Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

asik więc w czwartek o 6 rano będę szczególnie mocno trzymać kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia26- bardzo się cieszę że jeseś ze mną:-) Może Gruby Miś ma rację, może ta podwójność wpisów to dobry znak:-) Do tego czasu osiwieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja nadal w łóżeczku ;) frabca przyjdzie dzis jak nic, juz zaczyna mnie znowu boleć brzuch, pewnie przylezie ok 17 godz. ona potrafi być punktualna co do godziny.... tylko nie wiem, czy jesli przyjdzie jak ostatnio po południu to zakłądac kalendarzyk z dniem dzisiejszym jako pierwszy nowego cyklu czy od jutra???? doradźcie???? bo rano miałam 37,1 ale juz spada... godz temu juz było 36,8 więc przylezie jak nic ;) oby tylko się udało w czerwcu... bo nie wiem czy posłucham doktorka i wezmę antyknocepty w następnych trzech miesięcach... chyba będę próbowac dalej....:P obejrzałam właśnie \"czułe słówka\" zryczałam się jak zwykle 😭 pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- szczerze mówiąc, nie wiem co ci doradzić. Misiaczkowa na pewno będzie wiedziała ale chyba dopiero pod koniec tyg się odezwie. Ostatnio gin pytała mnie o datę ostatniej @ to powiedziałam że przyjęłam jako 06.05 chociaż tak naprawdę to 05.05 ale ok 22,00. Zastanawiała się chwilę i stwierdziła że jakiś termin trzeba przyjąć i wpisała 06.05 ale z wahaniem lekkim. To już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak @ przychodziła wieczorem, to moja gina zawsze wpisywała nastepny dzień jako pierwszy dzień cyklu. Wszystkiego dobrego dla Was Dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo ale ciagle czytam i sledze wasze starania:) trzymam mocno kciuki za Was:) u mnie juz jest lepiej jesli chodzi o samopoczucie, juz nie wymiotuje od ponad tygodnia albo juz ze dwa bedzie i dobrze mi z tym, tylko nadal spie, ale zaczelam robic sobie malą kawe na poczatek dnia i jest duuuzo lepiej, wiem ze kawy powinnam unikac, ale takie spanie tyle godzin to tez chyba nie jest za dobre, tymbardziej ze po tylu godzinach snu wcale nie jestem wyspana, tylko nadal spiąca, a jak to u was dziewczyny (tych zaciazonych), pijacie kawe?co o tym myslicie? przesylam fluidki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Genewa, Emilcia ,Gruby miś gdzie się podziewałyście? Angela jak @ przyjdzie to staranka się rozpoczną tak jak tego chciałas. Asik do kłucia musisz się przyzwyczajać bo w ciąży co jakiś czas trzeba robić badanka. Ja byłam dzisiaj 2 x mnie kłuli a jednej pielęgniarce się ręce trzęsły i przez to się troszke bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarko ja mam straszną ochotę na kawusie pachnie mi strasznie jak sobie zrobie ale po wypiciu łyczka staje mi w gardle . Za to dzisiaj objadłam i się truskaweczkami mniam mniam. Ciesze się, że już ci przeszły te wymioty no to teraz czas zacząć przybierać na wadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazła menda :))))) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22.... Katowice..............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ....................2..............26.06 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........10............25.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....17.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07 wkleiłam suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazła menda :))))) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............6............23.06 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22.... Katowice..............6.............19.06 angela32........Pati.........32.......DŚ....................2..............26.06 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........10............25.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....17.