Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Foletka - tak mi przykro!!! My tu chyba tylko dwie takie samotne sierotki, wię rozumiem Cię doskonale!!! Ale czy pieniądze są przeszkodą? Przecież teraz przysyła Tobie kasę do Polski a tak wszysko zostałoby tam na życie. Chyba, ze chcesz tu zostawić mieszkanie i opłacac je ( bo o ile dobrze pamiętam to wynajmujecie prawda?) A ten majowy wyjazd aktualny? A tego filmu niestety nie oglądam - ale będę musiała kiedyś kuknąć, może też dobrze na mnie wpłynie... Whisky a do czego lub kogo Ty dziecko dochodzisz? Bo tak mi sie jakoś to słowo skojarzyło....hihihihi.Mam już robaczywe myśli... Za 3 tygodnie przypomnę sobie jak to jest hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką 22-letnią chrześniaczkę - pisałam kiedyś - jest dla mnie prawie jak córka. Często mówi do mnie mamuska. Była ze mną w wakacje w Anglii , żeby zarobić sobie na kolejny rok studiów. My wracaliśmy 30 sierpnia - no bo szkoła , a Ona została u MM do 1 października bo jeszcze miała pracę. I jak dzwoniła do mnie to mówiła o nim : a my z Tatuskiem..., a Tatusiek to a tamto. Dopiero chyba poznała jak to jest mieć tatę - bo mamę ma wspaniałą - to młodsza siostra mojej mamy- ale ojciec, niestety, alkoholik, który już od dobrych 20 lat nie splamił się pracą i jest na utrzymaniu zony. Podziwiam moją ciocie - wydaje mi się , że musi go jednak bardzo kochać - sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu,to nie takie proste.MMzarabia tam m-e około900-100f,500f by szło na mieszkanie.A gdzie cała reszta-życie,szkoła,przedszkole!Ja napewno nie znajdę pracy od razu.Bardzo by nam pomógł ten zasiłek na dzieci.To jest 4maluchów więc kasa duża do wydania.Mamy też trochę długów,których tak szybko nie spłacimy.Normalnie można się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu a Ty tylko o jednym ;) A ja zwyczajnie dochodzę do tego żeby się położyć :) Jak jestem zmęczona to najpierw muszę odpocząć żeby pójść spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - najdrozsze są tam mieszkania. Bo teraz pewnie mieszka z kolegami i płacą na spólkę , prawda? A wiadomo, ze rodzina musi mieszkać osobno. Ale dacie radę kochana i kiedys bedziecie się z tego śmiac - MM często mi to powtarza jak załapię doła i pewnie ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa dziewczynki,ja już idę lulkać.Myśli mi się kłębią w głowie,nie jestem wstanie się skupić. Kwiatowych snów życzę wszystkim Kwiaciarom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta, a może wynająć dom byłoby taniej. Wiem, że ludzie wynajmują do spółki i wtedy wychodzi to naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Whisky - nie wytrzymam!!! A dopóki nie odpoczniesz to się nie kładziesz? hihihi Wiesz \" głodny mysli o jedzeniu\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Foletka!!! Kolorowych snów. Pamiętaj, że po nocy przychodzi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie zasnę kiedy mi się myśli kłębią - jak Folecie, ani gdy jestem podekscytowana, ani kiedy jestem bardzo zmęczona. I głodna też nie, czasem wstaję juz z łóżka i coś zjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Whisky - wtedy trudno zasnąć . Jak juz odpoczniesz żeby położyc się spać to mi napisz, zebym Cię znowu nie zamęczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż już dzwonił, czy czekasz jeszcze? Bo ja się powolutku zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił , ale miał mało na koncie, więc dziś krótko rozmawialiśmy. Dobrej nocy, do jutra, papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj na nogach już od 6 rano bo mój syn na 7 do szkoły w piątki chodzi. Przed lekcjami jeszcze ma trening więc piatek to dla mnie ciężki dzień. Nie znoszę porannego wstawania :O Foleta---tak mi przykro, że Twój wyjazd się komplikuje. Rzeczywiście na zachodzie ceny wynajmu mieszkań są kolosalne. Ale może na początek weźcie coś małego....Nawet jak ciasno to zawsze razem będziecie! No i dobrze by było aby dzieci już nowy rok szkolny od początku zaczeły w nowej szkole. A początki nigdy nie są łatwe...niestety! Ale wszystko z czasem się ułoży....zobaczysz!!! Teraz idę po drugą kawkę...ta barbarzyńska 6 godzina mnie dobiła. Potem jakieś zakupy....Coś na obiad muszę wykombinować a okropnie nie chce mi się dzisiaj gotować. Co by tu zrobić na szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!