Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Później będziemy w Krakowie 31lipca. Ale mam nadzieję, że sie uda w pt, bo - jak Ci pisałam - jednak umówiłam się z promotor na 13tą:) Nie będziesz musiała nic xerować, zrobię Ci Twoje własne - to żadna filozofia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Zabulina, jestes niemożliwa:) Wiesz, wiele zależy od tej poradni też. Jeśli uda nam sie ją za jednym zamachem załatwić, czyli jutro, to w piątek ok 16 pojedziemy do mnie na spotkanie z księdzem. Później nie mamy kiedy, a nie chcemy tego robić w sierpniu, bo to troche późno. Ale skoro o 13 jestes umówiona, to byłoby super, najwyżej bede sama, bo M.w pracy do 16. Dzisiaj do Niego zadzwonie, i wszystkie za i przeciw obgadamy:) Wtedy do Ciebie napisze:) Jeszcze musze sprawdzić, na którą mam orto...bo nie pamietam żywcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane fafetki :) ja tylko na momencik, bo mamy malowanie kuchni i straszny balagan jest w mieszkanku :( od piatku nie mialam internetu - dopiero dzisiaj - ale mi tego brakowalo :):) co za wstretny nalog ... hehehe W sobote mialam panienski - bylo rewelacyjnie, 6 dziewczyn + ja :) w domku u kolezanki - bylysmy same - bo to drugi dom jej rodzicow, stoi pusty :) dostalam stroj kroliczka, ktory wykorzystam po slubie :D:D powiem jedno - bylo poprostu wspaniale. OK zmykam do sprzatania (pozniej bede musiala nadrobic zaleglosci i poczytac kafe :) ) - jeszcze tylko 4 dni :):):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich. Tak jak pisałam w ta niedziele miałam odprawiac urodzinki ale moi mnie olali wiec nie robie nic. Dzis załatwiłam akt chrztu jeszcze moje kochanie musi to uczynic później zapowiedzi no i ancug mojego musimy kupić ja nanieszczescie juz 28 bede miała suknie gotowa dla mnie to glupota bo do 30 wrzesnia to bedzie jeszcze dwa miesiace i wszystko sie moze zmienic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam dzis soczewki kontaktowe. mam astygmatyzm dlatego nie moge nosic zwyklych soczewk tylko toryczne. sa niestety drozsze i jest problem z ich sprowadzaniem. moje na szczescie byly w Polsce w hurtowni. martwi mnie jednak to, ze nie widze w nich super dobrze. troche mi sie obraz rozmazuje :( nie wiem, czy sie przyzwyczaje, czy isc i dobierac nowe? z tym ze jak dobiore nowe to moze ich nie byc w Polsce, wiec trzeba by je sprowadzac z Anglii. wtedy nie zdazylabym do slubu. czy ktoras z Was nosi soczewki? widzialyscie w nich od razu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, ja nosze, ale zwykłe, nie mam astygmatyzmu, tylko zwykłym krótkowidzem jestem...Moze na innym topicu zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko gratuluje skonczenia pisania teraz łap słoneczko i wypoczywaj. Witam również nową krew na forum Pozdrawiam i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zabulinko gratulację. Z tej radości zapomniałam ci pogratulować. Mam nadzieję, że weźmiesz pod uwagę okoliczności łagodzące (MAMY MIESZKANIE!!!!!) i wybaczysz mi mój egoizm:) Idę się kąpać. Pewnie jak przyjdę to i tak nikogo nie będzie:O Czasem niefajnie jest być nocnym markiem PS Łazienka będzie szaro-żółta:D Tylko nie mogę nigdzie zdjęcia znaleźć pomieszczenia w tych kolorach. Znacie może jakąś stronkę o urządzaniu mieszkań ze zdjęciami??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zabulino - gratuluje zakonczenia meczarni:) jeszcze pamietam jakie to cudne uczucie - uporac sie z pracą mgr. narzeczona - ja tez jestem za tym aby absolutnie nie isc do pan z poradni z kawa i czekoladkami zadnymi, wiecie co jak czytam o waszych przebojach z naukami i poradniami to dochodze do wniosku ze super trafilismy z J. nie dosc ze za zupełne free to jeszcze wspominam miło i korzystam teraz z npr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Dziewczyny, czy zmiesci sie na obraczce taki grawer: Na zawsze... (imie) 26.08.2006? Dodam, ze nasze imiona maja po 8 i 10 liter. Czy tyle znakow wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
