Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Cześć dziwczynki!! Jak tu się tłoczno zrobiło :D Kini chwała bogu, że tylko samochód ucierpiał. A na tą anginę to tylko łużeczko :o Ale jak tu leżeć jak lada dzień ślub :) Kini nareszcie się doczekałaś tego dnia. Oby wszystko się odmieniło o 180 stopni. Niech ten dzień będzie początkiem już tylko szczęśliwych dni i przedewszystkim spokoju psychicznego. O kochającym mężu nie wspominam bo to logiczne, że taki jest i będzie :D 🌻 no to co my się jeszcze nie znamy prawda??!! Ale jak nie sprawi ci problemu , to ja też poproszę. Oczywiście wtedy odwzajemnię się swoimi jak będziesz zainteresowana. Jestem a_guu - miło mi Ciebie poznać ;) :D A tak poza wszystkim teścia dziś zabierają do kliniki. Nieubłaganie zbliża się dzień operacji. Zaczynam się bać. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiaku - o wow tyle zdjęć dostałam - dzięki:):) uroczo, prześlicznie wyglądałaś, piękna kobitka:):):) i poprosze o jeszcze kochana już mężatki - posyłać do tiki zdjęcia - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tiki tych zdjęć mam więcej, ale wysłałam te najfajniejsze ;) trudno było wybrać pare to wysłałam hurtowo :P dzięki za opinię 🌻 cieszę się, że zdjęcia się Wam podobają :) Maniusia 😘 jako młoda mężatka czuję się fantastycznie!!!!! A ta złota obrączka sprawia mi tyle szczęscia :) oj tak śmieszne, ale jestem taka, że małe drobiazgi sprawiają mi przyjemnośc 🌻 W tym tygodniu odbieramy Nasze mebelki :) trzy komody i szafe :) i w dodatku pierwszy prezent od męża :) piesek Yorkshire (suczka) mamy w końcu cyfrówkę to powysyłam zdjęcia jak już odbiorę szczeniaczka 😍 Kini Kochana Twój dzień już lada chwila :) dokładnie pamiętam te ostatnie chwile oczekiwania na TEN dzień. Jak na razie mogę powiedzieć, że były to najwspaniasze chwile w moim życiu :) Z niecierpliwieniem czekam na 8 października :P wtedy to okaże się czy malutkie szczęscie będzie w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście sie wogóle nie podoba za takie pieniądze można mies piękne orginalne zaproszenia, samemu można sliczne zrobić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_26
Tiki---Proszę napisz jaką miałaś pogodę na swoim ślubie, bo ja mam ślub 16.06.2007 - to blisko Twojej daty. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku kochany tyyyyyyyyle zdjęć! dzięki! wyglądaliście poprostu cudniasto! dużo szczęścia dla was! kini szczęście w nieszczęściu z tym wypadkiem,dobrze że z tobą ok:) a wogóle to nie miałam czasu coś tu wystukać ostatnio:( no to co moja droga ja nie jestem szczęśliwą posiadaczką twoich zdjęć...hmmm ty moich chyba też.Jeśli nie masz a chcesz to krzycz:) knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jak zwykle pogubiłam ale się dokopałam więc wklejam zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 8 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 etaath - 12 sierpnia 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 demiselle - 2 wrzesnia 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 Kathi- 9 września 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia nie bij!:) zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 8 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 etaath - 12 sierpnia 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 demiselle - 2 wrzesnia 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 Kathi- 9 września 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007 natalia84- 22 lipca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będzie tak:) zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 8 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 natalia84- 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 etaath - 12 sierpnia 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 demiselle - 2 wrzesnia 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 Kathi- 9 września 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ma swój dzień 14 października, z tym że jej nick jest nie zaczerniony Wczoraj kupiłam sukienke na poprawiny, dzis zrobie zdjęcie to powysyłam Dzis nie byłam wstanie iść do pracy, rozwaliło mnie, nie sądziłam, że będzie tak źle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogłabym poprosić o Wasze zdjęcia ze ślubu, byłabym bardzo wdzięczna. Byłyby one dla mnie ważną wskazówką. Kasiu prosiłam też o wysłanie zdjęć, ale chyba przeoczyłaś mój post, mój mail (smutna1984t@gazeta.pl) Dziękuję Z góry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine20
