Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

za chwile przeskoczymy na następna stronę:D tylko bez nerwów:) misiaczkowa a to teraz nie ma twojego męża?? to jak wróci to chyba się na niego rzucisz bu się poprzyrulać:P 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeee udało się, dzieki dziewczyny :) Moje kochanie jeszcze wpracy, służbeczka mu wpadła i bedzie dopiero o 19 :( a może nawet później :( A do tego czasu moge sobie troszke posiedzieć. A oczy mam juz jak żaba od tego komputera, niedługo zróbie się zielona :D ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do Was po nauce zobaczyć co się dzieje ale widzę, że cisza :( Misiaczkowa pewnie z mężulkiem, jak i inne dziewczyny to i ja zabieram się za swojego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mialam stłuczkę, było tak ślisko, jechałam jedynką i po porostu on sam się ślizgnął, nic nie mogła zrobić. Przednia lampa sie wgniotła, maski nie możemy otworzyć, lampa kierunkowskazu zbita, a tamtem am tylko dwie rysy. To nie moje wina, jechałam powoli.Żeby tego było mało to był samochód kierownika spółdzielni mieszkaniowej.A samochód zaparkował tak, że w tych warunkach nie dało sie przejechać.Policji nie wezwaliśmy, bo tylko bym mandat dostała, przewyzszający wszytskie szkody.Jutro idę na spotkanie z nim i ze swoim agentem ubezpieczeniowym.Strasznie się boję tej rozmowy, boje się, że przez ten stres nie uda nam sie w tym miesiącu. Wiem tylko, że jak agent dzwonił to gościu powiedział, że rano w świetle obejrzy to się dogadamy. Ma auto kasko, ale już powiedział, że u siebie nie zgłosi, bo zniżki straci, a jak zgłosi u nas to my wszystkie znizki stracimy.Matko ale mam doline....sory dziewczynki, że was tak zamęczam.......:( :( :( Pozdarawiam, ide się poprzytualć z mężem.....a co tam ....... Buziaki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa nie denerwuj się, ważne że nic Ci się nie stało. A o stłuczki w taka pogodę to łatwo. Niektórzy jeżdzą jak wariaci i nie patrzą, do tego w niesprzyjającej aurze zachowują się okropnie!!! Bardzo współczuję misiaczkowa. Idź się przytul do męża i od razu będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za słowa pociechy:)Napije się herbatki i pójdę do wyrka, bo o 9:00 mam spotkanie.Bardzo nie lubie takich rozmów, zreszta kto lubi...Eh taki los, ostatnio cosik mnie szczęście opuściło.... Dobranoc Juleczko.Pozdrawiam:) Napisze jutro jak tylko wrócę. papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśla tak, że szczęście Cię opuściło, to mogło się każdemu przydarzyć. Głowa do góry, trzymaj się:) Dobrej nocki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Głowa do góry musi byc dobrze, takie rzeczy zdarzają sie najlepszym kierowcą. Najważniejsze, że Tobie się nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie! Może wy słyszałyście o ziołach na płodność i witaminie E? Co o tym sądzicie? Myślę że za bardzo teraz panikuję, tak strasznie chcę żeby za 4-5 dni się okazało że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Asil25 nie wiem nic na ten temat:( ale gdzieś czytałam że witamina E wpływa na płodość. jeszcze podobno jest dobry olejek z wiesiołka który wpływa na śluz (jest go podobno więcej). To tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a- czy rzeczywiście im więcej śluzu tym lepiej? Jestem trochę niedoinformowana. A ta wit E, na czym polega jej działanie że wpływa na płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna74
Małpa przyszła@tRUDNO PORA NA LUTOWE STARANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
A jak się nazywa ten preparat z wiesiołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna74- przykro mi. Mam nadzieję że wszystkie przełamiemy już niedługo tę złą passę. Zaktualizuj tabelkę w takim razie i trzymajmy kciuki za nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a dziekuję ci bardzo- przydatne te informacje. Może jednak się skuszę i jeśli dostanę @ to od nowego cyklu będę brać tą wit E... Muszę to przemysleć... Najlepiej jak bym jednak nie dostała @ to problem byłby z głowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) a za wspomagacze zwasze można się zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna74
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................4...........09.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie potrzebujemy wspomagaczy przecież my Walentynki to będziemy obchodzić podwójne świeto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna74
Mówicie że powinnam kupiś wiesiołka i witamine E ale z tego co przeczytałam to mąż też ją powinien łykać czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz trzy dziewczyny oczekują! ale było by super jakbyśmy wszystkie zaskoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj piękne by to było- oby twoje słowa były prorocze:-) Masz rację w walentynki będziemy świętowac podwójnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna74 mąż też może łykać witaminę E, nie zaszkodzi;) Pewnie dziewczyny, że niedługo zobaczymy 2 grube krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, głowa do góry na pewno zajdziemy w ciąże, sama czekam na poniedziałek z niecierpliwością, już dziś byłam w aptece ale zrezygnowałam chciałam kupić test bo coś mnie tak dziwnie od kilku dni pobolewa podbrzusze, piersi jak dotykam tez mnie bolą tak wszystko moze od poniedziałku, na okres chyba za wcześnie bo ma być 13.02? Nie chce jednak sobie robić za wcześnie testu boje się rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- ja już tez coraz częściej zaczynam myśleć o teście, ale jeszcze nie kupuję bo na pewno mnie skusi za wcześnie i nie doczekam do terminu @ :-) Trzymam za nas 3 kciuki, aby nasza trójeczka miała mega walentynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial ja mam dosłownie takie same objawy jak ty no i dokładnie w ten sam dzień powinnyśmy dostać @. Dziewczyny trzymajcie się dzielnie i pamiętajcie testowanko robimy 14 lutego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×