Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Eva jesteś kochana 👄 gdzie Misiaczkowa 😭????????????? tak sobie myślę...;) ale byłby numer jakby sie okazało, że my zafasolkowalismy kiedy ja anty brałam...;) przecież takie rzeczy się zdarzają...;) moja koleżanka brała do piątego miesiąca bo nie wiedziała, że nosi fasoleczkę pod serduchem, a brak @ tłumaczyła braniem antykontów....po czterech miesiącach od dobrej nowiny urodziła piękną, zdrową dziewuszkę :) ale ile strachu o zdrowie małej się najedli do końca ciąży to ich....:O ale na razie mała ma już trzy latka i z tego co wiem to wszystko ok...:) ale nieeeeee na pewno jutro dostanę....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Evcia i kocica Kocica ja za pierwszym razem tez czułam tylko przez chwilkę ale bardzo wyraźnie a teraz to co jakiś czas tak mnie delikatnie łaskocze. Napewno są to ruchy bo jak przystawiłam stetoskop to słychać jeszcze pukanie.Ale by był numer z tym porodem. Świetne uczucie i bardzo bym chciała, żeby wszystkie laseczki na tym topiku mogły to już poczuć. Fluidków ciąg dalszy🌼...................................................................................................................................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼..................................... 🌼...................................... 🌼.................................... 🌼.................................... 🌼..................................... 🌼.................................... 🌼.................................... 🌼................................... 🌼................................... 🌼..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój humor to nadejście 4 dni za wcześnie - k......, a jednak miałam nikłą nadzieję takaą \"maluśką\" no cóż jak mężuś wróci nowe staranka, w sumie jak to Eva napisała nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Wszytko w swoim czasie mam nadzieję, ze kiedys poczuje znów te piękne ruchy tak jak Wy teraz czujecie dziewczyny, i że tak jak misiaczkowa będę mogła opowiedzieć całej rodzinie o moim szczęściu. Daje sobie na to jeszcze 3 lata potem rezygnuje bo skończe 35 lat i wtedy to już chyba za duzo aby rodzić, wiem wiem są i takie ale jakoś patrze na to bardziej stanowczo. Zobaczymy narazie jestem tu z Wami na naszym Wspaniałym Topiku z Fluikami i szczęśliwymi mamusiami. Wierzę, ze zajdę przecież zycie nie może być aż tak niesprawiedliwe _ PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Sabcial,prawda:) cześć dziewuszki:) Wczoraj nie pisałam,bo wybraliśmy się na błonia na papieża:) Było bardzo fajnie-atmosfera na takich spotkaniach jest rzeczywiście dużo fajniejsza niż przez tv,ale też dużo bardziej męcząca...Wstaliśmy o 4 rano,żeby na 10 być na mszy... I wsyzstko byłoby fajnie,ale proboszcz nasz z którym jechaliśmy autokarem wymyślił jeszcze wizytę w klasztorze kamedułów,bo w święta mogą tam wejść kobiety.Więc poszliśmy tam z myślą,że tylko na chwilkę,bo o 17 każdy chciał oglądać papieża w Aushwitz.My z mężem chcieliśmy wracać odrazu,bo ja miałam dużo nauki a on robi staż nauczycielski i ma od groma pisania.Do kamedułów nie chciał iść bo postanowił,że będzie odsypiał,więc poszłam bez niego.Jak się okazało,że nie możemy wejść,to postanowiłam od razu wracać i też się kimnąć.Znalazłam jeszcze jedną babeczkę i razem zaczęłyśmy złazić przez taki park doautokaru,po drodze się oczywiście zgubiłyśmy....jak znalazłyśmy wreszcie drogę do się okazało,że do autokau dotarłyśmy 10 min po wszystkich...A Mmąż na mnie z gębą,że czemu ja się ze swoją orientacją szwędam sama,że co tak długo,że w takim tempie to już na 17 na pewno nie wrócimy i tak się wściekał i darł...choloera.Jakby to była moja wina,że się zgubiłam,co ja to zrobiłam specjalnie czy jak??? Od rana się domnie nie odzywa.Dopiero po 10-minutowej kłótni wydobył z siebie że on się martwił....i dalej z pyskiem!