Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

9.00 - fryzjer 10.30 - kosmetyczka ok 14.10 - wszyscy sa juz u mnie - lacznie z panem mlodym przywitanie, blogoslawiny 14.40 wyjazd do kosciola 15.00 - ślub :):):) - z kosciola wyprowadza nas \"wiesniak\" - woj rycerski - przechodzimy pod szpalerem utworzonym z mieczy i toporów a na koniec ja \"dostane klapsa\" mieczem - to na szczescie :):) - zebranie monet i zyczenia :D przejazd na lokalu i zabawa do rana W zeszlym tyg mialam probna fryzure - siostra zrobila mi zdjecia, ale niestety cos sie podzialo z aparatem a wlasciwie z karta od aparatu - nie zapisala tych zdjec :( aguu a ty masz zdjecia z probnej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do której nie wysłałam, a chgce zobaczyć, piszcie. Odnośnie samochodu - jedziemy szwagra samochodem. Ostatnio kupił czarną Vectrę... podoba mi się... jak na samochód, który ma nas zawozić tu i tam. Z początku chciałam jechać swoim... ale tam jest tak niewygodnie wsiadać i z niego wysiadać, zwłaszcza gdybym była w sukni. Chciałam, by nasza \"madzia\" też brała udział w naszym dniu. Trudno...poczeka pod domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, jesteście z mężem w jakimś bractwie, że takie honory was dotkną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! o rany kobieta w kwiaciarni za dekoracje, ktora wybralam na samochod, zazyczyla sobie 300 zl! chyba pojde i wybiore cos innego, bo bez przesady w sumie za samochod i dekoracje wyszloby 0k. 700 zl. problem w tym, ze u nas nie bardz jest gdzie wypozyczyc auto. na razie mamy do wyboru dluga limuzyne albo citroena c4. ten pierwszy drogi i nie podoba mi sie za bardzo a drugi jest chyba maly. znacie citroena c4? co o nim sadzicie? nadaje sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello... aja jutro mampanienski... nie wiem co kolezanki uszykowałay... ma nadzieje z emi nie kaza jesc zelatynowych fiutow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Wam, ze macie panienskie i ze w ogole chcecie je miec. ja to chyba jakas dziwna jestem, bo nie lubie takich imprez. a jakies smieszne prezenty czy zelatynowe fiutki nie podobaja mi sie. a nie daj Boze, zeby ktoras z kolezanek wpadla na pomysl striptizera. widok striptizera jest dla mnie zalosny. mezczyzna ma wygladac i zachowywac sie jak mezczyzna, a nie jakies smieszne tance i pozal sie Boze stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę w domciu to postaram się wam przesłać fotkę bo mam na komurce tylko nie wiem czy będzie dobrze widać. Tylko się nie zdziwcie jak mnie (to znaczy moje wlosy zobaczycie) bo nie przypominają tych ze zdęć które dostałyście wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi ja też nie mam panieńskiego. Ja tydzień przed weselem po prostu idę z moją świadkową i przyjaciółką na dyskę poszelć i tyle. Nie będzie żadnych striptizerów, śmiesznych prezentów ani żelatynowych fiutków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię w domu. Będzie nas 5 babeczek. Planuję porobić kolorowe drinki, jakieś dobre i lekkie jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie zelatynowe fiuty to straszne... cos ukombinowąły na bank tylko nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie o citroena c4! ktora zna sie na samochodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zaciekawe jest to auto! wiecie co? bede chyba czytac ten topik i zadnych innych. po co ja wchodze na topiki o odwolanych slubach, watpliowsciach? tylko jakies glupie mysli przychodza mi przez nie do glowy. jak pomysle, ze ja i przyszly maz tez sie bardzo roznimy, mamy rozne poglady czesto sie nie zgadzamy to zaczynam sie bac. te topiki mieszaja mi w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak ja tez bym wolala c5, ale nie chca nam go wypozyczyc. wypozyczaja tylko c4. znajomi maja opla vectre i bmw, ale oba sa niebieskie. nie chce jechac do slubu niebieskim autem! wujek ma jeszcze skode oktavie jest kremowa. tylko jakimi kwiatami ja przystroic? bordowymi? co sadzicie o oktavii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań sie bać, tylko weź się do pracy. Trzeba wiele trudu, zwozumienia i wyrzeczeń, a najczęściej stawiania się w sytuacji drugiej osoby.... wtedy można wszystko zrozumieć. Odnośnie samochodu... szczerze... C4 jest okropne... jeśli masz tylko wybór między limo i c4, to bierz limo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zawsze służymy radą :) ;) Tak jak pisałam porozgladaj się wśród znajomych może ktoś ma takie aytko, albo popytaj się tych którzy pobierali się niedawno może mają namiary na kogoś kto ma jakiś fajny wozik i zamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoda Oktavia jest bardzo ładna a jakimi kwiatami takimi jakie będziesz miała w swojej wiązance ślubnej. Na kremowym samochodzie ładnie będą wyglądać bordowe, herbaciane itp kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej Octavię. Poszukam przystrojenia przykładowego dla kremowych samochodów... jak znajdę, to podeślę link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor tej oktavii jest taki bardziel waniliowy. a kwiaty? ja nie bede miala wlasnie ciemnych kwiatow w wiazance (bordo). a musza byc takie jak w wiazance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, ze jestescie!!! cj ja bym bez Was zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś w tym stylu... zieleń stworzy ładny kontrast na masce, a w bukiecie kwiaty jakie macie przy wiązance zaraz poszukam jeszcze na kompie i może na maila podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×