Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Misiaczkowa nareszcie jesteś - kochana kiedy będziesz chodzić na Sylwestra jak będziesz \"stara\" baw się i korzystaj z życia póki jesteś młoda i piękna - pieniądze jakoś naskrobiecie a tak jak piszesz w dniu Sylwestra będziesz żałować, ze siedzisz w domu. My wtym roku musimy niestety spasować a bardzo żałuje bo ja uwielbiam tańczyć i mój mąż też ale Bartuś ma różne momenty raz budzi sie 2-1-3- razy w nocy więc nie mogę obarczyć mamy i w tym roku posiedzimy w domu z dzieciakami :):):):(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, czytam was, ale pisac nie ma kiedy! Misiaczkowa idz na sylwka!!! Tobie tez sie cos nalezy od zycia! :D Sabcial, jestes moja podpora. Jak dobrze, ze piszesz o Bartusiu i o swojej milosci do niego i tych budzeniach i wogole. Daje mi to nadzieje, ze u nas bedzie kiedys lepiej. Narazie jest gorzej :( Linka je coraz wiecej, a budzi sie coraz szybciej w nocy :( 😭 Na butli max. 4 godziny, a na cycu max 3 czasem 2. Jutro umowilam sie z siostra srodowiskowa. Moze cos wymyslimy. Nie mam cierpliwosci do karmienia. Butla kusi, chociaz wczoraj byla prawie caly dzien na butli i dluzej przez to nie spala :( Jeszcze ta wstretna zima 😠 Oszaleje w domu 😭 Lece, bo dzisiaj maz do lekarza jedzie. Trzeba napoic glodomora i zapakowac do auta. 🖐️ Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fajnie napisałam i wszystko wcięło - bryyyyyyyy :(:(:( Lucyjko wspieramy sie na wzajem :) Podziwiam Cię, że świetnie dajesz sobie rade a masz na pewno dużo obowiązków - jednak my kobity potrafimy - PRAWDA - życie nas do tego zmusza :) Widziałam super spódnice za super cenę 219 zł - ale Mikołaju byłam bardzo grzeczna cały rok - PROSZĘ - hihi ;) Reniu jesteś już w domu - na pewno???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze świętujecie MIKOŁAJA i aż tyle prezentów, że nie macie jak napisać a co fajnego dostałyście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! No ja nie byłam grzeczna i do mnie Mikołaj nie przyszedł :p Za to ja pobawiłam się w podkładacza i mąż dostał swoje ukochane ptasie mleczko, mama Merci i rajty a tato ukochanego browarka i paczkę chrupków orzechowych :D Tak niewiele a sprawiło im duuużą radość :) Lidka dostała taką zabawkę z Biedronki, taką wielką kostkę, można w niej przekładać, ma kilka efektów dzwiękowych, takie druciki do przesuwania po nich różnych elementów, telefonik i te otwory do wkladania kloców i jakieś tam inne pierdoły. Też jej się podobało :) Za to dziś ide do gina :o Po te skierownaia na badania hormonow. Pewnie mnie usg dowcipne nie ominie :o Błeeeee! Ale trza się tym zająć w końcu :) Chwalcie się lasezki co dostałyście :D Miłego dnia!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście słoneczka :) Tak spódnica jeśli jej ktoś nie kupił /nawet święty - hihi/ to wisi sobie w sklepie i czeka na mnie a ja jestem skąpirus i nie kupie - hihi. Źle mi dziś, wszystko mnie wkurza i drażni - wiem że to na przyjście @. Nie moge patrzeć w lustro i mam dołka - bleeeeeeeee. Misiaczkowa prawdziwy z Ciebie ŚWIĘTY ;) Moje dzieciątka jeszcze nic nie dostały ale jest wszystko i czeka na powrót taty a moja córcia też wszystkim zrobiłam małe prezenciki ;) Kochany dzióbek - jest moim słonkiem tak jak i synuś. Reniu znajdź 5 minut dla NAS - choć na pewno to trudne na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie Wam pochwalić - nie dostała spódnicy bo oprócz mnie niekt jej nie widział ale chciałam sobie kupić choineczkę, która wydawała mi się za droga i zrezygnowałam ale mój mąż wiedział która to iiiiiiii i dziś ją dostałam od Mikołaja :):):):):):):):):):):):):):):):) - jestem szczęśliwa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Sabcialku, te nasze chlopy potrafią :D Urocze co zrobił :D Byłam u gina. Wszytsko ok, dobrze reaguję na