Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny jeszcez do was wpadam korzystajac z tego ze mam chwile po kolei: wi ja nosze soczewki i jedna z nich mam toryczna bo mam astygmatyzm dwie rady - daj sobie okolo tygodnia zeby oczy sie przyzwyczaily i sprawdz jakiego plyny uzywasz bo ja przez plyn 2 tyg mialam akcje z oczami chociaz w ogole nie jestem alergikiem jak po btyg zle bedziesz widziec tzn ze masz zle dobrane soczewki - tam jest inny przelicznik cylindrow niz przy okularach zabulina - marcy ci zazdrosci wakacji i of course sie zgadza zeby wszystkie kafetki dostaly zdjecia kini-dasz rade jeszcze troszke wi - kto ci naopowiadal ze trzba soczewki z angli sprowadzac - zmien optyka bo ktos cie w bambuko robi jedyny problem z torycznymi to ze trzeba je zamawiac z hurtowni- zazwyczaj cala paczke a nie na sztuki tiki-gratuluje serdecznie- bedziesz pierwsza mama naszego topicu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etha w takim razie poprosze knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Marcy, jak tam nastroje? To juz tylko dwa dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath ja tez chce zaproszenie Ale jestem wyczerpana:O A jeszcze dzisiaj na spotkanie z panią w restauracji:( NIE MAM MOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, klucze są? Pewnie dziś oblewanie będzie?:D Dziewczyny, nie jestescie jedyne w robieniu zaproszeń-my też robimy sami, właśnie kończe pierwszą turę...uff...Etah, wyślij mi zdjecie swoich, bo jestem strasznie ciekawa, jaki macie wzór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona klucze dostaniemy dopiero, jak pieniądze wpłyną na konto spółdzielni, czyli jak dostaniemy kredyt. A do tego jeszcze dalej niż bliżej A nawet jakbym miała klucze to i tak nie mam dzisiaj siły nic oblewać:O Ja też robiłam sama zaproszenia- już wam kiedyś wysyłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, Twoje pamiętam, miałam nawet podobne robić:)Ale zrobilismy zupełnie inne:) No to teraz buszuj w sieci w poszukiwaniu wyposażenia mieszkania:D Ja mam juz koncepcje i łazienki, i kuchni...ale dużo by o tym opowiadać, a to nie ten topik:DAle lubie ciepłe kolory, czerwony, pomarańcz, żółty...rozproszone światło...japońskie klimaty...i takie tam:):D Super sprawa myśleć o urządzaniu sie:D Juz sie nie moge doczekać. Będziemy sie po ślubie dzielić radami dot, urządzania naszych nowych gniazdek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znalazłam... wysłałam.. strasznie jestem ciekawa co wy na taki popartowski styling?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!!!!! BĘDĘ CIOCIĄ!!!!!!!!! TIKI GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ależ się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Tiki wielkie gratulacje również dla przyszłego tatusia :D:D:D:D:D Marcy, Narzeczona jeszcze tylko jutro i Wasz wielki dzień!!!!!!!!!!!! Życzę, aby był taki o jakim marzyłyście przez całe życie :D A my tak byliśmy w hurtowni ślubnej i lipa kupiliśmy jedynie dekoracje na koronę i materiały na Nasze serca :O a tak poza tym nic z tego po co pojechaliśmy tzn kieliszków ni ma!!!! Są same do szampana, a ja chce do wódki bo po co mam wydawać 30zł na kieliszki, które stłukę :O:O:O jutro idziemy do huty szkła, mama poinformowała mnie {wczas co nie) że można tam takie kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath fajne:) nieszablonowe, oryginalne, tylko wasze:) wysłałam ci nasze, możesz się o nich wypowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej - jestem juz ;) dziewczyny zdjecia juz sie wysylaja :):) placki upieczone; parasole, stoly i ławki na poprawiny sprzawdzone; zawieszki na wódki przyczepione :) jutro kosmetyczka