Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość madzia_rak
Cześć Beti_blu:) tak czytam to wszystko i zdecydowałam się też poprosić Cię o pomoc. W sumie do wesela pozostało mi jeszcze troszkę czasu ale juz pomału zaczynam myśleć o wystroju sali. Na pewno chciałabym mieć girlandy z balonów i serce z balonów:) ale jak na razie nie wiem jak to się robi. jeśli możesz prześlij mi instrukcję, będę bardzo wdzięczna. I mam jeszcze jedno pytanko: jakie kolory balonów będą pasować do żółtych ścian. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie.macie moze jakies pomysly na tanie dekoracje?chcialabym troche zaoszczedzic na tym ale zarazem chce by fajnie wygladalo.zostaly mi 2 mce:( beti ratuj. wiem na pewno ze chce duzego strzelajacego balona.sala do tanczenia jest dosyc bogata ale jadalnie mozna byloby nieco przystroic.czy 200 balonow starczylo by na mala girlande i winogronka?a w razie co jakich balonow(ile cali)uzywa sie do robienia serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbdkbf hb
witam. mam pytanko - sala w której będzie się obywało moje wesele jest od połowy ściany w dół pomalowana na ciemno zielona, góra jest biała. Czy będzie pasowało, jeśli dekorację, tzn. girlandy, serwetki na stoły zrobię na biało pomarańczowo a raczej tak biało - herbaciano :) ???????? Bo wydaje mi się że takie mataliczne biało pomarańczowe balony powinny ożywć taką smutną zieloną salę..... http://www.allegro.pl/item156747255_balony_metal_30cm_na_slub_wesele_karnawal_naj_.html tu macie kolorki tych balonów, których bym użyła. Chodzi mi o ten pomarańczowy który "leży" :) na złotym i różowym, oraz o ten biały który "leży " na nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika3w
Hej Beti_blu Mam taka prośbe czy mogłabyś przesłac mi na maila opis wykonania girlandy?? Tylko tak w miarę szczegółowo bo nie bardzo wiem jak nawlec balony na żyłke... I jeszcze jedno- jakij wielkości powinna byc konstrukcja na serce zeby to ładnie wyglądało za plecami młodych?? Z góry dziękuje i pzdr dla wszystkich forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojslub.eu
Witam. Czy moge prosić Panią beti_blu o odezwanie się na maila admin@slub.webd.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinax9
Hej!! Potrzebuje szybko pomocy... Chciałabym żeby na moim ślubie z sufitu wisiały dwukolorowe winogrona z balonów. Problem w tym że nie wiem jak sie do tego zabrać :( Pytałam wielu koleżanek ale każda radzi co innego więc postanowiłam sie zwrócić o pomoc do Ciebie.. Siostra mówiła mi ze wystarczy połączyć ze sobą balony nitką lub tasiemką tylko ze wtedy wedłóg mnie konstrukcja tego winogrona będzie ruchoma. Słyszłam też że są jakieśspecjalne żyłku do których sie przyczepia baloniki potem zwija tą żyłke i wychodzą idealne i równo ułozone na przemian , kształty. Czy jest cos takiego???? A moze są inne prostsze sposoby.???????? Prosze o jak najszybszą pomoc. z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja mam chyba większy problem, bi nei mam granatowego pojecia jak ma wygladac wystroj mojej sali?:(gdybyscie mialy jakies zdjecia udekorowanych sal lub cos w tym stylu poprosze na maila martuska1984@o2.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Droga beti_blu, bardzo cie prosze o przesłanie na mój adres instrukcje robienia girlandy. Jest to dla mnie bardzo ważne bo sami bedziemy dekorować sale. Pozdrowionka, z góry dziękuje za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
Beti_blu!!! ma pytanie odnosnie materialu jakiem sa dekorowane sufity sal?chodzi mi o to co to za mateial i ile mniej wiecej go potrzeba do udekorowania sufitu i sciany za para mloda!?chodzi mi mniej wiecej o taki wystrój: http://www.dekoracjealex.pl/str-slubne-sala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
