Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

jezdem :P wykąpana, nabalsamowana, pachnąca :P zauważyłascie jedną rzecz??? wczoraj, kiedy misiaczkowa napisała o teście wszystkie trzymałysmy się w kupie !!!!! temat misiaczkowego testu był tematem dnia???!!! coś niesamowitego!!!! :D do tej pory fasolki sie pojawiały prawie z zaskoczenia (chyba że mnie pamięć myli) dziewczyn parę dni nie było, a potem wpadały z niesamowitą informacją :D a wczoraj był pierwszy raz kiedy informacja o fasolce była od osoby która tu się starała od jakiegoś czasu, miesiąc po miesiącu, cykl po cyklu... i raptem wszystkie laseczki porzuciły swoje zajęcia ( w miare możliwości) i inne tematy (no... poza pocieszaniem naszego kochanego reniolka❤️, bo sie cholera zbiegło :( ) i wszystkie zajrzały tu i napisały jak bardzo się cieszą i gratulują... jesteśmy jedną zgraną paczką... do takiego wniosku wczoraj doszłam :) Misiaczkowa muszę iść do pracy...:O tak się nie da....:O chętnie bym została i sobie z Toba popisała, wiesz jak bardzo lubię z Toba plotlowac na GG ;) ale ja kocham swoją pracę wiec zawsze chętnie idę :) poza tym mam prawie pod nosem - 10 min na piechotkę ;) mam na 13 więc wyjdę ok 12,20... zawsze wczęsniej idę bo cos tam trzeba ustalić w pokoju nauczycielskim, a to ktos mnie łapie i zalicza zaległości, poza tym musze się przebrac bo dzis zajęcia praktyczne ;) 🌻❤️👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoj juleczko :D miłego dnia :) Qurfa, pogadajmy mna jakis inny temat co ? ;) No w jednym jeste dobra, potrafie zrobic zadyme w parę sekund :) Ciekawe kiedy będę pierwszy raz wymiotować? No i muszę iśc do dentysty 😭 a tak się go boję!!! Ale jak nie pójde to mi wszystkie zęby przez ciążę wylecą 😭 nie lubię leczyc zębów to boli i jest smrodek, nie!!!!!!!!!!!!! Te wiertła i ten pan w białych ręklawiczakch i ,,szerzej buzie\" 😭 bojeeeeee się dentystów, nie pójde....Ja wiem, ze zepsute zęby moga zaszkodzić dziecku ale no boje się cholercia....buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) już mi troszku lepiej...doszłam do wniosku,że gina chyba jednak nie powiedziała mi całej prawdy,bo 2 testy pozytywne i beta 20 to przecież nie mógł być przypadek,a ona powiedziała,że beta 20 to bardzo mało i że ciąży wcale nie było...Nie wierzę,skoro norma była do 5-kobity nie w ciąży.Myślę,że poroniłam,a byłam u niej w takim stanie że chyba nie chciała mnie jeszcze bardziej dobijać... W poniedziałek idę do jej kolegi-specjalisty od niepłodności.Nie twierdzę,że jesteśmy niepłodni,zwłaszcza po tym co się stało,ale myślę,że mój problem to utrzymanie ciąży i chciałabym,żeby mnie skierował na jakieś badania hormonalne,bo to może być przycyzna.Do tego dochodzą moje problemy z cerą o czym też mi kiedyś jakiś gin mówił,że mogą być dowodem na problem z hormonami.Także w poniedziałek mam nadzieję na dużo wartościowych informacji i nową nadzieję. Szczerze mówiąc nie chciałam tu jeszcze dziś zaglądać,ale jak was podczytałam to nie mogłam wytrzymać,to jest na prawdę niesamowity topik,bardzo sympatyczny i pomocny:) Misiaczkowa-przepraszam,że zniknęłam akurat jak test wyszedł pozytywnie,nie chcę,żebyś pomyślała,że nie chcę się z tobą cieszyć,bo to nieprawda.Po prostu nie miałam siły na nic.Ale z całego serducha Ci gratuluję i podpisuję się pod kopniakiem od angeli gdybyś przypadkiem pomyślała o czymś bardzo głupiutkim...;) Dziękuję wam dziewczyny za tyle ciepłych słów,już mi lepiej i to dzięki wam m.in.Wczoraj jeszcze było źle,dziś już dochodzę do siebie.Trzeba walczyć o swoje,musi się w końcu udać! Zaraz skopiuję tabelkę i zaczynam starania od nowa:) Jesteście kochane!