Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Chyba zrobię jakiś ladny pedicure:) i tyle. Dzięki dziewczynki:), będą gołę stopki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk sobie myślę fajnie by było zatańczyć do piosenki de mono \"nasza jest ta cała noc\" jako pierwszy taniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może odnośnie piosenki coś takiego: dedykacja: aby nasi rodzice pozostali na zawsze młodzi i radośni, tak jak w dniu dzisiejszym i np puscic \"dwudziestolatki\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku 13 sierpnia to niedziela :) bierześ ślub w niedzielę??? Tzn że zabawa zamiast w sobotę przenosiecie na niedzielę??? CZemu nie w sobote???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojgorsze jest to, ze jestem placzkiem. Pomyslalam sobie, ze pierwszy taniec to mogłby być Cohen \"Dance me to the and of love\" i sie wzruszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku kochany:) Bierzemy ślub w niedzielę, ponieważ zdecydowaliśmy się na ślub w lutym, w hotelu, gdzie zaplanowaliśmy przyjęcie soboty były zajęte juz na cały sezon letni, az do pazdziernika, stad niedziela. Najdziwniejsze jest to, ze moj bliski kumpel ma slub w tym samym dniu, tylko, ze 260 km stad i \"bijemy\" się o wspolnych gości. Jeden ze wspolnych znajomych będzie u nas na slubie i poczatku przyjecia, pozniej wsiada w samochod i jedzie do tamtego kolegi:)... szczerze mowiac podziwiam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 12 hyhyhy i kumpela z roku ze studiow tez:D i kolezanka z pracy z biurka obok tez:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethath, w ogóle mam wrażenie,że w tym roku jest niesmowicie duzo ślubów i wesel. Moją sąsiadka z dołu, z którą się przyjaźnię, łącznie z moim weselem ma 5 wesel w ciągu jednego miesiąca, a reszta nie jest pewna czy nie spozni się na moj ślub, bo ma wesele 12, a jest to wesele wyjazdowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poradzcie mi jeszcze coś. Ze wszystkich salonów fryzjerskich w jakich pytałam w jedynym, w którym można normalnie umówić się na czesanie w niedzielę to Jean Louis David, być może jeszcze w jednym malutkim szefowa umawia się prywatnie. Czy byłyście w Jean Louis i czy bylyście zadowolone?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie strzyge zawsze:D i jest ok ale fryzura slubna to nie wiem...a z jakiego miasta jjestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Krakowa. Fryzjerów pod dostatkiem, ale niestety baaaaaardzo nieliczne zakłady pracują w niedziele, akurat ten pracuje. Chodze do pewnej pani Agnieszki w zupelnie innym salonie, ale ona nie upina, ona zajmuje się tylko \"chemia\", ewentualnie strzyżeniem, no więc szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, a byłaś na grodzkiej w Neo? Nie wiem, czy oni przyjmują tam w niedziele, ale napewno warto podejsc, bo salon CZADOWY!!! Pytaj o Rafała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie strony! na pewno z nich skorzystam! moze podpowiecie mi w jeszcze innej sprawie? brat cioteczny z zona w dniu naszego slubu maja swoja rocznice slubu! chcialabym to uczcic na naszym weselu. moize zadedykowac im piosenke? tylko jaka? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedysiu, a tak w ogóle, to Ty z krakowa jesteś, i ja sie dopiero teraz o tym dowiaduje??:D Gdzie kupiłas sukienke? Kwiaty gdzie zamawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki, zadzwonie do neo, z tego co widziałam na stronie, to nie pracują w niedzielę, ale zapytam:) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu, neo mnie nie chce:(, nie pracują w niedziele, ale może kiedyś wybiorę się do nich w innych celach niz fryzurka slubna:) Sukienkę kupiłam w Madonnie, a bukiet chyba u pewnej Pani Agatki, ma kwiaciarnie blisko ul. Dworcowej. Zastanawialam się tez nad \"antyczną\", ale nie wiem. Widziałam kiedyś prace pani Agatki i są bardzo fajne, a nie przesadza z cenami. A Ty jak?? gdzie?? co?? też chce wiedziec:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno mam pytanko, nadal zastanawiam się czy malować się samej czy nie, masz może w Kraku dobrą wizażystkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja następująco... 