chodzi mi najbardziej o ten wystroj na trzecim i czwartym zdjeciu w pierwszej kolumnie! i jeszcze bardzo ciekawi mnie jak zamocowac tewinogrona na suficie i taka brame z balonow przy wejsciu bo nie potrafie sobie tego wyobrazic a co dopiero zrobic!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josephin7
Witaj beti_blue. Ślub planujemy w maju i zastanawiamy sie nad dekoracją. Myslimy o kolorach bordo i łososiowy. I myslimy nad takim sercem z balonów oraz nad dwukolorowymi lub trzykolorowymi girlandami. Czy mogłabyś nam przesłać instrukcję w jaki sposób najlpiej to zrobić. Być może masz jakieś fotki, ktore mogłyby nam pomóc. Bardzo prosimy o informację na e-mail o ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josephin7
I jakiej wielkości najlepiej te balony. I w jaki sposób robi się takie bramy z balonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej1 molibyscie podesłać pare zdjatek jak SAMEMU udekorowac sale weselna??nie mam pomyslu jak to am wygladac a zalezy mi (chyba jak kazdej z nas) bylo pieknie:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnei martwi, że nie odpisujecie o tych stronkach:(moze jednak ktos sie zlituje??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
ja dekorowalam sale na sylwestra i nie przywiazywalismy niczym balonow poprostu zwiazalam 2 biale ze soba potem 2 rozowe .nastepnie nawlekalo sie na zylke, ktora trzymaly dwie osoby i to bylo tak ze nad zylka biale balony potem pod rozowe i znowu biale nad zyka itd......wychodza takie spiralki.w sumie to te balony trzymaly sie b.dobrze bez wiazania) tylko trzeba pocwczyc my kupilismy wszystkie balony 12" i nie pompowalismy ich na maksa bo sie zrobi gruszka i sa do niczego(tak gdzies czytalam. pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba
Witaj beti! Jestem zachwycona twoimi pomyslami! Pomyslalam,ze moze i mi pomozesz. Za pol roku mam swoje wesele.Na moim slubie ma byc 250 osob, niestety wesele odbędzie sie w remizie. sciany sa biale, a podloga ma niebiesko- biale plytki. Zreszta zobacz sama http://tykocin.podlaskie.pl/dzial/2/230/i,296.html# zeby tego bylo malo jest tam ze 30 lamp i jest tam okropnie jasno! Prosze pomoz!! Ps jakbys mogla przeslac mi kilka zdjęc bylabym wdzieczna. Moj e-mail aneta.fiedorczuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba
mam jeszcze jedno pytanie: czy lampki np takie jak na choinke oplecione np flizelina nie beda niebezpiecze?? boje sie zeby nie zapalila sie tkanina,bo przeciez po pewnym czasie lampki sie nagrzewaja, a flizelina jest cieniutka, prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
Beti_blu jesli mozesz i masz jakies zdjecia jak sie robi te wszystkie girlandy i serca z balonow to bardzo prosze przeslij mi na adres e-mail!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaJ_
No wlasnie probowalam juz dmuchac balony taka reczna pompka i jets naprawde ciezko, szybciej ustami nadmucham balona niz ta pompka. Nie wyobrazam sobie napommpowac 1000 balonow taka pompka... Mysle raczej o jakiejs elektrycznej, moze ktos cos mi poleci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlobez
Czesc:) mam pomysl na ustrojenie sali ale nie mam pojecia jak go wykonac.sala jest nieduza i ma kilka filarow .Wymyslilam zeby filary ozdobic pomaranczowym i jasnym zielonym tiulem (zeby bylo kolorowo i wiazanke bede miec z pomaranczowych kali) oprocz tego bardzo podobaja mi sie kule ze sztucznych roz lub pompony z bibuly wiec pomyslalam ze do tego takie kule beda pasowac,tylko nie mam pojecia jak je zrobic :( jak mozecie to pomozcie moze ktos wie jak i moze przeslac mi info na ten temat z gory dzieki :) pozdrawiam (malanna81@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
beti mozesz mi tez przeslac fotki :"jak robic girlandy z balonow"???:) bylabym bardzo wdzieczna:) pyndziowa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
marta sprobuj www.dekoracjealex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×