Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

pewnie bede zaglądąć:D hahaha bede sie chwalic jak wspaniale wszystko sie udało oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethaath ja również poproszę kasiak84@o2.pl Agatka gratulacje 🌻 aby się dobrze Wam mieszkało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko z jakichs nieznanych mi przyczyn Twoja stronka mi nie chodzi :( przynajmniej w pracy, musze jeszcze sprobowac na komputerze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi jako odstająca od normy też przejmuje się takimi pierdołami ;) myslę, że te kryształki będą pasować. A wsówki spoko jak nie będą złote też dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o si ebede chwalic dopiero po 12 sierpnia... o ile bedzie czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chodzi, ale pisze że wystąpiły błędy przy otwieraniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego: za kazdym razem jest tylko suwaczek na gorze, napis stronka Agatki, poza tym puste piaskowe tlo. nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nobi
gdzie w Krakowie robiliscie nauki?bo my tez jestesmy "po" i rowniez świetnie trafilismy!!!i gdzie byliscie w poradni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej czy do wi? do mojej to nie ma linka bo sie szyje dopiero i sama ja sobie wymysliłam... jutro id ena przymiarke moze zrobie sobie kilka fotek... jak si ebeda nadawaly to Wam pokazę.:D a sukienkę wi... mam ale nie wiem czy moge upublicznic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath zasada jest taka, że besz wyraźnej zgody nie udostępniamy zdjęć tijka musisz chwile poczekać bo się długo zdjęcia ładują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mowie z enie moge:D bo pytałas o fotki lub linka tylko juz zwatpiłam ktorą chcesz zobaczyc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Agatka, ja Ci tu od choler zaraz... :P zagnieździć to się może wesz łonowa, a ja sobie tu KULTURALNIE STUKAM :P No to świetnie, że to mieszkanko macie... jak tylko będziecie mieli te 10000 na strych, to zaraz kupujcie, nawet się zapożyczcie - trzeba kuć żelazo póki gorące, bo jeszzce babka pójdzie po rozum do głowy i Wam cenę poniesie... choć za 70000to Wam powinna ten strych dorzucić gratis... hej Tijka! :) Fajnie, że znów jesteś:) Kasiak, Wi - a przejmujcie się pierdołami, jeśli tylko Wam to nie zaszkodzi:) Ten jeden raz macie prawo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łobuzice ;) no jestem w domku z dala od poj.....go szefa a właściwie podszefa. Wiecie co ten kretyn wymyślił??? Nie dosyć, że mam tylko 6 dni urlopu, opłacony wyjazd poślubny i tydzień przed weselem mam (a właściwie miałąm mieć) na rano to ten kretyn wstawił mnie na ten ostatni tydzień na popołudniu i powiedział, że jak chcę miećpopołudnie wolne to muszę wziąść urlop bo nie zezwala na zamianę :o A że ja muszę mieć tą piątkową popołudniówkę wolną to wzięłam urlop na piątek i poniedziałek we wtorek idę do pracy na popołudniu a wśrodę (dalszy ciąg urlopu) wyjeżdżamy nad morze Co za idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś nie ma pośpiechu- strychu nikt nie kupi, bo tylko z tego mieszkania jest na niego wejście:) A to nie babka, tylko spółdzielnia sprzedawała mieszkanie, więc nie podniesie:) Poza tym my mamy wtyki w tej spółdzielni, więc nie sądzę, aby nam tam problemy robili No nic dziewczyny uciekam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, Agatka, a jak Wam przez to nowe mieszkanko poprowadzą korytarzyk z balustradką dla nowych właścicieli strychu to jeszcze wspomnisz dobre rady Zabuliny :P hehe A-gu... no na kretyna nicnie poradzisz, biedaku... mogę Ci tylko współczuć, bo zrobić - nic nie zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko gratuluję i też zazdroszczę choć cena porażajaca :o my za nasze mieszkanie 59,6 m2 zapłaciłyśmy (a raczej mama zapłaciła ;) ) 55000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie mam czasu zeby czytać tą Waszą epopeję, ale wpadłam, żebyście o mnie nie zapomniały:)Mamy calusieńki dom gości, i ni cholery nie moge wejsc na kafe:( Z bardziej ślubnych faktów moge Wam napisać...że nic sie nie dzieje:D A własciwie to prawie wszystko mamy załatwione, oprócz poradni, i PROTOKOŁU-ale to taki maleńki szczególik:D Chcemy isc do ksiedza juz ze wszystkimi papierami, a jeszcze pieczątek z poradni nie mamy...Mam w związku z tym pytanie do doświadczonych: 1. czy za poradnie sie płaci? 