Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej Poczwarka- to musisz być gotowa w każdej chwili:-) Ale już czasu się znamy, jak zaczęłam pisać to dopiero zachodziłyście w ciążę a tu już porody... A ja dopiero teraz odkryłam przyczynę \"niemania\" i myslę że już teraz będzie dobrze:-) Oby to był jedyny powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eooł :) Dzieki moje kochane, że tak mnie cierpliwie z tą babcią czytacie :) Zlewam to, bo co mam się denerwować i maluszkę obraczać moim stresem. Niehc się wypcha i nie ma sprawy, jak ma ochotę tak się zachowywać to prawnuczki nie zobaczy. Angelo :D Dziobaku jeden, na 100 % dostaniesz piątkę :D Ty i 3??? !!! Bueheheheheh :) Jak by co to czekam na telefonik :D A zaraz pierszego ja też sobie te darmówki tez wklepię i ja zadzwonię też :D Fryzello, nie martw się, może ci oszczędzą ten jajniczek, a postawa siostry jak najbardziej pozytywna :D Ja kiedyś myslałam, czy jak by mnie ktoś poprosił o bycie zastępczą matką, to czy bym się zgodziła...i chyba raczej tak :) Poczwarko...łaaaał ty jestes następna w kolejności :D Jak masz gdzieś spisaną wyprawkę to wrzuć na kafe, porównam z moją czy nic mi nie brakuje :) Plissssssss Asik, ale dziwny objaw hihi, mam nadzieję, ze ci te leki pomogą i już niedługo będziemy znowy świętować na kafe :D Gdzie jest reniol i sabcial????????????????????? Ide łykac tablety - czas się zacząć trząść hih Paaaaaaaa milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- dziwny objaw i nie łączyłabym go z bromergonem, ale czytałam że tak tez ktoś miał. Ten Ktos nawet może teraz to czyta:-) Och, jaką ja mam ochotę już świetować... Wejść rano na topik i napisać ta radosną wiadomość...:-) A co do Babci- to myślę że dziewczyny dobrze ci radzą. Musisz się uzbroić w cierpliwość i starać się nie denerwować dla dobra swojego i swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, ja znowu tylko na chwileczkę, bo mój skarbik zaraz się obudzi i będzie chciał cyca :D. Poczwarko, zdjęcia wysłałam :) Angela, Asik z checią wyślę Wam zdjęcia, ale nie mam Waszego maila. Podajcie to podeślę. Misiaczkowa, dzięki za miłe słowa :D. Kurczę, ależ super usłyszeć coś takiego. Pozdrowienia dla męzusia 🌼. Leeeeeeeecę, bo Hubcio \"delikatnie\" daje znać, że już się obudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW Kocica ale super masz już z tym Hubertem w domciu, nie chcę zachwalać ale inaczej się nie da:):):):) Misiaczkowa> Wszystko co powinnam miec dla dzidzi ( kilku rzeczy mi brakuje), a kilka może i nie dopisałam jak np ktoś mi coś kupił:) Dla dziecka i mamy: wanienka okrycie kąpielowe myjka pieluch tetrowe 30x oliwka puder mydło krem na odparzenia proszek do prania chusteczki mokre- pudełko krem do ciała szczoteczka do włosów termometr do wody nożyczki gruszka podkład na materac ceratki do pieluch łańcuszek do smoczka smoczek gryzak szczotka do czyszczenia butelek butelka mała butelka duża pojemnik styropianowy na butelke laktator wózek łóżeczko materac 2 przecieradła kołdra poduszka poszewki na kołdre i poduszke 2x kocyk mały kocyk duży bezpieczne wałeczki koszulki bawełniane 3x kaftanik 4x spiochy 4x pajace 4x body 4x czapka gruba 1x czapeczki 2x skarpetki 4x biustonosz do karmienia majtki jednorazowe wkładki laktacyjne silikonowe osłonki sutek sweterek+spodenki ciepłe koszulka do karmienia buciki pieluszki jednorazowe spirytus pieluchy pampers A tu lista moja do szpitala: koszula szlafrok ręcznik (duży i mały) skarpetki majtki klapki majtki poporodowe podkłady poporodowe podpaski duże mydło pasta do zębów szczotka do zębów grzebień- szczotka gumka do włosów szampon komórka aparat fotograficzny gazeta- książka mp3 woda mineralna papier toaletowy ręczniki papierowe wkładki laktacyjne biustonosz nakładki na piersi antyperspirant sztućce legitymacja ubezpieczeniowa dowód karta ciąży +badania nip własny i pracodawcy ubranka pieluszki chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy podobne listy :) Tylko sobie tą do szpitala ściągnę ;) Nie lubię sie pakować do szpitali bo zawsze czegoś zapomnę i trzeba mało rzeczy i zawsze mnie to wkurza ;) A dla maleństwa bierzesz swoje ubranka do szpitala, czy dopiero na wyjście? Bo ja tak myślałam, żeby oni dali swoje a ja dopiero na wyjście założę :) I jest mi smutnoo...bo już wiele dziewczyn ma siarę z piersi a ja nie :( A czemu ja nie mam???? :( Może mam za mały instynkt...będę złą matka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore swoje ubranka, w moim szpitalu to chyba mało co dają. A siarą się nie martw misiaczkowa, ja miałam już dawno a teraz nie mam:) w szkole rodzenia mowili żeby dzidziusia przystawić do piersi jak szybko się da i będzie dobrze:) Właśnie przeglądałam zdjęcia wasze i sobie przypominałam która jak wygląda:) no i zdjęcia od Kocicy- jeszcze nie ochłonęłam:) dzidziuś jest taaaaakkki malutki, bezbronny :):):):) Superowy!!! Ciekawe co u Jaguli:) czy też już urodziła, pewnie tak:) Ło matko teraz rzeczywiście moja kolej a potem Ty misiaczkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, dziewczyny zaciążone prześlijcie