Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

jeden powinien wystarczyć :) rozmiar? nie wiadomo jeszcze jak duża Linka będzie... może 68? teraz są takie sprytne kombinezoniki- śpiworki z otworkiem na pasy ;) można też kupić model, w którym można nogawki rozdzielać lub łączyć :) a śpiworek do fotelika polecam baaaardzo! dzieciaczkowi jest wygodnie i miło, a Tobie dużo łatwiej zapanować nad zapewnieniem odpowiedniej ciepłoty w samochodzie :) jednym ruchem odpinasz wierzch i już, a w grubym kombinezonie dzieciaczek się poci, by go porozpinać musisz odpiąć też pasy... tak więc przemyśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam wam sie, ze mam troche zgaszony humor przez bratowa. Wymyslila sobie, ze w ramach prezentu dla naszej pociechy nakupuje jej ubranek. Pisze \"nakupuje\", bo swierdzila, ze wszystkiego musi byc co najmniej 5 sztuk. To bardzo mily i ladny prezent, oczywiscie. Problem tylko taki, ze bratowa ma o 180 stopni inny gust niz ja i bardzo sie roznimy w wiekszosci pogladow, w tym rowniez co dobre dla dziecka :( (w kwestii jedzenia, wychowania itp.). Nie moge odmowic, bo strasznie ja uraze i zajezdzi mojego brata o to. Ale czuje, ze nie moge sama po swojemu wybrac ubranek dla malej, a to takie fajne zajecie ;), bo po co mam kupowac je jesli od niej dostane. Moj brat od siebie o wiele lepszy prezent nam zrobil, bo dolozyl sie do wozka. No wiem, wredna jestem, ze marudze w takiej sytuacji. Tak tylko mi trosze przykro, ze ludzie nie spytaja co by sie naprawde przydalo... To samo bylo z prezentem slubnym. Ona sie uparla, ze da nam sztucce mimo, ze jej mowilam, ze juz mamy. Teraz moge zrobic przyjecie na 50 osob na papierowych talerzach ale z dwoma kompletami \"sreber\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, z nieba mi spadasz ! :D W takim razie poszukam takiego modelu jak piszesz z dziurka na pasy albo z laczonymi nogawkami :) Hehehe, nie wpadlabym na to, ze takie produkuja! Bo ja chcialabym faktycznie kombinezon-spiworek :) Bo i do wozka sie nada lepiej. Spiworek na fotelik, mowisz? Dobra, tez popatrze w sklepie. Narazie mi nie wpadl w oko. No, kombinezon kupie w listopadzie. U nas juz bedzie zima ;) Rozmiar 68 to na 3 miesieczne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 to rozmiar na początek, ale są dzieci większe i mniejsze ;) Maciek właśnie kończy 2 miesiące a ubranka na 62 to jeszcze na nim wiszą :p dopiero z tych na 50 wyrasta :) 62 to rozmiar 0-3 68 to 3-6 74 to 6-9 80 na roczek 86 na póltora 92 na dwa 98 na trzy... to tak w przybliżeniu :) jak będziesz kupować kombinezon, to nie tyle patrz, jaki ma rozmiar wszyty na metce, co zmierz ile ma w centymetrach, od ramion do kroku! jak będę miała trochę czasu i przejrzę ubranka po starszych dzieciach, to zmierzę i napiszę Ci ile będzie dobrze :) Wojtuś prawie całą zimę przejeździł w kombinezoniku na 62! choć inne ubranka już na 74 nosił... z bratowymi tak bywa... hmmm, ja z kolei już się zastanawiam, jak obdzielić siostrę i bratową :) Basia ma termin podobnie jak Ty, w pażdzierniku, a bratowa na początku grudnia, z tym, że ona pewnie znów urodzi dużo wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Misiu jeszcze raz! 