Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Anulka gratulacje :-) Cieszę się razem z Tobą :-* Mam nadzieje, że nam też będzie dane takie szczęście :-) Dbaj o siebie żeby z maleństwem było wszystko dobrze a tego z głębi serducha życze :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara875
Hey dziewczyny jestem tu nowa, Mam od ok trzech tygodni albo i dluzej bole w podbrzuszu,wczoraj zrobilam test ciazowy i wyszly dwie wyrazne krechy. Prosze napiszcie czy ten bol jest normanly, Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamara ja w ciąży nie byłam ale od dziewczyn wiem, że taki ból jak na @ jest normalny, skoro test jest pozytywny może to mieć związek właśnie z tym tak czy inaczej powinnaś iść do lekarza bo nie każdy ból jest taki sam i nie każdy świadczy o tym samym to indywidualna sprawa. Pozdrawiam i gratuluję 2 kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Tamara875 - ja jestem w 8 tyg ciąży i nadal mnie boli podbrzusze tak jak na @, gin powiedział, że to całkiem normalne dla wczesnej ciąży wiec bez obaw :) Dziewczyny mam pytanie jak radzicie sobie z zatrzymywaniem wody w organizmie? ja zawsze miałam z tym problem, przed @ brałam tabletki i czułam się lepiej, a teraz już czuje jak puchną mi nogi :( a co to bedzie później, aż się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
mapeffka jak najmniej soli ale to pewnie wiesz,a jak u ciebie z nerkami bo to moze być ich wina że puchną ci nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara875
mapeffka, dziekuje za odpowiedz. Ja mam dopiero w srode termin u lekarza, i wierze ze wszystko jest w porzadku, dodam ze bylam juz w ciazy ale to byla ciaza pozamaciczna wiec sie czlowiek zastanawia czy to normalne:) Ale jak tak czytam co wy Dziewczyny tu piszecie to juz sie troche uspokoilam. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i te ktore sie o dzidzie staraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara875
mapeffka, dziekuje za odpowiedz. Ja mam dopiero w srode termin u lekarza, i wierze ze wszystko jest w porzadku, dodam ze bylam juz w ciazy ale to byla ciaza pozamaciczna wiec sie czlowiek zastanawia czy to normalne:) Ale jak tak czytam co wy Dziewczyny tu piszecie to juz sie troche uspokoilam. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i te ktore sie o dzidzie staraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara875
mapeffka, dziekuje za odpowiedz. Ja mam dopiero w srode termin u lekarza, i wierze ze wszystko jest w porzadku, dodam ze bylam juz w ciazy ale to byla ciaza pozamaciczna wiec sie czlowiek zastanawia czy to normalne:) Ale jak tak czytam co wy Dziewczyny tu piszecie to juz sie troche uspokoilam. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i te ktore sie o dzidzie staraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamara jak bardzo się martiwsz to bierz nospe- ja bralam, wszystko jest ok, a uspokajało mnie to. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- super wiesci- gratulacje!!!!! :) niech sie dzidzia zdrowo rozwija :))) Witaj w gronie ciężarówek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- super wiesci- gratulacje!!!!! :) niech sie dzidzia zdrowo rozwija :))) Witaj w gronie ciężarówek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa30
hej dziwczyny wpadłam do was na chwile spytać o jedna rzecz może wy coś powiecie więc tak mój lekarz twierdzi ze jestem ok 5 lub 6 tc testy wychodzą negatywne a lekarz nadal utrzymuje że najprawdopodobniej ciąża jest tylko tyle ze nie na 100% poniewazbłona śłuzowa jest niejednorodna nie wiecie co oznacza niejednorodna błona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2812
Dziewczyny-wczoraj miałam dostać @,ale na szczęście jeszcze nie ma.Może mi się udało!!!Bardzo chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha, dzieki wielkie wczoraj bylam na becie i wyniki 1641 :) a we wtorek ide do lekarza, bo bylam w czwartek ale jeszcze nie bylo widac:( albo ta lekarka miala jakis stary sprzet. ale we wtorek ide do innego. pozsrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona Przez dłuższy czas byłam na forum dla starających się ale w końcu się udało więc stwierdziłam iż chciałabym razem z przyszłymi mamami dzielić się różnymi zachowaniami, objawami wątpliwościami itd Przez 8 miesięcy staraliśmy się z Mężem o dziecko następnie zaczęłam brać clostilbegyt i zaskoczyło od razu i obecnie jestem w 6 tyg:)) byłam tydzień temu na badaniu nasza fasolka ma 1 cm teraz mam kolejną wizytę za 2 tyg Biore cały czas duphaston 2x1 i ogólnie czuję się dobrze Jedyne co mnie martwi to taki trochę wzdęty brzuch czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Jasmin_4 z nerkami kurcze kiedyś robiłam badania i wyszło, że mam piasek w nerkach to było kilka lat temu, teraz jeszcze nie miałam zleconych badań dopiero za tydzień idę do lekarza i ma mnie wysłać na badania. mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
