Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fizz----jesteś WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!Chętnie sobie przypomnę nasze początki.Może jakieś malibu obalimy z tej okazji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd ??? Słoneczko wróciło. Fajnie, że jesteś. MONIAŁ, dla Ciebie ode mnie wielka nagana. Nie mam Twojego zdjęcia, nie mogę skończyć MIKOŁAJEK....A byłby to prezencik na rocznicę ..na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę w wigillię ??? dobrze byloby razem, ale Nadd chyba nie ma tlenu. jesli tak, to moze szybciutko zainstluje... A gdyby nie Malibu, to można byłoby się jakoś spotkać osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 🖐️ Dziewczynki :) przyznaję się - dopiero wstałam i to z trudem... Ale Ty Moniał byłaś lepsza ode mnie, jak poszłam spać po drugiej. Spałabym pewnie jeszcze(bo śniło mi sie bardzo ciekawie), ale brutalnie zbudziła mnie telefonem córka i rześkim głosikiem zadała poraz kolejny to samo pytanie. Mniej więcej co miesiąc pyta mnie o nr konta, NIP-u(swojego) itd. Dzieciaki są fajne. A te programy to istny horror. Chociaż pamiętam jak mój synuś wierzgał, kładł się na podłodze i kopał w szafę, czy ścianę. A teraz taki fajny facet. Też mnie rozśmieszał swoimi wypowiedziami. A najbardziej mnie zadziwia, że do niedawna nie cierpiał \"bab\", a teraz jak najnormalniej ma dziewczynę. Prawie codziennie musi się z nią zobaczyć i nawet wspomina coś o wspólnej przyszłości.;) Kiedy te dzieci rosną?:D Fizz, my mieliśmy dopiero jedne zajęcia i doszliśmy do jakiegoś bociana. W ramach składki mozna chodzić na więcej zajęć(pod warunkiem, że są), też myślę o chodzeniu ze dwa razy czasem. Jest u nas jeden facet, który porusza się tak płynnie jak ci panowie na Twoich filmikach o tai chi Fizz. Aha, chodziło mi o taką taśmę, z której robiłaś jakby ramki, np. na płytkach(glazury). Ta jest chyba jakaś inna? Dzięki za namiary, Fizz. Foletka no to miałaś \"niespodziankę\", przedtem Moniał.. Kto by pomyślał, że to już rok.. a że topik jeszcze istnieje, tzn. tamten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót córki marnotrawnej
Witajcie Słoneczka Moje Kochane!!!! Dziękuję Wam za ciepłe mailiki i za to, że nadal mnie tu chcecie. Ja oczywiście tylko na chwilę, bo za 15 minut lecę do collegu, a popołudniu to cięzko mi się dopchać do kompa ( synuś okupuje). Za konfą jestem jak najbardziej - bo naprawdę jest co uczcić. Musimy się tylko umówić na jakąś konkretną godzinę. Fajnie by było gdybyśmy wszystkie mogły na niej być. Po prostu super. Byle nie za wcześnie, bo akurat w sobotę jedziemy odwieźć koleżankę na lotnisko do Liverpoolu - nie znalazła pracy i wraca do domu. Aż się boję co to będzie jak sama zacznę się rozgladać za jakimś zajęciem. Chętnie bym jeszcze trochę popisała, bo długo mnie nie było, no ale....siła wyższa. Przesyłam Wam gorace buziaczki i spadam do swoich obowiązków. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malibu ! Whisky, to ta taśma miedziana, tylko jest bardzo cieniutka jak papierowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak pieknie....wszystkie na posterunku. Tylko Anka się nam chyba dzisiaj nie zameldowała :-( Fiziaku szukam tych swoich fotek po całym kompie...jak tylko znajdę to wyślę. Niby coś tam mam ale mają za duży format i nie chcą iść ...a ja fujara nie umiem ich zmniejszyć :O Przespałam się, z Małym na spacerku byłam - co prawda jak potłuczona łaziłam ale....Szczęście, że obiad mam z wczoraj bo bym dzieci gotowcami musiała nakarmić :D Już nigdy żadnych czatów...Co mi