🌼 No, to kombinezonik 68 by pasowal akurat na zime :) Ja mam nadzieje, ze Linka nie bedzie za duza ;) Boje sie porodu wielkoluda :P Szwagierka wlasnie mi powiedziala, ze jej pierwsze mialo 4300 a drugie (dziewczynka) 4800 gr! Kupilismy tej dziewczynce na 3 urodziny sukienke letnia w Polsce. Na 110 cm wzrostu. Na dlugosc byla dobra, ale mala ledwo sie w nia wcisnela. A niby nie wyglada na taki pulpecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te spiworki! Oj coraz bardziej mysle, ze by sie taki przydal. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki jakie straszne wiadomosci na czerwcówkach 😭 A te blizniaki ,a nie wiecie co sie stało?O Boze jaka tragedia ,dlaczego tak w zyciu jest... Asik ja chciałabym abys juz było po wszystkim,nie moge sie juz doczekac.Pamietaj ze jestesmy przy Tobie i napewno bedzie dobrze:D Misiaczkowa no wiesz ostatnio mam szalony czas.Jesli chodzi o włosy to najlepszy jest na wypadanie i słabe włosy oraz na szybszy porost : \'Radical\' ampułki i tabletki są super tylko trezba przyjmowac tabletki oraz wcierac w skóre ampułki,polecam.Oczywiscie musisz kupic dobrą maseczke którą nakładasz po myciu i nakładasz folie o raz recznik aby głowa była ciepła.Jeszcze bardzo dobry jest skrzyp polny .Lideczka chyba juz wiecej gada od mamy a juz mówiłam ze ma to po Tobie albo nawet przerosła hi hi hi. Sabcial ucałuj Bartusia 👄 Misiu zapomniałam o Waszych zdjęciach ,wyglądasz swietnie ,dzieciaczki wymarzone ,dziewczynki śliczne nic dodac nic ując. Angelko co u Ciebie?Jak nauka idzie? Lycyjko patrze juz powoli przygotowujesz sie na przyjscie Linki :D Byłam u gina no przyplatał nam sie drozdzak ,wypisał mi duzo leków za 170 zł ,tabletki ,antybiotyki i masci powinno pomóc to mamy od wody w jeziorze tylko mam mocną infekcje ,pewnie temu takie drogie leki. Najlepszy miałam dzis poranek.Umówiona byłam dzisiaj na moje ostatnie dwie godz jazdy a pózniej miałam miec egzamin teoretyczny.Przyszłam dzis punktualnie a tu na moim miejscu w samochodzie jakis chłopak siedzi,ja w szoku niewiem co sie dzieje zestresowana egzaminem a on mówi ze mnie nie zapisał a przeciez sama widziałam w zeszycie swoje imie ,niezle co? Zdenerwowałam sie strasznie bo co mam ze sobą zrobic.On zrobił głupią miną i powiedział abym zadzwoniła o 17 i pózniej na egzamin przyjde a ja postawiłam na swoim ze chcem dzis zdac i miec spokój bez względu czy mam 30 godz czy nie.Poszłam do osrodka powiedziałam kierowniczce ze mam juz godziny wyjezdzone i jestem gotowa na egzamin.Zdałam bez zadnego błedu,a w poniedziałek wyjezdze te dwie godziny i juz nie chcem miec nic wspólnego z tym instruktorem olał mnie dzisiaj totalnie a pózniej tylko mi się tłumaczył ze tego chłopaka wczesniej zapisał i niby mnie wpisał na jego godziny ,potraktował mnie nie fer. Genewo co u Ciebie?Dziekuje za pozdrowienia :D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Asik!!! Hop hop!!! Gdzie się podziewasz?? Jesteś już PO laparo?? 