Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

misiaczkowa, tych możliwości z podyplomówkami jest więcej, rzuciłam tylko kilka. Jeśli chodzi o edukację artystyczną, nie trzeba tam nic rysować:) Studia rozwijają wiedzę z historii sztuk plastycznych i muzycznych, a to jest potrzebne polonistom, wiesz: przekład intersemiotyczny i takie tam podobne. W kwestii tabelki: wpiszę się po powrocie ze szpitala, kiedy będę więcej wiedziała na temat moich losów. A do szpitala idę jutro, będę miała robione hsg i inne okropne badania. Zniknę więc na parę dni, przynajmniej będziecie miały spokój ode mnie;) Pozdrówka i udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo!!!! Genewo dzieki za wyjaśnienie, skojarzyłam to z kierunkiem pedagogicznym i dlatego.Qurcze u na s w zielonej nie ma chyba takiego, muszę sprawdzić. Współczuję hsg, też miałam robione, i nie wspominam dobrze. Ale na szczęście trwa tylko kilka miniut i dają znieczulenie. To jak tylko wrócisz napisz koniecznie jak poszły badania i czy udało się coś ustalić. I wpisz się do tabelki kiedy tylko chcesz :) Owu bedzie prawdopodobnie bardzo spóźniona, gdzies około 18-19 dc. Tylko, że ja wtedy będę w Zielonej 😭 chyba , że mąż do mnie przyjedzie :D Test powienien wyjśc pozyywnie jutro rano, bo dziś już wyszedł bardzo wyraźny, ale ja wiem, że te kreski powinny być bardziej intensywne. Cieszę się, że jednak ta owulacja będzie :D Reniol pewnie już w oknie i wypatruje męża :D Asik jak tam??????? Mam nadzieję, że twoja nieobecnośc świadczy o pozytywnym wyniku :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiaczkowa, ja tym hsg jestem kompletnie załamana. Na zielonogórskim jest parę fajnych podyplomówek, np.: Interaktywne techniki kreacji osobowości i wizerunku publicznego - nauczyciela, dziennikarza, polityka, albo wiedza o kulturze, albo wprowadzanie dziecka w świat sztuki. Dziwne sprawy u Ciebie z tą owulacja, to jest pewno teraz największy problem. Jeśli hsg wyszło bez problemu, to trzeba teraz gwałcić gina;), żeby koniecznie ustalił, czy masz owulację. A jeśli nie ma, to dlaczego nie ma. Mam nadzieje, że masz dobrego lekarza i masz do niego zaufanie. Pozdrawiam wszystkich, buziaki, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się hsg i tak niewiele z niego bedziesz hmmm...no wiedziala, bo jak zapodają głupiego jasia, to się masakrycznie w głowie kręci. EE i nie pij nic po zabiegu...ja wypiłam i ledwo do toalety doleciałam. No i wiadmo nic nie jeedz przed zabiegiem, ale to pewnie ci lekrza powiedział. Torsje potem są straszne. Ale ja po zabiegu, po 3 godzinach wsiadłam do samochodu i trasą szybkiego ruchu przejechalam 50 km ze Świebodzina do zielonej :) Da się przezyć, a wyniki są niezwykle cenne. Najgorszy jest sam zjazd na zabieg i oporządzenie...fuuuj. Qurcze nie wiedziałam, że takie coś jest u nas :) Bo się nie interesowałam jeszcze, ale teraz to chyba się wyżulę na informator ;) Życzę ci udanego i bezbolesnego zabiegu oraz świetnych wyników :) Może w końcu wykryjesz problem. Będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a owu powinna być, mam nadzieję, test owu wykrył juz że się stężenie LH podniosło i teraz zoestej mi tylko czekac. Mam nadzieję, że jutro bedzie pozytywny test owu, to zdążę się potulac z mężem ;) zanim wyjadę. Zmykam pranko powiesić i wyprysznicować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Mąż WRóCIł!!!hURRA:D:D:D już mi dziś lepiej.Wczoraj nagadałam się z przyjaciółką tak,że jak pierwszy raz spojrzałyśmy na zegarek to było wpół do pierwszej w nocy,potem poszłyśmy się położyć i w łóżku gadałyśmy jeszcze z 2 godz:) Powiedziałam jej że się staramy,bardzo się ucieszyła,zdziwiła,że z tym może być tyle problemów i wsparła mnie bardzo we wszystkim:) Także o tym teście zapomniałam prawie,bo o tym jej nie mówiłam,chcę żeby mąż usłyszał pierwszy. misiaczkowa-KOCHANA JESTEś❤️ dziękuję za cieplutkie słowa:) Ja też czytałam różne topiki na temat tesót i na prawdę bardzo różnie to jest...A co do towjego niby braku owulacji-to tak jak pisze grupy miś-testy przecież kłamją!Nie zamartwiaj się!!!Może też coś z termometrem