Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Witajcie Słoneczka Moje Kochane!!!!! Witaj Emmi!!! Jeszcze się nie znamy ale to tylko chwilowe :):):):) Jestem!!! Wróciłam!!!! Necik nawet działa!!!! Jeszcze nic nie przeczytałam bo jestem padnieta po podróży i chciałam sie tylko wreszcie odhaczyć i wszyskie mocno uściskać i pozdrowić 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No...Malibuś---jesteś nareszcie Ty nasza córo marnotrawna :D Ty skarbie weź pod uwagę, że ja daleko nie mam, aby przyjechać i po pupie nalać :D :D Jak tam w Polsce? Gdzie Ci lepiej? Pisz dziewczynom o ciekawostkach z tego naszego cyrku bo ja sama już się czasem gubię :O Fizz, Malibuś---nasze cudo :D :D to po prostu Laguna...tylko w takiej ulepszonej wersji - skóra, ta karta magnetyczna zamiast kluczyka (to mnie najbardziej bawi :D), sportowe siedzenia i inne bajery. Fotki Wam wyslę ale to i tak tylko na kilka miesięcy pewnie :D :D No to potem nastepne foty będą :D Bentley mi nie potrzebny :D Uwaga, uwaga :D :D (teraz złośliwośc i jędzowatość bedzie ze mnie wyłazić) panna pracuje. Jest nadzieja, że od przyszłego tygodnia bedziemy sami i w końcu ja zajmę się własnymi sprawami i chatę sobie do końca urządzę :D Aaa...miało być o angielskim systemie zarobkowym :D, na tych fotelach. Anglicy stacje beznynowe w miastach mają przestarzałe (w stosunku do naszych) i ogólnie to taka porażka życiowa (Anglików :D) Natomiast na zjazdach z autostrady full wypas :D - knajpy, sklepy, sieć takich hoteli czy moteli, pełen bajer :D I na jednym z takich \"motorway services\" - tak to się zowie...stały sobie trzy fotele - skórzane, głębokie, wygodne, mięciutkie....Jednak aby dupkę na tym bajerku posadzić...należy wrzucic pieniążek :D bo w innym wypadku fotel robi takie głośne \"piiiii!!\", \"piiiii!\" i ochrona się zjawia :D Siedzisz też tylko tyle czasu za ile zapłacisz bo znów \" piiiii!!\", \"piiiii!\" :D Ja musiałam szybko biec do toalety bo ze śmiechu to zawsze mi się siusiu chce - takie połączenie pęcherza z moją głupawką miewam a MM dostał ataku kaszlu :D :D Niestety, nie mieliśmy drobnych i nie mogłam dupki posadzić i \"piiiii!!\", \"piiiii!\" wypróbować :D A wracając do motoryzacji...Wiecie, że Opel angielski to nie Opel?? To Vauxhall :D :D Vauxhall Astra, Vauxhall Corsa, Vauxhall Vectra :D :D No i tu w ogóle ubezpieczenie samochodowe nie jest na dane auto tylko na człowieka - może jechać danym samochodem ten, kto jest na niego ubezpieczony. Ja dzisiaj bez ubezpieczenia się kawałek przejechałam i po próbach szukania wajchy na drzwiach (wiecie...nie ta strona) wracam jednak do wersji automatu :D :D A rejestracje samochodowe nie wskazują z jakiego miasta jest samochód tylko.....rocznik danego auta :D Wygodne o tyle, że kupując nowy samochód nie zmienia się rejestracji...jeno właściciela ;-) Mały się tym razem przeżarł i mam problem :O Latam co chwila na górę i sprawdzam czy śpi... Temperatury nie ma, co miał oddać Neptunowi (niech to już tak bardziej elegancko brzmi) to oddał i może będzie spokój. Dlaczego mi się nie chce spać??? Co ja mam biedna, sama robić??? Ciii...pójdę gdzieś porozrabiać - no w końcu żyje się raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskuś---ta Twoja kocica to wypisz, wymaluj jak mój Młody - tego nie zje, tego nie weźmie do gęby a tamto kłuje w zęby :D Ale fotkę kociaka mi przyślij...bo mi tu bez czwronoga trochę smutno i pusto... Raz o mało pod samochód nie wleciałam bo się na spaniela zapatrzyłam - takie cudo do mojego cuda podobne