👄 Napisz jak już będziesz w stanie :) Fryzelko już sobie zapisuję i zaraz po wyplacie biegnę to kupić!! Będę łykać, masować i wcierać jak piszesz!!! Jestem Ci dozgodnnie wdzieczna!!! A z tym instruktorem to aż mi się na usta ciśnie kilka dosadnych określeń na palanta!!! Ale ciesze się, że zdalaś teorię i teraz to już tylko mały kroczek dzieli cię od prawka :D Trzymam kciuki!!! Ale wydałaś na leki, masakra!! to takie chyba z górnej półki :o Tyle kasiory :o O rety :o A z bliźniakami katynki to, ponoć z tego co pamiętam, że maluszki obumarły :( Straszne się rzeczy dzieją to prawda :( Lucyjko i gruby misiu :) Czemuż ja nie wiedziałam o takim wynalazku jak śpiworek do fotelika?????????? Ja, buszująca po allegro!!!! Tak wstyd :p Noo następnym razem będę pamiętała ;) Nadal przekonuję R do spłodzenia potomka, skoro już potomkę spłodził....ale gad sie nie chce zgodzić. Qurczaki ! :p Too idee na allegro, muszę poszukac smoczka do bulti Tommee Tipee. Z 1 nie chce ciągnąć. Tak się jakoś już ułożyło i 2 razy dziennie dostaje butlę. No padam na ryjek dziś :o Angelo, jak tam się miewasz? Jak samopoczucie? Trzymasz się jakoś? Pewnie uczysz się ze zdwojoną siłą i nie masz czasu pomyśleć jak się nazywasz. Zadzwonię po 1, nie mam kasy, żeby teraz kupić kartę :) Jak co miesiąc :p Genewo - odezwij się!! Buzioooole miłe Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) mam chwilke bo w ciagu dnia jak pisałam Bartus nie daje mi chwili spokoju, nie żeby płakał ale lubi towarzystwo i jak sie do niego mówi tak, że wszystko robimy razem - SYNUS MAMUSI:) Lucyjko - Mis już Ci wszystko napisał ale jak znów tylko dodam że mój chłop /Bartoszek/ już po miesiącu nie mieści się w ubranka na 56cm i mam już na 62 cm. Nie chce Ci mieszać - tylko taka uwaga bo dzieciaki są różne. Co do bratowej to fakt to ciężki orzech do zgryzienia ale moz ejakoś delikatnie jej możesz powiedzieć, że masz dużo ubranek i bardziej byś się ucieszyła jakby kupiła Ci to czy tamto - wiesz tak delikatnie aby nie urazić. Na pewno to potrafisz :) Jutro jade sobie kupić jakieś ciuszki na chrzciny bo musze się Wam pochwalić, ze kilogramy po ciąży zniknęły - trochę brzuszek jest nie taki ładny ale ściągam pasem i zaczynam ćwiczyć. Czuje sie już dobrze - nie mam krwawień ani upławów. Zaczynam myśleć o przytulankach ;) ale boje się bo wizyte u gina mam za dwa tygodnie - Misisaczkowa i Misiu - moge tak bez konsultacji??????????????? Wczoraj Bartuś skończył 1 miesiąc życia. Musze wkleic Wam zdjęcie ale nie wiem czy dam rade. Co musze zrobić - przepraszam bo znów pytam ale Wy jesteście ekspertkami :) Misiaczkowa fajnie, że myślisz o drugim dzidziusiu - ja też teraz dopiero tak w pełni czuje, ze jesteśmy rodziną bo dwójka dzieciaczków to inaczej i Karolka tak kocha bartusia aż milo popatrzeć. Głupia jestem, ze tak długo czekałam. Buziaki dla wszystkich - myśle o Was choć czsaem nie mam czasu aby napisać - proszę o wybaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo wszystkiego Najlepszego,Pogody ducha,Spełnienia marzen,obfitosci w zyciu ,gromadke maluszków oraz wszystkiego czego dusza zapragnie 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Oczywiscie Zyczonka są na urodzinki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten deszczowy poranek (przynajmniej u nas - leje - bleeee :O ) Genewo - zdrowia, spokoju i realizacji planow !!! ❤️ Sabcial :) Dobrze radzisz. Ja tez staram sie wybierac raczej wieksze ciuszki. Nawet ta kurteczke mam na 68. Ciut za duza, ale chyba malej nie bedzie przeszkadzac tak bardzo. Zanim dorosnie i tak wiekszosc czasu bedzie w pajacu lub kombinezonie ;) No, powoli sie szykujemy na Linke :) Najwiecej zostanie na sierpien