Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Klaudynka wskakuj w tabelkę i witamy!!!! Miło nam bedzie :) im nas więcej tym milej :) Pozdrówka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja też mogę dołączyć? Staram się od 5 cykli. Jestem też na topiku \"planujące ciążę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Asik25!!! Zapraszamy to tabelusi :) ale nam sie topik rozrasta!!! Super!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też buszuje po innych, ale to wcale nie przeszkadza, żebyśmy miały taki własny kącik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że za tydzień utworzę nową tabelkę jako zaciążona. Tak bardzo, bardzo tego pragnę.... Chyba za bardzo i w tym problem... Może ten topik tez przyniesie mi szczęscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj klaudynka:) witaj Asik25:) byłam chwilowo na topiku \"planujące ciąże\" ale się tam zagubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna74
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................3...........09.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna widzę, że niedługo masz mieć @. Jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
cześć Klaudynka ja mam dostać @ 13.02 ale liczę że nie dostanę, trzymam za Ciebie i myślę, że razem jakoś ten tydzień przetrzymamy a jak się czujesz? Mnie bolą piersi ale zcasem myśle, że sobie tylko wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ta która pierwsza zajdzie tworzy tabelkę :) To taka nagroda będzie :) A co myślicie o wpływie komputera na brzuszek, bo podobno, nie nalezy w ciąży zbyt dużo przebywac przed kompem. No oczywiście, że ten topik przynosi szczęscie hihi, może pierwsza udowodni to Klaudynka:) O ja jestem najmłodsza z tabelkowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
myśle, że ten topik jest tylko pod dobrymi FLUIDKAMI, które nam nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tydzień to będzie straszny ciągłe wsłuchiwanie się w swój organizmy i zastanawianie się czy sygnały nadchodzace z naszych organizmów to objaw nadchodzącej @ czy też zafasolkowania. czemu nie można wiedzieć odrazu? takie czekanie jest bardzo męczące ale razem damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia26 a może się nie wsłuchiwać, nie myśleć? a poddać się temu co ma być.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz rację ale to nie jest takie łatwe szczególnie jak się czegoś bardzo pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie jest łatwe. Rozumiem Cię bardzo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
będzie dobrze, jesteśmy kobietami silnymi damy rade, nikt jak nie my same i tak będziemy musiały wszystko przecierpieć. Choć obok są najbliższe osoby to może i tak nie rozumieją tego jak my same. Mój mąż jest kochany, jednak dla niego to nie porażka, że się nie udało znów czy po raz kolejny, dla mnie to większe przeżycie. A jak z Wami jak Wy sie czujecie, jakie macie odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest smutno, że się nie udało, pojawia się takie ukłucie zawodu, że znowu nic ale też mam kochanego męża, który mnie podtrzymuje na duchu mówiąć, że jest dobrze i nadal trzeba będzie próbować, jak nie teraz to następnym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze jakies nastroje negatywne, Emilcia głowa do góry i zobaczysz już niedlugo bedziesz się cieszyć, że jesteś w ciąży :) Nie możemy ciągle o tym mysleć. Przecież w końcu sie uda i bedziemy sobie przesyłały zdjątka brzuszków. :) A ja jestem wam winna nieco wyjaśnienia, choc mam nadziejhe, że zrozumiecie mój tok myslenia, bo to było tak: spiełam się z jedna laską na forum, ale z obustronnej winy i się wkurzyła i postanowiałam ,że otworze nowy topik, że zacznę coś od nowa i jak nowy topik pomyślałam to nowy nick. Piszę to, żeby nie było, że chcę kogoś okłamać czy coś. Broń Boże, tyko wyjasniam mówj tok myślenia.Nieraz się pojawiam po nickiem busia_24, mam nadzieje, że nikomu to nie przeszkadza, bo przeciez nie chcialam nic złego. Aha a na jednym topiku, ktoś cos poknocił i wpisał mnie że jestem z Zielonej Góry, a to nie prawda, mieszkam w okolicy ZG i Gorzowa, więc to by było na tele. Nie przeszkadza to komuś?Bo jak tak, to bede wszedzie, tu też busia_24, ale chcę to odróznić, bo tak mi z tym dobrze. Pozdrawiam :) ps. chciałam tylko uregulowac sprawy formalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
nie ważne czy misiaczkowa czy busia, ważne, że jesteś z nami i tyle. Nie wnikam z kim i o co się spiełaś tak się zdarza. Tu mamy się wspierac i wysyłać pozytywne fluidki więc odemnie masz miliony takich .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................itd...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za zrozumienie :) Matko coś mi sie porobiło z tym forum, cała strona mi sie jakoś rozlazła i się ciągnie. No to ja mam problem i co wy na to : kupiłam testy owulacyjne, z ciekawości zrobiłam jeden bo chcicla zobaczyc co wyjdzie, i wylazły dwie krechy, aleeee to mnie wszystko bo ja mam cykle 28 dniowe, jak w zegareczku i powinna byc owu ok 13 lutego, bo @ była 30.01 a następna (oby nie) 27.02, więc jak to możliwe żeby w 11 dniu była owu? Tak sie zdarza? Czy te cholerne testy kupiłam wadliwe? Juz mi nerwy puszczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta 3 strona tak działa, inne nie, sprawdziłam. Eh jak nie urok to sra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba przejść na druą stronę:) 🌼 ❤️ 🌼 misiaczkowa mi też to nie przeszkadza, najważniejsze że jesteś z nami i chcesz być i dzięki zę założyłaś ten topok:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, bo nie chciałam wyjśc na jakiegos krętacza, piszcie dużo to bedzie 4 strona, która się nie bedzie rozłaziła :) hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
mi sie też rozlazło nie wiem co się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba sobie meliske zrobię.Teraz troszke zaświntuszę, ale mego męża nie ma i jak sie ze mną nie poporzytula dużo to ja taka rozdygotana chodze i łatwo mnie wkurzyć :) Jakaś pewno głupia jestem, ale serio, jak sie poprzytulamy to ja łagodna jak baranek chodzę :) Powinam chyba otowrzyć klinikę Terapia Seksem :) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu gdzieś MODERATOR????????????????????????MOŻE BY SIE TAK ZAINTERESOWAL CO?? OWSZEM JA KOŁO W SAMOCHODZIE WYMIENIĘ ALE TEGO TO JA NIE UMIEM :) JAK BY CO TO ZA NAPRAWĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×