Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hej Wszystkim 🖐️ ! Stic, poczekaj az temperatura się podniesie, nawet nie będziesz musiał szukać ;) Będziesz się ślinił jak piesek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, haaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D ____$$____$s_______$_____$______________$__________ ___ ________$$$___$$______$$___$$____$________$$____s__ ______ _$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$__ ______ __$$$____$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$___ __$°__ ___$$$$___$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$____ $$$___ ____$$$$$__$$$$$$$$______________$$$$$$$$$_$$$___$$ $$____ ss$$$$$$$$$$$$$______________________$$$$$$$$$$$$$$ ______ ______s$$$$$$__________________________$$$$$$$$$___ ______ _s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$ss s______ _____°$$$$_______$°__°$______$°__°$_______$$$$$$___ _______ ,ss$$$$$$$_________________________________$$$$$$$$ $ss,____ ____$$$$$________________s________________$$$$$$$$$ $$$$sss __ss$$$$$$________________________________$$$$$ss__ _______ ss$__$$$$$$_________s__________s_________$$$$$__$ss _______ ___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$$$$$$$____ ss_____ ____$$$$$$$$$$_______°$$$$$$$°________$$$$$$__$$___ _______ __$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$$ _______ _$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$___ _______ $$___$$$___$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s_ _______ ___$$_____$$$°__$$$_$$$$_$$$$$°__$$_$$$___$$$$___$s _______ _s$______$$°____$$___$$___$$$$___°$__°$$_____$$s___ °_______ _________$______$____$____°$$_________$°______°$___ _______ ___________________________$_______________________ Słoneczka chcemy !!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tobie stic to słoneczko nie jest potrzebne tylko po to abyśmy sie zaczęły rozbierać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, czy wytrzymają? No nie wiem... Powinien umieć panować nad sobą jeśli jest prawdziwym facetem ;) ! Znam to uczucie, to jakby mieć ochotę na ciastko i stać przyklejonym do wystawy cukierni bez grosza w kieszeni... :P Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i tu poajwia się pytanie czy stic jest prawdziwym facetem? myślę ze powinienieś to jakoś udowodnić STIC, sam rozumiesz, aby nie było watpliwości dla dobra sprawy moge się poświęcić, mozesz mi to udowodnić a opiwem reszcie o wrażeniach:P a jak to zrobisz to już zdaję się na twoją inwencję twórczą;) znaczku= ---> jak chcesz ciastko to bierzesz i wcinasz i nie ma że nie wolno!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy, mamy - ale wspieramy się wspieramy :) Proponuje kolejne porównania: ...to jak mieć pod ręką 1000 pieknych nagich kobiet i być gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być ze opowiem a nie opiwiem reszcie o wrazeniach, przez te deprimy itp mam schizy straszne, co ja tu wogóle wyzej popisałam...... hmm....chociaz moze to nie taki głupi pomysł stic, co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jeszcze kontroli...cisza przed burzą...:P Stic, to kiedy Wrocław odwiedzasz, może byś był tak miły i dał znać, hę?:) Witaj =... oj, Panowie, Panowie, gorące tematy... widzę, ze wiosna uderza w różne miejsca...;) Boli, co? Hercia... no coments, ale Ty to masz pomysły... stop z tymi tabletami, czekolada na chandrę lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu ---> pisałam coś jeszcze do ciebie stic, ale mi komp się zaciął i poszło się paść to co napisałam , może to i dobrze zresztą widze ze i tak mnie nie czytasz:P nowa ---> ;) zaczynałam sie juz martwić czy jest tak dobrze czy tak źle ze nie wołasz pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja nie czytam ?? O co chodzi ?? Na skrzynkę dostałem tylko wiadomość od Virgini Pearson: -Sensattional revolution in meedicine! -Enlarge your penis up to 10 cm or up to 4 inches! -It's herbal solution what hasn't side effect, but has 100% guaranteeed results! -Don't loose your chance and but know wihtout doubts, you will be impressed with results!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko niech ktoś mi powie - to powiekszenie to do 10 cm czy o kolejne 10 cm ?? Pytam serio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zależy czy do 10 czy o 10 ---------- według potrzeb:P pare postów wyzej wystosowałam pewną propozycję for ju sticu! [i pragnę dodać że nie zmieniłam numeru telefonu i nie będę go zmieniać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSPIERAMY TAK MOCNO JAK PRZY ZATWARDZENIU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi Wszystkim! zima, zima i po zimie -i co z nartkami!:( Sticu-Pierniku nie sprawdzaj poczty tylko gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nartka... :) Nowa, trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo polecam na chwilkę odsapnięcie w pracy, jutro zaczynamy weekend, ja dokładnie za 25 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff to się napracowałem a jeszcze stera dokumentów do uporzadkowania 😭 Ufff ale wiosna - czuję zapach Wiśniowego Sadu...mam fajną nazwę dla ne\\aszej knajpy co wy na to : \"Po drugiej stronie lustra\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:) A po drugiej stronie lustra zagadka, magia owiana mgła tajemnicy... nieznany swiat... zapalimy fajkę, dobre wino i może okazać się, że tam, po drugiej stronie my to nie my... toniemy:) w otchłani nieznanego... Alcja prawde nam powie, zagramy z Królikiem w szachy... a moze cos pokręciłam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :) O tuż to...Novika - absurdalny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły Sticu...;) jaki absurdalny? Baśnie... przejścia zrzeczywistości w krainy zaczarowane... przecież sie zdarza:)... tam po drugiej stronie moze być ciekawie:)... Wyszłam cało z wizytacji:) Było ble, ble, ble... i po 2 godzinach pojechali:P DZIĘKI ZA WSPARCIE:) Wiosna radosna Pachnie dotykiem,, szelestem słów nieprzyzwoitych słychać trawę, która rośnie dla przyszłych kochanków słońce wkrada się bezczelnie w każdy zakamarek odkrytego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSPIERAŁEM Z ZAPRACIEM 😡 nie minę a kolor mojego wsparcia z zaparciem określa ten emotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domu... szkoda, że nie na drugą strone lustra:) Na kompie masz do Novej numer... pamietasz? To nara wszystkim:) Obiad ide gotować mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer... gorący numer... mmm... też taki chcę! :P Heroinka, bawić się? Zawsze ... np. w przytulanko! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihih, niektórzy mają a inni nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×