Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Wi tak kwiaty na samochód są zazwyczaj w tonacji bukietu ślubnego młodej. Troche by się gryzło jak byś miała jasne kwiaty w łapce a na samochodzie bordo :O Dobra szukam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta a znacie moze jakis linki do fajnych tortow weselnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie!!!!! przejrze wszystkie strony. jestescie nizastapione!!! zmykam na razie do miasta. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki:)! eth twoje zaproszenie jest super,bije się w piersi (nie za dużę hehe) że nie wpadłam na taki genialny pomysł! podsyłam ci moje zaproszenie i prosze o fachową ocenę:),są w innym stylu niż twoje ale też inne od goląbkowych. czekam na twoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eth poszło. czesc diabelku!ja chce z ciekawosci:) wogole to nikt mi dawno zdjec nie wyslal:( juz nie mowie ze nie mam twoich ze slubu moja droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku ślicznie to autko mialaś ubrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku a czemu buźki zamazane????? Ładnie samochód udekorowaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku nerwy sa bo zaproszenia jeszcze nie wszystkie rozdane niby wszyscy wiedza ze beda zaproszeni ale wiadomo...a dzisiaj 21! eth ciekawa jestem co powiesz tylko szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam taki problem z podziekowaniami dla rodzicow bo tak: ja juz nie mam taty,a rodzice mojego sie rozwiedzli i ojciec ożenił się ponownie a jego mama niedawno została wdową.No i zastanawiam się po pierwsze czy mamy wręczyć bukiety mamą a jego ojcu też kwiaty?! chcialabym tez powiedziec cos o moim tacie bo strasznie mi bedzie go brakowalo w tym dniu ale obawiam sie czy ludzie nie odbiora tego jako sztuczna fanaberie jakąś.poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku w kazdym razie daj cynka jak bedziecie:) moze cos mi doradzisz z tymi podziekowaniami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze znikac.jesli ktoras mogla by mi cos doradzic to bardzo prosze,przeczytam pozniej buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze powinnas wspomniec o tacie... jesli dasz rade... ja nie mam mamy,a moj m nie ma taty, nie dalam rady nic w tym dniu zrobic, bo byl moment,ze bylo mi bardzo zle z tego powodu... w podziekowaniu dla rodzicow dalismy im teraz nasze zdjecia w ladnej ramce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi ja również nie mam taty :O i dlatego nie będzie piosenki \"cudownych rodziców mam\" Śipińskiej muszę coś innego wymysleć, na razie nie mam pojęcia wiem że damy kwiaty ale przy jakiej piosence to się okaże. Kumpela ma mi załatwić od jej zespołu jakis fajny kawałek. To od Ciebie zależy co zrobisz czy wspomnisz tate czy nie, ale na pewno bądź przygotowana na potok łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×