jest nie tak,skoro masz tyle objawów owu,to znaczy,że pewnie ona jest:)Wsztstko będzie dobrze:) gruby misiu-robiłam test Amil (chyba...) tylko taki niestety jest w najbliższej aptece,więc na jutro chcę kupić coś innego. Dziewczyny,a możecie napisać co to jest to hsg?Jeśli oczywiście mogę o to prosić,sorry,że ze mnie taka ignorantka,ale nie wiem...więc jeśli odpowiecie,będę wdzięczna:) Jeśli chodzi o moje samopoczucie,to w nocy czułam, (tylko nie jestem pewne czy to nie był sen...) intensywny ból jajników,bardzo intensywny,więc chyba to nie będzie TO:( @ na razie nie ma,ale to nadal wcześnie,więc na razie czekam niecierpliwie na kolejne bóle lub ich brak.Mąż teraz gra,ale jak wróci to mu powiem o teście,pewnie się popłaczę,że to takie naciągane nadzieje,ale muszę mu przecież powiedzieć,dłużej nie wytrzymam.Dziś patrzyłam na ten test znowu,ale on już się zrobił taki pożółkły i tam gdzie była ta słaba kreska to teraz jest jakiś taki dziwny jakby nalot,wszystko zamazane. Dzięki dziewczyny,że jesteście. Koleżanki które nie są w tablece serdecznie zapraszamy. genewo-życzę powodzenia na zabiegu,będzie dobrze:) Asik-odezwij się bo my się tu ze zniecierpliwienia zielone robimy:D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol hsg to jest badanie drożności jajowodów i sprawdzenie jak przepływa płyn przz macicę i jame otrzewną, wykrywa zrosty na jajowodach, oraz ukazuje jak zbudoweana jest macica i jakie są jej ścianki, czy na ma zabliźnień pozapalnych itp. Lekarz jak mi przeprowadzał zabieg powiedział, że jak mnie zaboli bardzooooo to znaczy, że cos w środku było. Bolało mnie bardzoooo ale on na obrazie teo nie zobaczył. Mialam wszystko ok. Badabie to przeprowadza się zazwyczaj pod tym urzadzeniem do robienia zdjęć rentgenowskich. Trwa około 12-20 minut i jest podawne znieczulenie miejscowe czy jak się to tam nazywa, głupi jaś. W sumie nie polecam nikomu. I nie ejstesteś ignorantką, ja się szczegółów dowiedziałm przed samym zabiegiem. Często dziewczyny po hsg zachodzą :) Zmykam bo mam kupe nauki z wiedzy o filmie, a artykuł jest paskudny. Miłego dzienka z mężem reniol i pewnie powedz mu, po to jest mąż żeby wspierać :) Będzie ok, jak nie ma @ to jest cały czas nadzieja!!! z testami to tak się robi po dobie, najlepiej kup Z dzidzisiem na obrazku, Quick Vue, ponoc najlepiej wykazuje. Asikk------no napisz co wyszło, faktycznie wyzdychamy tu z niepokoju :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekrza z szyba w plecach, lekrz się jej pyta co jej jest a ona na to : szybowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mąż w domku:D ale jest tak zmęczony,że zjadł obiad a teraz śpi.Powiedziałam mu o teście,ale powiedział,że wolałby się nad tym pozastanawiać jutro bo pada na pysk.Kupi mi dzisiaj test,to jutro zrobię,ale może lepiej pojutrze?Już sama nie wiem.Jutro 30dc.Znów czułam ból jajników:( Ojjj-też muszę się za naukę zabrać😭A najchętniej cały dzień spędziłabym na cieszeniu się powrotem męża:D:D:D misiaczkowa,dzięki za informacje na temat hsg,nie wiedziałam,że też miałaś coś takiego,to było teraz przy tych ostatnich badaniach czy wcześniej? Zmykam,pozdrawiam was i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol, jeśli tamta blada kreska pojawiła się z wiadomego powodu, jutro będzie już wyraźna!!! nie trzymaj nas, a już zwłaszcza Was, w niepewności i zrób test rano! :) trzymam kciuk! jeden, bo przy trójce dzieci nie da się dwóch trzymać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol ja miałam to badanie zrobione w listopadzie zeszłego roku, zanim załozyłam temacik i zanim odkryłam kafe. Kliknijcie na link podany przez uuuuuuuuuuu i przeczytajcie komentarz do linka-----zastrzegam, że to nie moja sprawka :) Ktoś nas obserwuje i na dodatek docenia :) Chwala mu za to :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3234942&start=0 Jestem tak wymeczona, ciśnienie spadło, cały dzień jak zombi, dwie kawy litr coca-coli i nic, zdycham i zaraz ide spać. Boję się jutrzejszego koła, bo nie wiem ile wiedzy mi zostało. Aha własnie zrobiłam test owu i wiecie co, wyszełd bajecznie pozytywny :D :D :D Reniol myśle, ze gruby miś ma rację, tylko plissssss zrób do 10 bo jak ja się potem dowiem ;) Chyba, że mój tajny informator Angela przekaze mi info :) Trzymam kciuki i duże pace u stóp :D Ja tam nie mam wątpliwości i wierzę, że ci się udało!!! Teraz to poleci seria :D Dobranoc kochane dziewczątka!!!! Pchły na noc, karaluchy pod poduchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :D Witojcie i żegnojcie :D Zaraz jadę do zielonej, ale jeszcze muszę zbałamucić męzulka ;) Reniol i co??????????????????????????????????????? Mam nadzieję, że są dwie wielkie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę miłego dnia i do zobaczenia w piatek!!!!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............5............30.05 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum...9 ..............1Grudzien Niestety dostałam @. Załamałam się i wyłam w głos chyba z godzinę. Chyba zacznę hodować koty. Nie pisałam bo neta mam tylko w pracy. Reniol- trzymam kciuki aby tobie się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć asik ja jestem :-) często tu jestem czytam was praktycznie codziennie i naprawdę tak szczerze ci kibicuję szkoda że jeszcze nie zafasolkowałaś widocznie to jeszcze nie jest twój czas napewno przyjdzie i na ciebie kolej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilcia!!! Bardzo się cieszę że jesteś:-) Niestety chyba czeka mnie długa droga do macierzyństwa:-( Muszę się umówić z moją gin na monitoring i zobaczymy co powie, czy wreszcie da jakieś skierowania, czy nadal będzie mówić że to jeszcze za krótko się staramy. Jeśli to blokada psychiczna to nie wiem jak sobie z nią poradzić, a jeśli to sprawa fizyczna to też nieciekawie. Zdołowana jakaś jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry wszystko będzie dobrze rzeczywiscie umów się jeszcze w tym cyklu ze swoją gin i szybciutko fasolkuj bo juz mnie ręce bolą od trzymania za ciebie kciuków a obiecuję że ich nie puszczę dopóki nie będziesz nosic w swoim brzuszku fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- jesteś cudowna:-) Trzymaj kciuki, trzymaj:-) Naprawdę się bardzo cieszę że jesteś. Pamiętam o tobie cały czas, szkoda że tak mało piszesz do nas (do mnie). Ale dobrze że nas czytasz i wiesz na bieżąco co i jak. Mam nadzieję że w końcu uda mi się zafasolkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem ty będziesz za mnie trzymać kciuki jak ja rozpocznę starania ale to jeszcze długo już będziesz swoją dzidzię trzymac na rękach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniała wizja:-) Pewnie że będę trzymać za ciebie kciuki!!!:-) Na razie trzymam kciuki żeby tobie i twojemu mężczyźnie czas szybciutko leciał, żebyście juz byli razem i więcej się nie rozstawali na tak długo. Dobrze że możecie się kontaktować za pomocą internetu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 22 lipca przyleci na 2 tygodnie :-) a we wrześniu ja polecę do niego na tydzień już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Chwilowo pracuje za koleżanke w sklepie ponieważ poszła na urlop. Niestety przez to nie mam jak w padać na topik a tu się tyle dzieje. Asik jak mówi Emilcia napewno twój czas nadejdzie może faktycznie umów się z giną na monitoring przynajmniej będziesz wiedziała kiedy dokładnie jest owu. 👄👄👄🌼🌼🌼dla ciebie .Będzie dobrze nic się nie martw! Julk_a szkoda, że ta @ przyszła . Reniolku ma nadzieje,że u ciebie nadal bez @ a i chciałam ci przypomnieć, że u mnie też była bardzo słaba druga kreska i to na 3 testach robionych w ciągu tygodnia a dzidzia jest i w dodatku to już 14tc, więc życze ci tego samego. Misiaczkowa powodzenia w starankach🌼🌼🌼 Może oglądałyście kiedyś film \"Wykapany tatuś\"? .Super komedia o staraniach pewnej pary .Jak nie to polecam! Pozdrawiam reszte koleżanek zmykam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- super że macie taką możliwość. Może te spotkania będą OWOCNE:-) Jagula- dzięki za pocieszenie, fajnie masz że masz dzidzie w brzuszku:-) Reniol- odezwij się! Trzymamy za ciebie kciuki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja tak na króciutko,bo muszę zmykać do roboty.Nie pisałam,bo doszłam do wniosku że test zrobię jutro,może pojutrze.Brzuch boli coraz bardzij i po prostu czuję,że @ przyjdzie:( Jest tak jak zwykle. Asiku-bardzo mi przykro-leć do gina i wyproś u niego jakieś badania albo monitoring,przecież my nie możemy się tak motać w niepewności!!!Ja w czwartek mam taki właśnie zamiar (bo @ przyjdzie,nie ma się co łudzić...) misiaczkowa-miłego studiowania,ja po dziisejszycm dniu po długim weekendzie jestem tak padnięta,że mam serdecznie dość:( emilcia-witaj🌼 jagula-dzięki za słowa o Twojej słabiutkiej kreseczce,podnoszą na duchu:)i życzę zdrówka Tobie i twojemu skarbkowi🌼 ok kobitki,zmykam,nie wiem czy jutro zrobię test,ale nie zwracajcie na mnie zbyt dużo uwagi,bo na prawdę @ nadchodzi wielkimi krokami,dopiero pojutrze powinnam planowo dostać,więc wiecie...wmówić można sobie wszystko... Pozdrawiam,zmykam-papatka (jak to pisze angela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wpadłam poczytać co u Was. Strasznie mocno trzymam kciuki i z całej siły przesyłam fluidki ❤️ ... Reniol odezwij się jak z tym testowaniem bo normalnie wysiedzieć tutaj nie mogę. Buziaki Poprawiam tabelkę TABELKA I NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............5............30.05 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16............27.10.06..... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum...9 ..............1Grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) kupiłam bobo- test i przeczytałam,że nie należy odczytywać wyniku po 5 min.więc pewnie z poprzednim testm jest tak samo,tylko tego akurat nie napisali:o Zrobię jutro skoro już go kupiłam,ale czuję że nic z tego,@ nadchodzi 😭 kocica-witaj,wow-to już u Ciebie 16 tydzień:) straszliwie Ci zazdroszczę i życzę zdrówka dla Ciebie i dzidziusia:) Uciekam na M jak szynka. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nadzieją i wiarą czekam na poranne wieści o dwóch różowych kreseczkach pojawiających się przed upłynięciem czasu przydatności do... odczytania :) W tabeli 2, jest termin na paźdźiernik, listopad i grudzień, czas uzupełnić ją o pierwszy styczniowy :D jeszcze raz POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam przeczytać co słychać :O Reniolku, więc trzymam kciukasy nadal ;) Asiku tak mi przykro....:( buziam cię moculko, trzymaj sie maleńka jeszcze bedziesz miala dosyć nocnego wstawania, kolek, ząbkowania itp zobaczysz... ;) wspomnisz moje słowa ;) nic wiecej nei napisze bop brak sił :( u mnie w pracy dym, w domu dym.... brak słów 😭 ale nie będę was tu zamęczać moimi problemami, macie swoje - większe :O postaram się wpaść jutro...;) no... wpadnę na pewno... przecież Reniolek testuje :) pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wpadam na chwilkę w ramach rozgrzewki przed pisaniem wstępu pracy:) kurcze-znów się nakręciłam,że może jednak,ale czuję ciągle brzuch i niestety,nic nie chce się zmienić:( nic to-rano się upewnię,że trzeba spokojnie czekać na @ a potem się i męża badać i coś zacząć robić żeby wreszcie się udało,jak widać moja teoria jakoby dzieci miały \"powstawać\" w jakiś bliżej nieokreślony sposób sprawdza się. Rozwaliły mi się dziś moje ulubione buty,ale się wkurzyłam angela-możesz spokojnie zamęczać nas swoimi problemami jeśli tylko tego potrzebujesz,wszystkie się tu żalimy, ja ostatnio na potęgę,więc jak masz ochotę-wywal to z siebie🌼 Zmykam do pracy twórczej,może jeszcze wpadnę,no a potem-poranne sikanie do celu;) Pozdrawiam i dziękuję że tak bardzo trzymacie kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na sekundke wpadam przypomniec ze nadal strasznie mocno trzymam kciuki iiiiiiiii....... ...przyniosłam Wam dzis pracy .... dwa miliony fluidków ciążowych !!!! Moja kolezanka jest w 4 miesiacu ciązy wiec o Was pomyslalam i przyniosłam :) :D Spokojnie, spokojnie , dla kazdego wystarczy ...w razie czego zawsze moge doniesc 3 mam kciuki bardzo mocno i pozdrawiam serdecznie 🌼🌼🌼🌼 RENIOL MAM NADZIEJE ZE DZIS UJRZYSZ DWIE WIELKIE KRECHY NA TESCIKU !! 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×