było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Tylko się odmeldowuję, bo mam mnóstwo pracy. Jestem zła i bardzo zmęczona. Miłego popołudnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe puchy tu dzisiaj :-( Ja od samego rana jestem jakaś wkurzona a w dodatku nic mi się nie chce. Mały marudny - jeszcze mu ten żołądek dokucza. Nawet obiadu nie chciał a to już jak koniec świata - bo normalnie to dziecko nie jada...ono żre :O Łooo matko...co za dzień jakiś powalony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Czyli ze mną wszystko ok - mam podobnie jak wszyscy. Tak naprawde to dałam radę tylko wypakować walizki i rozlokować ich zawartość w szafach i w koszu na pranie. Ale nie wiem kiedy będę prać bo automat odmówił współpracy. Był dzisiaj angielski fachowiec i nawet nie odkręciwszy żadnej śrubki zawyrokował, że naprawa się nie opłaca i trzeba kupić nową pralkę. Ot fachowcy!!!! No to miłego wieczorka i lepszych humorków juterkiem :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki:)🌻 u mnie dziś lepiej, to i u Was pewnie też. Wczoraj prawie wszyscy czuli się okropnie, czyli byłyśmy w normie, wieczorem przeczytałam, że to przez skoki ciśnień. W dodatku jak wyjrzałam w nocy przez okno to zobaczyłam złośliwe oblicze - ogromne, okrągłe - księżyca w pełni, brakowało tylko ...wilkołaków;). Żeby jeszcze było tylko cieplej to już by było całkiem dobrze. Ciepełko i słońce wpływają tak optymistycznie. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, i tak Cię podziwiam, u mnie często długo leży nierozpakowana walizka, nikomu się nie chce tego robić po podróży. Pojawia się nowa możliwość do zarobku dla naszych fachmanów w Anglii, a czy Twój M nie zajrzy do tej nieszczęsnej pralki? Bez pralki bardzo kiepsko.. Monia, to macie wypasiony ten model i jak po tunningu, te sportowe siedzenia, no i najlepszy ten kluczyk, to dopiero zabawa. :) A mieliście już doświadczenia z \"francuzami\"? Może w Anglii to wygląda inaczej, jeśli chodzi o części, bo u nas są strasznie drogie. Mieliśmy dwa, w tym jeden nowy i był ten problem. Tak że w naszym przypadku - nigdy więcej francuzów. My z kolei jesteśmy ukierunkowani(głównie przez syna) na japończyków. Już jestem prawie na bieżąco w modelach. :) Bardzo to wszystko ciekawe co nam napisałaś. Popatrzcie, pewnie wszędzie są takie ciekawostki, ale dobrze, że każdy kraj czymś się różni, ma jeszcze coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie dziś też ciut lepiej :-) Wczoraj wyprałam pościel, dzisiaj za ciuchy muszę się zabrać... Malibuś---podrzuć no mi pranko :D razem się pokotłuje. Ale faktycznie musicie coś zrobić z tą maszynerią (jak znam życie to jak TM nic z tym nie zrobi to trzeba będzie kupić nową....Fachowcy angielscy :D :D ...bez komentarza...) Whiskuś---no właśnie \"francuza\" :D jeszcze nie mieliśmy. Ale ona cały czas na gwarancji jest bo poprzedni właściciel opłacił dodatkową gwarancję więc jakby co....to nie ma się czym martwić. A zanim gwarancja się skonczy to my...tego...hop na coś innego się zdecydujemy :D W domu luzik...Panna w pracy - dość mocno dostaje tam w d*** ale cóż....life is brutal :O A w sobotę idą oglądać mieszkanie :D :D Jak podpiszą umowę to chyba się upiję....z radości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia hurra hurra, tylko żeby nie zapeszyć:) Dobrze, że auto jest na gwarancji, a później uciekajcie, bo nie tylko my trafilismy na taki feralny egzemplarz, mechanicy nie przebierali w słowach na temat tych produkcji, czyli ogólnie lipa. A najgorsze, że części takie