Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość ...gosia...
Od trzech dni jestem z wami, tzn czytam 15 strone, opowiem jak to jest ze mna jak dojde do 40, ale zajmie mi to chyba jeszcze troche, bo juz czytam od poniedziałku. Składam wam gratulacje i jestem z was dumna nawet nie wiecie ile dałyście mi motywacji, a jestem dopiero na 15 stonie tego topiku ;). I pojawił sie problem bo nie wiem jak ściągnąć te 8 min abs na brzuszek, napiszcie jak to zrobić, bo na tej stronie co chyba z polega na wysyłaniu większych plików to nie wiem o co chodzi! pomóżcie a ja zabieram sie do ćwiczen pa pozdrawiam was gorąco!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia455
ja od 3dni sie odchudzam i cwicze pol godizny dziennie i zaczleam chodzic na basen ale niewiem w sumie co mam jesc zeby bylo dobrze jak narazie to jem same serki i jogurty,owoce i gora 2kromki chleba razowego ale boje sie ze nie wyrobie jak tak dalej pojdzie hehe poradzice mi ...waze okolo 62kg na 165cmwzr chcialbym schudna cgdzies do 56-7 bu kiedys bralam proszki bio-chrom i poprawily mi przemiane materi ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia455
jestem w szoku i podziwiam was za to heh:)) ma andzieje ze mi tez sie uda ..:) a wasze wypowiedzi strasznie mnie motywuja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia455
a i jeszcze jedno male pytanko skad macie te cwiczonka z osiolka wpisujecie poprostu nazwe czy macie jaki link:))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gosia...
DO YASMIN!!!!!!!!POMÓŻ BŁAGAM!!!!!!!!!! ...........zwątpiłam.......... miałam od dziś ćwiczyć na brzuch i na nogi, ale sie boje.... mam tyle wzrostu co ty i waże 58 kg, chce ważyć tyle co kiedyś, tyle co ty ważysz..............i nie mieć juz nigdzie żadnego tłuszczyku. Na brzuchu mam oponke, brzuch to wielki i odstający i moge do ręki łuszcz łapać a nogi to jak siedze to nie obejme ręką tłuszczu............... nie stosuje diety, ale pisałaś że można jeść wszystko tylko co trzy godziny, nie jem oczywiście słodyczy, ale pozatym to jem normalnie jogurty, serki, chleb normalny z czymkolwiek, ale tak zebym za trzy godziny była głodna... i tu jest problem... boję się ćwiczyć bo kolezanki mi opowiadają że jak sie ćwiczy to rosną ci mieśnie a tłuszcz to prawie się nie spala i masz większe nogi i brzuch........... ja kiedyś ćwiczyłam ale nogi chyba mi rosły............nie wiem............. teraz mam tłuszcz ale jak chodze to czuje twarde to samo na brzuchu, mam twardy jak napne, ale jak bym nie miała tej fałdy tłuszczu to może i byłby płaski........ALE NIE CHCĘ JUZ MIĘŚNI!!!!!!!! moje łydki to prawie jak nogi u góry, nie wiem od czego chyba od biegania od najmłodszych lat i tam cos tłuszczyku jest, ale tylko troszeczke............ nie znam regóły cwiczeń, ale z tego co przeczytałam to jeśli sie ćwiczy to najpierw zrzucasz tłuszcz a jak juz jesteś chudziutka to wtedy nabijasz mięśnie- fajnie jak tak by było...tez bym ćwiczyła... ale mój kumpel to mówi żę on ma mięśnie, ale co z tego jak obrąśnięte łuszczem.......nie wiem co o tym mysleć........ jak to było z tobą? pomóż mi!!!!!!!!!!!!!! bo chiałabym do wakacji .........albo ewentualnie po wakacjach buć już szczuplutka i zmieścić się w rozmiar 36 :).. może jak bym ćwiczyła tylko troszeczkw każdego dnia.....nie to nic nie da........a może takie jakieś leciutkie ćwiczenia? ..........nie to chyba tez nie odchudzi........nie mam pojęcia jak to jest........ pomóż mi yasmin....... jak to było z tobą, jak ćwiczyłaś codziennie godzine to co się działo z twoim ciałem.. wiesz żę trenujesz brzuszek na kaloryferek :) , ale ja chcę taki tylko z leciuchnymi zarysowaniami......... chyba juz taki mam pod tłuszczem..;/ a może nie???? bo w sumie ciężko mi 10 brzuszków zrobić, robie je z ledwością....... pomóż bo zapisze swoimi lamentami całe forum.........do tego co doczytałam do 15 strony to jesteś bardzo życzliwa........i na pewno mi pomożesz........czekam.... może jeszce potrzebujesz jakies informacje... to pytaj..byle bys mi pomogła....gorąco wszystkich pozdrawiam........ i Gratuluje rezultatów....mam nadzieje że i wy mnie keidyś pogratulujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Yasmin
yasmin odezwij sie , czekamy na twoja wypowiedz, w sprawie odchudzanie i tych cud tabletek , prosze odezwij sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze, ale dzis pofalgowalam. troche sie obzarlam wafelkami wasa (a raczej zapchalam) i suchymi platkami -i to na noc:P jestem tak zdechnieta,ze nie mam sily cwiczyc,ani nawet sie posmarowac kremem:P zdycham:) ale jutro rano ide biegac,bo wyzdrowialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki sam dylemat jak gosia... te same watpliwosci i pytania... yasmin prosze odpowiedz nam! :) cwicze od 18 dni szostke Weidera i co zauwazam? brzuszek jest wprawdzie twardszy (tluszczyku moze troszke mniej) ale optycznie wyglada tak samo jak przed tym calym treningiem (=wymiary) :( :( :( :( Juz nawet sie zastanawiam czy zrezygnowac z tych cwiczen w miejsce... powiedzmy joggingu??? (Dodam ze stosuje diete 1000 kcal skladajaca sie glownie z warzyw i nabialu: waga 63 kg- wzrost 167 cm - cel 50-53 kg) A-ha... i moja waga prawie nie spada... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zawsze jak cwicze owijam brzuch folia sniadaniowa wtedy poce sie jak nie wiem a mam wrazenie ze jak wiecej sie spoce to wiecej tluszczu wypalam jak myslicie?? powiem wam ze od kilku dni cwicze te nowe cwiczenia chce miec taki brzuch sa naprawde swietne a jak wlaczam oba filmiki pod rzad to i tak wymiekam na drugim nie wiem czy to sprawka tych cwiczen czy to ta karnityna pomaga mi w spalaniu tluszczu ale bowod jakby mniejszy :) co dziwnego ostatnio waga pokazala mi kilo wiecej wiec juz zgupialam i nie wiem co sie dzieje oki uciekam do szkolki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich lamentujących dziewczyn:-) :-) Gosiu............u mnie na początku również było bardzo ciężko bo nie widziałam rezultatów. Minął 1 miesiąc a ja nie widzę żadnych efektów. Prawda jest taka że spalić tłuszczyk z brzucha to trudna sprawa. Ja ćwiczę od roku.......w sumie to w czerwcu minie rok a ja dopiero teraz zauważyłam że wyrabiają mi się mięśnie brzucha. U kobiet wygląda to trochę inaczej niż u mężczyzn. Oczywiście płaski to się zrobił o wiele wczesniej. U mnie to wyglądało tak- ćwiczyłam codziennie, byłam bardzo uparta. żawzięłam się na ten brzuch bo wyglądałam jak w ciąży:-) A szczególnie zawsze po jedzeniu puchł mi żołądek i brzydko to wyglądało. Trochę czasu minie zanim spalisz tłuszcz i brzuch dojdzie do właściwych rozmiarów. Dopiero potem, po spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej- można starać się o mięsnie na brzuszku. Wykonujesz wtedy tzw. ćwiczenia siłowe- czyli z dużym obciążeniem- a mało powtórzeń. Mi właśnie na tym zależy- żeby mieć ładnie zarysowane mięśnie- więc wykonuję nie za wiele powtórzeń ale mocno napinam mięśnie. I trzymam je napięte tak długo jak wytrzymam:-) Jeśli masz mocno zapuszczony brzuszek- uzbrój się w cierpliwość kochana bo to nie bedzie łatwe zadanie. Ale dasz radę!!! ja też przecież dałam:-) jesli nie chcesz wyćwiczyć zanadto