Że on już więcej z proboszczem nigdzie nie pojedzie,bo mnie samą zostawił,że wszyscy to mają w d**** itd.Cholera.Wróciliśmy do domu przed 20-ale była awantura...Przez to wszystko na naukę już kompletnie nie miałam siły:( wrrrrrrrr,ale mnie zeźlił......... ufff......a dziś na uczelnię znów przyszła dziewczyna ze swoim 6-miesięcznym synkiem,nawet go na rękach trzymałam-taki słodki!!!Roześmiany-suuuper!!!!!!!!!!Może coś mnie tknie i też się uda,oni się starali rok,robili badania itd,ale wszystko było ok,po prostu nie mogli zaskoczyć. No nic,teraz zbieram się do pisania...dlaczego tej roboty nie ubywa???? Asiku-trzymam kciuki,może tym razem się uda..... Angela-ale by było super,gdyby wam mimo anty się udało!!! Pozdrawiam,zamawiam również komplet fluidków i do przeczytania później:) ale mi się długaśny zrobił...ale musiałam tą złość gdzieś z siebie wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hoooop...............jest tam kto? mam nadzieję,że moje wypociny nikogo nie odstraszyły..... zbieram się do pisania na chwilkę,bo zaraz M jak kombinerki:) pozdrawiam i podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Zenusia
PONIEDZIAŁEK Poszłam do doktora ażeby mi co dał, bo na więcej dzieci nas z Zenusiem nie stać. Najpierw spytał jak mi się układa współżycie. Ja powiedziałam, że normalnie: ja się układam, a Zenuś se współżyje. Doktor dał mi różne takie tabletki i gumkę dla Zenusia. Potem polecił kalendarzyk małżeński. Chciałam kupić w kiosku, ale mieli tylko orbisowski. Aha! Doktor założył mi taką fikuśną spiralkę... WTOREK Zenuś se pofolgował. Tylko z roboty wrócił, od razu się za folgę chwycił. Śmiechu miałam co niemiara, bo przy folgowaniu spirala puściła i tak zasprężynowała, że Zenusiem o tapetę cisnęło. A cała pościel do prania... ŚRODA Dziś, jak się Zenuś zabrał do folgowania, to sięgnęłam po prezerwatywę. Nie spodobała mu się ona. Może trzeba było wyjąć ze sreberka??? Teraz mnie uwiera i przy chodzeniu zgrzyta. CZWARTEK Doktor kazał mi dokładnie liczyć do 28 względem dni płodnych. No to jak wieczorem Zenuś folgę wyjął i zległ na mnie, zaczęłam liczyć... doliczyłam do 7 i zasnęłam, bo jak człowiek z trzeciej zmiany wróci to jest taki utyrany, że tylko by spał. PIĄTEK Wzięłam tabletkę. Zleciała mi po ciemku na dywan. Zaczęłam szukać, a że się przy tym szukaniu wypięłam Zenuś na nic już nie czekał. Zaszedł mnie znienacka od tyłu, skorzystał z wypięcia i pofolgował se do woli. Co te chłopy w tym widzą??? SOBOTA Wetknęłam sobie takie dwie śmieszne pianki. Dwie - na wszelki wypadek. Ale się Zenuś przeląkł!!! Jak się spieniły to pomyślał, że to jaka choroba, albo że on tymi piwami pryska co ich wcześniej osiem wypił, bo go po wódce suszyło. NIEDZIELA W telewizji pani poseł Labuda mówiła o minionym okresie. Szczęściara!!! A mnie się spóźnia. PONIEDZIAŁEK Poszłam do doktora, ażeby mi co dał, bo na więcej dzieci nas z Zenusiem nie stać. Najpierw spytał jak mi się układa współżycie. Ja powiedziałam, że normalnie: ja się układam, a Zenuś se współżyje. Doktor dał mi różne takie tabletki i gumkę dla Zenusia. Potem polecił kalendarzyk małżeński. Chciałam kupić w kiosku, ale mieli tylko orbisowski. Aha! Doktor założył mi taką fikuśną spiralkę... WTOREK Zenuś se pofolgował. Tylko z roboty wrócił, od razu się za folgę chwycił. Śmiechu miałam co niemiara, bo przy folgowaniu spirala puściła i tak zasprężynowała, że Zenusiem o tapetę cisnęło. A cała pościel do prania... ŚRODA Dziś, jak się Zenuś zabrał do folgowania, to sięgnęłam po prezerwatywę. Nie spodobała mu się ona. Może trzeba było wyjąć ze sreberka??? Teraz mnie uwiera i przy chodzeniu zgrzyta. CZWARTEK Doktor kazał mi dokładnie liczyć do 28 względem dni płodnych. No to jak wieczorem Zenuś folgę wyjął i zległ na mnie, zaczęłam liczyć... doliczyłam do 7 i zasnęłam, bo jak człowiek z trzeciej zmiany wróci to jest taki utyrany, że tylko by spał. PIĄTEK Wzięłam tabletkę. Zleciała mi po ciemku na dywan. Zaczęłam szukać, a że się przy tym szukaniu wypięłam Zenuś na nic już nie czekał. Zaszedł mnie znienacka od tyłu, skorzystał z wypięcia i pofolgował se do woli. Co te chłopy w tym widzą??? SOBOTA Wetknęłam sobie takie dwie śmieszne pianki. Dwie - na wszelki wypadek. Ale się Zenuś przeląkł!!! Jak się spieniły to pomyślał, że to jaka choroba, albo że on tymi piwami pryska co ich wcześniej osiem wypił, bo go po wódce suszyło. NIEDZIELA W telewizji pani poseł Labuda mówiła o minionym okresie. Szczęściara!!! A mnie się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta żona Zenusia. Reniol nic się nie martw