jak przyjedzie moja mama i brat. Lozeczko i komode trzeba skrecic, dokupic troche rzeczy wyprowadzic z dziecinnego pokoju chociaz czesc naszych gratow ;) Dobrze, ze twoje dzieciaczki przypadly sobie do gustu :D Mysle, ze to tez zasluga wiekszej roznicy wieku. Karolinka, to juz panienka :) inne ma podejscie do rodzenstwa niz czesto zazdrosny 3-4 latek ;) Fryzelko, gratuluje egzaminu!!! Jestes super! A co to za leki dostalas na grzyba? No, drogie pieronstwo, ale chyba dzieki temu bedzie skuteczne :) Angela, hop hop hooooop!!! Odezwij sie! Jak sie czujesz! Troszke sie zmartwilam wczoraj i w nocy, bo Linka slabo kopala :( Prawie jej nie czulam. Ale rano troche sie rozruszala. Moze inaczej sie ulozyla i przez to mniej ja czuje? A tak wogole, to czy ruchy dziecka w 27 tc maja byc silne czy nadal delikatne. Bo ja mam wrazenie, ze nie zmienily sie od miesiaca :O Jade na zakupy, narazicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo- wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzen tych malutkich i tych poważnych- życiowych!! Buziaki!!:-) Misiaczkowa- pisałam ci już wczoraj o 9,23 ale napiszę jeszcze raz bo chyba ominęłam mój wpis. Laparoskopię mam 9 lipca i nic w tym względzie się nie zmieniło. Od początku miałam taki termin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- wielkie gratulacje!! Bardzo dobrze że przystąpiłaś do tego egzaminu. W końcu to nie twoja wina że gościu zawalił sprawę z tymi ostatnimi godzinami jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zostałam wywołana ;) więc jestem ;) Genewo❤️ zdrówka przede wszystkim Ci życzę... wytrwałości, cierpliwości i wiary...dużo sił by walczyć i wspiąć się na sam szczyt ;) ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Fryzelko gratujacje Ty nasz prawie kierowco :) ❤️ ja mam ostatni weekend zaliczenia! okazało się, że z fizjoterapii też babka mnie zwolni :D więc zostaje tylko dzis, jutro i niedziela :D obym tylko czegoś nie zawaliła :O małżeństwo moje właśnie przechodzi kryzys... wczoraj cały dzień ryczałam i się kłóciliśmy :( dziś rano pojechał do Poznania na szkolenie, zadzwonił po coś po drodze i znowu na mnie krzyczał 😭 w poniedziałek wyjeźdża już do pracy... na razie nie wiem na jak długo :( acha! muszę wycofać wczasy :( ja wiem, że on jest zdenerwowany i ja też... bo to nowe wyzwanie... rozłąka.. jakiej nigdy nie było... itp ale dlaczego na mnie wrzeszczy??? ryczę znowu 😭 szkoda słów... i jeszcze te zaliczenia... caluśki weekend :( mam ochotę w poniedziałek uciec jak najdalej... tylko gdzie??? dobra nie smęcę już :O Misiaczkowa znalazłaś już komórkę??? mogę dzownić?? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!! Dorotko ❤️ Wszystkiego najlepszego!!!!!!! Całusków cała moc i uścisków!!!!! 👄 🌼 :D Asiku, przepraszam, o rety musiałam przeczyć, to w takim razie już będę wiedziała i nie będę się głupio pytałam ;) Przepraszam :) Sabcailku, ja sobie moge myśleć ale OGR nie nie chce :o Angelo...no qurfaaa jak on może na Ciebie krzyczeć Nie martw się, po deszczu zawsze wychodzi słoneczko :) Ale czemu tak się zachowuje M? No wiesz co. Jestem wkurzona :o Znalazłam komórę i nawet ją nakarmiłam prądem :D Tyle, ze czekam do 1 na wypłatę, co by naładoać gada mamoną ;) Miłego dnia :D I ja mam dylemat, bo kupiłam now wózekk, ale nim można wozić tylko dsziecko tyłem do mnie i w tamtej spacerwóce brakuje pasów do upięcia dziecka, wymyśliłam, że kupię pasy i będę miała 2 spacerówki, jedną taka lepszą a drugą gorszą na takie latania po lesie. Ale czy nie lepiej sprzedać? Bo po co mi dwa wózki? A powinnam jeszcze Lidkę wozić przodem do mnie?? Bo ona ma 5,5 miesiąca i teraz sama nie wiem. Gruby misiu!!!! Może ty mi doradzisz? Aukcja leci a ja nie ejstem pewna, czy to dobry pomys, może jeszcze poczekać?