Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Julk_a- ale masz fajnie, też bym chętnie wyskoczyła nad morze. Weekend spędzam w domu, ewentualnie na działce rodziców. 2 maja pracuję, mój mąż też, także nie poszalejemy. Ale przynajmniej w te wolne dni się wyśpię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) okazało się,ża najważniejszy jest angielski w mowie i piśmie,z czym większego problemu nie mam. Reszta do obgadania jutro,więc zobaczymy...Oczywiście miejsce jest bo....poprzednia dziewczyna jest w ciąży...Cóż,mam nadzieję,że nie każą mi podpisywać potwirdzenia że w ciągu najbliższego jakiegoś tam czasu nie będę chciała mieć dzieci,bo się nie zgodzę i tyle z tego będzie.Ale jutro zobaczę i dowiem się wszystkiego. jak u nas pięknie!!!A ja nareszcie dziś nie muszę pisać:D Super,za to do przeczytania jakieś 5 powieści,co ja mam z tym wszystkim zrobić???:o Na razie uciekam do brzuszków i pajacyków,pozdrawiam serdecznie. A resztę nieobecnych i nieodzywających się koleżanek prosimy o kontakt pod groźbą.....hmmmm.......jakąś srogą którą na pewno niedługo wymyślimy;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jeszcze tylko 1 dzień w pracy i wytęskniony DŁUGI WEEKEND! Reniolku, gratuluję propozycji pracy. Myślę, że nic nie będziesz musiała podpisywac. To napewno lepsze niż praca w szkole. Moja mama pracuje w banku, ja w szkole i z chęcią bym się z nią zamieniła. Angela, Twoje podejście bardziej mi się podoba niż moje. Jak już pisałam po miesiącu starań już trafiłam do kliniki. Jak jakaś wariatka! Humor mi dziś nie dopisuje, @ na horyzoncie :-( Jak ja bym chciała się jej pozbyć na 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D jestescie kochane, naprawdę 👄 potraficie człowieka podnieść na duchu :) Reniolku myślę, z spokojnie sobie poradzisz, niemiecki zawsze możesz sobie przypomnieć (jesli wczęsniej sie uczyłaś) bądź nauczyć się na jakimś kursie :) a pytać o plany związane z macierzyństwem nikt nie ma prawa i to zapewnia Ci ustawa Prawa pracy a tym bardziej zmuszać do podpisywania takich deklaracji!! u nas pięknie :D cieplutko :D idę robić mężusiowu jedzonko pa pa 👄❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć znów:) kurcze-cały czas myślę o tym jutrze...ale myślę,że jak przyjdzie ktoś po bankowości,ekonomii czy czymkolwiek takim i z jakimkolwiek doświadczeniem to raczej go przyjmą,bo ja jestem kompletnie zielona.Nieważne-jutro się okaże,nie zanudzam was już tym wszystkim. Zaraz mężuś przyjedzie,nareszcie trochę odsapnę,takie bieganie mam dziś przez cały dzień,że padam na pyszczek:( Niech już będą wakacje!!!!!!!! A za 10-12 dni znów ta cholera (@) przyjdzie...znów będzie bolał brzuch,znów powódź i znów rozpoczynanie kolejnego cyklu starań...to już będzie 6....Ale mi się na marudzenie zbiera,pora zmykać. Życzę Wam humorku lepszego niż mój i spokojnego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolek o której masz tą rozmowę??? trza tu kciuki za Cię trzymać ;) dasz radę, powalisz ich na kolana...:classic_cool: ja to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeej :D Fajna tabelka :D Jestem jeszcze na uczelni i korzystam z darmowego neta :D Renio dasz radę ,jesteś twarda baba :D Jutro Was poczytam, bo teeraz muszę zmykac :) Trzymanjcie jutro kciuki bo