Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej laseczki! Eva_B ❤️❤️❤️🌼🌼🌼 Przyszłe staranka napewno będą pomyślne. Reniol powodzenia na kolokwium🌼 życze wszystkim udanego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzez deszcz i mróz, i śnieg poprzez siedem gór i rzek poprzez siedem rzek i mórz wskroś błyskawic, pośród burz poprzez siedem mórz i gór pośród gromów, pośród chmur przez grad i śnieg, i chłód i wiatr... on leci, leci poprzez świat! Uwaga! w niebo spójrz nie zwiejesz, próżny trud... Pan Bocian jest tuż, tuż za chwilę będzie zrzut! otworzy długi dziób i zrzuci u twych stóp czy masz chęć, czy też nie jedną paczkę albo dwie! Dlatego stale niebo śledź bo to przebiegły ptak choć nie chcesz dzieci mieć obdarzy Cię i tak! Czy schowasz się w Japoni czy na dobre umkniesz w świat... Pan Bocian trafi na Twój ślad!!! spisałam z filmu "dambo" lubię tę piosenkę :) Dziewczyny!!! bociany dopiero skończyły z zapisami na styczeń! na kolejne miesiące jest jeszcze wiele wolnych miejsc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu- piękny wierszyk:-) Nie słyszałam tego wcześniej:-) Eva_B- przykro mi że @ przyszła:-( Chyba w tym cyklu zupełnie zwariowała, może przez tą zmianę trybu życia na nocny... Trudno powiedzieć. Ale nowy cykl- nowa szansa na dzidziusia. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie jesteście ? Asik jak tam wczorajszy spacerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Ja jestem w pracy i nie mam dzisiaj dużo czasu. Ciekawe gdzie pozostałe dziewczyny. Jagula jak się czujesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie dobrze tylko czasmi mam skurcze w łydce i troszke mi szarpie okiem , gin kazał łykać magnez ale mało pomaga . A jak u ciebie czujesz już jakies ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jagula i Kocica:-) Wczoraj pospacerowałam po mieście godzinkę, ale nic ciekawego nie znalazłam, myślałam że kupię sobię jakiś ciuszek ale nic z tego. Może dlatego że natchnienia nie miałam:-) Jestem strasznie niezdecydowana, niestety, przynajmniej jeśli chodzi o takie błache sprawy jak wybór koloru bluzki. W życiowych sprawach jest na szczęście ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asik :) Też mam ochotę polatać po mieście, ale nigdy nie mam czasu. :) Z tym wyborem ciuchów to już tak jest. Chyba każda z nas nie może się szybko zdecydować. :D Jagula ja też miałam straszne skurcze łydek. Podobno trzeba jeść dużo pomidorów. Mi pomaga, albo działa to psychologicznie (myślę że pomaga i mnie nie boli :D ). Ruchów narazie brak :( Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik u mnie też jest podobnie nie moge szybko zdecydować . Od 3 miesięcy marzy mi się nowa torebka ale niestety mamy na rynku za duży wybór i nadal jej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że tylko ja mam taki problem:-) Wszyscy naokoło coś wybierają i kupują a ja oglądam, zastanawiam się i sama nie wiem czego chcę:-) Męczące to trochę... (trochę bardzo) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dla nas to męczące a co dopiero dla osób, które czsami z nami idą na zakupy. Mąż jak słuszy, że ma jechać ze mną do sklepu z ciuchami to dostaje od razu gorączke. Dostałam ostatnio spódniczke ciążową ale nie wiem kiedy będzie dobra na mnie:( Kocica dobrze wiedzieć o tych pomidorach, bardzo je lubie ostatnio tak samo jak truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a wlasnie kiedy beda truskawki? takie dobre na rynku wiecie moze? kiedy sie pojawią:) bo ja nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie miłe panie:) Eva-przykro mi ze przyszła,to jest właśnie najgorsze,jak tak bardzo się spóźnia,to pewnie przez zmianętrybu życia,jak widać wszystko ma na nas bardzo duży wpływ.Będzie dobrze-zobaczysz,wszystkie niedługo zaciążymy.A rozciągnięciem stronki się nie martw-my wygadane babki jesteśmy,szybko