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............5............30.05 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ.........ostatni cylk przed starankami kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........9.............2.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum...9 .................1 Grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaa!!!!!!!!!!!!Reniol!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak sie ciesze, że wróciłaś.Ja ma ci cos za zle mieć???? Dzieczyno, jak wszystko rozumiem i nic nie musisz tlumaczyć!!!!!! Ja dzis przeczytałam, że normy to zalezy w jakim laboratorium, bo dzis przeczytalam ,że kobitka w 3 tygodniu maila betę 212!! To jest już chyba zależne od czegoś. Najwązniejsze, ze się podnosisz, ie na darmo wierzyłam w Ciebie, że jstes silna babka i szybko się otrząśniesz. Bo nie lubisz chyab tak jak ja pozostawać dlugo w dolinie. Ciesze się, że jestes juz znami i wierzę, że za miesiac oświaczysz, że masz fasolke :D Jejku tak sie ciesze, że już ci jest lepiej. Nie martw się, bedzie dobrze :D Teraz skoro jsteśmy w komplecie, to proszę, szybciutko ale tyo migiem zachodzić, miłe panie jest maj, miesiac miłości---dawać do wyrek i bez gadania. Bo jak się wkurzę, jak pasem przyleje ;) Cyce mnie bolą :( Ałaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, bardzo się cieszę, że masz takie podejście!!! jak już pisałam, gdy po 10 dniach od pozytywnego testu dostałam krwawienia, to lekarze w pogotowiu próbowali mnie spławić, że to spóźniona @... :o ale dobrze, że przekonałam ich do swojej racji, bo przynajmniej (oprócz zabiegu czyszczenia macicy) dostałam odpowiedni zastrzyk, który zapobiegł konfliktowi... bo ja mam rh (-) a mąż (+). dzięki temu, równo rok po poronieniu, mogłam szczęśliwie urodzić syneczka, a tak nie wiadomo co byłoby... lekarzom tak jest łatwiej, nie muszą niczego tłumaczyć, analizować, dla nich to oczywiste, że się nie zagnieżdża i nie ma... dlatego łatwiej im powiedzieć pacjentce, że nic się nie stało... Dobrze, że masz możliwość spotkać się ze specjalistą! :) powodzenia kochana!!! ❤️ Trzymajcie się dziewczęta!!! 🌻 niech moc będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę o 18 gdzieś tak. Wstretny brat zabiera mi kabelek. do zobaczenia wiieczorkiem.Milego dnia!!!!!!! Reniol bardz sie siesz ze sie nie poddajesz!!!!Masz niesamowity charakter!!!!!Buziaki wielkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło widzieć Cię reniol:) cieszę się że wróciłaś do nas i zaczynasz myśleć pozytywnie. Buzia misiaczkowa a kiedy zamierzasz przepisać się do drugiej tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znów🌼 gruby misiu-mam pytanie-czy po tym Twoim wczesnym poronieniu musiałaś czekać ze staraniami?Czy to czyszczenie macicy jest konieczne?Czy potem brałaś jakieś leki żeby uniknąć podobnych wypadków w przyszłości?Co powiedział Ci wtedy lekarz? Mam potworną kupę spraw do zrobienia,a jak mam tyle roboty to zazwyczaj nie mogę się do niczego zebrać bo wydaje mi się że i tak nie zdążę:( No ale nic,trzeba ruszyć zadeczek i coś tknąć... Jeszcze raz dziękuję wam kochane za życzliwość i ciepłe słowa-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, już odpowiadam: byłam zbyt skołowana, by zapytać, czy czyszczenie jest konieczne! chyba nie jest... ale mogli pobrać materiał do badań, by cokolwiek stwierdzić, ale nie stwierdzili nic... tak się zdarza i już, powodów mogło być tysiące... na wypisie ze szpitala miałam napisane, by zgłosić się do swojego lekarza za 4 tygodnie, moja pani