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie \" to po prostu to odznacz... bo powinnas miec tam \"ptaszka\" skoro masz powiadomienia :) dostalam zdjecie, ladnie razem wygladacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko moje takie przypuszczenia, bo nigdy nie korzystalam z tej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiselle a ktora suknia jest twoja? bo tam sa dwa rozne zdjecia... dobrze rozumiem, ze twoja jest podobna do nich? obie sa piekne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopot z tym, że \"ptaszka\" tam nie ma hihi.Trudno, będę walczyć ręcznie z zapychaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem :O szczescie, ze ja sobie tego nie wlaczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijeczko, moja to prawdopodobnie będzie pomieszanie tych2.Uciekam do domku, buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiselle, nobi to moze na mailu sobie zablokujcie ten adres...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia,to lubie knobi3@interia.pl wpadne za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kobietki:) Skorzystałam z podpatrzonego tutaj pomysłu. Zadzwoniłam do mojego fotografa i zaproponowałam zrobienie tylko częściowej sesji plenerowej przed ślubem, a resztę sesji za kilka dni, tak, żeby wówczas móc zaszaleć i nie obawiać się o zabrudzenia. Fotograf powiedział, że wówczas możemy zrobić sesję do upadłego, czyli trwającą tyle, ile będziemy chcieli, a nie tak, zeby jak najszybciej skonczyć no i ogólnie pochwalił pomysł, że jest bardzo dobry:) Dzięki za podsunięcie takie wspaniałego pomysłu, sama czuję, że to jest to, czego chciałam, tylko sama tego nie wymyśliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Kiedysiu, juz jest jakis pozytyw:)Nie martw sie, wszystko sie jakoś ułoży, napewno:) Dziewczyny, pomóżcie teraz sierocie...Napisalismy na zaproszeniach potwierdzenie przybycia do 31 sierpnia, a wesele 7 październik...myślicie, że to za wczesnie? Wiem, że pewnie i tak do większości bedziemy musieli sami zadzwonić, ale chodzi o to, czy wszyscy zdążą sie przygotować na tak wczesną odpowiedź? Zrobilismy tak dlatego, że jesli ktoś nie przyjdzie, to na to miejsce zaprosimy kogoś innego, więc te bonusowe:D zaproszenia dostaliby ci \"następni\" miesiąc wcześniej.Strasznie mnie to dręczy ostatnio...Ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona jak dlamnie to można przeżyć,pomyśl co ja przeżywam ślub 19,w zaproszeniach potwierdzenia do 8 a dzisiaj mamy 26 a nie wszyscy jeszcze dostali!!! to dopiero wtopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Narzeczona:) Skoro dajecie zaproszenia z duzym wyprzedzeniem (teraz), to można byłoby oczekiwać deklaracji do 31 sierpnia, ale przyznam się, że odradzam ten pomysł. Jeśli już wydrukowaliście to ok, jeśli nie to przesuńcie datę. My dawaliśmy zaproszenia z niewielkim wyprzedzeniem, daliśmy datę potwierdzenia do 15 lipca. Po pierwsze tylko dwie osoby potwierdziły do tego czasu, reszta albo później, albo trzeba było dzwonić. Mimo to są osoby (całe szczęście to wyjątki), które jeszcze nie są w stanie odpowiedzieć na pytania, czy będą czy nie. Mamy wyjątkowo czas na podanie listy gości do restauracji do 7 sierpnia, stąd przystaliśmy na ostateczny termin decyzji 31 lipca. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi, nie martw się, nasi ostatni goście są już uprzedzeni i nawet od razu zdeklarowali chęć przybycia, a zaproszenie dostaną jutro. Wstyd, ale tak wyszło z jedną parą, ślub... 13 sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, damy tak, jak mamy. moglibysmy zmienić, bo prośba o potwierdz.przybycia jest drukowana na osobnej karteczce, ale chcemy zeby dali nam odpow. do tego czasu, żeby ewentualnie doprosić znajomych. Myśle, że tak czy siak trzeba bedzie dzwonić do większości, dobrze ze mam darmowe wieczory i weekendy, to sie tym specjalnie nie martwie:D Chciałabym tylko zeby wiedzieli juz do końca sierpnia czy beda czy nie, nie muszą dzwonić, ja to moge zrobić za nich:D Ale obdzwonić ok 50 domów, to nie lada wyczyn:D Kilka par mamy pewnych, kilka na 100%nie bedzie, a reszta...nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, człowiek myka do naprawionego kompa na chwilę, a te tyle naprodukują:) Kiedś - masz 🌼 na poprawę nastroju:) Narzeczona - olej. Tzn potwierdzenie przybycia na miesięc przed nie uważam za żadne nadurzycie. Dobrze jest i niech tak zostanie - tylko roześlij je jak najszybciej, bo ten miesiąc na zastanowienie muszą mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, czyli pasowałoby w ten weekend...a tak mi sie nie chce!!!Wszyscy prawie są z Krakowa, i bedziemy musieli ich \"objechać\"w jeden weekend. Marne szanse! A tak w ogóle, to nie wiedziałam, że juz tak późno...tzn ze juz prawie koniec lipca...ale ten czas zapierdziela... Miałam sie dzisiaj znowu opalać, a przez Was tylko wzrok sobie psuje:P Nie moge sie od kompa oderwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobić cos pożytecznego, bo dzisiaj tylko kafe i kafe... Moze bede poźnym wieczorem, jeśli któras ma ochote na nocne pogaduhy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję zabulinko:) Dla Ciebie tez🌻 za dobre słowo:) Papa narzeczona:), opalaj się:), choć chyba już za późno:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona my prosilismy o potwierdzenie przybycia do 15 lipca i nie bylo klopotow. zaproszenia byly dane poczatkiem czerwca. mysle, ze u ciebie tez bedzie ok marcela82 czy ja tez moglabym dostac twoje zdjecia? a jak w ogole sie TEN dzien udal? nie kojarze, zebym czytala o tym wczesniej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka, dzięki za zdjęcia- ślicznie wyglądałaś! Ja cię kręcę, ale ksiądz to się musiał nieźle spocić, jak zobaczył taki dekolt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka, Tobie również wysłałam zdjęcia. Tylko uwaga, trochę \"ważą\" i potrzebuja duzo miejsca na skrzynke. Narazie wysłałam 2 częśći. Reszte wyślę Wam jutro, bo wam zapcham całą skrzynkę. A wesele i slub udały sie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pocił się biedaczek. Zresztą straszny upał był w ten dzień. Goście ledwo wysiedzieli na ślubie. Był w małej kapliczce, także była ona pełna. Kolega mi mówił, że z tego gorąca, to mu się strasznie spać chciało i mało brakowało a by zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela ale odwazny image! ale wygladalas swietnie! ksiac to chyba faktycznie nie mogl sie skupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko!napisałam POGADUHY!!! sorry, nie wiem, jak to sie stało:( marcelko, zdjecia właśnie sie ściągają, zaraz bede oglądać, coś czuje, że jest co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplementy. jaka szkoda, że to już za mną i się nie da jeszcze raz. Suknia wbrew pozorom bbyła bardzo wygodna i chyba mnie trochę izolowała przed gorącą temperaturą. Oj dziewczyny, które jeszcze są przed tym pięknym dniem. Nie stresujcie się i nie martwice, że cos nie wypali. To są takie piękne chwile, że same ohy i ahy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, dekolt baaardzo efektowny:) marcelko, szyłaś suknie czy kupowałaś, bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×