odbiło do licha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do konfy....choróbka w sobote mogę mieć problem :O Mąż w domu pewnie będzie i mnie do kompa nie puści - będzie rodzinny wieczór odgrywał :D Co prawda ma do Francji jechać ale chyba w niedzielę wyjedzie.... A bardzo bym się chciała \"skonferować\" :D z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam maila do Was...Ale nie z tlenu tylko z onetu - ale to moje! Jak by nie doszło to reklamujcie na topiku, będę próbowała ponownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bajkowa prezentacja jest OK, sprawdził mi to komputerowiec, któremu ją przesłałam, więc nie wiem, dlaczego u Was się nie otwiera..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,witajcie Moje Drogie:)) Fiziałku jak dobrze,że wróciłaś ,od razu jakoś przytulniej na topiku:) A propos kocika-po pierwsze należaloby go odrobaczyć,jeśli nie jest to zaawansowana krzywica wystarczyłaby dobra dieta.Generalnie z tą wit.D jest tak,że przedawkowaniem też można zaszkodzić,a nie wiem jakby to sobie wzięła do serca ta pani.Wiesz najlepiej gdyby obejrzał go jakiś wet. A ja wróciłam wczoraj ze środka zimy-zajechaliśmy do Zakopanego wieczorem,już kurzyło-mieliśmy wyruszyc na szlak od razu,na szczęście zdrowy rozsądek zwyciężył.Wybraliśmy się jeszcze na zaduszkowy cmentarz-wszystkiechryzantemy i wanki przysypane śniegiem,tylko lampki jaśniały.Na drugi dzień z plecakami poszliśmy w góry-tak w połowie szlaku zrobiło się nieciekawie,bo nie mogliśmy znależć oznacze a momentami tak kurzyło,że widoczność spadała do 2 m.Góry uczą pokory.Na szczęście spotkaliśmy grupę żolnierzy z przewodniczką na jakichś manewrach.I tak łaziliśmyw śniegu do kolan,ud i jeszcze wyżej,nocowaliśmy w schroniskach-ale psychicznie od wszystkiego odpoczęłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no część wysłałam wcześniej ,przynajmniej mi nie zje:)) Foletko🌻 to może jutro w końcu uda nam się razem spotkać na tej kawce:) .......... O nie jeszce mam wezwanie. To na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd, dzięki, a wyprawy w góry zazdroszczę, uwielbiam... Dziewczynki odbierzcie pocztę. NIESPODZIANKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd.No to przygodę mieliście super:-(Dobrze,że ta wyprawa tak się skończyla. No ale ten cmętarz musiał cudownie wyglądać ,skąpany cały w śniegu.Byliście na nim wieczorem? Fizz---Mikołajki z nas sexi.Tylko przyznam sie szczerze,że niebardzo wiem,kto jest kto.Ta po lewej to Ty,potem Agosia.Poznałam siebie(chciałabym miec takie włosy:-D) i Moniał ale reszta?I wcale tu niechodzi o to,że coś z nimi nie tak.Wręcz przeciwnie.Wszystkie jesteśmy niezłe laski :-).Masz talent dziewczyno.Kiedy ja będe obtrzaskana tak z kompem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej Moni, Anka, obok Ciebie po prawej Malibu /ze zdjęcia do dokumentów/, po lewej Nadd i ciut niżej Whisky /ze zdjecia robionego u mnie/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku!!!! Niespodzianka przepiękna. Wszyscy w domu musieli zrobić odbiór. A MM powiedział, że bez takich włosów mam nie wracać - ciekawe skąd ? hihihihi. Młody prosił, żeby Cię zapytać w jakim programie tak pieknie nas obrobiłaś (podejrzewa, że w Photo shopie - nie wiem czy tak sie to pisze - ale nie jest pewien). A pokazu slajdów \"Malowany świat\" też nie mogłam otworzyć - dopiero jak podałaś w jakim programie go zrobiłaś to udało mi się \"Otwórz za pomocą....