Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

otwieram moj pyszczek spragniony:D:D:D salut juz uciekasz??? lipa:o tak to chociaz jakis men byl tutaj:P no to pijem strzemiennego z salutem chyba ze zostanie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa salut 🖐️ UWAGA poleewam! solniczka nie rzygaj prosze ,kto to bedzie sprzatał?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak strzemienny musze byc ..ale ..:P jak solnitrzka sie tak pieprznie zrzyga to ja wysiadam ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh solinczka ..kurna ..no ja musze zniknac .:P .paluty mi odmawiaja posłuszenstwa no ..:D:D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw ..e tam opowiadasz ..audice sobie sprawie..:P i dopieprze wszyskim ..az im gały wyjda i sie porzygaja tak na dzien dobry..;):P...solniczka lej ..no .. bo sobie pójde..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyrosłem solniczka ..jak ciasteczko ..:P i zaznaczam niezakalcowate ..kulfon to potwierdzi ..:D:P wiec ostatni strzeminny ..juz?..sie grzecznie pytam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwej drogi juz czaaass.....do lozeczka drogeee znaasz....jeejejejjeee to kiedy te eliminacje do eurowizji??/ salut i beemka polewam ostatnia kolejke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle jest ostatnia:O na eurowizji bedzie wielki festyn wisniewski i jego harem...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie odbyły ..i wygrało ich troje ..ale kłamali ..:P było ich piecioro ..:P:P:P oki ja wypijam co polane i spadam ..spac ..czas na mnie ..;) miłej Wam zycze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka to po ostatnim dawaj bo sie wkrecam w jakies durne konwersacje z tranwestytami czy jak oni tam maja ...:O i do łózka ide...wygrzac.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu😭 cemu mnie nikt nie doinformowal???? buuuu tera nie bede gwizada:( pije ze smutku:( chlup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz.... ............jeszcze bedziesz gwiazda,zrobimy Ci dobra reklame na kafe..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeca Cie własnie informuje ..kurna..:P nie wyj ..twardym trza byc nie miennnnntkim ..:P sie nie moge z wami rozstac..::P:P ale powaga ..chyba znikam ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh chociaz ktos sie nie moze rozstac z nami!! slyszysz beema!! nooo to jest gosc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza sie przed Toba przyznac..... my z solniczko to jak pijawki.....w kazdym znaczeniu tego... a co bedziesz robił w pustym łóżku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty beema nie w pustym ja mysle ze salut ma tam z papieru wyciete dwie postacie pci piknej i tam sa nasze imiona napisane:D bmw i solniczka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaa ..\"gupek\" jakis ..:P ale masz radoche solniczka ..bemka odpali swoje autko ..i wio !!!:P:P ide ..nie ma to tamto ..:D:P heheh powiedzmy ,ze jest pustawe ..:D:P dobranoc ..pijawki ..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka to dopieprzyłas ..:P dałas mi pomysła na zimne noce ...sie zrobi ..;):D:P nie gadajcie juz do mnie no ..:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaa idziesz sobie i nas nie wezmiesz?:P solniczka przeszakadza Ci ze jego łóżko nie jest pustawe... to pewnie jakas lala dmuchana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w wyrku bmw... dmuchane ..taki fetysz..:P:D z solniczka tez czasmi spie ..bo mam kaprysy ..:P wiec wyginam smiało ciało ..i znikam ..;) i nie gadac do mnie juz ..no !!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadstawcie kieliszki,szklanki ,wiaderka czy co tam pod reka macie leeeeeeeeeeeeeeeje :P i do dna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut mowisz i masz juz sie do Ciebie nie łodzywam:P tylko wroc do nass jeszcze kiedy co?? taki romantyczny z Ciebie czlowiek;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa ...jak sie powiginam to i wróce ..:P jako brunet wieczorowa pora..;) a teraz powag ..spadam ..:D sie kurna zegnam jakbym na zachód wyjezdzał:D:DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaany salut Ty jak ta sojka co za morze....:D pozegnac sie nie mozesz czy co?? beemka gdzie jestes?> lej lej po jezyk mi przysycha do zebow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak z niego lepiej smakuje:P pijemy dalej czy pakujemy sie salutowi do wyra?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×