Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Cześć! Wi kolor, rodzaj samochodu, kolo, rodzaj kwiatów to są sprawy raczej drugorzędne w perspektywie spędzenia życia z ukochaną osobą Ja kupiłam dekoracje na allegro za 60 zł łącznie. Do waniliowego samochodu pasują zdecydowane kolory- czerwień, granat, pomarańcz. Kwiaty na samochodzie nie muszą być takie same jak w bukiecie, wystarczy, że się nie będą ze sobą gryzły. A my dzisiaj odbieramy obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek1234
Och Agatko jakaś Ty mądra!!!!!!!! To jak są drugorzędne to po co organizujesz ten cały ślub????? Przyjecie itp????????? Skoro to dla Ciebie nie ważne trzeba było wziąść cichy ślub w kościele tylko ze świadkami i rodzicami :P Już sobie Ciebie wyobrażam w charakterze żony :O TRAGEDIA!!!!! Wspólczuje temu nieszczęśnikowi!!!!!! Na wszytsko jest NIE!!!! Dziewczyny się cieszą!!!! Organozują to całe zamieszanie RAZ w życiu!!!!! To ważne dla nich jak będzie ten dzień wyglądał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sprawą pierwszoplanową jest MóJ PRZYSZłY Mąż i nie mam zamiaru się przejmować kolorem samochodu!! A organizuję wesele, bo chcę być z moimi najbliższymi w ten najszcęśliwszy dzień mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek1234
OJEJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie lubie pomaranczowych tchorzliwych i zlosliwych indywiduów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść dziewcynki:) Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie:) Jak tam sobie radzicie?? Mam nadzieje, ze dobrze. Postów tak szybko przybywa, ze kiludniowa nieobecność jest niemal nie do nadrobienia. Moj ślub jest coraz bliżej i ciekawa jestem jak będzie. Dziewczynki mam do Was prośbę, czy mogłybyście doradzić mi rajstopy?? Będę mieć sandałki na szpilce, chciałam wcześniej kabaretki, ale obawiam się brzydkiego \"wychodzenia\" palców przez krateczki. Co założyłybyście?? bo... chyba pomimo upałow nie wypada iść z gołymi nogami, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś a nie lepiej pończoszki???? Są bardziej praktyczne ;) wiesz o co chodzi :P Moim zdaniem najlepsze tradycyjne białe lub cieniste np z Gatty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, przeczytałam cos wyzej... U nas chyba też nie pasuje Sipińska z piosenka o cudownych rodzicach. Moj ojciec prawie przez cale moje zycie pracował za granica, z reszta niedlugo po moim slubie wyjezdza, ojciec mojego narzeczonego nie interesuje się nim i bratem od jakichs 15 lat, z reszta nie wiadomo czy bedzie na slubie. Czy musi być taki wyciskający łzy moment z podziekowaniem dla rodziców?? Przyznam szczerze, ze marzy mi się wesole, radosne wesele, a nie wzruszliwe, czy dla niektorych niezreczne. Jakie są sposoby na inny rodzaj podziekowań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:), pończoszki napewno są fajne. Może kupie jakies zwykłe teraz i wyprobuje, bo nigdy nie nosiłam pończoch, a nie chce eksperymentować na slubie;) Dzieki za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie będzie podziękowań... tylko DJ zadedykuje rodzicom od nas piosenkę związaną z ich młodością i wspomnieniami np. Oliwii Newton John. Nie będzie cudownych rodziców mam, tańców w kółeczku... Jako docenienie trudy wychowawczego, czy samego fakty, że to Rodzice. Damy im listy od nas: w stylu... (np. F. dla moich rodziców) dziękuję za nią i obiecuję być jej podporą.... i kilka innych zdań. Zapakuję to w ozdobną kopertę i dostaną po tym tańcu. Później jako prezent album... ale to już po odebraniu zdjęć od fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx ale te listy sami napiszecie czy masz jakąś stronę z tego typy listami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdę teraz na wariatkę, ale coz... moja siostra miała slub 3 lata temu, byla piosenka Sipińskiej i kwiaty, był wzruszliwy moment, rodzice plakali, oni plakali, wujek, ktory stracił kontakt z synem z pierwszego malzenstwa wyszedl poplakac... Wolałabym już chyba piosenkę nieco zawadiacką, \"wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni\":), coś co sugerowałoby wesołość, optymizm, a nie patos. Chciałabym zasugerować drugą młodość rodziców, a nie uderzać w dzwon lez... Może głupio myślę.. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezaaaa
kiedys do sandałów nie zaklada się rajstop pończoszek itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie będzie podziękowań. Postanowiliśmy, że po ślubie w ramach podziękowań zaprosimy rodziców na obiad Kiedysiu moim skromnym zdaniem (skrytykowanym powyżej) rajstopy nie pasują do sandałów z odkrytymi palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx, to jest znakomity pomysł. Bardzo mi się podoba!!!!:) dzieki za jakąs podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, czyli sugerujesz nagie stopki?? Wydaje mi się, ze tak nawet jest wygodniej, jednak nie byłam pewna, gdyż np w Stanach bez względu na porę roku i obuwie, pojawienie się na przyjeciu bez cieniutkich rajstop, czy ponczoch jest nietaktem. Chciałam się poprostu zorientować co o tym wszystkim myslicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezaaaa
do kiedys masz racje nie wypada. ale tez nie wypada so sandałów rajstop;) może kupisz pełne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki dla rodziców: Novika- Spacer po miłośc Luther Vandross- Dance with my father Wojciech Młynarski- Nie ma jak u mamy Anna Jantar&Natalia Kukulska- Radość najpiękniejszych lat Czerwone gitary- Matka Czesław Niemen- Mamo nasza mamo De mono- Najlepsze pozostanie Eric Clapton- Father eyes Fasolki- Co powie tata Fasolki- A ja wolę moją mamę Wszystkie mam w mp3. Jak toś coś chce to krzyczeć Z tych \"ładnych, łzawych, wzruszających\' polecam Luther Vandross iMłynarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ja tam nie jestem specem od mody :P ale jesli już zapadł werdykt, że nie pasują rajstopki, pończoszki do sandałków to po prostu zrób idź do pedikiurzystki aby zrobiła Ci super french na paznokciach u stóp i bedzie fajnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ja tam bym poszła na gołe stopy. A niech sobie ciotki pogadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatak miom zdaniem de mono najlepsze pozostanie :O nie pasuje na podziękowanie dla rodziców :O:O:O piosenka mówi o parze, która się rozeszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm:) Kupiłam sandałki w zasadzie celowo, mam ladne stopy:), ale nawet nie w tym rzecz. Chciałam buty na wysokim obcasie ( moj narzeczony jest sporo wyzszy ode mnie), natomiast mam bardzo wąskie stopy, które pomimo różnych zabiegów \"lecą\" w butach na obcasach i męczą mi się nogi bardzo. Sandałki, które dobrałam są wąziutkie, przez co dobrze trzymają mi stopy. Niespecjalnie chciałabym zmieniać buty na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×