Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość awaczko
Beti_blu dzieki bardzo Pytam bo spotkałam fliselinę w rulonie o wymiarach 30cmx12m i zastanawiałam się do czego można jej użyć. Może masz jeszcze jakieś pomysły co zniej zrobić ( ewentualnie jakieś zdięcia)? Dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie - czy do sali obitej korkiem pasuje dekoracja w kolorze-biały, jasnyróż, złoty ?? chciałabym zrobić z balonów w tych kolorach łańcuchy a stół młodych ubrać w biały tiul ozdobiony jasnoróżowymi sztucznymi różami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!! 🖐️ mloda kobietka-jezeli twoja sala jest obita korkiem muszą być kolory jasne ,jak wymieniłaś biały j.róż ale zamiast złotego proponuję ekri. Złoty będzie sprawaił że dekoracja w Twojej sali będzie za ciężka ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
Beti_blu dzięki za zdięcia, jak coś znajdziesz z fliseliny do 12.08 to mi podeślij. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję-masz racje-nie pomyślałam o tym :) a jak twoim zdaniem będzie wygladała całość-mam bzika na punkcie idealności i perfekcyjności i dlatego chciałabym : -suknia biała z dodatkiem jasnoróżowego tiulu na dole sukienki -bukiet - mam problem - albo róż, albo biały, albo ekri albo mieszanka ?? nie wiem :( -młody - czarny garnitur i jasnoróżowy krawat -auto - na masce z przodu przyklejony bukiet ( sztuczne kwiaty, komuś juz tak radziłaś i to świetny pomysł :) ) z jasnoróżowymi kwiatami -sala - biał, ekri i jasnoróżowe balony -dom młodej i młodego - biała, ekri i jasnoróżowa dekoracja czy to wszytko nie będzie zbyt słodkie?? chciałabym, żeby całośc była harmonijnie uporządkowana, żeby nie było bałaganu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, że to nie chodzi o moje wesele :P tylko mojej kuzynki-jest za granicą i się tutaj wszystkim zajmuję :) młoda jest blondynką, wesle w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda kobitka - nie będzie za mdło będzie,będzie ślicznie , Przecież j.róż jest tylko dodatkiem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) dziękuję 🌼 mam nadzieję, że jak ja będę wychodziła za mąż to też znajdę jakąś dobrze zorientowaną w temacie osobę, bo mój ślub dopiero za 2 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby nie przesadzic
proponuję zastosować proporcje róż:biel, ecru 1:3, a nawet 1:4, więcej ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1234
czesc beti-blu widze ze udzielasz wszytkim rad a wiec ja tez mam prosbe czy mogabys mi wyslac jakies zdjencia udekorowanej sali i wskazowki jak mozna zrobic girlandę z gory dzieki moje weselisko 07.10.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
czy ja tez moge prosic o zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda82
Witam wszystkich! Jestem pod wrażeniem pomysłowości i doświadczenia, naprawdę można się wiele nauczyć:) Mam takie pytanie, kiedy udekorować salę żeby mieć pewność, że z balonów w dniu wesela nie zejdzie powietrze? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mało doświadczonej przyszłej pary radzę dekorację w czwartek. Zawsze mozna prosic o pomoc znajomych,pójdzie szybciej..:) W piatek mozna jakby co uzupełnić tylko te balony z których zeszło powietrze,po co w sobotę sobie tym głowę zawracać :D Ale z balonów dobrze zawiązanych nie powinno zejść powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! rewelacyjny temat!!!!!!! teraz ja napisze coś i poprosze i pomoc. Ślub mam 16 wrzesnia,sala i w ogole miejsce jest problemowe ale ze względu na finanse musiałam to zaakceptować. oczywiscie wolałabym przyjecie urządzić w reatauracji gdzie gotowe jest wszystko i nic nikogo nie interesuje. Jednak wyszło inaczej i im blizej dnia ślubu tym coraz bardziej mnie to zasmuca. Przyjecie mam na ok 130 osob w Sali OSP,na szczęscie odnowieonej.jest obita boazerią a na suficie juz gotowe (ze względu na cotygodniowe przyjecia) ustrojenie w postaci kolorowych balonów. Pewnie ze wolałabym dwukolorowy wystrój, ale tak myśle, ze jednak całą reszte dekoracji dopasowac,a góra neich już zostanie.Co sądzisz o tym beti-blu??? sala jest w kształcie prostokąta, duża, takze nie ma problemu z filarami, chociaż tyle.największa uwagę przywiązuję do dekoracji stołów, bo tylko one mi zostały. Dziewczyny doradzcie jak je przystroic i w jakiej kolorystyce?myslalam,z e skoro białe obrusy to swiece i serwetki bordo? mozna to zrobic w ten spośób? pisałyscie cos o kupnie materiału - poszewki, ale jak do ułozyc? mzoecie jakies zdjęcia przesłać... szukałam watku wesle na wsi, bo moje pod to podchodzi...znalazłyscie coś...jak sprawic zeby zabawa nie była typowo jak na wiosce, głównie chodzi o przystrojenie sali itp, sajakies sposoby nadekoracje ław do siedzenia???bo o krzesła to nie ma problemu, prosze o zdjecie dekorowanych stołów i ewentualnie dekoracji domów, z kktorych wychodzi panna młoda, bo tego watku to w ogóle nie widziałam, bedę wdzieczna za rady bo jak narazie to raczej top mnie smuci niz cieszy.... jeśli ktos miał by materiał do sprzedania,dekoracje itp bardzo prosze o kontakt, bedę