leki, czyli z opanowaniem pcos nie będzie problemu. tylko....przez to, że zapmniałam wziąć jednej tabletki, może dojść w tym cyklu do owu. Mam jajko 22 mm i endometrium 6, wg gina organizm szykuje się na owu :o Jajko ma pęknąć dziś lub jutro albo po jutrze :o a my wczoraj w nocy bzyk bzyk :o Powiedział mi, że jak poczuję owulację, to mam przyjść na usg w poniedziałek i zobaczymy co się wydarzyło. I do mnie z tekstem, że da mi wtedy postinor. Powiedziałam, że nie chcę, bo skoro nawarzyłam piwa to je wypije i że mi sumienie nie pozwala na takie coś. Jesuuuu a jak będzie owu? Chłopaki mogą do 5 dni zyć, nawet do 7 jak są super warunki, a takie właśnie mam :o Na każdy ból brzucha reaguję nerwowym drżeniem rąk :o Ide lulu :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa - jak to się mówi \"nie ma złego coby na dobre nie wyszło\" Trzymam kciuki aby zakończyło sie tak jak pragniesz!!! Boli mnie brzuchol i staram sie jakieś porządki świąteczne zacząć - kiepsko mi wychodzi :( Pogoda nie nastraja przyjaźnie - ponuro, szaro jednym słowem do d......;) Gdzie wszyscy się podziali???? Brzuchatki - hallo - co u was jak maluszki w brzuszkach??? Reniu - czy Ania jest aż tak absorbująca??? Lucyjko co u Was??? Asik - mysle o Tobie - życząc Ci wszystkiego - naj..... - wiesz - prawda:) Angelo - napisz choć cosik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zapowiada się zima jak w zeszłym roku. Mokro do stycznia, bez śniegu, w lutym krotko śnieg i szybka wiosna :D Jak dla mnie pasuje ;) A dziś faktycznie, paskudnie jest. A ja muszę iść na większe zakupy, bo już wszystko zeżarli w lodówce jest tylko pingwin ;) Lidka coś nie chce jeść. Może idzie następny ząb? Mamy już 5, dopiero co wylazł ten koło gónej lewej jedynki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zagladam do was i tez z coraz wieksza niecierpliwoscia czekam na Reniolka i wiesci o Ani :) U mnie niestety nie za ciekawie , mala ma sie dobrze ale gorzej ze mna ,bole plecow sa okropne , lewdo sie ruszam , nie moge chodzic , lezec , stac , siedziec ... od zawsze mialam problem z kregoslupem a teraz to juz jakies apogeum osiagnelam . Dodatkowo mam strasznie niskie cisnienie , ostatnio myslalam ze zmdleje , po kawie mialam 70/50 ( mam niskie cisnienie od zawsze ale to juz przesada!) bol glowy straszliwy , mroczki przed oczami , mdlosci , miekkie nogi .Masakra :O NIe chce narzekac ale robie to caly czas , dodatkowo becze po 5-6 razy dziennie :O Ehhhh napisze wiecej pozniej , teraz musze uciekac bo maz juz czeka i jedziemy na zakupy ( nie ma nic milszego jak ludzie na Ciebie wlaza , szturchaja wozkami , jak przy kazdym obrocie przewracam cos brzuchem ... :( Co wieczor mowie malej zeby szybciutko sie rozwijala i niech juz bedzie marzec :( ) Dodam ze jestem juz 15 kg na plusie ( rzucilam fajki i tak to tlumacze) a dopiero jestem w 28 tygodniu (wczoraj zaczelam ) i tym optymistycznym akcentem zakoncze na teraz . Caluski i pozdrowienia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty - nie martw się kilogramami w pierwszej ciąży przytyłam 20kg po ważyłam po 3 miesiącach już mniej niż przed - więc tylko tym sie nie przejmuj o.k. czy przez to ciśnienie nie masz wskazań do CC???? Nienawidzę tez ostatnio zakupów a kiedyś mogłam biegać po sklepach teraz - chyba sie starzeje - najchętniej jade sama bez całej rodzinki bo każdy marudzi - chyba tylko Bartuś siedzi najgrzeczniej bo interesują go lampki, i wszystko tam jest ekscytujące dla niego :) Czekam z taka niecierpliwością na Reniolka, ze mnie skręca ;) Miaisaczkowa moja córcia ma 8 lat i brak apetytu przez jakieś ostatnie 5 lat - obyście nigdy nie miały TADKA NIEJADKA - ile ja już łez wylałam. Najgorsze jest jak podchodzi do mnie i mówi: Mamusiu ja sie postaram lepiej jeść i więcej\" to wtedy chyba skreca mnie najbardziej bo dla niej jedzenie to jak