Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Miło wiedzieć, Marto - Skorpioniku :) Bardzo podoba mi się imię Marta, a Martynka dlatego, że Mart u nas w rodzinie trochę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuję :) ale przez wiele lat chcialam miec inne imię, bo to mi się nie podobało, ale i tak w domu mówia na mnie Tusia :) A imie mi sie wzieło od tego skrótu, bo mama jak była w ciązy to przez radio słyszala jak jakiś chłopiec mówił ,,tusia wróć do domu, nik nie bedzie zły\" bo jego siostra uciakła z domu. To taka dygresyjka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne zdrobnienie! :) My na Martynkę mówimy Martynia, ale często są w uzyciu ogólno-dziecięce zdrobnienia typu słoneczko, laleczka, bączek, żaba itp ;) A na moja kuzynke Martę zawsze wołali Tunia, dokąd się nie zbuntowała i nie kazała się nazywać Julką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobra ta mała :) A jak będę miała córeczkę to bedzie Anastazja, bo mam hopla na punkcie rosyjskich imion (to jest pochodzenie staro- greckiego, ale nosiła je córka cara), bo mi sie skrót podoba masakrycznie Nastka. a chłopiec to nie wiem. Chyba dziecka nie skrzywdzę? jakoś cały czas mysle o przyszłym dziecku jako o dziewczynce, w zasadzie to mi wszystko jedno ,aby sie zdrowe poczeło i urodziło. Czas pokaże :) Pozdrówka również dla córeczki i męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Anastazja - królewskie imię!!! No i zdrobnienie - Nastka, Nastusia :) Ja przez pół ciązy byłam święcie przekonana, że noszę chłopca, dopiero na sekretnym usg (mąż nie chciał, żebysmy wiedzieli) dowiedziałam się, że dziewczynka. Dla chłopca chcieliśmy imię Jaś, ale juz mi sie odwidziało ;) Teraz podoba mi sie Marek albo Tomek, ale nie wiem, jak przekonac do tego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż chce Lidke, ja tez na początku chciciała, ale jakoś go przekonałam (wiadomo o co chodzi :) ). Powiedziałam, że na drugie Lidka, albo damy tak na imie drugiej córce, bo chcę miec 3 dzieci, on dwoje lat tez go przekonam :) Tomek ładnie, Jaś i Marek też, eh niby wybieranie imienia to fajna sparwa, ale się nieźle pokłócic mozna jak każde z rodziców chce inne :) Jak znam lo to pewnie jeszcze inne wybierzecie :) hihi Życzę powodzenia w przekonywaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Od wczoraj topic troszkę się posunął, fajnie:) Witam serdecznie Jonke i Gonie27, witamy w naszym skromnym gronie, które mam nadzieję, że się rozwinie:) Misiaczkowa Jonka udzieliła Ci odpowiedzi co do foliku bo ja się spóźniłam. Ja biorę folik od kilku miesięcy. Też się naczytała sporo na różnych forach i widzę jakie dziewczyny niektóre mają problemy z zajściem w ciążę, ale nie możemy zakładać że jest tak zawsze. Tak jak napisałaś grunt to pozytywne myślenie i nie załamywać się po nieudanych próbach bo na pewno się nam uda!! NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 poprawiłam tabelkę bo to będzie teraz 2 cykl starań. Misiaczkowa my dopiero zaczełyśmy i uważam, ze nie mamy powodów do obaw:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juleczko!!!! No pewnie nie ma co sie załamywać, jakoś to będzie, skoro bardzo tego chcemy i jesteśmy zdrowe to problem tkwi tylko w szczególe :) Oj w końcu sie uda :) Miłego dzionka , pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
hej dziewczyny, czytam kafeterie.pl juz od kilku tygodni, ja tez sie staram od kilku cykli o dzidziusia /drugiego i wierze że uda sie na Kajkę czekałam 7 miesięcy teraz ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 witam wszystkie dziewczyny!!! ja również dopisałam się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sabcial i emilcia26:) oczywiście, że się uda. Supre się dopisałaś do tabelki, zapraszam również sabcial do wpisania się jak ma ochotę. Widzę, że w trójkę mamy 2 cykl starań, choć emilcia jest bliżej sprawdzenia czy ten cykl będzie trafiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 dopisuje sie do tabelki i mam wielką nadzieję, że niedługo będzie na naszej stronie już 2 tabelka, musimy tylko mocno w to wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście emilcia26, że będziemy trzymać kciuki:) oby się udało, trzeba wierzyć. I oby jak najszybciej powstała tabelka oczekujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