doktor, bardzo zaufana, powiedziała, żeby wstrzymać się przez 3 miesiące, ponoć bardziej jest to wskazane ze względu na psychikę, niż ciało. Przed zajściem w ciążę miałam zbadać przeciwciała w kierunku cytomegalii i toxo. I łykać folik. I pocieszyła, że prawdopodobieństwo następnego poronienia jest takie samo, jak u każdej zdrowej kobiety... czyli niewielkie. Za to, gdy zaszłam w kolejną ciążę byłam kierowana na więcej badań, od początku brałam duphaston i miałam bardzo na siebie uważać, nie dźwigać, nie podnosić rąk do góry, dużo leżeć itp. Po pierwszym poronieniu na ogół nie robi się zbyt wielu badań... bo nie świadczy ono o zaburzeniach, taka jest natura... Inna rzecz, że strach pozostał i jeśli będzie następna ciąża, znów będę się bardzo denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję gruby misiu za odpowiedź,uspokoiłaś mnie troszkę:) ło rany....właśnie wydrukowałam wszystko co muszę umieć we wtorek...hmmm....pisałam że dużo....to bardzo się myliłam:(może ktoś mógłby użyczyć mi jednej swojej doby?chętnie odkupię...tego jest w cholerę!!!!!😭!!!!!!!!!! Uciekam do kucia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Długo mnie tu nie było i widzę, że wiele się wydarzyło. Reniolku, przykro mi bardzo, że Ci się to paskudztwo przytrafiło :-( Jak ostatnio pisałam byłaś taka radosna, że aż milutko było czytać. Ale nie martw się tylko idż do dobrego specjalisty niech Ci powie w czym był problem. Będzie dobrze i trzeba w to wierzyć. Misiaczkowa Ty wariatko!!!!! GRATULACJE!!!! O kurcze jak super!!! Jak się czyta że ktoś zaciążył to od razu ma się więcej nadziei że i nam się uda. Pamiętaj : NO SMOKING! A ja byłam przez 2 tygodnie na maturach ustnych. Zaczynałam pracę u siebie w szkole a potem leciałam do liceum. Wracałam do domu o 21 i nie miałam siły żeby cokolwiek pisać. Za rok będę się broniła przed tą robotą rękami i nogami. Byłam zestresowana jeszcze bardziej niż maturzyści. Ale już jest po i cieszy mnie to ogromnie. Idę na słoneczko. Buzialki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiii!!! Zdobyłam kabelek :) Monia współczuję...wierzę, że padasz z nóg. Z tego co jeszcze słyszałam, że marnie płacą. Spoko jeszcze tylko troszkę i po wszytskim :) Reniol---naprawdę się cieszę, ze wróciłaś....brakowalo tu Ciebie. Bardzo :) A wpiszę się może jutro jak mi test wyjdzie. Znowu nocy nie prześpię. Dziś bo się balam, że @ idzie, i było mi duszno i cyce bolały i w ogóle jakoś taka roztrzęsiona byłam. Dziś nie zasną, bo będę się bała testu. A ja wyjdzie negatywny?? Boże chyba się pochlastam. no i co wtedy?? Może dzisiaj zrobić? no ale ten pierwszy wyszedł bardzo mocny, nie musialam po światlo patrzeć. Ale teraz wybladł, może wyschnął, nie wiem. Boże no to się zeschizowalam. Ale sobie pospię....buuuuuuu...boję się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylazłąm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja ;) jestem tak zmęcznoa,z e nawet pisac juz nie potrafie :( Reniolku strasznie się cieszę, zę juz jesteś :D:D:D przepraszam ale wiecej nie napisze bo nie mam siły 😭 zdrzemnę sie z godzinkę to mozę troszkę będzie lepiej :O na razie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj studentki dały ci chyba popalić? A ja uciekam w świat nauki. Moze za szybko się ucieszyłam.Ideeee może jakoś przetrwam wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kolokwium miałam jakieś... 3 lata temu :) ucz się, ucz! dobrze, jak matka jest wykształcona, a nie tylko piękna... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, jesteś niesamowita, ze tak szybko się pozbierałaś, zobaczysz będzie dobrze. Kobiety są o wiele silniejsze psychiczne. Misiaczkowa a Ty jak zapalisz papierosa to nawet tu nie wpadaj bo damy Ci popalić - :) Dziewczyny mój mężuś wyjechał i wróci dopiero w połowie czerwca ale może dobrze zrobi to plemniczkom, będą wypoczęte i gotowe do boju :) Przeczytałam świetną książkę, którą Wam polecam \"Dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą\" - dużo mozna sie nauczyć oraz zrozumieć naszą drugą połowę ! Ide spać dziś całkiem sama bo nawet moja córcia mnie zostawiła śpi u babci. *JUTRO BĘDZIE LEPIEJ*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, gruby miś chyba zagląda do 30-tek:):):) fajnie Byłam dzisiaj w pracy i jestem, mówiąc delikatnie, kompletnie złachana. Seredcznie Was pozdrawiam i przesyłam buziaki wszędzie tam, gdzie jesteście. I fajnie, że jesteście. Takie, jakie jesteście. Pa, dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczęta.. zmykam spać :) @ nadal nie ma i jutro testuję. Brzusio bolał troszkę jak na 2, ale inaczej. Jutro mam ostateczny termin @. Wedle zeszłego cyklu.Błagam trzymajcie za mnie kciuki jutro....tak o 7:35 :) Jak tylko bedzie wynik to napiszę.Choc przez sen trzymajcie ;) Piersi bolą nadal, są powiększone, liczę więc, że menda nie przyjdzie i nie zabierze mojej fasolki...zawsze dzien przed @ przestawały mnie boleć. Zmykam do łożeczka....może uda mi się szybko zasnąć. Reniol---podziwiam ciebie i twoje nastawienie. Jesteś wielka :D Biedna wymęczona genewa....słodkich snów ci zyczę :) Sabcial, słyszałam cos o tej książce, ale byłam pewna, że to kolejna sciema z cyklu,, Kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa". M oże sięgne jak tak polecasz...ale chyba naszybciej to na wakacjach.Teraz do końca czerwca zaczyna się już sesyjka :o No i znowu, ja do was z sercem a Wy mnie tak ustawiacie ;P ;) Tak jest prosze Pań, ani śmiem tknąć, staram się jak mogę. Dziekuję, za ostrzeżenia, będe miała tym większą motywację, bo już sobie wyobraziłam jak stoicie w moim pokoju z narzedzimi kaźni ;) Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha gruby misiu zarabisty ten poprawiacz humoru, pokazalam tez mamie, nieźle się uśmiala :D Rewelka, gdzie to znalazlaś ?? Pozdrówka :) Fajnie masz, że już studia za sobą....buuu ja mam jeszcze rok :o Angelę chyba zmogło na dobre.Biedna, a jutro znowu do pracy.Odpoczywaj kochanie :) papaptki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, życzę Wam miłego spokojnego dnia. Misiaczkowa mam nadzieję, ę najbliższa@ przyjdzie dopiero za rok, ciesze się z Tobą to co Cie teraz czeka to 9 wspaniałych miesięcy, będziesz rozpieszczana i daj się rozpieszczać:) Moja ciążę wspominam bardzo dobrze, poród - już dzis nie pamietam tego bólu to jest jednak najcudowniejszy ból świata! Moje maleństwo /teraz już duża dziewczynka 7 lat/ było grzecznym dzieckiem i jest do tej pory, choć czasem potrafi mnie doprowadzic do rozstroju nerwowego ale i tak nie wyobrażam sobie życia bez niej. Życzę Ci abyś tego wszystkiego doświadczyła, tak samo jak Wam wszystkim dziewczyny, sobie abym doświadczyła tego po raz kolejny :) bardzo tego pragne i wierze, ze sie uda wcześniej czy później. Będę wieczorem trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D witam w niedzielny poranek :) misiaczkowa.... no co jest???? miałaś testować???? gdzie jesteś??? dlaczego sie nie odzywasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czytałam, że w nocy nad Wielkopolską przeszły burze. Obawiam się znowu o komputer misiaczkowej. Ale nic, czekamy. Angela, prześlij mi swoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×