Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hej holly, nie martw sie, tak jest w kazdym zwiazku, u nas najwieksze pioruny ;ecialy miesiac przed slubem, az do takiego stopnia, ze w tym wlasnie czasie wykrzyczalam mu,ze po co nam ten slub, skoro tak to teraz wyglada i moze odwolajmy wszystkopoki czas... jak widzisz slub byl i to cudowny, teraz tez bywa roznie, wczoraj tez mnie zdenerwowal, wrocilismy z pracy o 19, obydwoje tak samo zmeczenia, a ja mu jeszcze obiadek musialam robic, ok,ale strasznie od okres bolal mnie brzuch wiec moglby ruszyc tylek, ale on sobie wolal telewizje ogladac... rano tez bez komentarza,wstalam z okropnym bolem - niestety tak mam o 6, zrobilam mu i sobie kanapki do pracy, uprasowalam mu koszule, on wstal przed 7 i jeszcze pretensje,ze sie nie wyspal... niestety tacy sa faceci, dzis jest taki, a jutro bedzie kochaniutki, wczoraj minal dokladnie miesiac od naszego slubu i przyniosl mi w prezencie cala torebke moich ulubinych krowek, a dzis od rana przysyla mi slodkie maile, wiec holly nie ma sie co klocic, takie zycie, choc wiem,ze ja nerwus nie pozwole sobie na rozne rzeczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi-- po prostu chodzi mi o to, czy dodatki powinnam dobierac pod kotem tych zlotych haftow? wiesz, jak wyglada moja suknia? nie pamietam, czy przesylalam Ci zdjecie z pierwszej przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi chyba nie dawaj na skrzyneczkę knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku to super może się spotkamy...:) wi jeszcze nie ma jak dojdą to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
dziewczęta moze tutaj ktoraś cos poradzi... otoz... ślub za miesiac... , suknia z odkrytymi pleacmi a ja na ramionach mam pelno plamek od tradziku...wczoraj bylam u kosmetyczki ale nic ine poradzila, pomeczyla mi twarz, efekt mizerny a n aplecy wzruszyla ramionami bo teraz to si ejuz nic nie da zrobic... ale orzekla w ogole to piling azjatycki jest dobry na wszystko... znacie moz ejakies delikatne pilingi ktore pomoga wygladzic takie drobne plamki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi suknia śliczniutka,myśle że perełki pasują ale takie nie za duże,no wiesz żeby nie przytłumiło sukni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eth ja bym poszła do innej kosmetyczki ta twoja wydaje mi się jakaś mało kompetętna...jak można wzruszyć ramionami i powiedzieć że nic nie da się zrobić.Idż też do apteki i zapytaj o jakas maść może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nobi! kupilam wczesniej sztuczny kwiatek na druciku (oczywiscie na szyje). jest bialy ozdobiony zlota nitka. tylko czy bedzie pasowal, jak widac na gorsecie tez jest kwiat. chyba wywale ten kwiatek, tylko szkoda mi kasy ktora na niego wydalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eth ja bym skonsultowala sie z wizazystka. powinna to zakryc, tak jak to robi na twarzy. faktycznie miesiac moze niewystarczyc, by wszystko zniknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak warto isc do innej ale juz mi si ekasa konczy przez ten slub;( i mnie depresja dopada ;( tez tak macie? kurcze na niecały miesiac przed slubem... buuuuuu i jeszcze to babsko w \"salonie\" heh e mnie dobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... chyb arzeczywiscie pozostał mi korektor niby ni e te plamki nie sa jakies strasznie szpecace ale jest ich na tyle duzo z eplecy wygladaja pstrokato:) ze tego wczesniej nie widzialam jak sukienke wybierałam.... chociaz i tak bym nie chciała jakiejs zabudowanej hehehe i dopadły mnie koszmary przedslubne! co noc mi sie cos sni... a to ze wioze suknie na dachu samochodu (ciekawe po co hehehe) albo dzis np ze mi kwiatki zwiedły i szłam z takimi zdechnietymi... matko boska:D:D oszalec mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enath kup sobie super krem na przebarwienia skóry nazywa się SPECIAL INTENSIV DRULA. Krem super jest na wybielanie przebarwień. Jest dość drogi kosztuje coś koło 50zł, ale warto zaiwestować mój Misiek miał problemy ze skórą w okolicach karku miał takie ciemne plamy, krem je usunoł i jest super nic jak na razie nie pokazuje się. Polecam!!!! Jak co to kup ten z niebieskim paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny na ten weekend zapowiada się ponoć piękna pogoda i mam nadzieję, że będzie już trzy razy wybieramy się pod namiot i wybrać się nie możemy. A to burze, a to zimno jak w ten weekend nie było słońca i padało!!!! Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo chcemy teraz jechać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasia, a ten krem gdzie najpewniej dostane? mozna sie po nim opalac? bo nie chce z biała skóra isc do slubu a samoopalaczy sie boje...przynajmniej w ten dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath tak opalać można się i to nawet jest wskazane ;) a krem dostaniesz w aptece. Smaruj się najlepiej na noc kiedy możesz poleżeć bez bluzki bo najlepiej miejsc posmarwanych nie zakrywaj niczym niech się wsiąknie krem. I smaruj się przynajniej tydzień. Za pierwszym razem nie będziesz widziała różnicy, ale po tygodniu efekty są świetne nie ma śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze mnie sie przypomnialo... ile wydajecie kasy na dekoracje koscioła? wiadomo kosciol kosciołowi nierowny... no ale moze jakies przyblizone kwoty? :D bo nie wiem na co sie zdecydowac... powiedziec kwiaciarce: rob ma byc ladnie czy : rob za 200 złotych i ma byc ładnie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethaath za dekoracje nic nie płacimy bo sami sobie ją robimy :) mamy zamiar udekorować kościół samymi wstążkami :) porobimy kokardy, które będą przy każdej ławce :) widziałam tak kościół udekorowany i bardzo przypadło mi to do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze holly ze tobie nerwy tez przed slubem puszczaja ja jestem kłębkiem nerwow toatlnym czuje jak sie wypalamn od srodka no ale mniejsza dasz rade musze przyznac ze numert z ubezpieczeniem pierwsza klasa nie wpadlabym sama na tak prosta a zarzem wyrafinowana zemste he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mni etakie rozwiazanie odpada... mieszkam gdzie indziej, slub gdzie indziej i moge tylko zdalnie sterowac pewnymi rzeczami ewentualnie prosic siostre o pomoc ale tez raczej jesli idzie o wybor kwiatow niz samo strojenie... no i kasia;) wstazki tez kosztują... pare metrow trzeba zuzyc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethaath no tak tylko pytałaś się ile płacimy za dekoracje kościoła. Wstązki lub te kokardy ściągane kupimy, ale jeszcze nie wiem. Za sztuke kokardy ściąganej jest 1,50 :) a metr wstązki nie mam pojecia muszę się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... słabym głosem piszę, bo ledwo żyję... ale się doprowadzę do stanu używalności na Twoją sesję, Marcy, nie bój nic.. :) Holly, kochana, spokojnie... my też z M mamy takie scysje, że \"rozwody\" lataja w powietrzu... ale nie o to chodzi, żeby się nie kłócić, tylko żeby umieć sie pogodzić - pary, które sie nie kłócą, albo po prostu emocjonalnie \"żyją obok siebie\" i nie mają się o co kłócić w związku z tym, albo ktoś jest wiecznie zdominowany. To nie jest kwestia złego czy dobrego dobrania się, tak będzie zawsze po jakimś czasie - chyba, ze zmienisz się w potulną owieczkę cielukowato zgadzającą sie na wszystko, na co się raczej nie zanosi;) Silne kobiety potrzebują silnych meżczyzn, i w takim układzie scysje są wliczone w rachunek. Ale powiedz sama - wolałabyś żyć z kimś, kim mogłabyś dyrygować i kto nigdy by ci się nie postawił? Marcy, kochanie - wyluzuj!!! Zobaczysz, że wszystko będzie super! :) Już sie nie mogę doczekać naszej rundki w Krakowie:) Co do kolczyków, to albo środa, albo czwartek, dam Ci znać SMSowo. Hej Nobi, cześć Kasiak! Dzień dobry Wi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. No i witam \"nową\" :) zastanawiam się, czy takich plamek nie można by usunąć laserowo? Tak, jak zamyka się naczynka? No ale to pewnie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje zabulina... a juz sama nie wiem czy mi czasem nei wszystko jedno... kaze sprawic sobie szal i tyle!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mu przylalam... zartuje, tacy niestety sa mezczyzni, nie wiem, moze oni sa mnie dojrzali, odpowiedzialni, moze za 10 lat dorowna mi wiedza zyciowa i dopiero zrozumie, nie ma sie w kazdym badz razie o co klocic, jestem z nim, jast kochany, ma duzo innych zalet... dzis np zadzwonil i powiedzial,ze zarezerwowal bilety na przedpremierowy pokaz piratow z karaibow... kochany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×