ja podobne będę robić też no czyba że przyjdzie @ już 13.02 - oby nie trzymam i za CIebie kciuki, już nie długo czas okaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
sama nie wiem bo bardzo chce i może to jakieś urojenia, bo w zeszłym miesiącu bolały mnie piersi i brzuch teraz podobnie. powiem Ci, że w pierwszych tygoniach nie ma się aż takich obiawów dopiero przychodzą póxniej po 6 tyg. ja tak miałam z moją córcią, choć kazda ciąża jest inna teraz bardziej chce tego dziecka i wsłuchuje się w swój organizm. Który czasem płata figla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO jak sie tu gwarno zrobiło!!!! Witajcie Emilko i Sabcialu!!! Super, że sie do tabelki dołączyłyście!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
wiecie mam już starszną ochotę już dziś zrobić test ale czekam cierpliwie choć nie naleze do takich osób - hihi. Wierze, że tym razem się uda i mi i Wam. ŻYCIE JEST PELNE NIESPODZIANEK!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz misiaczkowa jak się topic rozrasta a martwiłaś się, że upada:) Myślę, że z czasem będzie nas więcej. Wiecie dziewczyny, że objawy miesiączkowe mogą sygnalizować w ciąże. Każdy organizm jest, dla jednych będą to objawy ciązy a dla innej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się, zobaczysz :) Mam nadzieje :) Ja też jestem dość niecierpliwa i miesiąc temu to zrobiłam dwa testy przed @ i już chyba tak nie zrobie bo było mi strasznie przykro :( Ale w domciu mam teścik i róznie to bywa ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Juleczko, bo to mój sposób, siedze przed monitorem i jęczę, że nikt nie zagląda i nie pisze, a potem łup wpada pare osób i jest już lepeij :) Co do tych objawów to się zgadzam z Juleczką, bo moja koleżanka miała objkawy jak na okres a była w ciąży, ja zaś miałam yakjie same objawy jak ona i dostałam@ Lepiej sobie z reakcji na poczatku nie wrózyć, bo nieźle sie mozna zawieść. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem coś o tym w zeszłym miesiącu pobolewał mnie brzuch, bolały piersi i też już byłam pewna że to ciąża ale niestety przyszła @, żeby tylko tym razem nie przychodziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, czasami same się nakręcamy a później jest rozczarowanie. Na przykład ja sama już doszukuję w sobie jakiś objawów choć jestem kilka dni @ i to jest niemożliwe, żeby jednak i tłumaczę sobie że to jednak zmęczenie i stres powodują u mnie ciągłą senność, zgagę od paru dni, bóle podbrzusza a takie objawy jak na ciążę są zresztą za wczesne. Więc najlepiej sie nie nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
macie racje dziewczyny, że czasem sa takie obiawy jak przed okresem ale jak bardzo się chce to ma się i obiawy różnego rodzaju. Wiem bo sama od 6 cykli co miesiąc mam obiawy ciążowe bo bardzo chce dzidziusia, odwlekałam z tą decyzją a gdy już się zdecydowałam to jakoś się nie udaje dlaczego zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna74
Czy mogę się do Was przyłaczyć? Staram się od 3 miesięcy o 2 dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiła w tym miesiącu na przytulanie dość częste i bedę sie starał o tym tak nie myśleć, bo mój mąż juz na mnie krzyczy że za duzo o tym gadam i że zapeszę, że się zablokuję. A tego bym nie chciała.Trza się wyluzować, może zacznę medytowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×