dla mnie niejedzenie ;) choć czasem bywa tragicznie z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nawet nie próbowałam czytać zaległości, napiszę parę słów, bo w końcu się zmobilizowałam do napisania. Ania urodziła się 29 lisopada przez cc, dostała w pierwszej min.9, potem 10 pkt Apgar. Ważyła 4100, 55 cm. Dostałam skurczy ok 4, o 5 jechaliśmy na porodówkę. Niestey nie tam gdzie planowialiśmy, bo dzień wcześniej, na wizycie kontrolnej okazało się, że nie ma porodów rodzinnych, bo remontują porodwókę i sale do rodzenia są bardzo małe. Od razu zdecydowaliśmy się na zmainę szpitala, na co moja lekarka bardzo się obraziła i zachowała po chamsku strasząc nas, że może sta się coś złego, że jak chcemy, ale ona uważa, że powinniśmy zostać tam, balbla. W szpitalu akcja fajnie się rozkręcała, położna super bardzo pomagała, mąż wspierał, Niestety, jak miałam pełne rozwarcie (o 13) okazało się, że mała ma główkę odwróconą w stronę spojenia łonowego i w dodatku rączkę przy głowie i że nie ma szans na naturalne wyjście. Więc wzięli mnie na cc. Bóle już pod koniec były okropne, nie mogłam przeć, bo to nic nie dawało, więc jak mnie znieczulili na stole, przeszczęśliwa:) Od poniedziałku jesteśmy w domu. Mała na początku w nocy jadla od 24 do 5 prawie bez przerwy, ale od dwóch nocy (odpukać) robi po 3, 4 godz. przerwy, więc jestem bardzo zadowolona:) Pierwsze dwie kąpiele za nami, teraz ja staram się nauczyć się dobrze i szybko przystawiać ją do piersi, ale jeszcze czasami trochę czasu mi to zajmuje. Chyba dobrze chwyta, ale brodawki jeszcze bolą, czy to normalne? Kiedy to przestanie boleć?:o Jak dobrze chwyci, to i tak pierwsze kilka ciamknięć boli:( Ale potem jest już spoko. No i tak sobie spokojnie, szczęśliwie żyjemy-Mala je, śpi i tak na zmianę, pępek jeszcze nie odpadł, pazurków jeszcze nie odważyliśmy się obciąć. Kończę, muszę zjeść jakiś obiadek. Zjawię się znow za jakiś czas:) Pozdrawiam Was wszystkie, cieszę się, że mogę się z Wami podzielić naszym szczęściem. Następnym razem postaram się powysyłać zdjęcia. Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D Reniolku nareszcie się odezwałaś! ❤️ i tak ma zostać już zawsze! Twój uśmiech, Twoje szczęście ❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 mnie rozłożyło :( dziś odwołałam zajęcia ale jutro już muszę iść do pracy wpadłam do Was tylko na chwile bo wkuwam.. dziewczyny potrzebuje na gwałt luteinę!!! skrócił mi sie cykl do 25 dni! za krótka jest faza po owu!!! kolejki do gina kosmiczne, a tu na jutro zapowiada sie @ ostatnia przed staraniami!! ma któraś z Was??? błagam wyślijcie mi pocztą! zwrócę koszty przesyłki i za lek przelewem! bo gino już przed świętami mnie nie przyjmie!! buziole! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku ❤️ 🌼 Po ok. 2 tyg. piersi beda mniej bolaly. Naughty, wspolczuje ci, ze masz takie problemy zdrowotne 🌼 Kilogramami sie nie martw. Zleca po porodzie. Ja zgubilam 10 w 2 miesiace :O Z jednej strony fajnie, a z drugiej podejrzewam, ze to mi na zdrowie nie wyszlo, bo czuje sie wycienczona. W dodatku bede musiala sie wyklocac o wyniki badan, bo w poradni nie chcieli mi wydac 😠. Angela, ja niestety nie mam luteiny na zbyciu. Boszzz, mamy kryzys. Mala spi pol dnia, drugie pol marudzi strasznie, a w nocy sie rzuca i ryczy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prośba juz nieaktualna!! :D nieoceniona Misiaczkowa jak zawsze pomogła ❤️ dziękuję kochanie jeszcze raz 👄 Lucyjko, a to nie jest kolka??? węzełki mi uciskają na gardło :( nie mogę oddychać :( i jestem sama jak palec buuuu 😭 buuu jutro muszę iść do pracy buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! chwalę się chłopakami :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/638c0dfdc40d7473.