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cosgan.de/images/midi/musik/b030.gif Genewo, ja również życzę Ci najlepszego, by ten rok był szczególnie udany 🌻 🌻 🌻 wróciliśmy od lekarza, chłopcy zaszczepieni :) macieńki przez ostatnie 10 dni przybrał pół kilo i w końcu osiągnął 4kg! dziewczynki rozpoczęły wakacje... dla mnie zaczyna się najtrudniejszy czas w roku: przedszkole zamknięte= brak odpoczynku od ciągłego gadania Zosi i nagłych pomysłów Toni... byle do sierpnia :p wtedy wyjedziemy i jakoś to będzie :classic_cool: misiaczkowa, ile ja już wózków nawymieniałam ;) nawet nie umiałabym chyba wszystkich zliczyć... stawiam na wygodę dziecka! dlatego nie pozbywałabym się wózka na pompowanych kółkach :) graco jest ładne, ale jego amortyzacja :o :o :o czy przodem, czy tyłem do kierunku jazdy, rzecz względna! nasz pierwszy wózio był dużą spacerówką bez zmiennego kierunku jazdy i nawet z włożoną gondolką Zosia jeździła tyłem do nas i było OK! potem dziewczynki miały wózki typu tandem, jedna za drugą też tyłem do prowadzącego, Wojtuś użytkował wózki jeden z przekładaną rączką i jeden z przekładanym siedziskiem, zdecydowanie woli mieć kontakt wzrokowy z pchaczem ;) Toni zdarzało się wysuwać z pasów wózka i jechać stojąc, dlatego dopinałam dla niej dodatkowe szelki... użytkując stale od sześciu lat wózki stwierdzam niestety, że ideału nie ma... no i nie wyobrażam sobie mieć tylko jednego, bo w różnych sytuacjach sprawdzają się inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki misiu :D Ale już za późno, nie wycofam aukcji na czas i włażę a ktoś kupił :o No to po ptakach :o Ale tamta spacerwówka w implaście to taka do d... i tak była stwierdziłam po kolejnym obejrzeniu, dużo węższa od tej co mam teraz i trudno, przepadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, nie ma tego zlego.... Poradzisz sobie z tym wozkiem co masz, a troche kasy bedzie ze sprzedazy ;) Angela, wy macie z mezem teraz taki stresujacy okres :O Przykro, ze on stresy wyladowuje na tobie :( Ale to napewno przejsciowe. Oboje sie zmagacie z nowa sytuacja i tyle zmartwien i spraw na glowie macie ostatnio. Trzymaj sie dzielnie! ❤️ A u mnie byli malarze... z Polski :P Przygotowywali budynki do malowania i zniszczyli mi kwiatki przed domem 😭 😭 😭 :( Jeszcze z tydzien i by mi lilje zakwitly i inne kwiatki, to bym przynajmniej mogla sciac i do wazonu wstawic. A tak to przepadly 😠 Scielam to co zostalo, ale jeszcze zbyt niedojrzale, wiec chyba sie w wazonie nie rozwina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalalala....gdzie jesteście :o Eeee bo ktoś ppmyśli, że nasz topik umiera :o 😭 U nas super dzionek :) Byliśmy na spacerze i porobliśmy sobie zdjęcia na czołgach :D Lidka to mały śpioch ;) Może spać i spać :o A mnie dopadł mąż wczoraj w