Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Zartowałem... :P Widac jedyny stic się ostał... babeczki poszły sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł żałuj, \"R\" Kazi Szczuki przy \"R\" Noviki to jak Trabancik przy Zondzie...wiesz co to Zonda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagani Zonda... niezle się buja :) Zaraz Cie nowka wyczai i bedziesz miał jutro... :P za Kazię, Trabanta i Zondę... :P Widze ze robi się ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi, może lekki opieprz - w następnym tygodniu pewnie zrobi to osobiście tzn: live najlepiej w Mleczarni na Starym Mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie, będzie jeszcze ciekawiej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie się działo - ojej ja jeszcze w pracy - chyba sobie chlapnę dzisiaj browara - kto reflektuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie, ale nie za bardzo mam się czym sponiewierać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przezrony mam zawsze dwa 6 paki - nie wiadomo kiedy kolega wpadnie lub \"gość\". To tak jak z wigilią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostateczności mógłbym się przejść do sklepu, ale jakoś tak pogoda nie zachęca do spacerów (zanosi się na deszcz), no ale co, sam się nie będę poniewierał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lece, miłego poniewierańska... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmmmmmmmm gorąco w raczej chłodny dzień, aczkolwiek pachnący wiosną jak chłopcy? popiliście wczoraj? znaczku= ---> coś późno się do tej zabawy zacząłeś brać, a przytulałam sie wczoraj do telefonu i pilota od wieży bo umawiałm się na jutro z....kolegą i usnęłam momentalnie w pewnym momencie z tym ze rano okazało się ze telefonki spał grzecznie koło mnie ale pilon od wieży szalał chyba bo wylądował w końcu między łuzkiem a ścianą, ale ile sie naszukałam zanim go tam znalazłam...a może za mocno go przytulałam i uciekł i się tam schował prezdemną? moze ostatni facet też uciekł odemnie z tego powodu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Sitcu... nie łup, nie łup... nie tak głośno, bo tak miło mi sie siedzi i nie pracuje:P Hmmmm... się numer od kompa odkleił?;) Dzięki za porównania...:)... Sticu, ale mi reklamę robisz... rrrrrrrrrrrrrr...:D Miłego dnia wszystkim, acz deszcz daje się we znaki i niedługo płynąć będę do pracy, a nie jechać, ha miła odmiana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pozostali tak wybyli a od kilku dni jesteśmy tylko we 4 ?? Co takiego im zrobilismy - przecież bylismy dla nich tacy dobrzy - jak nas potrzebowali pocieszaliśmy i wspieralismy a oni sobie bezczelnie poszli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wpadł Stic do biura po wczorajaszym poniewierańsku :) Na szczęście miał tak mocną głowę, że tylko drzwi mogły to wyczuć :). Nikt się nie zorientował, Stic usiadł wygodnie w fotelu i pomyślał: - jestem niezniszczalny! Wyciągnął guaran z szuflady, by nie zasnąć po całonocnym szaleństwie... o kacu nie było mowy, Stic się nie boi kaca, to kac boi się Stica...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie... przytulałaś się do pilota, ja myślę że dostał przypływu radości. :) I ze szczęścia nie wiedział co z sobą zrobić. Na przyszłość proponuję przytulać się do... kogoś żywego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= >>>>>>>>>> Hahahahaha :) Dobre ... Respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to było przedłużenie tego Łup! :P (czasami mam napady narracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> patrz wyżej... pytanko małe miałam....:) Noooo i zapomnialam, co miałam napisać... to idę pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak widzisz nikogo zywego nie było pod reką, tzn. nikogo konkretnego...a tak do pierwszego lepszego to nie dla mnie...chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie nie odklelił ale ja nie moge telefonować w sprawach prywatnych w czasie pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu... ehhh... co ja będę mówiła?;) to wczora miało być, ale niech Ci będzie trutniu... na pisanie do ludzi też nie masz czasu... i ze co, że ja się czepiam:P Nigdy w zyciu!!!!! = ---> a Ty gdzie sie podziewasz? Hercia--> 🌼 to tak na wiosnę i nie śpij dziecko z pilotami, bo oni ciągle gdzies odlatują;) śpij z marzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Stic, widze, ze umiesz zrobic dobry pozytek z wyszukiwarki ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kobieto
ale Ty jestes nachalna .Sorki ,ale jak ja bym mial taka kobiete to nie bylibysmy dlugo razem . Strasznie sie narzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... , wczoraj posłałem maila do Singielki, moze wpadnie do nas? :) Fajna pogoda się robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= >>>> www.yahoo.com ... i wszytko jasne ;) Nova >>> MAM KACA, ŁEB MNIE NAPIER#$%^*&%^DALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej .... proszę mi tu nie strofować 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×