drogie. Monia, możesz napisać jaką stawkę ma pannica? Chodzi mi o te najniższe. Ale popatrz jaka jednak jest wytrwała, chyba już ze dwa dni pracuje. :D Czyli też muszę się wziąć za jakie pożyteczne prace, zwłaszcza, że cały net obczytałam. ;) Najgorsze, że czeka mnie prasowanie, brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskuś---najniższa stawka w tej chwili to 5.35 Ł na godzinę - żadna rewelacja. Ale cóż - bez znajomości języka (przypominam w swojej jędzowatości, że w Polsce ową znajomość deklarowała), bez kwalifikacji nie bardzo mozna liczyć na coś lepszego. Cóż - jak wszędzie ...coś za coś ;-) Też idę zabrać się za coś pożytecznego - odkurzacz już nawet wyciągnęłam z kanciapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami? Ja już nawet poprasowałam, a nie cierpię tego bardzo. W sumie nie wiem po co to robiłam, bo głównie letnie rzeczy, jakieś lny, a tu ziąb za oknem i raczej tak jesiennie.. No ale musiałam uprasować chłopakom koszule weselne przecież i to mnie zmobilizowało żeby machnąć resztę przy okazji. Ale miałam juz ochotę przerwać i zostawić resztę, ale jak takie wilgotne. Nie było w końcu tak najgorzej przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Dzisiaj wrociliśmy,450 km w nogach -dosłownie ,do rowerem :Dprzez 5 dni. Pojechaliśmy wzdłuż wschodniej ,nadbużańskiej granicy.Tereny prześliczne,trochę dzikie.Dojechaliśmy do Sokółki,po drodze Białowieża i żubry.Noce trochę zimne byly ale dnie bez upalu na szczęście. Idę sie rozpakować. Wieczorkiem wszystko sobie dokładnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem:D Fizzialku🌻bardzo ładnie musi to wszystko razem wyglądać,ale czy mogę poprosić o fotki?A jak Ty sobie dajesz radę z tym wszystkim,wszak pogryziona ręka?I jak Twoje zdrowie-z większości badań nici ale część chyba zrobiona. Gdy odwiedzam kuzyna zawsze oglądamy na dvd \"Co ludzie powiedzą\":DNajbardziej lubię Stokrotę. Moniałku🌻o francuzach może źle piszą w sensie napraw ale podobno to baaardzo wygodny samochodzik na mięciutkim zawieszeniu.Niech się dobrze prowadzi:) A z tą pannicą to się masz.Swoją drogą gdzie takie bezczelniaki rosną jak ich nie sieją.I co z tą szkoła syna.Ostatnio pisałaś ,że miał dojeżdżać do tej w innej dzielnicy? Whiskuś🌻współczuję córci jeśli to grypa żołądkowa-nieźle wymęczy-ale powinna szybko puścić i bez leków. A koteczkę karmisz wyborowymi karmami.Generalnie lepiej ją czasami przegłodzić niż przyzwyczaić tylko do jednego jedzenia.Zresztą wszelkie urozmaicenia są mile widziane. Emmi🌻trzymamy kciuki żebyście zdążyli.Jestem b.ciekawa jak Ci się bedzie żyło w tym miejscu? Malibuś🌻a Ty chyba po powrocie z Polski?Bo się już pogubiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia🌻widzę ,że to jakiś szał malowania.A kiedy planujecie przenosiny na wyspy?Pewnie bedziecie chcieli zaczekać do końca roku szkolnego ,a może nie? Ja trochę doczyścilam rower po piakach Podlasia,siebie jeszcze nie:DAle coś czuję ,żę zaraz udam się w objęcia Morfeusza,bo już mi się ślepka przymykają. Jutro idę na wesele,za tydzień też.A potem kończy się urlop-buuu.Dlaczego co dobre tak szybko się kończy. A wiecie ,byliśmy też w polskim meczecie.W ok.Białegostoku król Jan Sobieski nadał ziemię podległym mu Tatarom i oni żyją tam do dzisiaj. Swietnie się zaaklimatyzowali,i nie alienują się tak jak inne nacje.Rozmawialiśmy z jednym chłopakiem,który faktycznie ma tatarskie rysy. A większości wiosek po tej stronie Bugu panuje prawosławie. A w Białowieży jest całe mnóstwo obcokrajowców-przyciąga ich tu najstarsza