i spowiedz i ostatnia proba walca:) powolutku zaczynam czuc motylki w brzuchu. @ nadal nie ma - to juz 2 miesiace :( - zaraz po niedzieli ide do lekarza, bo cos musi byc nie tak :( hehe - widze, ze juz kilka osob pomylilo mnie z narzeczona :) . W sumie to prawda bo narzeczona jestem jeszcze do soboty ;) Marcy - a ty jak? stres juz jest ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nio tak :) skleroza ... dostalismy ~ koldre z owczej welny - taaaka duza 200cm x220 cm, do tego dwie duze poduchy puchowe i komplet pieknej poscieli ~ zestaw recznikow - sliczne sa i kolejna posciel ;) ~ kilka butelek dobrych zagranicznych win + koperta z pieniedzmi :) ~ koperta z pieniedzmi :) narazie dostalismy takie prezenty od 4 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - na Twoim wieczorze napewno tez bedzie suuuuper - ja juz dzisiaj to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia a czemu koperty już teraz dostajecie? Bo prezenty to rozumiem- nieporęcznie by było taką wielgaśną kołdrę do kościoła taszczyć, ale kopertę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to miło z ich strony że dają wam prezenty pomimo, że ich nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy-- soczewki sprowadza sie z Anglii, gdy w hurtowni ich nie ma. tak moze sie zdarzyc. ja mam prawa soczewke mocniejsza o 0,25 bo tej slabszej wlasnie nie bylo w hurtowni. dziekuje za rady! a my mamy problem z samochedem. mianowicie go nie mamy!dziewczyny wypozyczacie auta czy pozyczacie od kogos z rodziny lub od znajomych? ile kosztuje u Was wypozyczenie auta? ile placicie za dekoracje na samochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natalia zdjęcia właśnie odbieram, zaraz obejrze ;) Wi jeśli pomogę Ci to my płacimy za samochód 350 zł a dekoracja około 120 zł. Tzn. bukiety na maske i do klamek :) Mam zdjęcia :D fajny strój króliczka!!!!! ;) widać, że była super zabawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim - wstawac fafetki :):) ja ostatnio sypiac nie moge, to chyba nerwy przed jutrzejszym dniem wracajac jeszcze do tych kopert i osob, od ktorych je dostalismy - sa to bardzo dobrzy znajomi rodzicow - starsi ludzie, jednak z przyczyn od nich niezaleznych nie dadza rady pojawic sie na slubie :( My za samochod placimy 400 zl - 6 godzin - dekoracja samochodu 50 zl tj. maska + klamki Kasiaku zabawa faktycznie byla super, do samego rana :) Dziewczyny - ja zamiast spac to wstalam - wczesnie sie budze :( Dopiero dzisiaj zaczelam sie denerwowac :( ale to chyba normalne, dzisiaj na noc wypije sobie chyba jakas melise albo persen zazyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia o której masz ślub???? POwiedz jak sobie rozplanowałaś jutrzejszy dzień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Natalia zdjęcia zobaczę w domu bo tu w pracy nie mogę otworzyć tego pliku :o Miałam się wczoraj odezwać ale nie miałam sił. Siedziałam u fryzjera prawie 6 godzin, nad moją głową stało trzech fryzjerów. Cały eksperyment zakończył się tym, że mówi do was zupełnie odmieniona a_guu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, Czytam Was i czytam (dzisiaj nie mam tyle pracy, co ostatnio)... i żadna z Was nie podsyła mi zdjęć... czy to z wieczoru panieńskiego, czy prezentów od koleżanek. Czekam zniecierpliwiona. Część zaproszeń już zrobiona i dostarczona, prześlę Wam fotkę zaproszenia. Przesyłam z perełkami, ale mam też z cyrkoniami (jubilerskimi - załatwiłam od siostry). Te z cyrkoniami... to była zabawa, bo mają stożkowane doły i trzeba było drucik nawijać na wykałaczkę robiąc spiralkę i zgniatając ją, by miało się jak trzymać :) - + klej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×