mężusiowi szybko przejdzie a poza tym godzenie to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- przykro mi że cholera jednak przyszła:-( Ale jeszcze nadejdzie ten upragniony czas kiedy @ wyleci na jakiś rok w kosmos:-) Reniol- przykro że się tak posprzeczaliście z mężem. To zrozumiałe że się martwił i nerwy mu troszkę za mocno puściły. Ale jestem pewna że to nie potrwa długoi wszystko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, co się ze mną dzieję? Jestem wściekła, pogryzłabym wszystkich, każdemu muszę cos głupiego albo przykrego walnąć i w ogóle mam jakiegoś wnerwa i wścieka Źle mi z tym cholernie ale nie mogę nad tym zapanować. Takie napięcie przedmiesiączkowe ale w mega wydaniu. W ostatnich dniach nie nadaje się w ogóle do życia z ludzźmi. Ratunku! Kurcze, żeby z tego chociaż ciąża była to rozumiem i trudno, ale to jest naprawdę przykre i dla mnie i dla otoczenia. Powinno się mnie na ten czas gdzieś odizolować, zamknąć i nie ruszać. Może to po prostu potrzeba urlopu, odpoczynku? Aż tak nasilonego PMS nie miałam od bardzo dawna, ostatnio chyba jak brałam tabl anty. Niech mi to przejdzie bo sobie wrogów narobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D jeszcze nie wskoczyłyśmy na drugą stronkę????? ;) fajowa żona Zenusia Asiku ja tak mam od pewnego czasu non stop :( przez cały cykl.. a najgorsze, że najbardzoiej się nasila w stosunku do męża...:O jak tak dalej pójdzie to się ze mną rozwiedzie....:O bo kto to zniesie???? :O może to przez to, że tak strasznie chcemy mieć już swoje fasolki, a teraz ciepło się zrobiło to wszystkie brzuszki na widok publiczny się wystawiły... ja bez przerwy widzę brzuchy albo wózki, już zaczyna mnie to męczyć...:O @ nadal brak :( dzis rano zmierzyłam tempkę - 37,1 nie wiem czy to z przeziębienia czy @ dzis nie przyjdzie...:O jak na małpę czekam to jej nie ma oczywiście zaczynam się nakręcać, że może mimo tabletek tam cosik rośnie...;) wczoraj raz mnei brzuch zabolał, dzis po wizycie w toalecie też ale juz przeszło...:O.... tylko mleczny śluz... zero różowości...:O jak tak dalej pójdzie to jakiejś schizy dostanę :O i trzeba mnie będzie odizolować :O idę do wyrka mnie cosik rozkłada....:( ale przecież byłam w sobote u gina... to nic by nie zauważył????? mozliwe to???? no i zaczynam się nakręcać....:O zostanę dziś w wyrku i wyleżę... bo mi się katar zaczyna...:O wiecie co zauważyłam??? za każdym razem kiedy postanawiam: od tego cyklu co bedzie zaczynamy się starać... zaraz na jego początku jestem przeziębiona....:O idę do łożeczka...;) puszcze sobie jakis babski film...:) miłego wtorku życzę 🌻 przepraszam za brak składu i ładu w moim poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słonka, Asik ja wczoraj myślałam że jak kogoś nie walne to mi nie pejdzie ale przyszła @ cholera i wiem dlaczego tak mi źle, nic mi się nie chce mam dość pogody, wszystkiego i wszystkich oraz siebie :(:( Może Asik jednak nie przyjdzie do Ciebie? Życzę Ci tego. Wiecie wczoraj byłam na pierwszym zebraniu w szkole, moja córcia idzie do I klasy we wrześniu, miałam stresa, siedze i myśle sobie, ze jestem juz stara bo moje dziecko idzie już do szkoły zaczyna sie nowy etap w jej życiu i naszym też. Przeciez niawno pamiętam jak moja mama chodziła na moje wywiadówki - kiedy ten czas uciekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angela! Za jakie grzechy kobiety tak się muszą męczyć z tymi hormonkami? Bo to chyba ich sprawka, a przynajmniej jest na co zrzucić winę:-) Kuruj się, kuruj zanim cię dopadnie przeziębienie na dobre, żeby do staranek być już zdrowa:-) Chyba że juz się postaraliście:-) Chyba na stronie Claudii jest artykuł o tym jak dzidzia przechytrzyła antykoncepcję ale nie czytałam dokładnie:-) Chciałabym być teraz w domku tylko obawiam się że mogłabym się wyżyć na mężu i to w sposób niekoniecznie przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Sabcial, czas leci strasznie szybko! Aż za szybko... Może to coś jest w powietrzu co powoduje taką nerwowość i rozdrażnienie. Życ się prawie z tym nie da. Oby ta @ nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tabelka się bardzo zagubiła więc wklejam i poprawiam. Pozdrawiam NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ.........ostatni cylk przed starankami kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........9.............2.