2. Nie wiecie, gdzie w necie mozna znaleźć takie wykresy, które każa w poradni robić?Bo tak sobie wymyśliłam, że zebysmy nie musieli tam 100 razy chodzić, to powiem, że robie wykresy od np. 3 miesiecy ,i bardzo sobie chwale tą metode, i wtedy chlup!na stół 3 wykresiki z neta ściągnięte...do tego jakaś kawa i czekoladki, i moze będzie pieczątka...bo chcielibysmy sobie wszystko w tym tyg pozałatwiać, i zająć sie sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zabulino już po mału się przyzwyczajam, że ze wszystkim mam pod górkę. Jeszcze ktoś mi w robocie kłody podkłada :o aaa tam szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego Agatko czekam juz ponad 10 minut i kicha. niewazne sprobuje w domu. tylko z kolei nie wiem czy mi bedzie internet chodzil bo troche dzis namieszalam - najpierw zglosilam ze z niego rezygnuje ale potem to odwolalam, bo mnie wprowadzono w blad co do zwrotu juz zaplaconego abonamentu, ale to niewazne, nic nie wnosi do tematu hehe. czesc zabulinko z tego co widze to juz napisalas prace, gratuluje :) witam wszystkie z powrotem, nie bede wszystkich wymieniac bo i tak pewnie zapomne o ktorejs :( wy tutaj piszecie o stresach i napieciach zwiazanych z przygotowaniami a ja nic takiego nie czuje... w ogole niestety tak poza tym wszystkim jestem :( :O tyle z tego dobrego ze nie wyladowujemy stresow na sobie - chociaz z tym to roznie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j aplacilam za poradnie... ale wykresow nie rysowalismy... zreszta to byl kurs przyspieszony... gdybym tak miala chodzic np 3 msc....i tych dyrdymałow sluchac....o moj bosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona z kawką i czekoladkami bym nie ryzykowała...te babsztyle tam są zazwyczaj wredne:) poradnia jest za fri-naszczęście:) też próbowałam się wykręcić i powiedziałam jej że metode znam ale moja gin powiedziała że mam strasznie niereglarne cykle i w moim przypadku to się nie sprawdzi na co ona wyjmując karteczkę A4 \"a to zaraz pani udowodnie że się da kochaniutka\" i nawijka o śluzie przez 30 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona u nas za poradnię się nie płaci to jest już w cenach nauk. My zrobiliśmy tak, że zdobyłam nr telefonu do tej babki z poradni i jej mówiłam przez tel. że nie mamy kiedy przyjść bo ta poradnia otwarta tylko w piątek a ja chodzę cały czas ostatnio na popołudniu do pracy (wierutna bzdura) a 5 sierpnia ślub i takie tam kazała przyjść chociaż jednej osobie już nie musieliśmy iść razem. Potem przypomniałam jej o sobie na spotkaniu i po pierwszej wizycie mieliśmy karteczkę :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, mogę Ci podrzucić parę w piątek :) Mam wprawę, bo naprawdę rysowałam to przez rok - z w necie pewnie będą wzorcowe. Więc uznaj sprawę za załatwioną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i popieram o czekoladkach - one są zazwyczaj nieprzekupne:) masz sie ubrać skromniutko, kiwać główką a ja Cię wyuczę, kiedy miałaś owulację;) Ale swoją drogą, to wart znać tą metodę - nie jako antykoncepcję,ale jako \"koncepcję\" właśnie. Już to pisałam - 2/3 par mających problem ze spłodzeniem potomstwa po prostu nie wie, kiedy są dni płodne kobiety... co bardziej oczytani myślą, że jak się współżyje w dniu owulacji, to jest na bank dzidziuś - a wtedy raczej to jego na bank nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki pogadałam troszkę a teraz idę do kosmetyczki a niech mnie trochę tam podusi na tej twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wywaliło mnie z internetu, a akurat mam krótką chwileczke:) Zabulina, OK, skseruje sobie, i ciach:)A słyszeliśmy, że istnieją takie przypadki, co to nie lubią za bardzo nawijać, w Lagiewnikach jest podobno poradnia, gdzie sie idzie, mówi\"chce tylko pieczątkę\", i gotowe:)tylko że w Lagiewnikach nie tylko jedna poradnia jest, i tu pojawia sie problem, bo dowiedziałam sie tego od dziewczyny na naukach, i nie mam do niej żadnego kontaktu... Zobaczymy, jutro idziemy do jednej poradni, moze cos da sie wykombinować... Zabulina, jeszcze z Marcinem nie gadałam, więc Ci nie powiem, jak z naszym spotkaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×