Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

:D:D:D Ale to już nie \"mus\", tylko \"chcenie\" :D a to zasadnicza różnica:) Dziewczynki, dziś Was opuszczam na parę dni - wrócę we wtorek. Jedziemy do BB i do Krakowa (spotkać się z taką jedną... ;) ) i do promotorki, a póxniej mamy w Krakowie ślub a później sesję poślubną Marcy:):) Będize jazda, zobaczycie - fotki będą krążyć z predkościa światła na wasztch kompach:D Jeśli Marcy się zgodzi of course ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6narzeczona, a_guu-- zdjecia poszly! zabulina-- gratuluje wakacji! jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, juz mam zdjęcia:)bardzo ładna! Wydaje mi sie, że narzeczony powinien mieć coś pod kolor tych haftek, tak jak pisałam, i Twoj bukiet też powinien jakoś sie z nimi zgrywać. Ale to moja opinia, bo ja jestem taką kolorystyczną estetką:DKażda rzecz powinna do czegoś innego pasować u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak - sierpień w BB, pilnujemy chaty M:) Robimy grille etc:) w międzyczasie na parę dni do Rożnowa, gdzie jest nasz domek letni i popływamy troche na deskach:) a takie porządne wakacje to pewnie w październiku - gdzieś, gdzie będzie można się nagrzać, bo jestem zimnokrwista i zmiennocieplna, jak każda gadzina;) No i taki drobiazg - w międzyczasie obronka.... we wrześniu pewnie jakoś... Wi, ależ Ci zazdroszczę, że już jesteś \"po\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko zanim sie obejrzysz tez bedziesz po. u mnie obrona okazala sie nawet przyjemna i interesujaca rozmowa na temat mojej pracy mgr. calkiem milo ja wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też twierdzę, że powinien mieć coś co będzie kolorystycznie pasować do tych złotych chaftek. Myślę, że perełki będą pasować ale ja bym się zdecydowała na złoto jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jestes pewna, ze chcesz? wydaje mi sie, ze juz ja widzialas:) nawet mi pisalas, ze gorset za luzny:) ale moge wyslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci wysle i napiszesz jaka bizuteria pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, juz oprózniam poczte:D Wyobraź sobie, że ja tez wyruszam do Krakowa...też spotkać sie z taką jedną:D:D:D:D Dziewczyny, jakby sie uchowała taka która nie widziała mojej sukni, to podaje linka do Allegro, bo tam wyczaiłam identyczną...mozecie sugerowac, co do niej pasuje... Jakoś ta Allegrowa mi sie tak nie podoba, jak wtedy, kiedy ją mierzyłam, ale staram sien tym nie stresować za bardzo... http://www.allegro.pl/item114461026__amor_chris_couture_suknia_slubna.html#photo mam narazie tylko suknie, nie wiem, czy do tego jakies rekawiczki, szale , bolerka...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, Wi, że masz nowe zdjęcia:) To nie chcę w takim razie, skoro to tamte:) A`propos dodatków - kamizelka ma przede wszystkim pasować do garnituru. Do Ciebie ma pasować to coś w butonierce i krawat/mucha/musznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym załozyła perełki, i do uszu perełki, ale to chyba z racji tego, że złota nie lubie i mi sie nie podoba. Perełki jakieś takie...delikatniejsze i subtelniejsze mi sie wydają. Moze wtedy tez jakaś perełkowa bransoletka...nie wiem czy bransoletki sie zakłada, ale jakby to był taki komplecik, to moze by fajnie to wyglądało. I bukiet dalej utrzymuje w złocie, a jaki Ty chcesz mieć, Wi? Dziewczyny, do jasnej cholery, miałam sie iść opalać, a oderwac sie od kafe nie mogę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina- za pozno, juz wyslalam:) to napisz mi co pasuje do niej (bizuteria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam też tak wyskakują te reklamy dziś normalnie przesadzili żeby kilka razy przy jednym otwarciu dziś to mnie doprowadzają do szewskiej pasji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam! musze zalozyc soczewki (po raz pierwszy, wiec moze to potrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram - perełki. Złoto musiałabyś mieć jakieś takie... \"solidniejsze\" do tego, ja wiem? jakaś kolia czy coś... a to fortunę by kosztowało.. a