Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Na obiad był oczywiście rosół z makaronem, na drugie w pólmiskach (każdy sobie sam nakładał) młode ziemniaki, schabowe faszerowane i jakies tam inne mięsa, kluski śląskie i sos, do tego rózne surówki. A potem , nie pamietam kolejności były udka, barszcz z krokietem, barszcz biały, mięsa pieczone, sałatki, sledzie, galaretki, owoce, ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. W 2003 roku mój były pracodawca nas oszukał komornik od tamtej pory nic nie zdziałal a dzis zapaliło sie swiatełko w tunelu jest nadzieja ze odzyskam wszystkie pieniadze a jest tego sporo bo na dzien dzisiejszy jest około 4500,00 więc prosze o trzymanie kciuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini a jeśli można wiedzieć o co chodziło???? W czym Was oszukał na wypłatach???? Trzymam kciuki, aby się udało drania wyłuskać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko no niestety nie mogę do ciebie wysłać w dalszym ciągu maila i nie mam pojęcia dlaczego. Za każdym razem wyskakuje mi, że nie powiodło się dostarczenie maila na ten adres :( O co w tym chodzi?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyście być a wy jesteście jak mnie nie ma :( Za jakieś 30 min spadam urwę się wcześniej i idę dołączyć do mojego tofanie które już siedzi w po PRL-owskim ;) barze i pije ze swoim kuzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego na czym mnie oszukał pracowałam u niego jakiś czas ale od wrzesnia zaczoł płacic zaliczkowo i to szczerze mowiąc jak jałmurzna. Więc sie zezłosciłam i go pozgłaszałam wszedzie gdzie da nawet ZUS-u nie opłaca i do konca roku nie płacił wiec powstały zaległości a do dzis narosły wielkie odsetki marcela82 jak będziesz przesyłała fotki to ja tez chce prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aguu ja nadal jestem a jak tam u was Ja wczoraj byłam na przymiarce było swietnie i sie wykłuciłam o swoje a 28 ide znowu i ponoc bedzie do odbioru co mi sie nie podoba bo zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guuu przesłałam te zdjęcia Agacie ;) podobno doszły. Zobaczymy jak Agatka odbierze poczte. Kini ja również nie byłam pewna mojej byłej szefowej czy na pewno opłaca składki poszłam zapytać się do ZUS-u i niby wszystko ok, ale jak się potem dowiedziałam od samej szefowej to dziewczyny w ZUS-ie powiedziały, że byłam się o to pytać i wyśmiała mnie, że zamiast chodzić po urzedach powinnam się do niej zwrócić. Taka jest prawda, że pracownik ma prawo do kontrolowania składek i tym bardziej jest tzw ochrona danych osobowych. Nie chciałam już robić afery, ale powinnam tą sprawę przesłać do zarządu, że moje dane zostały jej udostępnione z taką informacją. Walcz dziewczyno o swoje!!!! Życzę powodzenia i wygranej sprawy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak walcze tylko w polsce to walka z wiatrakami. To panstwo k... i złodzieji tak mówi wiele osób i sie z tym zgadzam niestety. Ale ja mu nie podaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini może to głupie pytanie ale czy mogłabyś tą sprawę skierować jakby co do Strasburga????? Słyszałam, że tam są większe szanse na wygranie z Naszym krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie wiem sprawa jest juz wygrana wyrok juz dawno zapadł na moja korzysc tylko nie ma prawa by wyrok wyegzekwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam spać bo jutro cały dzien w pracy bo mamy remanent a to potrwa pewnie do 1 w nocy Kolorowych snów i Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny okazało się, że parwdopodobnie tylko jedna osoba z moej rodziny odmówi nam przyjścia \"bo tak\", reszta przyjdzie:D Okazuje się, że jednak można na nich liczyć. Bardzo mi ulżyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Agatko ja w dalszym ciągu nie mogę się do ciebie dobić przed chwilą znów przesyłałam i znów wróciło już nie wiem po raz który o co chodzi??? Do napisania dziewczynki bo ja uciekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko może jakiś inny mail???? Bo ja doprawdy nie wiem dlaczego mi