Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a moze ktoras z was wie gdzie we wrocku mozna kupic ruby? chce szybko wyprobowac....:D pliiiiiiiiiiiiizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,wy chyba powariowalyscie! ;) tyle stron nadrukowalyscie ze tylko z grubsza przejrzalam o czym gadalyscie widzialam ze pisalyscie na temat podziekowan dla rodzicow, jezeli ktores z nich juz odeszlo... ja na szczescie nie jestem w takiej sytuacji, ale bylam na jednym weselu, gdzie mlodzi mieli spory z tym klopot... Mianowicie ona miala juz tylko tate (jej mama zmarla niecale 2 lata wczesniej), a on jako nastolatek stracil oboje rodzicow i wychowywal sie z babcia. Mieli podziekowac w ogole nie robic... ale stwierdzili, ze przeciez jest jej tato, ktorego bardzo kocha i ktoremu sie podziekowania naleza... no i jego babcia, ktora starala sie jak mogla mu rodzicow zastapic. W koncu zdeydowali sie zrobic podziekowania. Byla to najbardziej wzruszajaca chwila na calym weselu, pieknie wypowiedzieli swoje podziekowania takze dla niezyjacych juz rodzicow i taty panny mlodej i babci mlodego. babcia pana mlodego, z natury bardzo skromna i pozostajaca w cieniu, byla bardzo zaskoczona i wzruszona (nawet na srodek nie bardzo chciala wyjsc zeby nie rpzeszkadzac - jak to starzy ludzie, boja sie ze tylko przeszkadzaja). Byla piosenka \"cudownych rodzcow mam\". i naprawde bylo to niesamowite. tak wzruszajace, kazdemu lezka poleciala... nie bylo to dla nich latwe, zwlaszcza dla niej bo z jej mama to bylo dosc swieze i jej smierc ona bardzo zle przezyla... ale nie zaluja. podziekowania te znalazly sie takze na filmie z wesela i jak ogladalam ten film to tez sie poryczalam... ja uwazam ze jesli tylko ma sie za co, a tak jest najczesciej, to nalezy rodzicom podziekowac... nalezy im sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to nie dziekujemy.... ja taty nie mam...narzeczony ma ale z nim nie rozmawia... mamy pomagały ale jak podziekujemy tylko mamom to sie ojciec obrazi... wiec jesli juz to dostana od nas kwiaty przed i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zycie pisze rozne scenariusze... kazda sytuacja jest inna... faktycznie glupio by bylo podziekowac mamom a ojca pominac... tu chyba faktycznie lepiej sobie darowac, chyba mamy zrozumieja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki za rady w zwiazku z podziekowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co nobi, ja wlasciwie nic ci nie radze, bo wszystko zalezy od tego jak ty czujesz. opisalam tylko sytuacje z jaka sie spotkalam. ja tez bym tak zrobila jak bym byla na ich miejscu chyba, ale ciezko powiedziec jesli sie w takiej syuacji nie bylo... ale absoutnie nie narzucam nikomu swojego zdania ;) pozdrawiam i na razie uciekam, moze bede wieczorem. papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D I tak plecak spakowany, namiot, materac i ponton zabrany jeszcze prowiant jutro kupimy i..... nad wodę marsz!!!!!! HUUURRRRAAAA już się doczekać nie mogę wreszcie jedziemy nad wodę!!!! Szkoda tylko, że na dwa dni :O Jakby mnie jutro rano nie było to..... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ MARCY KATKA NATALIA Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży. Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi Życzy Kasiak i Robert :D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Do poniedziałku!!!!! I jeszcze raz wszystkiego naj naj naj najlepszego 😘😘 dziewczyny ze szczerego serca życzę szczęscia i zdjęcia po poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia naszych obrączek Jak ktoś jeszcze chce to niech krzyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja na chwile tylko by złorzyc zyczenia Wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu By wasza miłość z dnia na dzien była mocniejsza i trwalsza I spełnienia waszych wszystkich planów Udanego dnia wam jutro życze i pieknej pogody ale nie takiego skwaru jak my mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech mam już dosyć oglądania mieszkań na necie:) Zmęczyło mnie to i doszłam do wniosku, że im więcej oglądam, tym mniej wiem, co mi się podoba, więc przestaję oglądać i idę spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, bardzo śliczne:)Gratuluje wyboru:D A wszystkim od dziś mężatkom...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na moment :) Agata obrączki bardzo ładne. A jaki napis macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy za pół godziny R pojechał jeszcze do sklepu. W robocie był z rana :O i wrócił o 9 :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alew Wam fajnie...tylko wysmaruj sie dobrze, żebys sie znowu nie spiekła!!!Pamietaj, pół godz. przed wyjściem, i potem kontrolnie co 45 minut... Ja wracam do robienia zaproszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona ok :D już więcej tak nie zrobie jak zrobiłam, że poszłam na żywioł ;) Tak więc już uciekam ubierać się Do poniedziałku :D:D:D Raz jeszcze szczęścia, pomyślności i dużo prezentów od gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesiejszym slubujacym WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Wysłałam próbną nie mam czasu aby was czytać bo uciekam dalej. WSZYSTKIG NAJ DZIŚ ŚLUBUJĄCYM!!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja na sekunde Przeczytam wszystko a miałam tego sporo przeslijcie mi też fotki Dostałam tylko próbne fryzurke była bajeczna Diabełku jak wygladał twój samochód i prosze o te fotki zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katko, Natalio, Marcy WSZYSTKIEGO NAJ........ I ABY KAżDY DZIEń BYł PIęKNIEJSZY OD POPRZEDNIEGO ZACZYANJąC OD DZISIAJ:p 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ A guu nie mam zdjęć:( fryzurki A ty chyba nie masz obrączek więc już wysyłam:) Najwyżej dostaniesz 2 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powieksza sie poludniowo-zachodnie grono :D ja tez poprosze o zdjecia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko czy obraczki macie z Apartu Ja 20 wysłałam z tiny smsa na konkurs slubny rozwiazałam krzyzówke i wysłałam teraz czekam moze mi sie uda wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katko, Natalio, Marcy ode mnie równiez najlepsze zyczenia! 🌻🌻 🌻 Agatko twoje obraczki piekne! my tez myslelismy o matowych, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na blyszczace. niestety nie mam zdjecia, nawet sama ich jeszcze nie widzialam :( leza u mojego P. rodzicow... zobacze za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×