\" i wybrałam power painta z listy. Ale jesteś zdolną kobitką, ja to już nawet nie marzę, że kiedykolwiek nauczę się takich cudów na kompie!!! Ale muszę się pochwalić, że rozpoznałam wszystkie od razu i bezbłędnie :D:D:D Laski z nas jak nie wiem!!!! Monia dzięki za fotkę, naraszcie znamy się wszystkie i naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza nie boli - fajnie Nadd, że już jesteś znowu z nami. Jednak jest inaczej jak wszystkie piszą regularnie - wtedy reszcie też się chce. Fajną miałaś wyprawę i na pewno cudne widoki. Nie mówiąc już o tym jak wypoczęłaś psychicznie! Nie uwierzycie, ale nigdy nie byłam w polskich górach. Ciągle tylko woda i woda. Dopiero tutaj to nadrabiam - też się w weekend powspinalismy. Podobało mi się - nawet bardzo. A teraz już uciekam. Miłych snów Wam życzę. Papatki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę oglądać z opisem Fizz, zerknęłam, ale też nie wszystkie rozpoznałam. Fizz jesteś genialna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak miałam wątpliwości co do Malibu z długimi włosami i Anki.:D A najszybciej rozpoznałam Moniał. Ale jesteśmy seksowne:) i te sukieneczki świetne. Skojarzyło mi się to z aniołkami Charliego, nie wiem dlaczego? :) Tylko co z Tą Agosią? Ma ktoś z nią kontakt? Nadd, fajnie, że już wróciłaś i że tak się udało. Ale, że nie bałaś się chodzić w taką pogodę, bo Dziewczyny Cię przestrzegały! Malibu, może kiedyś nadrobisz to i pojedziesz w nasze góry, bo faktycznie są piękne. Muszę chyba iść spać, długo siedziałam przy kompie i oczy mnie bolą. Dobranoc Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranną kawką---Nadd na ciebie też czeka.:-D Naprawdę fajne to nasze zdjęcie,co nie,dziewczyny!!!Wysłałam je do M,chcę by je przegral na płytkę i zrobie sobie zdjęcie.Oprawię w ładną ramkę i już będzie zwasze stać przy kompie.Będe mogła pisać i widzieć was jednocześnie. Malibu---ja też nigdy niebyłam w górach i szczerze mówiąc niebrakuje mi ich widoku.Jestem leniwiec i wszelkie górki do pokonania napawają mnie .....no nie będe pisac ,bo wiem,że niektóre z nas kochają góry. Byłam obudzić moje małe kserówki.Wieczorem szaleją w swoim pokoju do 23 a potem rano odsypiają.Oj biedne one będeą jak już będziemy wszyscy razem.M niepozwoli im na takie wybryki. Dziewczynki a co wy dziś porabiacie?Nadd pewnie bedzie odsypiac dyżur i gory a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzięki za słowa uznania..Cieszę się, że się podoba. Przyznam, że wolałabym więcej materiału tzn.zdjęć. Zwłaszcza, że jedna blada, inna opalona itd. Stąd też konieczność czasami zmiany fryzur. A mnie w związku z tym bylo przerobić najłatwiej. Robiłam to faktycznie Malibu w photo shopie. Jak chcesz mogę Ci przysłać maila i opisać krok po kroku dla Twojego syna, żeby sobie poeksperymentował. A ten mikołaj to chyba Cheer :D Tylko coś taki bardzo dobroduszny ;) Widzę, że Foletka już na nogach. Wpraszam się na kawę. Coś senna jestem. Ostatnio prawie codziennie biorę coś na sen/ za wyjątkiem poniedziałku, kiedy to wypiłam pół butelki czerwonego wina :)/, bo b.źle sypiam. I rano jak nie ja, śnięta jestem... Nadd, Ty byłas w Tatrach. Ja już dawno nie byłam. MM uwielbia chodzić po górach, mimo, że on sportowiec żadne z nas nie jeździ na nartach, ale kiedyś bardzo dużo chodziliśmy. Ja najbardziej lubię Góry Stołowe, może dlatego, że nie takie wysokie, ale za to takie....plastyczne, bajkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę eska do Agosi, czasami do mnie coś wysyłała, więc i ja sobie pozwolę, może odpisze. Whisky, malowałaś coś. Ja coś nie mam weny. Ale chyba niedługo mnie najdzie, jak co roku przed świętami :) Ale za to uszyłam sobie spódniczę i żakiecik ze sztruksu z koronką /?