przeskoczymy na następną (zwłaszcza z moimi ślimaczącymi się wypowiedziami...heh) Jeden kolosek zaliczony na 5-,wyniki drugiego poznamy wieczorem przez maila,ale myślę,że się nie udało...zobaczymy,najwyżej poprawię. Ufff-dziś trochę luźniejszy dzień,odpocznę trochę bo po wczorajszym maratonie mam dość:( Tzn odpocznę,jak tylko wrócę z korków i grania,czyli ok.19...JA CHCę WAKACJE!!!!!!!!!! Mamy wolny piątek-Wy też?Super-cieszę się bardzo. Niezdecydowanie to chyba moja główna cecha,najpierw marudzę,że chciałabym sobie coś kupić,a potem jak przy tym stoję,to tak wybrzydzam,że potem zostaję z jedną bluzką,bo na resztę nie mogę się zdecydować:( Wkurza mnie to też momentami. W nasztch starankach na razie będzie spokój do końca wakacji,tak jak powiedział gin,potem lecę po dalsze instrukcje.Mam nadzieję,że się uda,że te wszystkie jego rady coś pomogą... A tu znów zbiera się na burzę,najchętniej położyłabym się spać i obudziła za 2 miesiące... Poz\\drawiam,zmykam do dzieciaka.Aha-zapomniałabym-jest duża szansa,że dostanę od września pracęw szkole-podstawówce:)Koleżankę tam wczoraj przyjęli i powiedzieli jej,że jeszcze jednego potrzebują,to dziś poleciałam z papierami i od razu mnie dyrektorka wzięła na rozmowę:)Będzie dzwonić na początku czerwca.Ciekawe jak będzie z dzieckiem,czy się uda,czy nie będę musiała dzwonić do niej w wakacje z wiadomościa,że za pół rokubędzie musiała szukać nowego nauczyciela-ALE BYłOBY FAJNIE:D Tak czy siak-cieszę się,przynajmniej jakieś pozytywne wydarzenie w ciągu ostatnich dni:) Dobra,teraz już zmykam na prawdę bo piszę i piszę i skończyć nie mogę-papapa.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poczwarko ! Niestety nie wiem kiedy się pojawią nasze krajowe truskaweczki na samą myśl ślinka mi cieknie. Jadłam już te zagraniczne są bez smaku i pewno na samych nawozach niestety nie mogłam się powstrzymać i musiałam kupić. Co tam u ciebie wymioty ustępuja czy dalej cię męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zapeszac ale od kilku dni cisza:) chociaz lekkie ddlosci są , ale to nic w porownaniu z tym co bylo, licze na to ze teraz bedzie tylko lepiej:)ale spanie nas\\dal mnie meczy:)chyba wysypiam sie na zapas:) przeczuwając co bedzie pozniejhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku gratulacje świetny wynik:classic_cool: drugi napewno będzie taki sam:0🌼 Uciekam do domku odpocząć. Pozdrowionka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarko czytałam, że u nas teraz to prawie jak na budowie i dlatego jesteśmy taki wykończone ja już nie śpie po południu chyba dostałam jakiegos kopa bo cały czas sprzątam, sadze kwiatki i naprawde nie wiem co mi jeszcze odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :D Eva ❤️ kochanie tak mi przykro, byłam pewna, że jednak się udało :O stronką sie nie przejmuj, zaraz wskoczymy na drugą ;) Reniolku gratulacje zdolna bestyjo 👄 musze spadać mamy gościa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
i już ostatni taki uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na następną stronę
teraz już taki :D bo koniec strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej masz chwilę na gg? :) bo ni emoge Ciebi dopaść a mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, szkoda że Cię @ dopadła. U mnie jeszcze tydzień czekania w nadziei, że się nie pojawi. Reniol, dzięki za informacje o tym co nam można a czego nie :-) Niestety mój mąż uwielbia gorące kąpiele, zwłaszcza jak wleziemy do wanny razem :-) Widzę, że kadra pedagogiczna nam tu rośnie na potęgę! To forum powinno się nazywać staraniowo-nauczycielskie ;-) Jeśli chodzi o zakupy to chyba wszystkie jesteśmy podobne. Ja też zawsze szwędam się po sklepach, nic mi się nie podoba, albo podoba mi się wszystko i nie mogę się zdecydować. Pozdrawiam. Idę jeść rosołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×