mięsni- powtarzaj dane cwiczenie często- ale z małym obciążeniem. To są tzw. ćwiczenia na rzeźbę. Albo wykonuj ćwiczenia aerobowe. Nie są zbytnim obciążeniem i o mięśnie nie musisz się bać:-) Ja jak ćwiczyłam na uda- wykonywałam tez kilka serii na mięśnie, ale nie za dużo żeby potem nie wyglądac jak jakis atleta:-) Ja ćwiczę brzuch praktycznie codziennie- wczoraj zmierzyłam się w talii i ...........urosłam o 2 cm. Ale na szczęście to nie kwestia tłuszczu tylko mięśni. A jeszcze miesiąc temu prawie nic nie było widać. Regularny i dość ostry trening sprawił, że zaczęły się \"pokazywać\" a nie że były widoczne dopiero po spięciu brzucha- wtedy to dopiero mam tarkę:-) :-) :-) Mój facet kazałmi jednak zwolnić tempo bo teraz mięśnie będą rosły coraz szybciej i zacznę tracić takię- tak jak ta pani z ćwiczeń- ja chcę mieć takie mięśnie brzucha- Tami Lee. Nie słuchaj kolegów co próbują Ci wmówić jakieś brednie że jak się ćwiczy to nie spalasz tylko rosną Ci mięśnie. Póki nie spalisz tkanki tłuszczowej- nie zobaczysz mięśni.Po intensywnych ćwiczeniach- najpierw zobaczysz, że brzuch Ci się spłaszcza i robi się coraz zgrabniejszy........dopiero potem możesz starać się o mięśnie. U mnie na brzuchu nie ma nawet możliwości żeby złapać skórę w palce. Ale na to naprawdę długo pracowałam! Spokojna głowa...........ostzregam jedna że w przeciągu miesiąca możesz nie zobaczyć nic, żadnych efektów. Więc nie zrażaj się tak od razu! lenchen- 18 dni ćwiczen na brzuch to strasznie mało!!!!! nie dziwię się że nie widzisz rezultatów!Nie prędko to nastąpi. Ale uśmiechnij się bo skoro ja schudłam- to i Ty schudniesz!!! każdy może tylko trzeba być cierpliwym i nie wymagać od siebie za dużo! nie karć się jesli po 18 dniach nie widzisz efektów! bo to raczej awykonalne!!!!! a żeby pozbyć się np. boczków to już w ogóle jest wyczyn! trzeba zacisnąć zęby i ćwiczyć dalej!!! pamiętaj że na tłuszczyk tez długo pracowałaś...więc teraz potrzebujesz jeszcze raz tyle zeby go spalić:-) ps. u mnie waga ruszyła w dół w zastraszającym tempie po 2 miesiącach, prawie 3!!! a ty wymagasz od siebie wręcz cudu żeby tak schudnąć po 18 dniach!! spokojnie! pij dużo wody,ona pozwala pozbyć się toksyn które utrudniają odchudzanie. Dieta 1000kcal to bardzo dobra dieta. No i oczywiście mam nadzieję ze słodycze poszły w odstawkę:-) Tak na marginesie- nie biorę żadnych wspomagaczy w postaci tabletek. Piję jedynie herbatkę Slim Figura.Którą i wam polecam! Trzymajcie się i głowa do góry!a wszystko będzie ok.............trochę cierpliwości!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu- jeszcze jedna rzecz- może dla Ciebie odpowiednie będą właśnie cwiczenia aerobowe- one nie dbają o muskuły tylko o ładną sylwetkę. Proponuję żebys wybrała się do jakiegos najbliższego fitness klubu i popatrzyła na program. Fajnie by było gdybys zapisała się na jakies Body Shape, albo ćwiczenia gdzie jesteś w ciągłym ruchu i ćwiczysz z niewielkim obiciążeniem......np. z hantelkami. Ale na brzuszek to jednak musisz się ciut bardziej wysilić:-) Żeby szybciej spalic tłuszcz wykonuj ćwiczenia powoli- i mocno napinaj mięśnie brzucha.Jeśli jesteś początkująca- nie zarzynaj się bo na 2 dzień bedziesz tylko cierpieć. Zrób sobie przerwę. Najlepiej na początku ćwicz co 2 dni żeby wytrenować mięśnie. Dopiero wtedy jak poczujesz że możesz wykonywać cwiczenia częściej i szybciej......możesz zacząć cwiczyć codziennie:-) To taka mała rada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE YASMIN! BAAARDZO!!! POZDRAWIAM GORACO!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gosia...