/ i zrobiłam 2-metrowy szal z boucle /beż, brąz i łosoś/ i czapkę. I mam w planach jeszcze jeden komplet ze sztruksu jasno beżowy w połączeniu z włóczką melanżową. Widziałam coś takiego u Ewy Błaszczyk /w \"Pytaniu na śniadanie\"/, tylko tamto bylo w rudościach. Ale ja mam teraz zupełnie ciemne włosy / i b.siwe odrosty :)/więc taki ciepły beż powinien być OK. Kupiłam go we wtorek i włóczkę melanż beż, brąz, ciemny róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---kawka już jest,co prawda nie w tak pięknych malowanych filiżankach jak twoje ale za to w moim towarzystwie:-D Zadziwiasz mnie dziewczyno.Masz tyle talentów:malowanie na szkle,programy komputerowe,świetna kucharka,wspaniała pani domu i do tego robisz na drutach.Ja mam do takich rzeczy dwie lewe ręce.Pamiętam jak jeszcze w szkole na ZPTmieliśmy robic szaliki.Nigdy mi nic niewyszlo ,bo z jednej strony był szeroki a póżniej zaczynał się jakoś dziwnie zwęrzać:-D.A o cerowaniu już niewspomnę.Te rzeczy robił mój M.Mama go nauczyła,nawet potrafi szydełkować.Co prawde teraz tego nierobi ale kto wie,co w nim drzemie?!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Tylko mnie wczoraj nie bylo teraz zaluje ale rano mialam troche spraw do zalatwienia i juz nie zdazylam zajrzec. Za to dzisiaj spotkala mnie niespodzianka. Fizz🌻-zdjecie z Mikolajem bardzo mi sie podoba i oczywiscie MM tez .Jak Twoje samopoczucie bo wydaje mi sie ze juz lepiej. Monial🌻...dziekuje za zdjecie teraz juz wiem jak wszystkie wygladacie .Zespol z nas zgrany...hihihi Whisky 🌻 Tobie to dobrze ,mnie sie nigdy nie udalo wstac po 11.00 i pewnie zle bym sie czula pozniej przez caly dzien. Odnosnie ostatniego odcinka \'\'Super niani\'\' to nie moglam uwierzyc ze takie rzeczy dzieja sie na prawde. Po prostu bylam w szoku i patrzylam z przerazeniem na bezradnosc tej mamy.Dobrze ze jest ten program napewno wiele rodzin skorzysta z dobrych rad nawet jesli tylko ogladaja. Nadd🌻 tez Ci zazdroszcze wypadu w gory.Ze wzgledu na corke w tym roku bylismy nad morzem ale oboje z MM kochamy gory i pzewaznie jezdzimy latem. Foletao🌻 musisz pojechac w gory i niekoniecznie sie wspinac ale zobaczysz jakie robia wrazenie ,naprawde . Malibu🌻 Agosia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz bylas w Bieszczadach? Ja jeszcze nie ale przymierzam sie juz od dluzszego czasu.Moi rodzice czesto jezdzili a teraz ja chce pojechac ich sladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zapomniałam napisać, że uwielbiam Bieszczady, tylko to takie trochę \"niegóry\", ale widoki przecudne i roślinność taka, jak nigdzie indziej, mnóstwo ściśle chronionych roślinek i przestrzeń. I jednak w porównaniu z innymi górami w miarę pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foletko za kawkę :) Nie wiem, czy też tak macie, ale ja czasami nie mam niektórych wpisów, a potem one są. Np. nie bylo ostatniego wpisu Folety, a jak napisałam o Bieszczadach i wysłałam już był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak kiedyś mialam.Jestem trochę zła bo wyslalam to zdjęcie na pocztę M ale jeszcze nic niedostal.Czy to możliwe,ze maczala w tym palce nasza Poczta Polska?!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy ruch od rana..Fajnie. Ale biedna Nadd pewnie miała cięzki dyżur. A Whisky może jeszcze śpi... A co z naszą Monią ? Bo Malibu już pewnie z córą do szkoły poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy robimy konfe?moze jutro skoro Monialkowi nie pasuje sobta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×