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e839179beb330b6.html maciej opanował podłogi, na razie pełza na wstecznym, ale od dziś ćwiczy zawzięcie kiwanie w przód i tył, oparty na dłoniach i kolankach :) dzieci zdrowieją, am nadzieję, że w koncu w poniedziałek pójdą do przedszkola, a ja wreszcie zacznę przygotowania do świąt! robię wilię na 7.dorosłych i 8. dzieci :p reniolku :D jak mogłaś nas trzymać w takiej niepwności ;) pazury pogryzłam :p z każdym dniem będzie lepiej!!!! a ja już nie karmię! maciek sam się odstawił i jakoś gładko poszło... troszkę mi było smutno, ale kupiłam sobie nowe nie do karmienia biustonosze i już odżałowałam... trudno ;) siedem miesięcy i tak nieźle :) naughty, Ciebie nie pocieszę... najdłuższe trzy miesiące dopiero przed Tobą! 🌻 trzymaj się!! fryzelko :) oby tak dalej!!! zdjęcia obejrzane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Witaj Reniu. Miło, że zajrzalaś :) Ucałowania dla Ani 👄 Patusia, ty mi nie dziekuj kobieto, bo przecież to nie takie tanie było i ciebie w koszty wepchałam :o Ale już drodze do ciebie jest luteinka :) Ma się te chody w aptekach :) Naughty, jak mi ciebie szkoda przez ten kręgosłup :o A nie możesz iść i poprosić o jakieś masaże? Wiem!! Mi bardzo pomagło pływanie, nawet na tydzień znikały dolegliwości, ale to po ciąży. Może spróbuj, jak raz pomoze choć na kilka dni :) Fryzleko masz piękny brzuszek, taki zgrabny, podglądęłam sobie jeszce troszeczkę ;) Laski kuło mnie z prawej strony, ale tylko przez jakieś pół godziny, ale tak typowo na owu. To tak jak my z mężem się tulaliśmy w środe w nocy, to dziś mamy piątek, myslicie że zołnierzyki tam mogą jeszce coś zdziałać? a już miałam nadzieję, że nie będzie, czyli coś faktycznie nabroiłam, bo ja się przyznam. Przypomniało mi się po wizycie, że zapmniałam wziąć jednej tableki na samym początku, ale następnego dnia wg zaleceń wzięłam 2 na raz. Quuurczeee teraz będę się stresować. A już zapomniałam po ilu dniach może wyjść test. Spróbuję za 11 dni, tak robiłam jak mi wyszły dwie krechy. Dobra biorę głęboki oddech i nie panikuję. Nie rozmawiamy ze mną o tym do czasu jak zrobię test :p ;) Toż to nie moja kolej, ja naprawdę poczekam ;) Gruby misiu, chłopaki cudne...rety na widok tego udka od razu mnie zassało w żołądku. Ja chyba jakaś nienormalna jestem :o ;) Ide seee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Misiu, chlopaki jak zwykle boskie!! :D :D :D Przypominam, ze ja juz sobie zarezerwowalam jednego na ziecia! ;) Misiaczkowa, jesli tylko jednej tabletki zapomnialas, to moze sie obejdzie bez rodzenstwa dla Lideczki?? ;) Tak mysle. Alez duza juz twoja dziewczynka! Tyle zemboli ;) A cieszy sie na pierwsze swieta??? Dla niej pewnie juz atrakcja - choinka, swiatelka... Sabinko - jak z fryzjerem? Bylas? U nas tez ponura pogoda :( Angela, to nie typowa kolka u Linki, ale moze cos pod ten desen. Ulewa w nocy i potem sie dlawi, to ja rozbudza, a poza tym stale podciaga mi kolanka do brzuszka i steka. Gazy czy co???? Daje krople esputikonu na wieczor. Moze powinnam dawac czesciej? Herbatki koperkowej pic nie chce. Reniolku - 🌼 Dzisiaj pierwszy raz od porodu bede sama w domku pare godzin :D :D :D Moze sobie nawet pospie?? ;) Maz zabiera mala do tesciowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D @ nie przylazła dzisiaj wiec może sie wyprostowało ;) Lucyjko, a moze zastosuj trójkąt pod główkę (widziałam taki na allegro kiedyś-maluch leży na takim trójkącie prawie cały, więc kręgosłupa nie skrzywi, a główka bedzie wyżej od nóżek i może nie będzie ulewać) a oglądał ją lekarz? moze trzeba na konsultację z gastrologiem dziecięcym... co do podciągania nóżek i stękanie to ewidentnie nie może kupy zrobić, a może zrób jej wieczorem po kąpieli masaż brzuszka (tylko głaszczemy i zawsze zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara) potem podciągaj nóżki i delikatnie naciskaj nimi na brzuszek, być może nawet