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzien misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............3-4..........ok.31.01.07 wkleiłam suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarko ja mam straszną ochotę na kawusie pachnie mi strasznie jak sobie zrobie ale po wypiciu łyczka staje mi w gardle . Za to dzisiaj objadłam i się truskaweczkami mniam mniam. Ciesze się, że już ci przeszły te wymioty no to teraz czas zacząć przybierać na wadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela🌼 przykro mi, ale przed Tobą nowy cykl starań. Zapisz pierwszy dzień cyklu jutro. Pozdrowienia dla Wszystkich starających się 🌼 i dla tych 2 w 1🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ❤️w takim razie za niedługo rozpoczną się staranka a 27 mam nadzieje, że będzie nowy wpis do II tabelki 👄 przesyłam fluidki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegdzie się nie podziałam, czytam na bieżąco :) trochę trudniej znaleźć czas na pisanie, bo dzieci się pochorowały, infekcja drobna, acz upierdliwa... jak, przy takiej pogodzie, bywa :o co nowego u mnie? próbuję karmić młodego butelką, po wielu poszukiwaniach znaleźliśmy wreszcie mleko, które go nie uczula :) robi postępy!!! wczoraj skończył 9 miesięcy! pytanie o kawę było do aktualnie zaciążonych, ale pozwolę sobie na odpowiedź: w każdej ciąży kawę piłam, słabą, rozpuszczalną, pół-na pół z mlekiem ;) czasem jedną, czasem dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu twój synek ma już drugie 9 miesięcy a moja dzidzia dopiero 17 tygodni. Mam nadzieje, że ta infekcja szybko minie POWODZONKA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula czytam, że Twój maluszek ma 17 tygodni a Ty starsz sie o nastepne i musiałam spojrzeć w tabelkę, bo myslałam, ze coś ze mną nie tak a potem sie uśmiałam bo zaskakuje jak DISEL :) Mnie bardzo boli brzuch i cieknie ale choć jest mi smutno to jednak myśle że marzec to też fajny miesiąc na urodzenie dziecka ja jestem z marca i jaka kobitka ze mnie - hihi. Życze miłego wieczorku dozobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-nareszcie w domu-ufff............ wiecie-czasami na początku cyklu zupełnie zapominam o staraniach,dopiero jak się głębiej zastanowię to sobie przypominam,że przecież ocoś ważnego się staramy:) Szkoda,że takiego luzu nie ma przez cały cykl... angela-życzę jak najszybszych udanych starań.Ja czytałam,że wpisuje się datę @ zgodnie z godziną-przed 24,albo po. O rrany jestem taka zmęczona,że chyba już dziś nic konstruktywnego nie zdziałam:( Mąż nadal się nie odzywa,już mnie to męczy.Uważam,że to on powienien pierwszy wyciągnąć rękę.Ale dziś spróbuję jakoś poruszyć temat.prośbą albo groźbą,ale to już dłużej trwać nie może-wykańcza takie milczenie. Uciekam włożyć jakieś ciepłe skarpetki bo zimno tu strasznie.Co to wogóle za pogoda???Czy to marzec???Spadam po sweterek. Pozdrawiam-JA CHCę MIEć DZIECKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial marzec to piękny miesiąc robi się ładnie. Kwiecień jest już cieplutki a spacerki są cudowne. Więc same plusy przemawiają za marcem a co do tego disla to my mamy i super łapie ty zresztą też (ale zrobiłam układanke aż się uśmiałam po przeczytaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reniu, mąż sie odezwie daj mu trochę czasu? Masz racje pogoda jak pod zdechłym Azorkiem. Włśnie troche sicełam sie na innym Topiku z dziewczyną \"spóźnia mi sie okres\", wiecie co wkurzają mnie takie Topiki bo czy tutaj są jasnowidze albo czy możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi nie, tych Topików tu juz jest mnóstwo ale 100% odpowiedzi nikt jej nie da, bo test wyszedł jej negatywny? Dla mnie to jest jakieś chore ale moze dlatego, ze sama dostałam a chciałabym aby się spóźniał - hihi. Złośliwa jestem i tyle chyba zaraz ją przeprosze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Reniol Męższczyźni już tak mają nie umieją