Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

to fajnie, bede od czasu do czasu zagladac do was :) a teraz ide wlosy wysuszyc bo za chwile bede miala siano na glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocywiście miało być: KTO NIE MA PRZYJACIOL ZYJE W OGRODZIE BEZ KWIATOW stic ---> chyba telepatycznie wyczułam ze ci się moja stopka nie spodoba bo zanim przeczytałam twój post skurczyłam ja do minimum ale musisz przyznać ze fajny tekst:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała sobie o nas - odemnie masz \"bana\" 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Sticu, to w takim razie jakiś krajobraz poproszę, bo ci chłopcy- niechłopcy (celowo razem piszę) nie nadaja sie chyba do nieczego:P nawet do patrzenia na dłuższą metę... hahahahaha Witaj Gwiazdeczka:D 🌼.. miło, ze sobie przypomniałaś o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - ty się na fcaetów przerzuciłeś czy szukasz towaru dla mnie i dla nowej? jeśłi to drugie to chyba za słabo nas znasz bo coś w gusty nasze trafić nie mozesz....dokładniej to całkiem się mijasz z tymi naszymi gustami, przynajmniej z moim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ----> nie ma hehehehe... to wcale nie jest śmieszne, a już moje poczucie estetyki... nieeee, z Hercia jesteśmy zdegustowane zdjęciami \" prawie jak mężczyźni\":), ale prawie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co oni bardziej mi na gejów wyglądają albo na żigolaków! Co do zdjęć dziewczyn, może i ładne ale to jak z landrynkami, po kilku to i dzieciaka zemdli. Muszą mieć coś w głowie, a nie tylko wyglądać... :) Faceci chyba tez? Hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie robi różnicę --- nie, nowa?:) pokaz nam jakiś swój typ panienki znaczku=!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko, ciężko, na to składa się wiele czynników... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri:) oczywiście i to duuuużą Równaniu ciężko będzie pokazać typ, bo pewnie musiałby jeszcze dorzucić tekst o cechach osobowości,,,, czyż nie =? Ja mam tak samo: nie wygląd, a osobowość powalala me serce, czasem na krótko, ale chodziło bardziej o charakter niż o wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, zdjęcie tego nie oddaje... Nie mówię, że wygląd jest nieważny, ale każdy ma jakieś swoje upodobania... i np. dziewczyna która podoba się jednemu chłopakowi, wcale nie musi podobać się drugiemu...no i nie oznacza to, że jest brzydka czy coś w tym stylu... Ponoć \"Każda stwora znajduje swojego amatora...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha, Hercia... to mamy jeszcze szanse, nawiązując do wypowiedzi = :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheeeeeeeeee ---> nowa - racja:) ale ja słyszałam ten tekst w wresji ze każda \"potwora\", a wresja = jest taka bardziej lajtowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komplecik - pytasz sticu o ten powiedzmy różowy? całkiem spoko, mozesz zrobić koleżance z topiku o nicku \"heroinka\" presencik:) tylko czy twojej uwagi nie przykuła bardziej modelka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, widze (nawiązując do wczorajszych dywagacji) że robisz za cukiernika! :) Taka jest prawda dziewczyny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki różowy ?? Komplecik Manuela się nazywa...jest bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor czerwono-bordowy... Rozmiar 75A... mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze ja mam schizy ostatnio ale naprawde jak wczesniej kliknęłam na ten link co podałes stic to mi sie otworzyła zupełnie inna bielizna, a ten jest nieładny......... nowa ---> ty jesteś chyba troszke starsza odemnie więc wiecej wiesz o zyciu, czy to prawda, ze od siedzenia przy biurku robi się celulitis? pracuję tak już ponad rok ze głownie siedzę i zaczynam się naprawdę bać bo gdzies to słyszałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia:) Nooo, jestem starsza i to całkiem sporo;) ale jeśli chodzi o to zjawisko na \"c\" to lepiej rzuć w google, to wszystko będziesz miała na ten temat, bo to zalezy od tylu czynników... stic--> się wypowiadam na temat bielizy: mnie sie bardzo podobała:) ale mam totalną słabość do takich rzeczy, ehhhh...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova - noooo się ma rozumiec, bordo to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×