ide do gina z wynikami swoimi i męża. Za tydzień na mojej uczelni są bachanalia (inaczej juwenalia) i mam tydzien wolnego bo akurat rektorskie zdejmują mi większośc zajęć :D Juuuuuuupiiiiiii :D Buziam Was mocno i milego wieczoru :D paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek:) dzięki zdziewczyny za kciuki-jutro po 13 tam będę,ale spokojnie,raczej nie sądzę że to robota dla mnie,więc jak się nie uda,to nie będę specjalnie płakać:) misiaczkowa-za Ciebie trzeba trzymać kciuki,żeby z wynikami wszystko było ok,a na pewno będzie-wierzymy w was!!!!!!! Ale mamy ładne tło z listkami,dopiero teraz to u mnie widzę-ładniutkie:D uciekam wreszcie pod prysznic bo już mam dość wszsytkiego,zmęczona jestem i marudna,może jutro będzie lepiej... O rany...ja chyba nie mam się w co ubrać😭 na tą rozmowę😭 Do jutra-miłegokońca tygodnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wpadam życzyć wam cudnego długiego weekendu!!! OWOCNEGO przede wszystkim!!! Angelo nie jesteś osamotniona w odczuciach macierzyńskich. U mnie jest dokładnie tak samo :) Nie myślę kompletnie, nie zerkam. Po prostu gdzies to odstawiłam. Poza tym przecież mam czas :) Młoda jestem i w ogóle :) Pozdrawiam was ciepło!! 🖐️ do zobaczenia za czas jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja również życzę wszystkim udanego i OWOCNEGO długiego weekendu:-) We wtorek będę w pracy jakby co to będę zaglądać. A teraz czas się zabrać za jakąś prackę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu piękna pogoda a ja musze siedzieć w pracy w dodatku dzisiaj mamy kontrole u Urzędu Skarbowego. Misiaczkowa trzymam kciuki za udane wyniki a Reniolku za ciebie też trzymam, żeby poszło dobrze. Asik u nas narazie wporządku mdłości są coraz rzadziej, brzuchol pomału wypycha już jest widoczny a jutro idę prywatnie do pani e prof. endokrynolog za jedyne 150zł i mam nadzieje, że wszystko będzie w super. Julk_a ja dopiero dzisiaj zobaczyłam, że między jest tylko 7 dni różnicy. 👄👄👄👄👄Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooo :) Już jestem w domku :) Zaraz jadę po wyniki. Mam też wyniki mężą, dziś wizyta u gina, zobaczymy co powie :) Reniol ty poisz jak tam poszło kobito, bo ja sie tu stresuje ;) Życzę miłego dzionka a opuszczającym swe domostwa na długi weekend miłego wypoczynku na łonie natury :) Pozdrówka i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Nareszcie wpadlam zobaczyc co u Was .. Zazdroszcze tym które wyjezdzaja na dlugi weekend . .. chetnie bym sobie taki dlugi weekend nad morzem zafundowala :( morze , sloneczko , i ja ::D Ja niestety pracuje w dlugi weekend i nie jestem z tego powodu jakos szczegolnie zadowolona , ale coz ... Reniol dostaniesz ta prace , tak mi sie wydaje ... Ja idac na rozmowe o prace , bylam przekonana ze sie nie uda ale w glebi serca tak bardzo chcialam ja dostac i przewaznie jakos sie udawalo :) Tobie tez tego zycze :) Misiaczkowa , mam nadzieje ze badanie meza wyszlo bardzo dobrze i ze bedziesz z niego dumna dzisiaj :)):) Pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo serdecznie i uciekam na silownie , zajrze jeszcze pozniej :) papa p.s nie zagladalam do was czesto w tym tygodniu , bo bylam wykonczona , przychodzzilam z pracy i szlam spac.Ale teraz mam wolne i dopiero w niedziele