Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

u mnie jest 3 ksiezy i chcemy wszystkich zaprosic. jeden z nich udziela nam slubu. przeciez zaproszenie ktore daje wszystkim gosciom to zaprszenie na slub i jest tam tylko wkladka dotyczaca wesela. i teraz nie wiem jak to zrobic. bo przeciez nie dam ksiedzu ktory udziela nam slubu zaproszenia na takowy bo on przeciez bedzie z definicji hehe. pozostalym dwom ksiezom tez mi sie wydaje troche dziwne dawac zaproszenia na slub w parafii X skoro to jest ich parafia... :O zamierzamy ich zaprosic na slub i wesele. jak to powinnismy zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po mału kończę pracę więc muszę się streszczać bo nadgodzin tu nikt mi nie zapłaci ;) Potem fryzjer trzymajcie za mnie kciuki bo się boję, że jednak ten kolor to będzie porażka. Jej cała aż się trzęsę pewnie w dniu wesela nie będę tak zdenerwowana ;) No albo się trzęsę z głodu bo jeszcze dziś nic nie jadłam i jak pomyśle o czymś do jedzenia to aż mnie ślina zalewa ;) Do napisania dziewczynki 😘 Może wieczorkiem dam znać co mi na tej głowie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu sobie zagladam... ale przed oczami ma m cały czas wielki sztuczny cyc w slubnej sukience ktory mi chce zafundowac pani krawcowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath, powiedz ze nie chcesz, i po klopocie. Przeciez płacisz jej za to, żeby było jak Ty chcesz, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIKI TAK, SERDECZNE GRATULACJE! OBY WSZYŚCIUTEŃKO POSZŁO PO WASZEJ MYŚLI Z WASZYM MALEŃSTWEM! WIERZE, ŻE ZE WSPARCIEM TYYYYLU CIOTEK NIE MOZE BYĆ INACZEJ::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath ja bym sie tez nie zgodzila na cos w czym mialabym sie zle czuc... ales z tym cycem dowalila hehe ;) a moze jednak ktoras cos mi podpowie co z tymi zaproszeniami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dzwonilam ale niesmak pozostał:D a co z zaproszeniami? ja bym dala ksiezom... i na slub i na wesele wkladka i juz... przecie oni normalne człowieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko, chodzi o zaproszenie ksiedza?Nie pomoge, bo nie byłam w takiej sytuacji, u nas w parafii jest tylko 1 ksiądz, wiec nie mam kogo zapraszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra tez tak mowi. ale dla mnie to smiesznie ze zapraszam ich na slub w ich wlasnej parafii, szczegolnie proboszcza, ktory jest tam \"gospodarzem\" :O a przeciez samej tej wkladki dotyczacej wesela nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona szczesciara z ciebie ;) ethaath tylko jak dam zaproszenia tym dwom pozostalym ksiezom to w jaki sposob zaprosic tego co bedize nam udzielac slubu? przepraszam, ze tak draze ten temat, ale mnie to nurtuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dała temutez normalne zaproszenie.. z usmiechem i np mozna zazartowac: na wszelki wypadek... zeby ksiadz nie zapomniał... albo cos w tym guscie...heheh no jakos tak i wtedy w zaproszeniu wkladka i wszystko jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona i do kosciola, i na wesele moze faktycznie zrobic tak jak mi tu ethaath podpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki gratulacje :D:D:D:D:D:D bardzo sie ciesze :):) dziewczyny zdjecia wysle wieczorkiem - bo teraz tylko wlaczylam na chwilke komp. jak jem obiadek - za chwile zmykam do tesciowej piec ciasta Dostalam na wieczorku stroj kroliczka, ktory napewno wykorzystam zaraz po slubie :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki Tak serdeczne gratulacje ciesze sie razem z wami. A co do wczoraj to dzis cd. Moja mama powiedziała ze zadzwoni do jego mamy i jej sie spyta jak ja ich przedstawiłam co oni o nich wiedza a ona powie co ona wie i jaka ja jestem to czyli zeby nie było ze to oni wyszli na potworów to przerobia to na mnie . Chce mnie skłucic z mama od mojego tragedia. Znam ich na tyle dobrze ze juz wiem jaka bajke wymysla o czym nawet moje kochanie sie przekonał jak oni prze4krecaja słowa by wyszło na ich modłe Juz widze ze na we4selu bedzzie cała rodzina skłucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiii kochana jak przeczytałam to mi się cieplutko z wrażenia(agatko?) zrobiło,strasznie się ciesze z WAMI! ale numer nam zrobiłaś! pierwszy dzidziuś! gratulacje! taka mała kruszynka sobie z będzie rosła i \"słuchała\" naszych czasami niezbyt mądrych wywodów.Dziewczyny zero przekleństw:).A i jeszcze buziak od cioci nobi-cmmmmmmmmmmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini, przepraszam cie najmocniej, ale z twoich opisów to twoja mama wygląda mi na wariatke...wiej stamtad jak najpredzej!!!szkoda zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j asobie projektowalam i drukowalam w calosci... a stylistyka kompletnie nie slubna bo nie lubie slodziutkkich dodatkow...obraczki itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuchy! eth piszesz o zaproszeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zaproszeniach:) i ooooo zawieszkach na wodke winietkach dla gosci itd:D aco?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ktos wczesniej pisał o zaproszeniach ale odswiezam strone niezbyt czesto i potem wylazi gupota:D:d albo si emnie topiki pomyliły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam bo my też sami projektowaliśmy zaproszenia bo też nie chcieliśmy gołąbków i takich tam:).Myślałam że tylko ja taka jestem hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ale nasz przyjaciel jest:) masz zdjęcie tych zaproszeń? ciekawa jestem jak ty to widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×