nocy :p I przez to mnie boli strasznie podbrzusze :o Ide odpowiadać na maile, dostałam około 70 :o Od kupujących :o Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :) nooo rzeczywiście... coś pusto tu i głucho :( a ja CHYBA mam wakacje :) jutro mają przyjść wyniki egzaminu z chemii... pisałyśmy wczoraj... w poprzednich grupach wypadło marnie :O dzienne na 24 os:6 zdało.. w drugiej zaocznej na 40 osób 3 zdały!!! jeju nie wiem co będzie u nas...:O ewentualna poprawka w sobotę... jeśli zdałam to mam z głowy ten rok bo z reszty jestem zwolniona :D muszę jedynie napisać jeszcze jedną pracę w dwa dni niestety.. ale Pani doktor taką dała mi propozycję w zamian za wystąpienie zaliczeniowe jakie miałam zrobic w dniu 01.06 a wiemy co się wtedy stało i wiemy, że nie byłam wstanie wystąpić...w godzinę po tej strasznej wiadomości :( apropos...dzoniłam do gina... nie znalazł w laboratorium mojego wyniku.. stwierdził, że chyba już go odebrał i ma w gabinecie...mam się odezwać po @.. a ona chyba przylezie lada dzień..bo zaczyna się zapowiadać... ;) Asiku to już za tydzień :D mężuś przed godziną pojechał 😭 przyjedzie za dwa, trzy dni... dobrze, że nie za trzy tygodnie :O i co? ja mam sama spać??? 😭 ale za to w sobotni wieczór dałam mu popalic :P zapytał czego się najadłam, że taka dzika jestem :P ja nie dzika tylko wyposzczona byłam... a to różnica :P zamówił sobie powtórkę kiedy wróci :P pa pa idę bazgrolić pracę o peptydach ;) odzywajcie się laseczki :) Misiaczkowa pogaduchy wieczorkiem? o której dzownić? czy Ty dzwonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, jestes wielka! Obys ju zmiala wakacje :D Wezcie i mi doradzcie ;) \"Zachorowalam\" na bujaczek, a jeszcze lepiej na hustawke z bujaczkiem. Tylko, ze hustawka droga :O I nie wiem czy faktycznie warta ja kupowac??? Sam bujaczek moze dostane taniej uzywany. http://www.babybis.no/3in1swing.htm http://www.babybis.no/LearningRockerNew.htm Co myslicie? Czy to wogole warto? I jak dlugo dziecko bedzie korzystac z takiej hustawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu :D to musisz mi zdac relacje jak juz zamontujecie ;) Ja sie nadal waham :O Wydaje mi sie, ze i hustawka i bujaczek dopiero dla dziecka od 6 miesiecy, bo pozycja raczej siedzaca niz lezaca. Kolezanka uzywa fotelika samochodowego zamiast bujaczka. Tez troche buja.... A jak myslisz, do jakiego wieku mozna uzywac hustawki? Albo do ilu kg? Bo na mojej stronce nie podaja. Tylko, ze bujak do 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zważyłam dziewczynki ;) tonia 16 zosia 20kg. tzn. tonia się jeszcze może bujać :p wszystko posprawdzam i napiszę, moje koleżanki -majówki swoje dzieci w wieku \"okołomaciusiowym\" huśtają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P Oj mam wielka ochote tez kupic ;) :D Jutro podjade do sklepu dla dzieci, moze beda mieli, to tez poogladam na zywca :) Bardzo mnie ciekawi ta opcja hustawki. Czy lagodnie buja czy szybko... I jaka wysoka ta hustawka, bo nie wiem czy mam gdzie postawic :O To ja cie bede Misiu meczyc o info! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Noooo, to już za tydzień.... Chyba umrę ze strachu. Strach jest i przed zabiegiem i przed diagnozą... jeszcze większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×