wdzieczna a beti-blu porsze o jakies sugestie lady21go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam sale w boazerii, przesle ci kilka fotek z propozycjami na stoły w tych kolorach i dekaracje sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku21! wszystkie te sale takie eleganckie,najbardziej mi sie podoba propozycja nakrycia stołu, na zdjeciu nr jeden które przesłłaś, ten pasek bordowy na obrusach, tylko jaki materiła najlepszy? ta podszewka bedzie dobra??? co do nakrycia ławek, to chyba nie ejst najlepszy pomysł,bedą sciągc sie itp czy któras z Was ma jeszcze jakies pomysły? częśc z Was juz jest p zabawie, moze ma jakies dekoracje, materiały do sprzedania???? slijcie... kazdy pomysł jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!🖐️ marry-dziwię się że na sali jest stała dekoracja w postaci kolorowych balonów? Przecież ile takie balony się utrztmują w dobrym stanie ? góra miesiąc a później kurz ,flak itp.. Moim zdaniem lepiej już zdiąć je,a skoro nie wolno nic wieszać na suficie to większą uwagę skupić na ścianach ,stołach i miejscu przy parze młodych. Oczywiście rozumiem że na sufit nie masz wpływu ale naprwadę trochę dziwne ze strony organizującej OSP. Materiału nie mam na sprzedaż ,ale może ktopś na forum jest już po weselu i chętnie Cię wesprze:) Jeżeli chcesz taniej stoły udekorować ,może kup flizelinę koloru np;bordo jak pisałaś i wszystkie dodatki.,tylko może nie za dużo tego bordo może połączyć z jaśniejszym ekri lub bielą skoro na sali masz boazerię .. Typowych zdięć dekoracji stołów nie posiadam ale to też można poszukać w necie lub ktoś podeśle,ja jeszcze poszukam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marry, jezeli te ławki są drewniane, to chyba pinezkami dałoby sie poprzypinać ten materiał, sprawdz to koniecznie :) Co do tych balonów, to Beti ma rację- musisz zdjąć to w cholere bo pewnie pieknie to to nie wygląda :/ Zrób po swojemu, w koncu placisz za salę prawda? Wiecej propozycji nie mam. Mi bardzo sie podoba zdjecie sali nr4 (z tych co ci przesłałam) moja sala jest prawie identyczna jak na zdjeciu, tyle ze z boazerią. I bede sie tego trzymać:) tylko kolory bedą inne :) A stół ktory ci sie spodobał lepiej nakryc czymś szorstkim, bo podejrzewam że materiał podszewkowy by sie zsuwał. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golinkaaa
do beti_blu Mam prośbe o pomoc!!! A mianowicie chodzi mi o to że nie wiem jak ustroić sciane która bedzie za nami czyli za para mloda! Masz jakis pomysl? ale balony za nami odpadaja bo malo miejsca jest!!! z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golinkaaa-skoro nie masz miejsca na balony proponuję coś płaskiego. Są różne już gotowe elementy dekoracji za parą młodych np;podkowy,serca,gołąbki itp. Zawiesić to na tle ładnie upietego materiału i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka-1
Witam! Swietne forum..dobrze ze są takie osoby, które chętnie udzielają porad, bo jakby nie było nie każdego stać na firmę dekoratorską. Sama mam mały problem z dekoracją sali wiec postanowiłam zaklikać tutaj. Wesele mam 2 wrzesnia..obecnie moja sala jest w remoncie i do ostatniego tyg nie bede wiedziala jaki kolor scian bedzie wiec myslalam by wybrac jakies takie połączenie dwóch kolorów, które bedzie pasowało zarówno do obecnego jak i przyszłego wystroju.. obecnie ściany są w kolorze zółtym a zasłonki i inne elementy są ciemno niebieskie.. Bardzo mozliwe ze za 2 tyg te sciany bedą jasno zielone a zasłonki ciemno zielone..hmmm..jakie by tu kolory dobrac by zawsze pasowalo..?.. Bardzo prosilabym o poradę..z góry dziękuje za pomoc.. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anku! no te balony chyba wkoncu ściagnę, a ławki faktycznie są drewniane,dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka-faktycznie jest w tej chwili problem jeśli nie wiesz jakiego koloru będzie sala po remoncie...? W tej chwili powiesiłabym białe i ekri balony będą pasowały do obu kolorów sali,lub materiał biały z drobnymi dodatkami ,kwaiatami sztucznymi łepkami w kolorze ekri lub j,zółtym.. Ale wstrzymaj się z decyzją i może zdążą wyremontować salę przed Twoim weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka-1
Beti dzięki śliczne za radę..w sumie na razie chyba poczekam bo naprawde dość nietypowa sytuacja sie zrobila..ehh.. A co Twoim zdaniem by pasowalo do tej zieleni, gdyby zdązyli z tym remontem? Bo do niebieskiego wystroju sali to myslałam by jasny niebieski z białym np.zrobic. Choć na sukience bede miala elementu jaśniutkiego rózu ale zarówno do niebieskiego jak i zielonego wystroju sali to raczej nie pasuje...ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zielonej sali pasuje zarówno kolorystyka zielona tylko wtedy akcentujesz również ciemnym zielonym ale bez przesady,tak i odcienie pastelowe żółty,brzoskwiniowy,ekri iuniwersalna biel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaet
A czy znasz się kolorach? Nie wiem czy do sukni ecru pasuje biały bukiet, czy moze będzie za blado? Nie chcę nic bordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×