DZIEKUJE CI YASMIN!!!!!!!!!!!!!!! Z CAŁEGO SERDUCHA!!!!!!!!!!! :* :* :* :* NAWET NIE WIESZ JAK LICZYŁAM NA TAKIE SŁOWA............ DZIĘKI TOBIE BĘDĘ ZGRABNA :) hihi SUPER!!!!! jesteś naszym aniołem stróżem, który nikomu nie odmówi pomocy!!!!!!!!!! To od dziś zabieram sie do pracy!!!!!!!!!!! Ewentualnie od jutra, zaczne jak tylko bi napiszesz jak mam wykonywac ćwiczenia! Napisze ci zestaw ćwiczeń jakie chcę wykonywać a ty napiszesz mi jak czeto mam je robic , ile seri i po ile powtrzeń, nie bedzie to dla ciebie trudna sprawa!!!!!!! Mam wraznie że mam osobistego ternera i dietetyka, bo też od kiedy zaczełam czytac opisy na forum to przestałam jeść słodycze, no a to było w poniedziałek, nie jem 4 dni i wcale mnie nie ciągnie... jem sobie owocki...różnego rodzaju i posiłki co trzy godziny!! Chyba jem dobrze, a pozatym tak dla zdrowia któraś z was mówiła że dobrze pic siemie lniane i jeść otręby i zaczne też tak bedę robiła! Czewoną cherbatkę pije z pu-ehr tą bez dodatku cytryny i mi bardzo smakuje, nie wiem co w niej złego :), a zieloną to narazie odstawiłam bo czerona mi lepiej smakuje... ale zaczne pić... wszystko dla zgrabnej sylwetki.. :) Tak że napisze ćwiczenia a ty droga yasmin ułożysz mi mój plan działania.... tylko jeszce poszukam odpowiednich ćwiczeń!!!! Pozdrwawiam wszystkie i motywuje do walki z tłuszczykiem!!! Wierze yasmin bo ona naprawde się zna, wkońcu przeszła to wszystko, zaufajnie jej, a na pewno będziecie szczęśliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gosia...
a więc tak, z tych ćwiczen pilates to nic nie znalazłam tylko coś w stylu: kup ksiązke lub płyte cd z ćwiczeniami..... a ten 8 min na brzuch tez nie znalazłam......... a ty robiłaś te na brzuch, te 8 min`abs? bo jak tak to pomożesz mi to znaleść i tez to będę wykonywać. Weszłam na strone www.modeling.pl i tam zobaczyłam że tam są ćwiczenia na wszystko. I tak: jeśli mam robisc te ćwiczenia z tej strony na brzuch i talie to czy moge robić wszystkie i czy w takich seriach jak oni piszą? a także skontroluj te ćwiczenia na biust, nogi i pośldki i plecy, w sumie wszystkie na tej stronie czy sie dla mnie nadaja? i czy w takich seriach jak cos mam robić? mniej wiecej ci sie opisze...........hymmm wzrost taki sam jak ty masz.... waże 58kg, a chcę 50! brzuch mierzony w najgrubszym miejscu to mam ponad 80cm, nogi w najgrubszym miejscu to mam jakoś 55,57 cm. ale to taki tłuszcz, się trzęcący, a pupy nie mierzyłam ale tez taka trzęsąca także wiesz o co chodzi!!!!!!!! aha miała się ciebie spytać a jaki nosisz rozmiar spodni 36? bo tez za takim rozmiarem mam zamiar sie ogądać na siebie....jak już będę szczuplutka........... :) i mozesz mi zaproponować jakieś inne ćwiczenia, takie twoje własne.... mam nadzieje że uda ci sie zrobić dla mnie odowiedni trening.......... przepraszam że cię tak wykorzystuje i molestuje................. mam juz wyrzuty sumienia.............. ale obiecaj że zrobisz, wtedy kiedy juz nie bedziesz miała nic do roboty, żebym ci zabardzo nnie zabierała czasu............. poczekam.... :) najważniejsze sa EFEKTY!!! pozdawiam wszystkie panie, zycze sukcesów!!!! Na pewno oje głupie niekiedy pytania, pomoga wam!!! fajnie że nie tylko ja mam takie wątpliwości-pozdrawiam cie lenchen!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblume
zla_dzieffczyna jak to sciagnac??? Prosze daj szybko znac!! Bo tak sie cieszylam, nie wiem na co kliknac, jest pelno reklam do nacisniecia, no i pisze plik:i na zwa pliku, ale nie mozna tego kliknac, co robie nie tak? Juz nawet DivX sciagnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblume
ok,znalazlam!!! Przepraszam za alarm i panike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Gosiu.......i inne kobietki!!! ale się rozpisałaś:-) lubię czytać takie wypociny:-) otóż droga Gosiu......powiem tak po krótce:-) 1. ćwiczenia z modellingu możesz wykonywać tak jak tam pisze- to jest plan cwiczeń biorący także pod uwagę osoby początkujące! ale.....proponowałabym Ci ćwiczyć narazie tak co 2 dzień...nie codziennie. Przyzwyczajaj mięśnie, jesli bedziesz cwiczyc tak intensywnie codziennie- możesz się lekko przetrenować a przecież nie o to nam chodzi, prawda?:-) co 2 dzień będzie na teraz najbardziej wskazane dla Ciebie. Jesli juz pocwiczysz trochę, rozciągniesz mięśnie i poczujesz ze mogłabyś juz zacząć cwiczyc więcej- śmiało!!! dostosuj się do głosu Twojego ciała:-) ja tak zrobiłam:-) 2. ściągnij sobie te cwiczenia co podesłała zła.............wprawdzie one dają niezły wycisk........ale jak będziesz cwiczyła stopniowo i po cwiczeniach z modellingu juz wytrenujesz swoje mięśnie- zacznj cwiczyc 8 min abs- na posladki, brzuszek i nogi. Są bardzo pomocne, pozwolą Ci w pełni ukształtować ładne ciałko, szybko spalicz zbędną tkankę tłuszczową. Ćwiczenia wykonuje się bez przerw, kazde trwają 8 minut. Jesli podczas robienia cwiczen poczujesz się zmeczona i ze juz nie dasz rady- zrób przerwę. Pamiętaj że początki są dość trudne. Nie zmuszaj się więc jesli czujesz się zmęczona. Staraj się wykonywać cwiczenia powoli, skup się nad kazdym wykonywanym ruchem, nad każdym spięciem mięśni. To pozwoli wykonywać Ci ćwiczenia jeszcze bardziej dokładnie:-) Ile powtórzeń? tyle ile dasz radę!!! ja tak robiłam. Wykonywałam dane cwiczenie tyle razy ile mogłam, az poczułam za mięśnie są mocno napięte i ze czas zmienić cwiczenie na inne:-) To takie moje skromne rady dla Ciebie. Popijaj sobie wodę mineralną w trakcie cwiczen. Uzupełniaj niedobory płynów bo w trakcie cwiczen troszkę się spocisz;-) Pozdrawiam!!! I życzę owocnej pracy!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem co jest zła......chyba tylko my dzis tu jestesmy:( bieda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia455
kobitki cwiczyl kos z was "szostke wiedera" sa to dobre cwiocznka?? dzisja postanowilam se z kusic na kopytka z sosem grzybowym ale mi sie nalezy po 5dniach jogurtow hehe chyba mi to nei zaszkodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez jestem z wami od kilkunastu dni ale nie potrafie zmienic diety!!! Moja rodzinka lubi pojeść i wystajace brzuszki im nie przeszkadzaja:) ale mi bardzo... Ograniczam jedzenie ale nie potrafie zrezygnowac z bialego pieczywa, makaronu i roznych pysznosci. Jem 4 posilki w ciagu dnia (2 sniadania, obiad i kolacja)a kiedy jestem gkodna siegam po marchewke albo jablko. Ale mysle ze bez jakiejs specjalnej diety osiagne wymarzony cel=====> plaski brzuszek i zgrabne nozki. Jak narazie od kilku dni cwicze 8 min ABS na brzuch. Nie moge sciagnac nic z tych linkow co zla wczesniej podala. A tak wogole to te 8 min to dla mnie ogormny wysilek a wy dziewczyny jestescie juz takie przyzwyczajone ze dla was to pestka:) w kazdym bądź razie mi sie nie spieszy, do wakacji chce miec plaski brzuszek to mam jeszcze prawie 3 miesiace, napewno mi sie uda:) a i hula hop jest świetne na talie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gosia...
