Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

hej ja tylko na sekundke komp mi wysiadl i nie mam dostepu do netu:( jak mi go naprawia w koncu, to do Was wroce:( juz chodze po scianach, bo od dwoch tygodni nie mam mojego malenstwa w domku buuuuuuuuuuu.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej LAski! :( :( buuuuuu..wysiadam juz przez ta szkole:O:O tak cisna!!!zaly weekend zawalony wrocilam do odmu to odrazu zasnelam na 2h.. i teraz walnelam kawe i bede sie uczyc:| jeju... Agutex..hmm mowilas zeby cwiczyc ale jesli nie mam czasu na hula hopie sie kreciec to wystarczy jesli zamiasyt tego bede rano jak tylko wstane robic brzuszki.. i wieczorm tez? bo na nic innego nie bede mila czasu a brzuskzi szybko mi ida.. buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutexxxtexxx
Emiska brzuszki to też ruch- więc śmiało i bez wymówek- a jak będzie więcej czasu to coś innego- buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego weszło z takim pseudonimem ale wpis wyżej jest mój. Jeszcze raz buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
agutexxx dziekuje za odpowiedz:) tera zbede robic na pewno brzuszki bo sie opuscilam strasznie dzis zjadlam troche paluszkow:P hhe ale ciicho slodyczy nei jem juz 45 dni:D odliczam se:D mam silna wole:DD:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D jestem dumna z siebie.. nawet kawe pije bez cukru taka gorzka:D i smakuje mi ok lece bo bede kuc do 24 dzis..coz trzeba ..👄 dobllllllllllllanoćććććć Laski! DAMY RADE... 'PODNIES GLOWE.PODNIES RECE.POKAZ LUDZIOM CO MASZ NAJLEPSZE' ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Jestem, jestem....zamarzam.... fajna ta moja praca...mało stresująca, aczkolwiek rozleniwiająca....problemem jest jednak temperatura:-( Cholernie tu zimno. Plusem jest to, że nie muszę się stroić, bo całe dnie spędzam w kurtce, minusów jest pewnie więcej, z chorobami które pewnie zaczną mnie nękać wkrótce, włącznie:-( Marzy mi się jakiś egzotyczny wyjazd...złoty piaseczek, palmy, ciepłe morze..... Nie wiem, jak mój W. wytrzymał tyle czasu bez urlopu, codzienne wczesne wstawanie....ja pracuję od niedawna, a już chciałabym odpocząć:-( Jeśli chodzi o odchudzanie to marnie mi idzie, w pracy dostaję mnóstwo słodyczy od zadowolonych klientek, staram się opierać, ale różnie z tym bywa. Na szczęście dbają też o mój wygląd, bo codziennie zajadam winogron, lub bananki:P Byłam oglądać siłownię, okazało się, że to kompletna klapa:( Siłownia raczej dla facetów, no i śmierdząca:-( W internecie wszystko wygląda ładnie, a na żywo tragedia. Niestety za dobre warunki trzeba dobrze zapłacić, około 120zł/10 wejść:-( Wracajcie dziewczęta, bo w pracy nie mam co czytać:P Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
witam Was Kobietki🌼 brrrrrr.. ale zimno zmarzlam dzis..cos brzuch mi boli chyba w koncu dostane okrews.. bo juz 2,5 miecha nie mam.. Agutexxxx jestem jestem:) jakos nei mialam czasu zajrzec i luuknac jak tam nasze forum sie prowadzi wczoraj mialam cholernir ciezki dzien:O dzis ,mialam duzo sprawdzianow jutro tez mam.. normalne oszaleli nauczyciele.ale w sobote lece na polowinki zkolega:D wiec sie odstresuje he bo ten caly weeken w domu kulam:O tyle co w niedziel wyskoczylam do Kosciola:) noi spalilam sniadanie bo do Kosciola ide z 20-25min;) hmm.a co od odchudzania otoz..jestem dumna z siebie aczkolwiek nie do konca.. zadowoiolona bo nie jem slodyczy 46 dni:D:D juppiii Dziewczynki rozumiecie to?? tyle dni bez cukru.w tym tez zeroo slodzenia herbaty kawy.. platek no nic..tyle ze jablka jem ktore maja cukru troche:) ale tam jem po 3 dziennie i jest gitara:D ale ostatnio pozwolilam