wieczor znow znikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was też jest taka pogoda do spania? Trzymam sobie głowę żeby jej sobie na biurku nie rozbić. Ale jeszcze ok pół godzinki i do domku i 3 dni wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik , u mnie pogoda super Słoneczko slicznie swieci , cieplutko i nawet cisnienie dzis dziwnie wyższe niz zwykle Ale z tego co wiem , to i tak w Polsce ostatnimi czasy jest duzo cieplej niz tutaj ;/ Czekam z utesknieniem na wakacje :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki swoich hormonów i wydaje się z norm laboratoryjnych, że wszystko ok. Zobaczymy co na to doktorek ;) Qurfa i znowu 60 zł w plecy. Mam dość 😠 A na dodatek nie przyszły moje testy owulacyjne, a wysłałam kasę w poniedziałek. Wściekłam się. Ja mma dziś bojowy nastrój, chodzę jak bomba zegarowa i nie wiem tylko kto mnie zdetonuje. Pewnie skończy się na płaczu wieczorem. A mam nowu dylemat, bo dowiedziałam się, że już na 5 roku mogę iść na staż. I co teraz robić? Szansa na poprawienie sytucji finansowej, staż byłby z głowy, kusi choercia. ale musielbyśmy odłożyć starnia przynajmniej na rok. Mąż mówi, że to moja decyzja i nie chce się wtrącać. Ale ja już sama nie wiem. W końcu rok to nie tak długo i przysługiwałby mi się zasiłek macierzyński. I dom by się wyremontowało szybciej. A z innej strony boję się, że jeszcze ciężej będzie mi zajść. Ale wyniki dobre. Co ja mam zrobić. Jaki głos w środku mówi mi, że tym razem lepiej wybrać rozsądek, ale jak poradzić sobie z instynktem macierzyskim. Wiem, że da się to jakos stłamsić, ale ciężko mi będzie patrzeć na małe dzidziusie i nic nie czuć. Qurfaaaaaa. Jakie to dorosłe zycie jest popieprzone maksymalnie. A jak nie znajde miejsca na staż i odwieszę strania? I stracę kupe czasu. Chyba już wiem co zrobię, najpierw dowiem się, czy jest w szkole zapotrzebowanie na polonistkę. Jak będą mieli to złoże CV i podanie i jak mnie przyjmą to wtedy odwieszę starania. Bo to chyba najrozsądniejsze wyjście. Sory, głośno myslę ;) Spadam się nieco przygotowac na wizytę, bo nie wiem, czy mnie na samolot nie weźmie. Pozdrawiam cieplutko i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie DŁUUUUUGI weekend! Przez 5 dni będziemy leniuchowac :-) Czy to nie piękne? Misiaczkowa, jak Twój mąż przeżył te nieszczęsne badania? Mój ma jutro i się troszkę stresujemy. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki. Reniolku opowiadaj o rozmowie w sprawie pracy...Czekamy... Życzę słonecznych uśmiechów i wspaniałego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ja zaczynam już weekend:) Do zobaczenia. Zyczę udanego i owocnego wypoczynku:) Trzymajcie się. Hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 ale się wściekłam!!!!!!! od początku-po zajęciach umówiłam się z tatą i od razu pojechaliśmy do banku,zestresowana byłam strasznie,ale to nic. Weszłam do jakiegoś skomplikowanego korytarza,tata zawołał jakąś babkę z którą wczoraj rozmawiał a ona do mnie czy mam podanie,jak mam to mam dać i do widzenia,jakby co to będziemy dzwonić......Cholera-to ja się tłukłam przez pół miasta,pociłam i denerwowałam,bo ta baba wczoraj powiedziała,żeby przyjechać,a dziś się okazuje,że ojciec mógł te papiery zawieść sam jak jechał do pracy............ nic,wróciłam do domu,żeby zadzwonić do liceum do którego chcaiłam zanosić papiery i zapytać czy jeszcze sekretariat czynny,to jakieś babsko mi łaskawie odszczekało,że tak.Miałam godzinę czasu,ale że była 14 to się zebrałam,bo korki i trzeba było zatankować. Podjeżdżam na Shell\'a, podchodzi facet i pyta czy chcę zwykłą czy jakąś tam super sratatata,bo jest w tej samej cenie co zwykła.Zdziwiłam się,bo ta super jest zawsze parę groszy droższa i nigdy jej nie kupuję,ale sobie pomyślałam że skoro taka sama cena a facet tak zachwala,to kupię,co mi szkodzi.Zatankowałam do pełna,zapłaciłam 130 zł, jadę.Na pierwszym skrzyżowaniu zgasł,myślałam że to moja wina. Na kolejnym gasł 5 razy i tak za każdym razem kiedy się zatrzymywałam,a było tego sporo,bo korki.Dojechałam na najbliższy parking,dzwonię po męża bo nie wiedzialam co robić.Przyjechał,pojechaliśmy na tą cholerną stację i dowiedzieliśmy sie że to nie ich wina tylko moja i nic na to nie zrobią,nie zwrócą pieniędzy iwogóle nic. I dopiero wtedy zobaczyłam,że facet mnie okłamał,bo ta benzyna była 20 groszy droższa niż zwykła!!!!!!!!!!!!!!! Co za GNOJE!!!!!!!Co za CHOLERY!!!!!!!!!!!!!! Mąż się przez to spóźni do pracy,ja nie poszłam z grupą na piwo,bo rozmowa,bo podania do szkół,do których już nie dojechałam bo było za późno-DOść!!!!!!!!!!!!NIKOMU JUż NIE WIERZę!!!!!!!!! Niedługo jak będziemy kupować chleb to trzeba będzie sprawdzać czy w środku jest pieczywo,czy pusto,tylko skórka.... No i jeszcze babcia ugotowała kluseczki z grzybkami-takie małe uszka,ale nie do barszczu tylko na drugie danie,mój mąż takich rzeczy nie jada,więc jeszcze zły i głodny wyjechał do pracy😭 Dłuygi weekend spędzę sama,bo wyjeżdża, mam w cholerę nauki i generalnie dośćwszystkiego:( Chyba zaraz się przełamię,kupię chipsy (nie jem od jakiegos czasu,bo niezdrowe,ale tak to zawsze lubiłam... ) i będę do wieczora przed TV siedzieć. Sorry,musiałam to gdzieś z siebie wywalić:( misiaczkowa-jaką decyzję podejmiesz taka będzie najlepsza,przemyśl to spokojnie i wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszyskie kobietki bardzo serdecznie i uważajcie na oszustów!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuups,tak nabluzgałam,że teraz nikt nie chce pisać.......:O nic to,już mi trochę przeszło,odetchnęłam, próbowałam uczesać mojego psa,a przy tym zajęciu zapomina się o wszystkim,przynajmniej na chwilę:) Kudłata z niej bestia,a że nie czeszemy jej częściej niż co pół roku,to po jakimś czasie trzebo robić radykalne cięcia,ostre pranie i różne inne drastyczne czynności.Jej sierść ma tendencję do tworzenia naturalnych dredów,więc niestety-tyłek ma prawie wygolony:D A teraz może jakieś fryteczki bym na kolacyjkę zrobiła...w sumie nie mam innej opcji,bo lodówka pusta,że echo się po niej niesie. Pozdrawiam was cieplutko,miłego wypoczynku i wyspania wam życzę:) 🌼❤️:D❤️🌼❤️:D❤️🌼❤️:D❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny reniol, tyle przygód i pechów. Nie martw się.Ja się zawsze w tki dzień obżeram słodkościami i idę wcześniej spać. A rano budzę się i jest inaczej :D Leysy są najlepsze na smutki :D Fromage :D Albo żelki :D a mężowi pozycz dobraj podróży :) Fajnie masz przywiezie ci coś francuskiego....