zrobi kupę w trakcie takiej gimnastyki z masażem połączonej i wtedy zobaczysz czy spokojniej bedzie spała w nocy... opiekowałam sie kiedys zarobkowo takim maluszkiem z zaparciami, jej mama uczyła mnie właśnie tej gimnastyki, a ja jeszcze wprowadziłam masaż i pomagało :) z efektów byłyśmy wszystkie trzy zadowolone :) bardziej na dzieciach sie nie znam :( niestety wiec więcej nie pomogę :O wiem tylko, ze ulewanie i kolki świadczyć może o niedojrzałym układzie pokarmowym i maluszek sie przez to strasznie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angela 👄 zobacze czy kupe zrobila i jak nie, to masazyk i cwiczonka. I herbatka albo woda, chociaz ciezko ja do nich przekonac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj w domciu Reniolku i Ania ❤️ Ciesze sie ze napisałas do nas teraz opiekuj sie maleństwem .Jak bedziesz miała czas to prezslij foteczki Swoje i Ani :D Misiaczkowa i co idziecie na Sylwka ?Jak tam twoja owu?Moim zdaniem jesli wziełas pózniej dwie tabletki to chyba nic z tego nie powinno wyjsc.Misiaczkowa podglądaj mego brzuchacza ile chcesz niedługo wysle nastepne bo juz dzisiaj jest jescze większy i okrąglejszy.Jak tam Lideczka ,jak jej ząbki? Lucyjko i co pospałas troszeczke .Jak Lineczka ?Jak sie czujecie? Angelko ja tez mam luteine jak bedziesz chciała to pisz ?Ciesze sie ze cykle Ci sie wyrównują :D Misiu fajowe chłopaki ,na apetyt chyba nie narzekają :D Asik co u Ciebie ❤️ Naughty nie martw sie wagą ,wszystko zgubisz po porodzie . Najwazniejsze aby malutka była zdrowa. Naughty pisz częsciej ,jak sie czujesz ?moze wyslij zdjęcie brzuszka ?pliss Jak tam Twoje cisnienie ,mam nadzieje ze jakos mozna je podwyższyc.Moja kolezanka miała takie same objawy jak ty i musiała pójsc na zwolnienie i wszystko jej przeszło i urodziła zdrowego duzego syneczka :D Sabcialku co u Ciebie ?Jak sie czujesz? Genewo ❤️ U mnie wszystko dobrze,jeszcze tydzien laby w domciu i do pracy,ciekawe czy dam rady bo mój brzusio to juz kuleczka sporawa. Majeczka ruchliwa :D Miłej niedzielki :D Ide strogonowa podgrzewac :D Zapraszam na obiadek Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Angelo - do usług ;) Fryelko, aż mi ślina pociekła na myśl o strogonowie ;) Uwielbiam tę potrawę :D Daaajjjjj ;) Ząbków mamy 5, apetyt wrócił. Ale dała mi dziś tak popalić, że nie wiem gdzie mam glowe a gdzie dupe ;) Psycha mi siadła ;) O zdjęcie brzuszka to ja zawsze chętnie pooglądam :D Naughty, nie mam pojęcia jak ci pomóc, też miałam niskie cisnienie w ciąży, gin się dziwił, ale nie aż takie jak ty :o No organizm hamulcuje, trza się posłuchać i już ;) Może więcej spaceruj? Ruch dobrze wpływa na ciśnionko ;) A ja napaliłam się na nową chustę, mei tai i sprzedaję moją wiązankę ;) Ale takie cudo znalazłam, że szok! :D Lece popatrzeć na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka jakaś byłam padnięta i nie miałam ochoty nawet do kompa podejść. Reniu najważniejsze, że jesteście już w domu a teraz to już jak pisze Miś będzie tylko lepiej potwierdzam :):):) Czekamy na fotki??? Musze poczytać co u Was sie dzieje bo jestem do tyłu jak mnie nie ma to piszecie a jak jestem to nie - łobuziary - hihi ;) Miłego dnia może zajrze na razie ide sprzatac i zachciało mi sie przemeblowania :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo!! Miłego dnia :) Powiem tyle, kaaaaaawyyyyy!!!! Duuużooo!! Dożylnie :p Mi też się chce przemeblowania ;) Ale mężowi nie chce się reazliować moich planów ;) Sama nie dam rady, ciężkie te komody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D źle sie czuje 😭 misia brak 😭 węzły na wierzchu :( głowa boli.. :( nie poszłam na zajęcia :( @ nie przylazła :) wiec jest nadzieja, że się wyrówna :) ide do apteki po coś mocniejszego :O o leki mi chodzi... :P a wy o czym pomyślałyście! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×