wracają te maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie własnie skonczyłam remanent jestem padnieta jeszcze 2wszystko podliczyc i bedzie dobrze. Zabulinko obawiam sie ze nie taki ranny ptaszek z ciebie ja o tej porze juz dawno w pracy byłam hehe Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu ja juz te zdjęcia Agacie wysłałam ;) spoko Kochana!!!! Marcy tylko seiedem dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, kini, to była ironia;) Agatko, no to super:) ale nawet gdyby jeszcze coś sie zmieniło i ktoś by nie przyszedł - nie przejmuj się. Kasiaku, ja pamiętałam o trzymaniu kciuków za Ciebie, zapomniałam tylko o tym napisać:) Szkoda, że to nie to - z drugiej strony jeśli szukali osoby po ekonomii to mogli to byli łaskawie napisać w ogłoszeniu / tudzież od razu na wstępnie powiedzieć. Idę spać - walczę uparcie z biorytmami, usiłuję kłaść sie około 12tej ale nie mogę zasnać ... choc od wczoraj dzieki temu, że upały zelżały czuję sie generalnie o niebo lepiej!!!! dobranoc, 🌼 na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Zabulinka właśnie mogli wspomnieć o tym na początku lub napisać w ogłoszeniu, a nie zawracać dwa razy głowe :O no cóż zobaczymy. Pisałam Wam kiedyś, że myślimy o otworzeniu coś swojego w poniedziałek tzn jutro zobaczymy czy coś z tego będzie :) napiszę jutro po południu jak Nam poszła rozmowa o lokalu :) Uciekamy do kościółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Zabulinko wiem o co ci chodzilo dlatego napisalam hehe choc chciala bym moc tak o 10 wstawc ja za to od X czasu mam pierwsza niedziele prawie wolna bo teraz siedze i licze remanent Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini wiem dobrze czym pachnie remement :O sama dwa razy spisywałam go. Większego koszmaru chyba nie ma!!!! Dziś 16 jeszcze dwa miesiące równieutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Wiecie co ja już nie mam sił!!! Dziś przysiedliśmy i rozejzeliśmy się nad jakimś wyjazdem. Upatrzyliśmy sobie miejsce i zaczeliśmy dzwonić i wiecie co z 25 pensjonatów tylko jedno ma wolne pokoje ale nie są najpiękniejsze :o no i jeden ale 2,5 km od morza to już za daleko. A najlepsze jest to, że innej miejscowości nie chcemy. Dobra szukam dalej może jednak los się do nas uśmiechnie ;) papatki do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy ;) !!!! Weszłam sie z wami przywitać bo na nic więcej nie mam czasu bo po sobocie i niedzieli zostawili mi tu taki burdel, że nie mogę się połapać, sama się juz gubię co z czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny ja juz po panienskim zabawa przednia ale sie chyba z rtydzien na miescie nie pokaze zeby mnie przypadkiem nikt nie rozpoznal :-) snia mi sie koszmary caly czas slubna dzis mi sioe snilo ze fotograf nie przyszedl na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ślicznoty :) Kini, muszę przyznać Tobie rację, Polska jest (peeeeeeeeeeeeeeeeeeep). Ja teżpodałam pracodawcę do Sądy Pracy, również wygrałam. Dług jenak komornik uznał za nieściągalny. Babka ma rozdzielność majątkową z mężem i wszystko na niego. Sama też nie jest nigdzie zatrudniona, a działalność prowadzi poprzez syna. Życzę jednak Tobie, abyś odzyskała co Twoje. Proponuję, jeśli masz jakiekolwiek informacje (gdzie mieszka, co posiada) wskazać komornikowi na piśmie, podając sprawę do komornika. Oni mają wszystko w nosie, jeśli Ty czegoś nie podsuniesz, to niczego nie odzyskasz. Marcy, co Ty wyprawiałaś...???? hę??? :D Po Twoim wpisie znać, że świetnie się bawiłyście :) Jeśli masz jakieś (nawet niecenzuralne) foty, to poślij nam :D Mam już gotowe zaproszenia, zabieramy się za roznoszenie. Jutro Wam prześlę, jak mi to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) marcelina - czy ja moge dostac jakies foty z udanego slubu i wesela??:) marcy - z panienskiego tez poprosze:) - kochana tak poszalałas ze wstyd sie ludziom pokazac?? no no ............ a ja nadal nie mam @ a to juz 45 dzien :-o zarejstrowałam sie do lekarza ale niestety dopiero na środe - wczesniej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×