łaaaa....włąsnie zzieleniałam z zazdrości ;) No więc byłam u gina. Wyniki męża ok, lekarz był zadowolny z moich w zasadzie też, ale sywierdził, że nie jajeczkuje i zaczyna stymulację. Dostałam klasycznie duphaston (którego nie wykupiłam bo mam jeszcze jedno opakowanie a nie mam 80 zł na zbyciu ;) ) i clostibegyt, na razie mam brac przez trzy dni a potem jakoś nie pamietam :) No to jestem troszkę smutna, że muszę byc stymulowana do produkcji jajeczek, ale skoro tak trzeba no to trudno. No i normalnie od 15 do 24 dc mam brać duphaston. Pytałam się gina o to, czy on zatrzymuje owulację, powiedział, że nie i że on tylko ma słuzyc podtrzymaniu ciąży i wzmocnieniu drugiej fazy cyklu. Nawet się ucieszyłam na tę wiadomość. moich testów nie ma i zapewne do czwartku nie będzie. Normanie się wścieknę. Bo już od wtroku powinnam się sprawdzać. no to by byo na tele :D spadam piosać a potem pomiziam sie z Misiem :D Kupiła sobie dziś ekstra stringi i pończochy samonośki kabaretki :D Ale bedzie wiieczorek :D A zamias wspaniałego pobytu w Szkalrskiej bedziemy kładli dach :/ chlip chlipo Juleczka baw sie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D Reniolku tulam i buziam Cię moculko 👄❤️ bo to zawsze tak jest, że jak się wali... to wszystko :O \"bo jutro wstanie nowy dzień nowy dzien \" Misiaczkowa❤️ korci mnie, że by Ci doradzać ale chyba nie powinnam...:O powiem tylko jedno... kiedy kieruję się sercem nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała... gdy kieruję się rozsądkiem... potem okazuje się, że tak było lepiej.... my w sumie też odstawiliśmy nie tylko ze względu na moje studia ale i ze względu na: to że mamy zmienić miejsce zamieszkania na lepsze, bo mamy szanse na lepsze życie i wolimy zapracowac na to lepsze, poczekać i najpierw się lepiej ustawić i móc temu wymarzonemu i wyczekanemu dziecku więcej zapewnić... a jesli dane nam jest doczekać potomka to on się pojawi w naszym życiu wcześniej czy póżniej ;) Evcia bidulko🌻 spokojnej pracy życzę zatem 👄 Monisia🌻 to co??? zaczynamy???? ;) :D wczoraj przjechał mój rowerek, więc jak tylko wróciłam dosiadłam go i jeździłam sumienne przez 1,10 h :):classic_cool: Julk_a, Asik, Jagula, Tuptim ❤️👄 miłego soboty życzę :) u mnie pada buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę:) dzięki kobietki za podtrzymanie na duchu ❤️ jeśli chodzi o polepszanie warunków życiea przed planowanym potomkiem to uważam,że ok,tylko bardzo łatwo jest się zapędzić w sytuację,gdzie ciągle trzeba będzie czekać bo ciągle będzie szansa na coś lepszego-to jest chyba problem dzisiejszego świata. Oczywiście mówię bardzo ogólnie,wy najlepiej wiecie jak u was wygląda sytuacja i co jest najważniejsze,więc trzymam kciuki za właściwe decyzje:) misiaczkowa-to świetnie,że wyniki dobre,okazuje się,że dobrze zrobić wcześniej badania,a nie czekać 2 lata i dopiero potem dowiadywać się co jest nie tak.Dzięki tym lekom może być wam dużo łatwiej:) Ja też mam zamiar wymóc na lekarce jakieś konkretne kroki,wprawdzie będę u niej najprawdopodobniej w trakcie kolejnej @,ale to chyba nie przeszkadza w wysłaniu mnie lub męża na badania,prawda? angela-gratuluję rowerka!I wytrwałej jazdy-ponad godzina ta,jak dla mnie strasznie długo.Brawo dla tej pani!!!!!!!!!!!!!!!! U nas też pada,ale powietrze jest tak świerzutkie,że właściwie niech sobie