super.......... wielkie dzięki jaysmin......... te żwiczenia z modelingu to myśle przez miesiąc trenowac a potem zaczne te 8 min, chyba bedzie dobrze, bo na czasie to mi tak nie zalezy tylko na efektach........... ale moge wykonywac wszystkie? bo chialabym te na brzuch, biust , plecy ,posladki uda,............ w sumie chyba nie potrzebnie się pytam bo ćwiczenia to zdrowie, a na odwrót to raczej nie :) Zaczne od jutra bo jutro jest pierwszy......... tak symbolicznie... ale to juz na pewno... :) Ach .. jak zaczełam opowiadac koleznkom, takim co w pasie mają po 100 i mniej to tez chce ćwiczyć!!!!!!!!!! czy te ćwiczenia co ja będę wykonywac z modelingu to i one moga wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaa
niezle pytanka...:D:PP hehe mysle ze kazdy kto ma zdrowy kregoslup i nie choruje na zadne straszne choroby moze wykonywac cwiczenia!!! bez wzgledu na to czy ma 100 czy 60 w tali:) samo zdrowie:D:D (no i oczywiscie wszystko zalezy od checi:D) bye bye!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia!! jasne ze kazdy moze cwiczyc te cwiczenia!!! kazdy bez względy na wiek i płeć;-) oczywiscie za wyjątkiem tych co mają chory kręgosłup. Ćwiczenia to samo zdrowie i gwarantują swietną kondycję i wysportowaną sylwetkę! polecam Ci!:-) jak i Twoim przyjaciółkom!! ja wlasnie jestem po...........50 minutach ćwiczeń!! oj dawno tak nie potrenowałam:-) ostro było. najpierw pusciłam w ruch moją ulubioną płytkę z cwiczeniami- SCHUDNIJ W DOMU BEZ WYSIŁKU- cwiczenia na dolne części ciała, potem ćwiczyłam z Tami Lee na brzuch, następnie włączyłam sobie pilates- abdominal sculpting- tez na brzuch- a potem dodatkowo- 20 minutowy trening pilates na dolne części ciała- tu dałam sobie niezły wycisk!!:-) do tej pory czuję napięcie mięśni ud i posladków!:-) juz jestem wykąpana i gotowa do spania:-) jutro nie idę do szkoły więc pewnie dużo czasu poświęcę ćwiczeniom no i mam w planach generalne sprzatanie chaty- pewnie niezłą ilosc kalorii przy tym spalę:-) no dobra dziewczynki....to ja zmykam przykro jest mi trochę ze widzę nas tu coraz mniej:-( i gdzie jest Asiorekkkkkk? znowu gdzies przepadła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiia17
Yasmin mam do Ciebie prosbe:) moglabys podac link docwiczen z pilatesa ale na bioderka i uda??:D:D:D bylabym Ci bardzo wdzieczna:)aha jesczez jedno pytanko .. jaka ty pijesz herbatke?? bo tez sie chyba na nia przerzuce:):) hehe buzka dziewczynki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaalinka
Ja mam takie pytanko - te cwiczenia pilates sa na osiołku ale wielkie bo 300 - 600 MB!!! to to?? ile te ćwiczenia trwaja?? chyba z godzine albo i wiecej:) Ja narazie sciagam wszystkie ABS a poźniej zobacze z tym pilates. A te pilates trudniejsze są od ABS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin-nigdzie nie przepadłam!już się melduję na stanowisku:) po prostu dużo sie u mnie ostatnio dzieje-od poniedziałku zaczynam pracę:) i mam w związku z tym troche załatwień :o Trochę się boję jak się to pogodzi z moim obecnym trybem życia,bo ja już się tak przyzwyczaiłam do regularnego jedzenia co 3 godziny,do picia herbatek,do ćwiczeń i nie wiem jak to teraz będzie.Czy w pracy będę mogła sobie tak jeść kiedy chcę?Wiem,że to śmieszne,ale ja nawet o takich rzeczach