Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kathi:D My już prawie wszystko mamy załatwione, jeszcze tylko napoje musimy kupić zimne, menu uzgodnić, pójść do spowiedzi i to wszystko. Teraz mam zamiar całą moją uwagę skupić na mieszkaniu. Teraz się cieszę, że z przygotowaniami do ślubu tak szybko zdążyliśmy, będę miała więcej czasu na zajęcie się naszym gniazdkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wspominając o fryzuach próbnych ja dziś idę do fryzjera i jestem bardzo ciekawa jak będę wyglądać. Mam nadzieję, że jak wyjdę od niej to pół miasta nie ucieknie ze strachu bo nie od parady płacę dziś 200 zł. :o Mam nadzieję, że wyjdę od niego śliczna i olśniewająco piękna ;) :p Taka miałam wyjść ostatnio od kosmetyczki a po wszystkim jak wróciłam do domu to wyglądałam na starszę o jakieś 5 lat :o Moja skóra była tak wymęczona, że szkoda gadać zabiegi trwały 1,5 godz :o No ale wracam do formy :p Tiki ale jestem przez ciebie teraz zakręcona a u mnie to już niebezpieczne ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-guu ja jak byłam na 2 tyg. przed ślubem u kosmetyczki to spedziłam tam 3 godz - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.. znow mi si enie chce pracowac...ja chce weekend... bylam wczoraj na przymiarce sukni... nie wiem czemu ten babsztyl chce mi wszyc jeszcze jedne poduszki na cycki... jestem mała i drobna po co mi cyc 2 cyz 3 rozmiary wiekszy... mam niewielki ijuz koniec...push up\'a niech mi wszyje i tyle...niewiem jak mam jej tlumaczyc... bo te poduszki co sa to sa na mnie za duze i mam pusto wiec chce i wszyc drugie... mam pozwolic czy sie stawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uprzedzam, że będę was molestować o zdjęcia, więc radzę w takowe się zaopatrzyć bo nie odpuszczę! Ale cwaniak ze mnie- sama próbnej nie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath jeśli masz się źle czuć to nie pozwalaj! Ty jej płacisz i to ona ma wypełniać twoje zachcianki a nie ty jej!! Ja uciekam do spółdzielni po klucz KLUCZ DO NASZEGO MIESZKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełek ja będę trzyamć kciuki za ciebie, żeby nie wyszło, że ja będę nastęona:D Żartuję, musiałabym być wiatropylna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath zagadzam się z agatką. Przecież płacisz nie małe pieniądze za uszycie tej kiecki którą zresztą założysz tylko 1 raz. Więc z wzwiązku z tym masz postawić na swoim i tyle. Nie dosyć, że masz być olśniewająca tego dnia ale masz też tak się czuć a nie myśleć czy teraz nie masz za duży cyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku - no raczej nie z 17.06 bo to byłby juz miesiąc - a to napewno gin by juz wybadał, no i wynik beta HCG wskazuje ze około 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zaraz zadzwonie zakazac im wszywania tych poduszek drugich... moze niech mniejsz emi da poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath jesli jestes drobna to moim zdaniem duze piersi beda sztucznie wygladaly. ja sama nosze push`upy, ale w zbyt powiekszajacych wygladam nawet smiesznie. nie wiem jak Ty wygladasz z tymi poduszkami, ale ja wolalabym miec tylko jedne wszyte. ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie mam dziś czasu na specjalnie i wchodzę co jakiś czas żeby być na bieżąco ale widzę, że wy jakieś nie wygadane dziaj jesteście ;) Nawet dobrze, bo jestem na bieżąco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pracowac, nie moge sie skupic - a mam tyle roboty! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, nie dziwie sie, dziwi mnie tylko zachowanie lekarza - luzik, fajnie trafik na kogos takiego... zobaczysz, wszystko bedzie dobrze... a bedziesz mogla pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie potrafię już pracować. Od rana miałam tyle werwy do pracy a teraz normalnie mam lenia w tyłku a raczej w rękach bo tylko nimi przacuję dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym - diabełku ja zgłupiałam czy ty o tym lekazru pozytywnie czy negatywnie ?:-o bo on beznadziejny wg mnie i to tu pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D TIKI - GRATULUJĘ.... dbaj o Was... Jejku... tak się cieszę 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAJKU JAKIE TO MIŁE, ŻĘZALĄDAMY TU CZASEM I KAZDA MA TYLE CIPŁYCH SŁOW DLA DRUGIEJ:) DZIEKUJE WAM. OCZYWISCIE ZE BEDE DBAC:) DLA SPOKOJU WASZEGO - FAJKI JUZ O TYGODNIA POSZŁY W KĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co boję się :o Idę dziś na tą próbną ale przy okazji będę miała farbowane włosy. Pozazała mi śliczny kolor ale boję się, że na włosach wyjdzie rdzawy :o a ma być mleczna czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ztym moim dylematem \"cyckowym\" kieca ma odkryte plecy nisko wiec stanika nie zaloze... musi cos tam byc usztywnione... myslalam ze jedne poduszki w moim rozmiarze i pushup i sie ladnie biust podniesie... a tak to wyglada ze mam wielki cyc. bo baba zalozyła jedne poduszki troszke wieksze i chce wsadzic jeszcze jedne i push up to przeciez 3 rozmiary wiecej od razu...ja mam A anie C.... nooooo chyba z eona tak przyzwycazajona bo klientki moze tak chccą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, sprawdź proszę pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszło, zaraz zrobię to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - dzis sie dzieje cos dziwnego z wp moze nie dojsc wcale wyślij mi na adres wrokar@wroka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIKI GRATULACJE!!! PIERWSZY BOBASEK W DRODZE HIHI :D SUPER, ZE WAM SIE UDALO, ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO NO I ZEBY JEDNAK MEZUS CZASEM W NOCY DO SKLEPU JEDNAK SKOCZYL HIHI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do was dziewczyny czy zapraszacie jakichs ksiezy? jesli tak to w jaki sposob? dajecie im zaproszenie? kurde chce zaprosic ksiezy od nas z parafii i smiesznie mi sie wydaje dawac zaproszenie na slub w ich wlasnej parafii... moja siostra mowi ze wydziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak.... chrzestny męża jest księdzem, wyjazdowym... na misjach. W tej chwili jest podobno w kraju, więc może przyjedzie... zaproszenie już dostał. Myślę, że zaprosimy też ks. Darka, udzielającego nam ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×