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........9 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a- strasznie dawno cię u nas nie było! Dobrze że przypomniałaś tabelkę. Sabcial- uaktualnij swoje dane, niestety. Niestety w I tabelce a nie w II. Ale niedługo i to się zmieni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciężkim sercem poprawiam tabelke numer I NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ.........ostatni cylk przed starankami kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........10............25.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........9 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07 Czy kiedykolwiek wpisze się w tabelkę numer II? Mam nadzieję, czasem trace nadzieję? Jednak wierze, zawsze będę wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- ja tez wierzę że kiedyś przeniosę się wreszcie do tabelki nr 2, choć bywa że tracę już nadzieję, bo ilez można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja uaktualnie tabelke:) jak to szybko mija ten czas, ale jeszcze niedawno bylam ostatnia w tabelce nr. II a tu juz ktosik za mną sie pojawil, zaraz pojawi sie nastepna:):):) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ.........ostatni cylk przed starankami kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........10............25.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten paskudny dzień! Sabcial ,julk_a następne staranka napewno będą owocne ja bardzo w to wierze i już nie mogę się doczekać kiedy spadniecie do II tabelki. Asik piąteczek co raz bliżej trzymam kciukaski. Angela nasze życie robi nam niezłe kawały może tobie też teraz wycieło numerek i zamiast @ będzie dzidzia, życzę ci tego z całego ❤️ A gdzie reszta kobitek? Misiaczkowa, Genewa ,gruby miś, kocica, poczwarka,eva, kicia gdzie się podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poczwarka! Co słychać?to ja też uaktualnie tabelke NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22.... Katowice............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ.........ostatni cylk przed starankami kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........10............25.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....17.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07 świerzutkie fluidki🌼...🌼...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- juz chyba postanowiłam zatestować w czwartek rano, bo dzisiaj wzięłam ostatni duphaston a @ przychodziła zawsze dwa dni po tym więc wychodzi na czwartek. Ja po prostu chyba oszaleje do tego czasu!!! Poczwarka- witaj! Dawno cię u nas nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki Jestem, jestem, tylko mam taki zapiernicz w robocie, że nie mam czasu pisać. Ale czytam na bieżąco :D Kochane, postanowiłam, że codziennie będę wam przesyłać ogromną dawkę fluidków. Łapcie 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię, łapię i proszę o więcej!!! Obiecuję się zrewanżować pozostałym koleżankom jak tylko będę mogła najszybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik o której będziesz testować ? Będę trzymać kciuki mocno. Tylko pamiętaj, że testy często kłamią może lepiej zrobić b-hcg z krwi tu jest pewność na 100%. Narazie nowa dawka fluidków 🌼🌼🌼proszę łapać. Kocica jak tam łaskotanie ? Dostałam ostatnio 8 worków ciuszków od kuzynki w tym całą nie zniszczoną wyprawkę. Mam chyba teraz ciuchów na trojaczki. wózek też dostarczyli bardzo mi się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę testować w czwartek o 6,00. Prawdopodobnie. Z krwi nie chcę, bo... no co... tchórzyk jestem i się boję kujki. Fluidki złapałam do torebki, żeby mieć zawsze przy sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę testować w czwartek o 6,00. Prawdopodobnie. Z krwi nie chcę, bo... no co... tchórzyk jestem i się boję kujki. Fluidki złapałam do torebki, żeby mieć zawsze przy sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik więc w czwartek o 6 rano będę szczególnie mocno trzymać kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×