Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Uciekam spać. A jednak winko górą :D Dobranoc dziewczyny, do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał ja tez oglądam \"NW\" :) Fizz ja jestem :) Przegladam sobie recenzje kosmetyków na \"damskiej torebce\". Właśnie dzieki mojej słabości do kosmetyków trafiłam na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście jeszcze? Kurczę już niedługo pęknie nam 2000 wpis! Super!!! Agosia a jak liczyć te kalorie? Masz jakieś tabele czy co? Chociaż ja sobie zastosuję tę moją dietę a te kalorie to może tak na później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz ja chyba od czwartku - to mi ta marchewka na śniadanie nie przypadnie jak będę w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sobie przemysleć, czy mogę kopenhaską, jestem uczulona na brokuły, a tyle szpinaku przy plaży w nerkach, to trochę ryzykowne. Nie wiem też, jak się mają leki do tego wszystkiego, niektóre muszę brać, na nadciśnienie, potas, magnez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, lepiej powiedz jak wyszły żeberka i jak zrobiłaś. Właśnie mam kupione i przydałby się wypróbowany przepisik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra może i ja się zainteresuję dietą, moja koleżanka musi zgubić nie kilka ale z -dzieścia kilogramów. Nie wiem ile, dyskretnie nie pytam, ale dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fizz - szpinak lub brokuły można zastąpić szparagami - chociaz przyznam się, że takie bez dodatków to mi nic z tego nie smakuje - po prostu omijam tę pozycję w jadłospisie. Ja Was Dziewczątka nie namawiam - ale ja zastosuję. Najwyżej odpuszczę. Nie wiem tylko jak wytrzymam bo w trakcie będę musiała obmyśleć sobie menu na imprezę ;):;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeberka były pychotka. Ja wkładam do zalewy na dobę, sól, papryka, sos sojowy, olej słonecznikowy, musztarda /najlepiej taka z winem/trochę tymianku. potem jeszcze trochę posolę, obsamażam dość mocno i przekładam do dużego rondla, dodaję przekrojoną na pół dużą cebulę i podlewam olejem, przykrywam pokrywą i to wszystko. Nie podlewam wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szparagów nie znoszę :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu wszystko o dietach jest na http://www.grubasy.pl Tutaj znalazłam jadłospis na \"tysiaczka\" http://www.grubasy.pl/dietofWeek.asp?id=342 Kurcze jaka jestem teraz ważna wklejam te linki :) Z początku faktycznie trzeba liczyć i zapisyawać ale po jakimś czasie można sie przyzwyczaić. Na tych grubaskach można tez prowadzić dziennik, jest fajne forum i są tabele kaloryczności produktów. Jakos nie moge się zabrać za radykalną dietę, ale udało mi sie juz jakis czas temu ograniczyć ilosci pochłanianaego jedzenia i już widze efekt. Mundurek w pracy nie jest już taki ciasny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kalafior nie może być zamiast brokuła? Fizz, ja chyba jestem uczulona na sos sojowy, kiedyś sporo używałam i w końcu się pochorowałam, więc zrobię bez. Podoba mi się, że jest musztarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj wiecej musztardy Whisky i rozbełtaj ja z olejem, możesz też dać trochę vegety. Ja na kalafiora też jestem uczulona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie z tym żarciem łasuchy!!! ja sie tutaj odchudzam a wy co?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agosia - znalazłam tam fajna dietę dla 40 - latek... Proszę oznaczać teraz wspaniałe przepisy rzędem np.😍😍😍 z przodu i z tyłu - poczytam i skorzystam jak skończę dietkę. Z góry dziękuję 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia, może jutro wejdę do tych \'\'grubasów\'\', bo dziś nie mam już siły. Trochę mnie ścięło zmeczenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadłam piątą kanapkę z boczkiem Zygmunta - tak się nazywa, chudy, przesiąknięty zapachem czosnku, mmmm mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooo, też bym coś zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze wypiję chyba już piątą herbatkę :) a co pijesz Malibu, może przydałoby się wino na dobre trawienie. Miałam ochotę w dzień ale miałam jeszcze jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję kawkę - to mój główny napój - ale tylko i wyłącznie rozpuszczalną!!! Mam niskie ciśnienie wiec mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam sobie śliwkę w czekoladzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×