sobie na troche paluszkow:) hmm..zaczelam robic brzuszki.. wiec tak teraz robie pzed spaniem:) i jak wstaje. o 4 rano.. bo musze wstawac tak wczesnie to tez robie brzuszk8i prezd wzieciem prysznica:D i teraz bede klepac brzuszki ile sie da:) hihi.. wczoraj zrobilam sobie pyyyyyyyszna salatke ktotra jadlam przec caly dzienprawie..obiadu ni chcilao mi ise jesc.. a salatka byla z kapusty pekinskiej,fasola z puszki kukurydza groszek.ogorki kiszone.pomidory pestk i slonecznika i to bez zadnego sosu i oleju i tak mi posmakowlala jescze troche zostalo iwec na kolacje dzis zjem a no i jem tez czasmai jogurty activia..poza tuym cieszy mnie to ze teraz jestem zalatana i zajeta skzola wiec nie mam czasu na jedzenie zbytnio i jaos sie nie chce:) boczki troche spadly.. od nie jedzenia lsodyczy:) a noi zaczelam pic kawe...czarna naturalna bez cukru sie dziwie bo kiedy w zyciu bym takiej nie wypila...ale nieststy rano nie bedepila..bo dzis w radiu akurat slyszlam ze jak ktos jest na diecie..to ze nie nalezy pic kawy do sniadania:d dzis w ogle zreszta nie pilam kawy i jakos tak jeste zadowolona ze mi tak idzie ze tyle wy3muje bezslodyczy:D ze mam silna wole..i gdyby nie Wy nie te forum byloby ciezko bo WY mnie zmobilizowalyscie:D za co WAm dziekuje Agutexxx.. jak myslisz czy dobrze teraz robie ze jem mniej a czesciej i neoi jem slodyczy:D i moze masz jakies porady madre z ktorych oczywiscuiie skorzystam:D a mam teraz zamiar kupic skrzyp w tabletkach na porost wlosow podobno dzila ostro wzmacnia skore tez i paznokcie.. no a w sobote lece na imprezke ta ale juz mowilam koledze ze zadnych dan nie jem tam bo ja po 19 jem czasem jogurt albo tylko jablka a co mowic o daniach na cieplo..ooo na pewno nie.. i zero alko.. na prawde mze piwo wypije lae wodki zero..jak mus to mus i sie nie poddam:D do 100dniowki zostalo ponad 60 dni do tego czasu 3mam diete taka swoja:D i niec ,nie nie przelamie:) a Mysia pewnie tez zalatan teraz szkola i w ogole w koncu teraz mature zdajemy:P i trzeba troche sie napracowac i wziasc w garsc:P 👄 ppapap Damy rade,,, wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej LAski sluchajcie mam pytanie czy ryba tuczy..? bo wlasnie spieralam sie tata zze jak sie jest na diecie noie wskazane jest jesc.. rybe o tej porez:P ona serio nie tuczy??bo zjadlam kawalekk pstroga:D u mniw szysko ok:) 👄 lece spaciu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiska ryba jest najlepszą rzeczą jaką można jeść wieczorkiem. Posiada bardzo dużo białka, a to wpływa na odchudzanko. Możesz bez żadnych wahań codziennie zjeść gotowaną lub na parze. I żadnych wyrzutów- nie utyjesz wręcz przeciwnie- możesz mi wierzyć. A co do częstego jedzonka to super, więcej siły i napewno przemiana materii też przyspieszy. Więc trzymaj się swojego rozkłady- a jeśli chodzi o te jabłka to uwarzam że przy niespożywaniu cukru, to te trzy jabłuszka giną i nie można tu mówić że zawierają dużo cukru, bo i tak zostanie szybko spalony. Więc jedz bez wahania. Asiu- ubieraj się cieplutko bo grypa normalnie czai się z każdej strony. Ostatnio jak mnie dopadło to cały tydzień trzymała. A co do urlopu to rozumiem- od 6 lat na nim nie byłam. Mysiu- odezwij się Ah dziewczynki, kiedy chciałam ostro wziąść się za odchudzanie to grypa. Zawsze biednemu wiatr w oczy. ALE od dzisiaj mam nadzieję że wszystko będzie ok. Chciałabym na świeta wyglądać troszkę lepiej, a i muszę tak do końca rzycić te p....ne słodycze. Czasami są takie dni że nie mogę na nie patrzeć a czasami...normalnie szkoda gadać. Dobrze że chociaż do palenia mnie nie ciągnie. A to już 1,5 miesiąca. Ale się rozpisałam. No dobra teraz wasza