perełki utworzą ładną klamrę kompozycyjną:) Wi, jeszcze jedno - spytam teścia (to jeden z najlepszych w Polsce okulistów), czy to prawidłowo, że widzisz zamazane z astygmatyzmem w soczewkach. Ja też kiedyś nosiłam, jakieś słabiutkie plusy, i nie było żadnego rozmazania. To nie moża być prawidłowe, coś mi się widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak ja wam zazdroszcze ze macie normalny slub normalna rodzine Ja kolejny raz słysze stek zali jaka to jestem niedobra jak nie chciałam by moje kochanie do mnie przychodziło ze cay czas ich upokazam Do slubu bedzie ze mnie wrak psychiczny juz nie daje rady nawet prze to mojemu sie raz oberwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ma koncepcji(ani antykoncepcji:D ) co do mojej sukni.:)Nic to, trudno:)jeszcze niespecjalnie sie tym stresuje:) Wi, moje pierwsze zakładanie soczewek trwało równuiteńkie 45 minut:)Moze Jej troche nie być:D Kinimod, nie przejmuj sie takimi bzdurami!Nie warto siebie i swojego faceta dręczyć. A mieszkacie blisko rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kni - pamiętaj!!!! \"Jeszcze tylko trochę.. jeszcze tylko trochę..\" :) To naprawdę działa! A później - spokój do końca życia! Dziób w górę!!! Narzeczona, już sprawdzam te linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, linki...jeden mały linczek:D Chyba bede uciekac, musz sie spakować, wyprysznicować i zjeść śniadanko:)I pędzić do Krakowa, do mojego Kochanego...Stęskniłam sie strasznie:) Tak sobie myśle, że chyba okres mi sie coś opóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona - dużo zależy od pogody. Październik jest chłodny. Moim zdaniem to na to musisz patrzeć przede wszystkim - i w tym względzie najlepsze zdecydowanie jest bolerko. Tylko musi być proste, bez udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini nie ma lekko myślisz, że ja mam lepiej??? Moja mama nam zrobiła awanturę, że bieżemy takie a nie inne obrączki aż babka co nas obsługiwała była w szoku. Wzieliśmy te co chcieliśmy a moja moma się obraziła :o Po jakimś czasie jej przeszło. Do tego wszystkiego tak podchodzi stresująco, że się nauczyła polić (ponownie zresztą po kilku latach nie palenia) i jak ma się na nas wuładowywać to idzie na balkon i pali (bo u nas w domu nie wolno palić - zasada mojej mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już nie wspomnę, że mojej mamie nic się nie podoba. Wszystko co robimy to źle. Ile razy nie ma mojego tofanie to mnie uczy jak mam z nim postępować no co mu pozwolić a na co nie - to znaczy na wszystko mam mu nie pozwalać :o Czego nie zrobimy to jest źle!!! Po prostu koszmar. Po ślubie chcielibyśmy się wyprowadzić bo ona nam z butami w nasze życie wejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, marzy mi sie taki długi płaszczyk, do samej ziemi, przez całą suknie. Bolerka mi sie nie podobają jak jasna cholera!!!podeśle Wam linka ale to nie z tego kompa, u M. mam .Albo moze taki szal biały?Tylko czy to nie bedzie za chłodno? A rodzicami sie nie przejmujcie dziewczyny, ja od początku zasugerowałam, że albo bedzie jak ja chce, albo...grrr...:) Np obie mamy na bukiet z kalii sie strasznie zbulwersowały, ale powiedziałam, że to ja go bede niosła, a nie one,i że ja sie do ich ślubów nie wtrącałam-co je rozbroiło totalnie:) i finito:)Od tego czasu jest względny spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zalozylam! kurcze dwa razy prawa soczewka mi spadla :/ co do ostrosci widzenia. jak zaslonie lewe oko to widze lepiej. cos jest nie tak chyba z lewa soczewka. Boze, jak trzeba ja wymnienic to ciekawe czy bedzie w Polsce. na soczewke z Anglii trzeba czekac minimu 4-6 tygodni. nie zdylabym na slub!!! a wydalam juz na nie ponad 500 zl!! zabulinko prosze zapytaj swego tescia. kurcze wydaje mi sie, ze jak zaslonie prawe to tez lepiej. moze one po prostu razem nie wspolgraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyk będzie zdecydowanie lepszy niż bolerko:) Po prostu nie sądziłam, ze bierzesz pod uwagę taką możliwość:) wtedy już żadnych rękawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×