1.Sukienka na Dietla, wypożyczam 2.Bukiet...kupuje kwiaty na Balickiej, i mama mojeje koleżanki, florystka, zrobi mi wiązankę...albo bede miała same kwiaty, bez przybrania, przewiązane wstązką...to sie jeszcze okaże:) 3. Fryzjer...mam ciocie fryzjerke, ma zakład w Krakowie, rano w sobote przyjedzie i mnie uczesze:) 4. Maluje sie sama, robie to od wielu lat, zakupie fajne kosmetyki(cienie z Inglota juz upatrzyłam, podkład Astor, i szukam tuszu...) To chyba tyle...A gdzie robiłas poradnie?Bo tego cholerstwa mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam gorąco Neo, w celach fryzjerskich, niekoniecznie ślubnych:Da moze nawet przeed ślubem sie do niego wybierz, mają takie fajne odżywki, chodzi sie do niego chyba 4 razy na odżywianie, i włoski są takie gładziutkie...w ogóle pobyt tam to sama oprzyjemność!Jean Louis sie umywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj. Ja niestety nie mam takich \"wtyk\" jak ciocie:) Nad malowaniem tez się zastanawiałam. Co do cieni to mam cienie, które są o niebo lepsze od inglota, nie ważą się i nie \"wchodzą\" w rowki, a nie są drogie RUBY ROSE. Jest to u nas marka niezbyt znana i przez to niedroga (duzy wybor przez internet), są to kosmetyki czeskie, produkowane na rynek Kanadyjski. Naprawde są świetne, ogromna gama barw i baaaardzo trwałe. Z malowaniem mam o tyle problem, ze mam bardzo tłustą cerę, ale na kupiłam bazę i mam zamiar kupić fixator i być może bedzie ok:), dobrze się maluje i nie wiem, czy powierzać się w ręce wizażysty. Jesli chodzi o poradnie to najlepsza (bylam w trzech) jest u Franciszkanów, super, blyskawicznie i bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malujeci sie same? aporadzicie jakies trwale cienie do powiek ktore si enie grudkują na powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna je gdzies w Krakowie dostać?Te cienie:)Ja zawsze byłam zadowolona z inglota, poza tym mają swietne kolory. A u Franciszkanów do poradni trzeba chodzić wiecej niz raz?trzeba sie tam umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81303 Tu mozna sobie o nich poczytać, zresztą wizaż.pl to w ogole bardzo fajne kompendium wiedzy na temat wszelkiego rodzaju kosmetyków. Opinie są rozne, jak dla mnie znakomite:). A co do Franciszkanów. Ja załatwiłam u nich ostatnia wizytę, a moj narzeczony dwie, ponieważ na indywidualnej bylismy osobno:). Nie trzeba się zapisaywac. Trzeba przyjsc wcześniej, zeby się załapać, a o godzinie, kiedy otwierają poradnie wychodzi jeden z księzy i rozdaje numerki, zazwyczaj jest ich 12. Jak byłam wszyscy się załapali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kiedysiu, napewno sie tam wybiore:)teraz uciekam, bo z taką jedną fotografką jestem na rynku umówiona:) Papa dziewczynki, kiedysiu pojawiaj sie częściej, to sie powymieniamy informacjami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może akurat oczy mam \"wdzięczne\" do malowania. Na twarz używam kosmetyków loreal, sa fajne, ale pod względem trwalości Ruby im nie ustępuje. Być może wizażanki są bardzo krytyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Narzeczona:), zycze udanego spotkania:), do szybkiego napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×