pada-pachnie zabójczo:D Pozdrawiam wszystkie pracujące i nie wyjeżdżające,te co mogą odpocząć i te co będą kładły dachy lub ćwiczyły na rowerkach:D 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooooo :D Angela reniol ❤️ Ja z własnego dośwoiadczenia wiem, że nie pokieruje się rozumem, bo najprawdopodobniej nie mam go na wyposażeniu organizmu ;) Ale zawsze podejmowałam decyzje impulsywnie i zazwyczaj dobrze na tym wychodziłam :D Teraz nie chcę tego przerywać bo co bedzie jak się jakieś wady pogłębią. I tak jestem już stymulowana do jajeczkowania. Co ma być to bedzie. A najgorsze są skutki u boczne tego clo: ciąża mnoga, wypadanie włosów, depresja, bezsenność, uderzenia gorąca jak przy menopauzie i ijeszcze wielel inyych. Maskara ;) Dobra zmykam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek Widze ze w dlugi weekend humorki zdecydowanie lepsze?:) Ja mam dlugi weekend az do jutra , do wieczora bo o 18 zaczynam prace :( W tym miesiacu mam nocki i az sie boje bo jakos wyjatkowo ostatnio chodze spac z kurami :) Poza tym ...hmmm..mam lekka depresje po-rachunkową ..przez 3 mce nie przychodzily zadne rachunki , dzwonilam , wypytywalam , myslalam ze ktos nam wykrada rachunki za skrzynki ale ...przyszly ...wczoraj ...3 rachuneczki jak malowane ...a kazdy za ostatnie 3 mce ...i kazdy na sume ponad 100 funtów , łącznie mam do zapłaty 360 funtków ...od wczoraj nieustannie mam zawal i wylew i depresje z tej okazji .. Dorosłe zycie jest do d...y :( Pozdrawiam wszystkie Kolezanki , musze poczekac az przejdzie mi sozk i wtedy wroce i napisze cos wiecej 3majcie sie ciepło dziewczynki i nie dajcie sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D misiaczkowa,z tym brakiem rozumu na wyposażeniu to nieźle wypaliłaś-hehehe:D Eva-też ostatnio doszłam do wniosku,że dorosłe życie jest do d***,wcale mi się nie podoba,chcę być zawsze dwudziestoparo letnią nieodpowiedzialną kobitką,a nie szujkać pracy,martwić się rachunkami itp,itd. A 360 funtów to strasznie dużo,ale przecież ajkoś sobie poradzicie,może rozłożą na raty? Ja dostaję depresji jak układam sobie na biurku stosik książek do przeczytania w ciągu najbliższych 2 tygodni😭 Ale będzie dobrze-przejdziemy to wszystko tylko po to,żeby stawiać czoła jeszcze trudniejszym zadaniom:( :) Uciekam na zupkę bom głodna jak pułk żołnierzy.... (piszę się tak?) pozdrawiam-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa jesteś wytrwała w postanowieniach, ja niestety nie :( więc trzymam kciuki :) bo widzę, że podjęłaś decyzję :);) zimno, ponuro, brzydko, włączyłam piec buuuu 😭 o nie... marznąć we własnym domu nie zamierzam dziś rano znów zrobiłam 1,05 h na rowerku :) ciekawe jak długo będę tak wytrwale ćwiczyć ;) Evcia współczuję...:O my po zimie też mamy palpitacje kiedy nam zaczynają przysyłać rachunki :( idę posprzątać :O pa pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest na razie decyzja, która ma funkcjonowac kilka miesięcy. Tylko się boje ciąży mnogiej, e ja nie chce mieć dwójki na poczatek :/ Łykam to ścierwo i jak na razie żadnych skutków ubocznych nie ma. A tak w ogóle to mam doła i to takiego giganta. Ale nawet nie chce Wam o tym pisać, bo to nudne. Ide się dalej dołować.....papa Miłego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×