myślę;) Wiem,że obiadki już będą później :O Poza tym mam nadzieję,że będę jeszcze miała potem siły na ćwiczenia.Muszę dać sobie radę:) Na razie nic się u mnie nie zmieniło-tzn.dalej ćwiczę,trzymam dietkę,choć jest ciężko-mam momenty załamania,bo teraz mieszkając z moim chłopakiem mam ochotę nieraz żeby zjeść z nim coś pysznego i mnie skręca...A teraz jeszcze jestem na weekend u rodziców a tata jest mistrzem kuchni.Teraz włąsnie robi szaszłyki a ja tu już się cała slinię...To jest okropne:O Ale staram się być silna!Muszę!Bo wiosna tuż tuż! Yasmin-jak Wy jecie ze swoim chłopakiem-Ty dla niego gotujesz czy on sam sobie robi jedzenie?Nie kusi Cię nic?Ach-głupie pytanie-Ty jesteś silna i na Tobie już takie rzeczy pewnie nie robią wrażenia,a ja nadal uwielbiam jedzenie i bardzo mi go brakuje (w takiej dawnej postaci) choć sobie go odmawiam i przynajmniej z tego jestem dumna-że potrafię nie jeść tego na co kiedyś bym się rzuciła bez zastanowienia.Ale nie jest mi łatwo :( No nic-dość marudzenia!:) Będzie dobrze! Yasmin-wyobraź sobie,ze ostatnio była u mnie koleżanka z którą nie widziałam się trochę czasu i jak się przy niej przebierałam to stwierdziła (a jest to osoba szczera do bólu która na nikim nie pozostawi suchej nitki),że bardzo schudłam!Wiesz jaką miałam satysfakcję?!Wiem,że jest jeszcze dużo pracy przede mna,ale moje ciało już wygląda inaczej,już coraz mniej się go wstydzę.Tylko cały czas mam wrażenie,że nie posuwa się to do przodu.Nie wiem,może się już przyzwyczaiłam,ale wymiary i waga stoją w miesjcu i nie wiem jak je zmusić by malały dalej... Straszne nadzieje robię sobie w związku z planowanym przeze mnie bieganiem-wydaje mi się,ze to może cos dać i dla spalania tłuszczyku i dla ujędrniania ciałka.Żeby mi sie tylko chciało... Oj troszke sie rozpisałam:) Ale dawno mnie nie było i chciałam się z Wami podzielić moimi przemyśleniami:) Całuję!Będę sie odzywać tak często jak tylko dam radę!Nie ma szans,żebym opuściła ten topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Witam serdecznie. Właśnie weszłam na to forum i powiem szczerze, ze bardzo mnie zaineresowało a nawet zachęciło do ćwiczeń w domu. W sumie zawdzięczam to wypowiedziom yasmin:) i za to jej dziekuję. Bardzo ale to bardzo chciałabym miec taki brzuch jak ty yasmin.Bardzo bardzo. W sumie nie jest ze mną tak tragicznei zeby sie bardzo mocno odchudzic, ale miec "kaloryferek" na brzuchu i smukłe uda to moje marzenie. Mój problem polega na tym, ze nie mam motywacji do cwiczen w domu. Chodze 2, 3 razy wtygodniu na aerobik ale to nie do konca jest to co bym chciała. Czytałam o ćwiczeniach jakie wykonywałas na brzuch, ale mam prośbę czy mozesz mi podać jakie ewentualnie mam płytki kupic do tych cwiczen. Jak widze i slysze instruktora to bardziej chce mi sie cwiczyc, jak sama mam wymyslac to checi przechodza:P. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asiorkku kochanie Ty moje!!!!! tęskniłam juz tu za Tobą:-) ale w końcu jestes............to super! :-) ja niedawno wstałam...postanowiłam sobie pofolgować bo jutro do pracy a ja się ostatnimi czasy nie wysypiam. A jeszcze w następny week szkoła i strasznie mnie to przeraża!! zacznę może od Twojego pytania.........otóż Asiu u nas to jest różnie z tym gotowaniem. Z reguły bywa tak że w week mijamy się- jak ja idę do szkoły to on ma wolne i na odwrót. A w tygodniu to albo ugotujemy jakąś zupę na cały tydzień, albo np. robimy sobie kalafiorka, fasolkę szparagową, ryż z warzywami.........zawsze bawimy się w to wspólnie. Jeśli akurat mój luby ma ochotę na coś innego- sam sobie robi, a ja w tym czasie robię dla siebie:-) Tak to mniej więcej wygląda. Albo- tak jak ostatnio- idziemy na obiad do miasta- ja gustuję w rybach więc zawsze wybieram sobie dorsza z mnóstwem surówek a moje kochanie bierze sobie np. pierś kurczaka z grilla (dla nas tez to by było w sam raz Asiu:-) ) z sosem czosnkowym i do tego surówki. Kurcze głodna się zrobiłam.......:-) A z tym ze schudłas to na pewno prawda bo osoba trzecia, taka która Cię długo nie widziała zawsze szybciej zauważy niż Ty- Ty siebie widzisz na codzień;-) No to cieszę się razem z Tobą!!! widzisz? i po co te chwile załamania?? teraz tylko czekać na jeszcze większe efekty!:-) ps. a na takiego szaszłyczka twojego taty juz mogłaś sobie pozwolić to z grilla? to jak najbardziej!! przeciez tam się tłuszcz wytapia i takie papu jest dla nas nie groźne!! następnym razem pamiętaj o tym:-) a teraz do hann- przede wszystkim witam Cię na tym forum:-) To miło że Cię troszkę zmobilizowałam:-) Na ćwiczonka nigdy nie jest za późno. Powiem tak- spróbuj sciągnąć sobie te 8 min abs- posladki, brzuch i nogi- albo przez osiołka albo poszperaj gdzieś na forum bo były podawane do tego linki. Ja przez osiołka sciągnęłam sobie cwiczenia takie jak: -Winsor Pilates CD5- Abdominal Sculpting-------to na mięśnie brzucha -Winsor Pilates CD6- Buns and Thigh Sculpting-------dolne części ciała mam jeszcze jeden fajny filmik na mięśnie brzucha- tytuł----CHCĘ MIEĆ TAKIE MIĘŚNIE BRZUCHA. TAMI LEE. Rewelacja!!! link do tego podała mi Asiorekkk.Ale ja to sciagałam tez przez osiołka. Jak bedziesz miała problemy ze znalezieniem.......wpisz w emule wyszukiwarkę hasło PILATES. Ja tak zrobiłam:-) W ogóle to Tami Lee ma swoje płytki, jak bys znalazła gdzies w sklepie to możesz zakupić bo warto! babka swietnie prowadzi:-) ja z gazety Vita w którymś numerze zdobyłam rewelacyjną płytkę z cwiczerniami- SCHUDNIJ W DOMU BEZ WYSIŁKU. Super ćwiczenia z przyrządami które można znaleźć w każdym domu- np. zamiast ciężarków- butelki z wodą:-) 60 minut cwiczen na wszystkie partie ciała- do wyboru. To chyba tyle ode mnie:-) jak będziesz miała jeszcze jakies pytania- śmiało:-) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam ten topik to aż mam mega powera do ćwiczeń :) kupiłam sobie niedawno hula hop i uczę się na nim kręcić :) [ myślałam, że tego się nie zapomina, a tu jednak zonk], licytuję orbitrek na allegro i zobaczymy co z tego wyjdzie. pościągałam mase ćwiczeń z netu i powoli się z nimi zapoznaję, bolą mnie dzisiaj nogi od wczorajszych ćwiczeń...no ale powiedzmy, że to dobry ból ;) zaraz zmykam do lasu pobiegać, bo taka piękna pogoda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bylo mnie na topiku jakis czas ale wpadlam zobaczyc zo tam u was slychac,ja dzielnie sie trzymam z dietka ale przez minione 4 dni nie mialam zupelnie czasu na cwiczenia:(dzis za to bede dluuugo cwiczyc i niedlugo zabieram sie za chodzenie na orbitreku:Dtrzymajcie sie dzielnie kobietki:)buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×