wyciągnąć pierwszi rękę mój przeważnie wychodzi co mnie jeszcze bardziej potrafi rozwścieczyć i to ja przeważnie musze wyciągać kawe na ławe a przy okazji sobie popłakać . Ostatnio troszkę cześciej bo strasznie jestem nerwowa i przeważnie żłość wyladowuje na najbliższych a potem tego żałuje . Twój mężuś też pewno teraz tego żałuje tylko mysisz mu pomóc, żeby to poiedział i będzie ok! Niecierpie neta bezprzewodowego są strasznie wolne co doprowadza mnie do nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Reniol Męższczyźni już tak mają nie umieją wyciągnąć pierwszi rękę mój przeważnie wychodzi co mnie jeszcze bardziej potrafi rozwścieczyć i to ja przeważnie musze wyciągać kawe na ławe a przy okazji sobie popłakać . Ostatnio troszkę cześciej bo strasznie jestem nerwowa i przeważnie żłość wyladowuje na najbliższych a potem tego żałuje . Twój mężuś też pewno teraz tego żałuje tylko mysisz mu pomóc, żeby to poiedział i będzie ok! Niecierpie neta bezprzewodowego są strasznie wolne co doprowadza mnie do nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Reniol- życzę powodzenia w godzeniu się z mężem. Coś długo go trzyma ta sprawa. Będzie dobrze:-) Jak zwykle kobieta musi być mądrzejsza i pierwsza wyciągać rękę. Angela- nowy cykl, nowa szansa. Trzymaj się! Misiaczkowa- brakuje nam tu ciebie (was) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D spadam zaraz do pracy 🌻MIŁEJ ŚRODY MOJE PANIE🌻 Asiku trzymam kciuki jestem pozytywnie nastawiona do tego cyklu ;) zaczynam wierzyć, że tym razem się uda... musi...bo ja chcę dzidzię marcową ;):):D obiecałam sobie, że będę testować najwcześniej 01.07....bo jeśli do tej daty @ się nie przypałęta... to będzie duuuuuży znak :D bo jak widać franca bardzo punktualna jest ;) spadam ps wkleiłam, tempki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angela- a ja zamarzam w pracy:-( Zimno strasznie, szaro, buro. Najlepiej nie wychodzić spod kocyka:-) No ale trudno, podobno od soboty ma być lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki❤️ Angela miłej pracy. U nas też strasznie zimno ubrałam dzisiaj na siebie połowe ubrań . Asik ale mi wczoraj zrobiłaś ochotke na kawunie musiałam sobie dzisiaj zrobić i nawet mi smakuje. Miałam dzisiaj paskudny sen. Sniło mi się, że zachorowałam na różyczke będąc w ciąży . Troche się boje, że się sen spełni z tydzień temu śnił mi się mój były chłopak, którego niewidziałam 10 lat a wczoraj go spotkałam. Straszne to. No nie zanudzam ŻYCZE WSZYSTKIM MIŁYM PANIĄ MIŁEGO DZIONKA!!! Misiaczkowa zaglądnij chociaż na chwilke. Co tam u was słychać? Reniolku co tam słuchać w sprawie sprzeczki przeszło mężusiowi? Przesyłam fluidki🌼🌼🌼🌼🌼 Asik łap bo czwartek coraz bliżej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- wdycham fluidki pełnymi całymi płucami:-) Trzeba atakować ze wszystkich stron:-) Postaram się poczekać z tym testem jak długo się da, o ile oczywiście @ mnie nie wyprzedzi. Ale nie obiecuję że dotrwam do tego piątku, raczej bardziej prawdopodobne jest że zatestuję jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wyślij tą france do jakiejś kobitki, która ją potrzebuje chwilowo bardziej na pewno znajdziesz jakąś na tym forum. Powodzenia w testowaniu byle wyszły 2 piękne tłuściutkie kreseczki. Niechce się mi pracować dzisiaj w ogóle ale mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- chyba dam ogłoszenie, że oddam @ w dobre ręce, może ktoś się zgłosi:-) Liczę na ten test, żeby nie kazał się zmarnowany na 1 kreskę. Przyjmuję do wiadomości tylko 2 tłuste krechy:-) Lenia to ja też mam giganta:-) Też chętnie oddam w dobre ręce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz kogoś na tego lenia to zapytaj czy nie weźmie też mojego. Zgłodniałam ide sobie zrobić kanapeczke . Ja też licze, że u ciebie będą 2 kreseczki bo przecież jajo było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×