kolej. Buziaczki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie:) przeczytałam wszystkie wpisy wiec moge się odezwac...:P Agutex:) ja tez poprosze o foteczki coriander@o2.pl Asia:) ja tez troche przytyłam:( teraz jak nie miałam kompa to i tak nic nie robiłam ciekawego, snułam sie po mieszkaniu jak smród po gaciach:( nawet nie miałam gdzie pracy szukac:( blee cały miesiac w plecy. musze znowu sie wziac za siebie:P bo tez czuje ze w biodrach przybyło i brzuszek sie powiekszyl:( buuu ten brzuch jest moja najwieksza bolącza:(:) na popękane rączki najlepsza bedzie oliwa z oliwek:) mocz w podgrzanej rączki albo zrób sobie maść nagietkową:) ja taka zrobiłam, bo mam obrzydliwie suche dłonie, jak papier ścierny, zadne kremy na nie nie działay, a ta maść spisuje sie dobrze:) przepis znalazłam w Tinie:D garśc kwiatków nagietka zalewa się oliwa z oliwek i podgrzewa, pozniej odcedza kwiatuszki i dodaje do oliwy wosk pszczeli, na koniec mozna dodac kilka kropel olejku melisowego:) ja troche za dluzo gotowałam nagietek i nie za pieknie pachnie mi ta masc ale wazne, ze działanie jest dobre:) szybko sie wchłania wiec nie ma problemu z tlustymi dłonmi:) Mysia:) ta ostatnia sukienka tez mi sie bardzo podoba:) ja tam wole takie proste i skromne sukienki, a studniowka to nie bal przebierancow:) trzeba wyglądac ładnie ale z klasa:) jeśli chodzi o hydrokolonoterapie, to ja to tosowałam ale w warunkach domowych:) bardzo fajna sprawa na oczyszczanie jelit ze złogów:) wiadomo, ze waga spada, bo to co nosimy w jelitach, sporo wazy:P ale mozna szok przeżyć ile tego wyłazi jak się oczyszcza jelita:) Emiska:) jakby co, to z matmy moge w czyms pomoc:P moze cos jeszcze pamietam z LO:P ja bym Ci radziła jesc odrobine więcej i nie czesciej niz co 2-3 godziny! organizm musi najpierw strawic to co zjadłaś wczesniej:) białka chyba sie trawia 3 godziny, wegle tez jakoś tak [musze doczytac, bo zapomniałam].....a owoce okolo 30 minut:) rybka jest jak najbardziej wskazana:) ja najbardziej lubie taka uduszoną w warzywach z masą zielonej pietruszki:) no i nie cwicz tak czesto brzuszkow, bo to Ci niewiele pomoze:) tak co dwa dni będzie lepiej:) aby sie uchronic przed przeziebieniem polecam herbatki z dzikiej rozy:) bo ona zawiera mase witaminy C i jest pyszna:) ja narwałam w lesie i sbie robie na noc w termose taka herbatke i pije przez caly kolejny dzien:) mniam mniam:) Emiska powinnas jesc duzo pietruchy zielonej i mozesz zaczac pic wode z melasa [do kupienia w slepach ze zdrowa zywnoscia] bo ona tez zawiera sporo zelaza, do tego wapn, magnez, fosfor, potas:) i zrezygnowałabym na Twoim miejscu z kawy, bo ona magnez wypłukuje:) nie masz skurczy łydek???? lepiej pic zielona herbate albo wode z cytryna niz kawe:) ja akurat kawy nie lubie, no chyba, ze zbozowa:P ja tez teraz wzmacniam wlosy, wyciskam sok z czarnej rzepy i wsmarowuje w skore głowy:) smród okropny, pali w głowe jak diabli ale działanie super:) ja mam dosc geste włosy ale zawsze mogą być jeszcze lepsze ładniejsze:) przynajmniej bede sobie nimi mogła gebe przysłonic:) poza tym zainspirowana fotkami Mysi postanowiłam je zapuszczac:) ot, chce miec takie długie:D :D :D pochwale sie jeszcze, ze ojciec kupil masażer w biedronce:) i nawet dobry w działaniu jest:) masuje nim tyłek, uda i brzuchol:) mam nadzieje, ze cos pomoze:P zebym przez zime wiecej nie przytyła:) Emiska:) pytalas sie o zerek topiony:) hmm niebardzo wiem, co doradzic:) nei jadam tego, bo tam sporo w skladzie roznch dziwnych rzeczy jest:) yasmin kiedyś pisała, ze od sera zóltego robi sie cellulitis ale nei wiem na ile to prawda:) w kazdym badz razie, ja tam bardzo ograniczam ser, bo jakos nie