mapeffka mam nadzieję że wszystko będzie ok,tak zasugerowałam te nerki ponieważ u mnie w ciąży też strasznie puchły nogi ,i okazało się że z nerkami był problem,badanie moczu napewno to pokaże ,zrób koniecznie :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Jasmin_4 a brałas coś na te nerki w ciązy? Jak sobie radziłas z puchnieciem? staram się piś duzo wody w ciągu dnia, ale czasem poporstu mam tyle pracy (pracuje w banku) ze nawet nie mam kiedy wypić szklanki wody albo herbaty, w domu pije soki owocowe, wode ale powoduje to,ze przynajmniej 4 razy w nocy wstaje :( zawsze przed miesiączką brałam tabletki, które pozbywały się wody z organizmu i czułam się dobrze, a teraz niewiem co robic. Ogólnie mało używam soli juz od dawna z mężem gotujemy na parze ziemniaki, warzywa bez soli, ryby, ale całkowicie wyeliminować sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
mapeffka ja z nerkami miałam problem w 3 trymesrze,miałam białko w moczu ,nerki zaczęły mi przepuszczać to białko i nie oczyszczały organizmu jak należy,w związku z tym bardzo skoczyło mi ciśnienie i ponieważ to jest niebezpieczne w ciąży takie ciśnienie to w 36 tyg zrobili mi cesarkę,nic nie brałam na nerki , tylko leki od ciśnienia,ale zalecana była dieta bezsolna,dużo wypoczynku i bardzo częsta kontrola moczu Tobie lekarz może da jakieś leki bo to dopiero początek,ale wiem ze nerki odgrywają poważną rolę w ciąży ,a moze u Ciebie to nie będą nerki ,nie zamartwiaj się na zapas,zrób badania moczu aby zobaczyć co tam z nerkami,trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
a jak wizyte masz za tydzień to sama możesz pryw.sobie zrobić badanie ogólne moczu,tam są normy i od razu będziesz wiedziała czy to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
no to faktycznie musze zrobic sobie to badanie bo zaczynam sie martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny,no i chyba mi się udało.Jutro mam wizytę u lekarza i się okarze.Po 2 próbie brak @ od piątku.Raczej nigdy mi się nie spoznial @.Tylko pobolewa mnie brzuch,i wydaje mi się,że cera mi się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko gra:) Wszystkie markery są ok, wyniki testu PAPPA za tydzien, ale powinno być ok:) Teraz wizyta na nfz 19.11- tylko po skierowania na badnaia i wizyta z USG 30.11 :) Płeć- niestety....nie chciała wziąć odpowiedzialności, bo się źle ułożyło, także nie tym razem, może 30.11 się coś uda podejrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
No to gratuluję.Ja już też wiem,że to ciąża(2 testy pozytywne).Po wizycie lekarka nie była w stanie jeszcze stwierdzić na 100%.kazała zrobić bhcg.następna wizyta za 2 tyg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja miałam tak samo,test pozytywny,okresu brak a na usg nic nie było widać.Za to po dwóch tyg pięknie bijące serduszko :) Teraz to moje serduszko spi sobie w łóżeczku :) Aisha super że wszystko ok,oby tak dalej.Mam przeczucie że to będzie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem z nerkami w ciąży,mocz się zatrzymywał i dostałam kolki nerkowej.Dostałam furagin i wit C.Jak byłam nastolatką to też miałam piasek w nerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny okres spóźnia mi się już 20 dni a testy wyszły negatywne, także test w krwi HCG- 10 dniu cyklu, wyszedł powyżej 1. Boli mnie brzuch jak na @, mam szyjkę macicy wysoko i lekko twardą, zamkniętą . Temperaturę merze o 8.30 - przedwczoraj miałam 37,1, wczoraj 36,9, a dzisiaj mam 36,9, do tego mam potworną zgagę... Nigdy mi się okres tak nie spóźniej max 6 dni, ale tak miałam stresa. Dodam że przez starania o dziecko przeszłam udar mózgu, poprzez branie hormonów 2,5 roku temu, a staramy się o dziecko 4,5 roku. Byłam dzisiaj u ginekologa, stwierdziła że mam rozpulchnioną szyjkę macicy i błonę śluzową grubą tak jak że wcześniej ciąży ale nie wyklucza zaburzeń hormonalnych...i co mam myśleć.... kazała mi jeszcze poczekać 2 tyg.... i zrobić test...i pytanie do Was... czy testy mogły się pomylić? A może za małe stężenie HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, stężenie hcg za małe, żeby jeszcze stwierdzić ciąże, poczekaj te 2 tyg, a ciaza na pewno sie potwierdzi:) Tego Ci zycze, tez staralismy sie o dziecko 4 lata, jakis koszmar...Wiem, co czujesz. Tym bardziej 3mam kciuki. Dosiach leci ten czas leci:) No okaze sie czy chlopak czy dziewczynka mam nadzieje juz niebawem:) Karola to 3mam kciuki:) Super, ze testy pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×