Kasiak ja rozwniez chcialabym zobaczyc zdjecia jesli zechcesz mi wyslac yasmine20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzieki dziewczyny za dobre słowa ale ja nie wiem czy dotrwam do tego slubu bo zaczynam miec dosc problemy sie tylko pietrza przedemna chyba złosliwie. Własnie dzis w pracy dowiedziałam sie ze jak chce to wolne moge sobie wziasc jutro i w czwartek a piatek na cały dzien do roboty mam kretynskiego szefa który uważa że kobieta nie ma nic do roboty w piatek przed slubem a zeby go drzwi scisneły w pasie jestem wsciekła a do spowiedzi to kiedy musze coś jutro ze spowiedzia wymyslic a najpóźniej w czwartek bo inaczej zostanie sobota rano albo podczas slubu. Chyba se dam w łeb. A angina powoli przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie ;) nie było mnie sporo czasu, ale miałam urwanie głowy, na nic nie miałam czasu :( na początku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM NOWO POŚLUBIONYM, DUZO USMIECHU NA CODZIEŃ, SPEŁNIENIA POZOSTAŁYCH MARZEŃ :) UŚMIECHU, ORAZ WSZYSTKIEGO CO TYLKO DUSZA ZAPRAGNIE, NO I POCIECHY Z MĘŻA OCZYWIŚCIE :) i jeśli mogę to poproszę o fotki, bo nie od wszystkich dziewczyn dostałam ;) I mam małą prośbę, bo niewiem czy zdołam to wszystko co napisałyście przerobić, czy mogłaby któraś napisać w jakimś skrócie co tu się działo? byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini głowa do góry tak dla przypomnienia to przecież ja też miałam problemy ze swoim szefem pod względem urlopu. Przecież musialam przyjść we wtorek po weselu do pracy bo nie miałam tyle urlopu aby od piątku mieć ciągłość. No a w piątek kretyn zmienił mi grafik na popołudniu i nie było mowy na zmianę. Powiem tobie kochana, że faceci szefowie jak słyszą ślub to się im móż w kieszeni otwiera. Ja za to zemścilam sie tak na szefie, że jak przyniosłam placek do firmy to wtedy kiedy go nie było a sam uwielbia słodkości i miał nadzieję na placek a tu figa :p Oczywiście z kretynem nie rozmawiam. Już nie długo będę zmuszona oglądać jego obżydliwą gębę ;) Wsie weź ;) i głowa do góry. Załatwisz to wolne a jak nie to chorobowe. Polecam!! Wtedy do tyłka ci może doskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie się ślą zdjęcia dla was, jak się wyślą to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakac będe - zeżarło mi mega postw - wszystko Wam opisałam co sie u mnie działo:(:(:( jak mi nerw przejdzie to wpadne tu znowu i moze podejme sie po raz 2 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja moge tez prosic o wasze zdjecia slubne, wciaz jestem przy wyborze sukni (a bede szyc) i moze cos mi one podpowiedza. Z gory bardzo wam dziekuje i 🌼 dla was A to e-mail; milena_19@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwy mi nie przeszły no ale jednak postaram sie odtworzyc znów to wszystko ci mi sie skasowało 😠 no to co, agatka i jeszcze raz kasiak - śliczne dzieki za sliczne zdjęcia z Waszych DNI. Zycze wszystkiego najwspanialszego w nowych rolach żon:):):) i czekam na fotki od pozostałych juz zaslubionych - holly - gdzie ty? podróż?? katko - dla ciebie 👄 za te cudne zdjecia ślubne:) ja przepraszam, że tak poźno dzięki sle ale ja przez 3 tygodnie nie miałam styczności z kompem. maniusia ja też tu bardzo, bardzo żadko ostatnio zagladam, wpadłam ostatnio tylko sie przywitac, wiec nie wiem co u innych - nie straszcze mam zaległosci z dobrych 40 stron :o U mnie - trzy tygodnie temu stracilismy nasze malenstwo, w czwartek 31.08 poszłam zrobic kontrolne usg i lekarz osłupiał - JA TEŻ - nie mogłam podniesc sie z leżanki - okazało sie , że nie ma akcji serca płodu 😭.Czekaliśmy przez wekkend aż cos sie wydaży - az organizm zacznie sam odrzucac płód - nic takiego sie nie stało. W poniedziałek przyjeli mnie na oddział, spędziłam w szpitalu okropne 4 dni, zabieg miałam w srode, w czwaret wyszłam do domu i dostałam zwolnienie lekarskie do 22.09. pojechaliśmy w Tatry Jacek akurat miał urlop. Od poniedziałku jeste w pracy. Pobyt w szpitalu był straszny i zabieg bardzo bolał - oszczedze wam tego - po co macie mi współczuć, po co macie sie smucić. Dzis mam wizyte u gineko kontrolną, porozmawaim z lekarzem, ustalimy badania, bedziemy próbowali dojsc przyczyny ale nie bedzie to łatwe, milion rzeczy mogło to spowodowac. Jestem w szoku do tej pory jak to jest ogromne zjawisko - 80% pierwszych ciąż jest ponoć ronionych tylko kobiety nawet o tym nie wiedzą bo to sie dzieje w 4,5,6 tygodniu ciązy - myślą że spóźnił sie okres.... ja byłam w tej nielicznej grupie która donosiła dłuźej. Nie napisze jak sie czuje i co czuje, bo codziennie mam róźne nastroje:( W kazdym razie już sie pododziliśmy z losem. Najwcześniej możemy rozpocząć starania za 3 miesące, a najlepiej pół roku - tak powiedziałam mi gin. Słyszałam też opinie że dobrze odczekać rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zamiar dać
dziewczyny, napiszcie prosze, ile dawałyscie księdzu za ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki odczekaj przynajmniej pół roku, szybko minie...bardzo szybko, bierz kwas foliowy i dbaj o siebie (nie dopuszczaj przeziębienia), no i warto byłoby troche poćwiczyć (może basen,albo alerobik)...jednym słowem zajmij się maksymalnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×