puszcza w Europie.Szkoda tylko że tak już skurczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"piaskach Podlasia\"oczywiście.:D Jednak idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Ja dzisiaj calutki dzień bez netu 😡 Niby mam robotę i nie mam czasu na net, ale należy się, żeby był. Rąk nie czuję, a jeszcze nie skończyłam. Jednak ułożenie książek/i wytarcie każdej/na 2,5 x 3,0 m od podlogi do sufitu, czasami w dwóch rzędach i jeszcze regał 75 cm do sufitu, to naprawdę jest dużo. Jestem potwornie zmęczona. Przez tę pełnię nie spałam dwie noce,a tu tyle pracy. Nadd, piękna wycieczka. Trochę znam te tereny. Ale na rowerach, to podziwiam. Ciekawa jestem, czy z namiotem, bo piszesz, że zimno w nocy. Jak uporządkuję pokój, podeślę fotkę. Czytałam, że ma być piękny wrzesień, ale na razie się nie zapowiada. Ale noce już na pewno będą zimne. Monia, bardzo fajnie, że panna pracuje, a Wy niedługo zostaniecie sami. A autko rzeczywiście wypasione. No no.. Malibu, współczuję zepsutej pralki. Znam ten ból. Jak mówią, że nie opłaca się remontować, to pewnie tak jest. Ja remontowałam, a i tak ciągle cos było nie tak. Whisky, mam nadzieję, że córka czuje się lepiej. A i Ty dzisiaj też. Może to pogoda :D, ale ja na pewno nie czuję się źle z powodu pogody i zmian ciśnienia, tylko z przepracowania. Po remoncie chcę trochę wyjechać, ale wiecie, jak to jest. Tu skończę, to muszę solidny porządek zrobić w pokojach, bo się brud nosi, jak dom otwarty i prawie drzwi nie ma. Nie mam siły więcej pisać, chociaż miałam parę tematów. Zostaną na kiedy indziej. Miłego wieczoru życzę wszystkim, również Ani, co się malo odzywa, a jak Foletka sie pokaże, to nie wiem, czy wszystko przeczyta... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadd:) byłaś w Kruszynianach?(Bohoniki?), też kiedyś tam bylismy. Podziwiam Cię, to wyczyn tyle kilometrów na rowerze. A do kiedy masz urlop? Już Cię czytam Fizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd, a może będziemy się bawić na tym samym weselu? :) Ale byłoby fajnie. Fizz, współczuję strasznie, wiem to okropna robota, książki ciężkie i pełno kurzu. Pamiętam jak koleżanka ze studiów, której mąż gromadził ich mnóstwo, stwierdziła, że książki to siedlisko moli i kurzu. I tak pewnie nie udało się ukrócić jego pasji. Żarty żartami, ale ja od dawna staram się już nie kupować. Dużo wylądowało w piwnicy, wiem jak to brzmi, ale praktyczność bierze górę. Nie znaczy to, że nie czytamy. Zresztą nie mam miejsca na cały ten bałagan domowy, ech... No ale nad tym już nie zapanuję. To mnie przerasta. Aha, pytacie, a ja nie pamiętam, córcia trzyma się, zresztą cały czas chodziła do pracy. Już trochę silniejsza, ale ogólnie to chude takie i słabe. Nie wiem jak ją wzmocnić. badania, które robiła ostatnio wyszły idealnie, ale to tak bywa. Dziękuję, że pamiętacie. Trzymajcie się Kochane. Odpocznijcie i wyśpijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Naduś---wycieczka piękna!!! Czy Wy rowerami te kilomery zrobiliście?? A wschodnie tereny naszego kraju są piekne. Moja Mama pochodzi ze wschodnich rubieży - małe miasteczko nad Bugiem, urocze i pełne opowiastek- takich dla mnie :-) Moja Babcia urodziła się po tej \"niewłaściwej\" :O stronie rzeki i do końca w dowodzie miała wpisane miejsce urodzenia - ZSRR....a urodziła się w Polsce....Takie tam rodzinne historyjki ;-) A Bieszczady dla mnie wspanialsze od Karpat - żyjące swoim życiem, dzikie, nie do końca poznane, tajemnicze (dobra, dobra...wiem...patosem zajechałam :- ) ) Fizz---no to