🌻 monial-ja wlasnie wrocilam z zakupow,kupilam na obiad filety z dorsza ,zrobie surowke z kiszonej kapusty i mam z glowy.Musze wszystko przygotowac przed wyjsciem do pracy a maz dokonczy gdy beda juz wszyscy w domu.Biore sie teraz za odkurzanie ...i mam w planie jeszcze pranie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Moniał 🌼a ja dzisiaj zaspałam - obudziłam się o 7:35 , akurat gdy odjeżdżał Młodemu autobus do szkoły! Więc szybko napisałam sms-a do kolezanki, że będę później , dzieciaki się wyszykowały i zdążyłam ich porozwozić - ale ja niestety spóźniona. Mamy na szczeście dobre układy w pracy, jestesmy tylko we dwie a prezes zagląda z doskoku. Foleta 🌼, wiesz popieram to co napisała Moniał - może faktycznie na początek znaleźć coś mniejszego i tańszego byleby tylko być razem. A jak będziesz z dziećmi na miejscu to pewnie też łatwiej będzie Wam pozałatwiać te zasiłki. Fizz 🌼🌼🌼 Whisky 🌼🌼🌼 Anka 🌼🌼🌼 Agosia 🌼🌼🌼 i dla zaglądających 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Narazie tylko się witam i ...szybciutko zmykam Whisky, Malibu, Foleta, Agosia, Anka, Moniał 👄 👄 👄 🖐️ aha, nie mogę odebrać żadnej poczty, coś się poprzestawiało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mnie też dzisiaj bardzo ciężko się wstawało. Wstawałam w dwóch fazach, tak ok. 7.00 zamknęłam drzwi za dzieckiem i nakarmiłam kota. Na chwilkę się jeszcze położyłam i dopiero obudził mnie sms, grubo po 9.00, a myślałam, że w ogóle nie zasnęłam. Coś chyba z pogodą nie tak, ale przecież słonecznie. Nie wiem, ale czuję się okropnie zmęczona. Fizz, jak Twoje wysiewy? Czemu Cię jeszcze dziś nie ma? Malibu, fajnie jak taka dobra atmosfera w pracy. Czytałam, że teraz są takie trendy, że to lepiej działa od wszelkich innych motywacji, na wydajność. No, ale u Ciebie to całkiem inna sprawa. Moniał i Anka, mam wczorajszą zupę i dorobię kus kus z parówkami, cebulką i papryką podsmażoną, z sosem pomidorowym - to robi się błyskawicznie. Agosia, a Ty jesteś w pracy? Foletka, jak dziś nastrój? Piszę to strasznie długo, bo kątem oka spoglądam na tv, bo fajne rzeczy o liftingu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc fizz🌻-czemu tylko na chwilke ? whisky-witaj milutko🌻,nie wiem czemu wraca mi poczta od ciebie [nie zawsze] Troche mieszkanie doprowadzilam do porzadku a na nic wiecej nie mam juz .ochoty.Dzisiaj czeka mnie duzo pracy w sklepie wiec nie moge sie przemeczyc....trzeba dbac o siebie - prawda?A teraz postawie sobie tarota jak co piatek ,ciekawe co mi karty powiedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, ale zaraz wychodzę, pisałam, że mam gości przyjezdnych, umówiłam się z MM, żeby zrobić zakupy, bo jak on kupuje, to różnie bywa, przy okazji może jakąś farbę sobie kupię....:) Kwiaty posiane, co zaplanowane zrobione....:D Mam nadzieję, że zajrzę wieczorkiem. Miłego, slonecznego dnia, bez bolących główek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Wam wyszukane na innym topiku, żebyście były na bieżąco: Obecnie znana deklinacja poszerzona została o dodatkowe odmiany: 1. Mianownik - kto? co? 2. Dopełniacz - kogo? czego? 3. Celownik - komu? czemu? 4. Biernik - kogo? co? 5. Nadrzędnik - z kim? z czym? 6. Miejscownik - o kim? o czym? 7. Wołacz - o! 8. Intymnik - kto z kim? 9. Wygryźnik - kto kogo i dlaczego? 10. Łapownik - kto komu ile? 11. Przypierdolnik - komu? w co? 12. Przypierdolnik materialny - komu? w co? za ile? 13. Powodnik - dlaczego ja? 14. Dziwnik - ke? 15. Rządownik - kwa? kwa? 16. Złodziejnik - komu? gdzie? ile? 17. Politycznik - koalicja? z kim? dlaczego? po co? 18. Powybornik - co ja q...wa zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky podaj mi proszę jak robisz to danie z kus-kusem, mam ochotę spróbować tej kaszy a kompletnie nie wiem jak ją przyrządzić... Fizz podziwiam Cię - mi nie zawsze wychodzi w terminie to co sobie zaplanuję. :(:(:(:( A u mnie Dziewczynki piękne słoneczko - aż chce się żyć 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu jak zawsze potrafisz nas rozbawic,pisze smiejac sie :D poz.9,11,17i 18 super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam takiego lenia, że nawet mi się herbaty nie chce zrobić :O Napiłabym się ale....to tyle roboty - wodę trzeba zagotować, zalać, cytrynę pokroić... O matko!!! Dobrze, że ten obiad ugotowałam bo chyba bym pizze chłopcom zamawiała... Whisky mnie ten kus kus też interesuje. Podaj przepisik :-) Nie marudzę już, może pod kocyk na godzinkę wskoczę zanim młody ze szkoły nie wróci. Potem muszę dać im obiad, pozmywać, z psem wyjśc, pranie z pralki wyciągnąć, powiesić je, umyć podłogę w kuchni...Ratunku!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×