mama do was pytanie Chodzi o wykres dni płodnych okres....niska temperatura. 6 5 4 3 21 i tu zaznaczamy z tych sześciu ta najwyższa i od niej ma byc teraz o dwa stopnie wyzsza w 123 tak? czyli w tych 1,2,3 ma byc wyzsza od tej najwyzszej z 6,5,4,3,2,1 tak się nauczyłam i doczytałam. w tych 1.2.3. tą jest juz wyższa temperatura od tych wcesniejszych oczywiście. No al mi chodzi o samą owulację. Czy ona przypada na ten czas 1.2.3 czy tuz przy końcu 6.5.4.3.2. 1 w tej powiedzmy jedyneczce.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Nie wiem co mi się porobiło ale wszystko się zmazało :o A pisałam, że nareszcie znalazłam czas aby się z wami przywitać i że nie mogę się doczekać już tego mojego wesela ;) Czy słyszałyście o tym, że we wrześniu mają być znów upały a temp. może dojść do 40 stopni?? Mnie nie chce się w to wierzyć to tak jak pewnego lata miał padać śnieg w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, myśle, że zmieści sie tyle:)Moje imie ma 7 liter, +data, a jezscze połowa obrączki \"została\"wolna. Teraz troszkeżałuje, że nie dopisałismy właśnie\"na zawsze\", bo to zdanie jest nam bliskie z początkowego okresu narzeczeństwa, ale doszlismy do wniosku, że jednak sama data i imie:) A na wykresach sie kompletnie nie znam, a dzisiaj idziemy do poradni...Chcemy iść pierwszy i ostatni raz...Mam nadzieje, że to sie uda:)Dziewczyny, jak musiałyscie chodzić 2 razy, to za drugim razem po co? Tylko żeby wykresy pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ze sie zmiesci! chyba zdecyduje sie na bizuterie biala (biale perelki). tego zlota na sukni jest nieduzo. mam jeszcze pytanie o wyglad pana mlodego. czy powinnismy dobierac musznik i kamizelke pod kolor zlota? pytam bo na strojach meskich raczej sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
musznik ,krawat w tonacji kamizelki powinien byc . Sprzedają komplety juz. Krawat czy musznik pewnie identyczny nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. nie mam musznika, bo nam sie nie podoba. M. bedzie miał koszule w kolorze mojej sukni, czyli śmietankową(jaśniejsza od ecru), i do tego krawat różowy, a ja różowy bukiet...Tak,żebyśmy pasowali do siebie:DA co do złotej biżuterii...Mi sie nie podoba złoto do sukni ślubnej, perełki bardziej pasują, ale to moja subiektywna opinia:) Dziewczyny, a co z tą poradnią? Powie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona-- myslalam o zlotej bizuterii, bo mam na sukni zlote hafty. Ale mysle, ze biale perly tez beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myśle, że skoro masz złote wszywki na sukience, to musznik i kamizelka powinny być również w złocie. Zebyście mieli \"wspólny mianownik\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do poradni chodzilismy trzy razy. nie musialam rysowac zadnych wykresow. kobieta po prostu mowila o mierzeniu temperatury i obserwacji sluzu, pokazala przykladowy wykres i tyle. kazde spotkanie trwalo chyba z 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełki zazwyczaj pasują do wszystkiego.A żeby Ci cos pasowało do sukni, to mozesz bukiet taki dobrać, w kolorach tych haftek, i musznika, czyli ze złotem... ja nie lubie złotej biżuterii, zwłaszcza na pannach młodych. Kojarzy mi sie to z zakładaniem łańcuszków z komunii...No ale każdy lubi co innego:) Ja sie nie wymądrzam, bo sama jeszzce nie mam biżuterii...ale mam jakąś niewielką koncepcję:)Wi, a jaką masz sukienkę?Bo ja chyba nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wi...KUrcze, wolelibysmy raz a dobrze...np na godzine dzisiaj, i dość...bo wtedy bede musiała 3 razy do krakowa jechać, a to prawie 100 km...No zobaczymy:)mam nadzieje ze pójdzie po mojej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle Ci fotki z pierwszej przymiarki. jak sama zobaczysz gorset i bolerko byly wtedy za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi podobno kamizelka i krawat powinien dyć dobrany do kolorystyki sukni pannay młodej. Nie wiem czy trzeba się tak ściśle trzymać tej zasady. Słyszałam też, że buty dobiera się do dodatków (jeżeli garnitur nie jest czarny). My stanęliśmy na głowie, żeby tak było ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! A JA MAM WAKACJE!!!! A JA MAM WAKACJE!!!! NIestety ostatnie w moim życiu - potem będą już tylko urlopy, to nie to samo... ale wreszcie są, nie musze już pisać, MAM WAKACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×