robotę odwaliłaś...nie ma co...Ja kupę książek w Polsce zostawiłam 😭 ...nie było już miejsca. Teraz mam okrojoną biblioteczkę domową :-) te na stresy i żale - Chmielewska :O i mówcie sobie co chcecie ale ja ją uwielbiam - jej humor i postrzeganie świata, trochę tych \"mundrych\" - co to mają mi światopogląd poszerzać :D i ....gramatyki angielskie :D, słowniki, aaaa atlasy, takie tzw. popularno - naukowe...W sumie nieważne! Whiskuś---Ty dbaj o córę, jakieś witaminki, owocki....a najlepiej odpoczynek!!! A miałaś napisać dlaczego pytasz o tą minimalną stawkę - już mnie zżera....jedzie no ktoś do Angli czy co??? A teraz...UWAGA!!! Pannę dzisiaj z roboty wywalili!!!! Z tego co mówi to nie jej wina ale ja mam już po prostu dość! Już nie mam sił załatwiać, tłumaczyć, prosić, wyjaśniać...NIE MAM SIŁ!!!!! Jestem załamana, stłamszona i mam w du*** wszystko!!!! Ja już nie daję rady po prostu! Ja po prostu jutro pakuję swoje walizy i idę stąd gdzie oczy poniosą - gdziekolwiek. Ja tylko chcę mieć spokój i ciszę! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny ! Dzisiaj jestem rano, bo.... nie wyłączyłam kompa, po rpostu ze zmęczenia zapomniałam, zamknęłam pokój i poszłam spać. Tyle tylko, że prawoe nie spałam, ale to inna bajka. U mnie szaro, ponuro i zimno. To jakiś dzień wesel. Ja nie, ale moje dwie koleżanki taż na weselach. To wyśpijcie się dziewczynki, wypocznijcie i co najważniejsze, dobrze się bawcie. Moania, ale już tyle było radości. A czy Ty w ogóle masz szansę odczepić się od tego rzepa? Nadd, rodzina mojej amerykańskiej kuzynki pochodzi z tamtych stron. Zanim ona wyjechała, pamiętam obchodzili 2 razy święta, z dwutygodniowym opóźnieniem. Pracodawce musieli się liczyć, że część pracowników nie przychodziła do pracy, bo mieli \"swoje\" święta. Whisky, czy znasz taki specyfik, co się nazywa PADMA. To tybetańska kombinacja 28 ziół, produkowany przez Szwajcarów. W ulotce jest napisane, że głównie na układ krążenia. Ale tak naprawdę ma b.szerokie działanie, przede wszystkim immunologiczne, wzmacniające. Albo neoglandyna, wyciąg z ogórecznika. A np.zioła szwedzkie m.in. polepszają apetyt. Piszę to z myślą o Twojej córce. Malibu, Ania, Foletka, Emmi 🌻🌻🌻🌻 Miłego dnia i może mnie nie rozłączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale błędów. Przepraszam :P Bez oczu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam jeszcze napisać, że jestem zła 😠, bo te książki pod sufit sama wkładam. A MM dzisiaj pracuje. Piękne to życie. Jedyna rzecz, do której sie nadaję, to robota, darmowa niewdzięczna praca. No to ulżyłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że weekend, więc, będzie pusto. No to miłego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Piszę tak szybciutko,bo jeszcze muszę jechać do sklepu po rajstopy. Whiski:Djakby co to jestem w czerwonej sukience:D W Kruszynianach byliśmy-śliczna wioska w środku Puszczy Kruszyniańskiej-a w niej zielony meczet. Całą drogę przejechaliśmy rowerem ,tylko powrot już pociągiem.Nocowaliśmy czasami pod namiotem a czasami na kwaterach. Fizziałku❤️śliczna twoja stopka tylko smutna...A książki bardzo,bardzo lubię,i kiedyś w moim domu też będą takie półki do sufitu- pełne książek. Moniałku🌻współczucia.A czy nie możesz powiedzieć tej pannicy żeby zaczęła sobie radzić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz jeszcze raz przeczytałam Twoją stopkę i wiedz ,że samotna nie jesteś,i wcale nie bezsilna.Jesteś silną,madrą kobietą o pieknej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×