Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No i trafiło całą teorię doskonałośći Stica! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kobieto
jestem facetem :P Widze ,ze bronisz swojej kobiety .Hahaha zalosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe... co się wcinasz? czy wiesz o co chodzi...? Pewnie nie, więc żegnaj... i nikt tu nikogo nie ma.... a jedyne \"ale\" moze mieć sam zainteresowany. i wszystko na ten temat:P Stic... może parę słow w tym temacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu... DZięki:D Ha, a może to ktoś znany, a nie chcący się ujawniać? Kogo typujemy? hahahahaha:P Nie mam kaca, acz szklaneczka winka domowej produkcji- sąsiad prodakszyn;) dała mi sen spokojny tylko, że rano trzeba było wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
mozecie mi napisac jak sie robi te kwiatuszki serca itp. prosze :) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz tylko zazdrościć :) LUDZIE MAM KACA !!! ILE RAZY MAM POWTARZAĆ ?? Wymagacie odemnie niemożliwości - mózg mam tak spuchnięty jak penis ze stulejką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz nawias kwadratowy, a potem z małych liter: kwiatek, serce, usta, zły i zamykasz nawias bez spacji... jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
dziekuje bardzo,pozdrawiam:) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
wpadlam tu tylko na chwile zeby sie poradzic, nie przeszkadzam, wracam na topic na ktory sie zaczepilam, jeszcze raz dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ona chyba nie wie co jest pod tymi liśćmi... ...przekona się w domu... :P Zapraszamy \"jestem nowa na kafe\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
jesli nie bede przeszkadzac to bede tu od czasu do czasu zagladac do was jak pozwolicie :) pozdrawiam P.S: jestem singlem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wpadaj kiedy chcesz...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu, a może cos dla pań? Cycki mam swoje i też niezgorsze;) zapodaj coś innego.. potem dalej biusty, ale mały przerywnik: jakiś krajobraz, księciunio, tylko bez zbliżeń penisa proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
o i jeszcze jedno, jak sie robi ta mala czcionke?? gapa jestem ale naprawde jestem tu nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nowa na... pewnie chodzi Ci o stopkę, to musisz zrobić sie czarna, na Forum- strona główna jest opca: zarezerwuj swój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknij w preferencje, załóż sobie konto (zaczernisz pseudonim) i w stopce (to jest ta mala czcionka) napisz coś.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za pomoc, nie ma to jak zapytac doswiadczone forumowiczki, dzieki bardzo {kwiatek] dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie rozpisali..........a niektórzy pracują:P nowa ---> widzisz, ostatnio sypiałam nie z pilotem ale i tak odleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę, apropo twojej stopki ja gdzies kiedyś przeczytałam coś podobnego chyba, ze \"kto ma przyjaciół zyje w ogrodzie bez kwiatów\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam jedna przyjaciolke na ktorej moge zawsze polegac:) troche jestem do tylu z tym waszym topikiem, nie chce mi sie ogladac wszystkich stronek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz oglądać wszystkich stronek ;) to niepotrzebne tu dyskusja toczy się na okrągło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia - ekhm nie przesadzasz z tą długa stopką ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia--> hahahahaha, bo chyba większośc facetów ma na drugie pilot:P, czasem \"szybki Lopez\" lub cos w tym guście....;) ale wierz mi, ze czasami jeszcze mozna się natknąć na inny typ... tylko rzadko :( pożyjemy, zobaczymy, ocenimy... a najwyżej na kobiety się przerzucimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×