specjalnie mi sluzy.... aaa wiecie co tam u Yasmin??? urodzila juz czy nie??? jako tak na teraz miala termin:) no to chyba tyle co miałam do powiedzenia:) ide z psem na spacer, bo sie ciemno robi, a w takich ciemnościach po lesie troche kiepsko się spaceruje.....w dodatku jestem krótkowidzem...i boje sie coby w jakies drzewo nie wejśc ;););) :P:P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu cisza... Strasznie. Przykro mi ale naprawde nie mam czasu na wpisy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nikt? ja sie wpisywałam i cisza ciiisza ciiisza...:( babki gdzie jestescie???? ja sie dzisiaj tak fatalnie czuje, ze nie moge nic jesc, rano tylko troszke zjdalam i do konca dnia poszcze.... ide zaraz pocwiczyc, a pozniej bede ogladac u can dance:D :D :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mysiu- ale zabiegana:( Cześć Aniseed- och ja bym tak chciała cały dzień nic nie jeść ale oczywiście czuć się dobrze. Ah smutno jakoś tu się zrobiło i bardzo, bardzo pustooooo:( Emiska- a gdzie ty się podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ja sobie dzisiaj troche pogłoduję:) zobaczymy ile wytrzymam:P przezostatnie dwa dni miałam początki grypy jelitowej więc ledwo co jadłam:) na szczescie nic mi nie jest ale dzisiaj nie mam zamiaru rzucac sie na jedzenie:) paskudna ta pogoda bleee bleee bleee...ja ciagle zukam pracy i juz mnie to siedzenie w domu dobija maxymalnie:( w depresje wpadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_90
hej laleczki niestety ale ja rowniez tak jak Mysia nie mam czasu na wpisy idzie mi jakos:P daje rade i pomalutku chyba chudne;] ale i tak za bzrdzo zadowolona to nei jestem:) :) ale damy rade:] heheh..ciagle zalatan jestem bark czasu an cokolwiek a d tego od przyszlego miesiaca ide chyba do roboty na weekendy to juz w ogoe nei bedzie czasu nawet zeby zjecs jak znajde wolna chwile to napisz:) wiem wiem.ze zawze pislam na pol strony atera zmilcze;| wybaczcie Babeczki:( :( :( ... pozdrwaiam cieplutko w tak zimne dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo elo, alez tu cisza.... Ja jestem chora i juz drugi tydzien siedze w domku. Masakra totalna.... Na dodatek wlasnie mam remont w domu, robotnicy mi tu łażą, porazka.. No coz. Mozna sie łatwo domyslic ze niestety podczas choroby i remontu troche ciezko sie odchudzac... :( a studniowka tuz tuz:( Ide cos zjesc i wziac lekarstwa, trzymajcie sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Uffff choroba juz na szczescie odpuszcza wiec spowrotem moge wrocic do dietowania... W koncu niedlugo trzeba kupic suknie na studniowke:) W przyszlym tygodniu musze zakupic i wyprobowac samoopalacz, bo naprawde jakos nie umiem sie przemóc zeby isc na solara... Jesli po samoopalaczu porobia mi sie plamy to dopiero wtedy pojde na solarium, to juz bedzie ostatecznosc:) Remoncik mojego pokoju prawdopodobnie za tydzien sie skonczy, uuffff... Nareszcie... Mykam juz, trzeba sie czyms zajac.... Buziaczki i pozdrowionka dla Was, paaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ moja waga nie drgnela nic...dobrze, ze sie chociaz nie powieksza:O nadal sobie cwicze, spaceruje z pieskiem po lesie i nie objadam sie:) wlasnie buszuje w necie w poszukiwaniu prezentu na Mikołajki...da siebie ;) kupie sobie jakies pachnace kosmetyki i moze mi sie humor poprawi;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:) Nie piszę, bo sukcesów w odchudzaniu brak. Wygląda to tak, że ....jestem chora, dowiedziałam się o tym w środę w ubiegłym tygodniu......Od soboty schudłam trzy kilko. Jestem na diecie. Ponieważ niewiele mogę jeść, żadnych cukrów, czy węglowodanów(biorę antybiotyk przez conajmniej 6 tygodni)...to...kupiłam sobie wczoraj grill elektryczny i piekłam na nim cukinię REWELACJA! Nadal pracuję i cieszę się, że dziś piątek. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, taka dluga note napisalam i mi sie skasowala wrrrrrrrrrrr Aniseed ale Ty jestes wiesz, sama dla siebie szukasz prezentu:P Ja wlasie szukam prezentu dla mojego lubego, kupie mu zegarek na gwiazdke. Asia, biedactwo, 6 tygodni antybiotyki???? Ale Ci dopadlo, masakra. Bierz jakis lactivup czy cosik bo inaczej kiepsko bedzie z Twoim przewodem pokarmowym. Jedyny plus z tej drastycznej diety jest taki ze na 10000% schudniesz i to duzo:):) Ja przez 2 dni schudlam 1 kg, troche szybko no ae chyba powinnam sie cieszyc:P Mykam, papucieee 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) o matko..co to za paskudztwo??? candida??? czy cos w tym stylu??? lykaj dodatkowo cos oslonowego! Mysia:) no hehehe...sama sobie kupie, bo nie mam nikogo kto by mogl mi cos kupic :o u Was tez taki piekny snieg?? ja sie ciesze jak glupia, bo zima to moja ulubiona pora roku :P:P uwielbiam snieg:) weeheee mileg dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed przeciez kazdy ma mamusie albo tatusia, ktory moglby kupic prezencicho:) To pewnie nie chodzi o to ze nie ma kto Ci kupic tylko po prostu bylas NIEGRZECZNA!!!! :D I Ci sie nie nalezy prezent!! :P U mnie tez jest snieg, a raczej maaasaaa sniegu! Bleeeee Niecierpie: -sniegu -blota -ciapy -zimna -ubierania na cebulke -noszenia rajstop I W OGOLE ZIMY!!! W zimie lubie tylko to ze akurat wtedy sa swieta bozego narodzenia i sylwester i na tym plusy zimy sie koncza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh bylam grzeczna, az za bardzo....potulna jak baranek ;););):P mamusia to by mi pewnie kupila kolejna pizamke :D :D :D :D :D a ja chce co innego.... ide sie masowac, bo sobie masazer elektryczny kupilismy i teraz sie codziennie namietnie masuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha mi za to by sie przydala jakas pizamka:) Moze moj Tomus mi zakupi, bo sie tak wypytuje co bym chciala ze normalnie mozna pasc ze smiechu. Ja zamierzalam sobie kupic telefon na gwiazdke ale cos mnie olsnilo i zamiast kupowac sobie tel to bede zbierac na laptopa, mamuska sie dolozy i bedzie git:) Potem podkradne mojemu bratu the sims 2, kupie sobie abdżimnik do cwiczenia w telemarkecie, zaszyje sie z moim laptopem i simsami w nowym pokoju i bede grac 8 godzin dziennie i sie abdżimnikowac caly czas i zobaczycie jak schudne... buahahahaha zart oczywiscie :) Przepraszam za te bzdety, mam dobry humor dzisiaj:) Ale to ze kupie laptopa to prawda byla:) Aha, Aniseed zapomnialabym, dzisiaj jak wroce od lekarza to jade do kumpeli po zeszyty.I na wlasnie kumpela zalatwila mi przez inna kumpele specyfik zwany jedwabiem do wlosow, podobno nawet najgorzej ukladajaca sie czupryna pod wplywem tego jedwabiu cudownie sie uklada, wlosy sa mega gladkie ale nie tluste, a to bardzo wazne. Jak wyprobuje to powiem czy warto bo kiedys pisalas ze masz problemy z wlosami, aha, cena tez nie jest zla bo mala buteleczka ktora starcza na kilka miesiecy (ok 3 miechy - tak moja kumpela mowi) kosztuje 9 zl. Ide na obiad, buuuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gdzies probke jedwabiu hydrolizowanego, czy jakos tak ale jeszcze nie uzywalam go....hehe a wlosy mam nieokielznane, bo sa geste i lekko podkrecone...ale jakos nie chce mi sie nad nimi pracowac:P hehe ja mam taki abgymnic w domu:) kupilam go z 6 lat temu w jakims tvmarkecie i kiedys uzywalam ale teraz mi sie nie chce:P wole moj masazer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×