zdjęcia aktualne jak macie, chciałam popatrzeć jak się zmieniacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o skopanie pupu to mnie dziś to czeka bo zjadłam wszystkie rafaello a mąż pozwolił mi zjeść 3 dziennie:) i co ja teraz zrobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję uśpić Mareczka ;) i zaraz pędzę na wykłady :) Misiaczkowa!! zaraz w dupsko dostaniesz!!! Ty złą Matką bo siary nie masz!? moje dwie koleżanki miały siarę dopiero miesiąc i dwa tygodnie przed porodem... więc przestań bo dostaniesz ;)👄 ...w tym Moniśka, która uważam, że jest wzorową matką ,a mały chowa sie doskonale :) do tej pory dostaje pierś na dobranoc :) dobra idę się malować i lecę aaa... Kociczko angelika_32@vp.pl poproszę foteczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam siary w ciąży wcale nie miałam, a wykarmiłam 3 dzieci :) a mogłabym więcej, tak duuuuuuuuużo mleka produkowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiiiiiiiiiiiii to teraz się wstydzę :) ;) Gruby misiu a jakos miałaś laktację taką z natury, czy też wspomagałas się no wiesz, piłas więcej wody, jadłas jedzonko które wzbogaca pokarm,, no te sery, jajka ??? qurcze.... faktycznie....poczwarka a potem ja :o Jeeeee ;) Wyślę zdjątka obiecuję, ładne jakieś zrobię :) Gruby misiu a termometr dla dzidziusia to jaki? Do ucha, do buzi, na czołoo?? Jest tego taka masa, że idzie zgłupieć ;) Starające się - do boju kochane!!!!!! Zbbliżamy sie wielkimi krokami do 200 stronki :D Paszły z tabelki I !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa :D zanim urodzisz zamęczysz pytaniami :p termometrów używam dwóch: na szybko -na czoło; i jak trzeba dokładnie -elektroniczny z miękką końcówką, starszym dzieciom mierzę temp. pod pachą, młodemu w zadku ;) Toni cierpliwości starcza jedynie na pomiar na czole :o laktacji nie musiałam wspomagać, ale wodę wypijałam wiadrami... specjalną dietą dla karmiących też się nie przejmowałam, skoro dzieci były przyzwyczajone do czosnkowo-paprykowego smaku wód płodowych... czosnkowe mleko też im pasowało ;) wykluczyłam tylko z diety (początkowo) wszystkie kapusty, fasolki i grochy oraz owoce z pestką i już :) sabcial i reniol! no ileż można milczeć? zaczynam się o Was martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Przepraszam, że mnie nie było od wczoraj, ale mieliśmy problemy z netem...dopiero przed chwilą facet się połapał, że skoro ma sieć to wypadałoby ją podłączyć od czasu do czasu... Otóż wszystko jest ok!!!:D:D:D Miałam usg, dzidziuś ma 5.6 mm, widać go na zdjęciu, mały biały kształcik przyklejony do większego czarnego kształcika w dużej czarnej kropce (2 tygodnie temu ta duża kropka miała 3 mm). Lekarz powiedział, że widać tętno (hmm....ja miałam z tym problemy), powidział, że ciąża jest z prawego jajnika, że wszystko w środku ok, nić poza maleństwem nie rośnie no i 20 listopada mam przyjść na kolejne badania:) Niestety nie mogę chodzić do kosmetyczki (sama chemia:( ), zero mleka, bo też chemia...no i poza tym wszystko normalnie:) Niestety kartę ciąży założy mi dopiro w grudniu, wtedy też wyśle na wszystkie badania. Mam łykać folik i się nie denerwować, bo, jak powiedzial, najlepsze zdjęcie i najpewniejsze będzie po porodzie...;) W związku z powyższymi informacjami chciałabym teraz dokonać historycznego wpisu do II tabelki...taratatam...tatam...... julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............14...........09.11 angela32........Pati.......32.......DŚ.....................staranka zawieszone tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............6............16.11 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................5...........28.10 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....35.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........37...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......34............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............26................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........7 ..............ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....7................20-26 maj reniol...........Renia........22.....Katowice.....6..............ok. 15 czerwiec Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26...Jola.......26........Piła........3200...........HUBERCIK..14.10 Hihi, gruby misiu, no to zaczynam Cię grzać od dołu, mam nadzieję, ze wygodnie nam będzie i że się za bardzo nie będę rozpychać, choć teraz zostało duzo miejsca po kocicy, pewnie też jaguli i i zaraz poczwarka sobie pójdzie;)No a dziewczyny starające się łapię za co się da i ciągnę za sobą!!! Jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!Ale oczywiście po wczorajszej euforii poczytałam sobie książki o ciąży i zobaczyłam, że w 6 tygodiu (tyle mniej więcej ma dzidziuś) dziecko powinno mieć 1,5 cm....a nasz ma niecałe 6mm....roztyczałam się, ale potem sobie poczytałam to zdjęcie dokładnie a tam pisze 6w1d+/- 1w, więc to może też być 5 tydzień...w każdym razie pocieszcie mnie, że wcale nie mam za małego dziecka... No i czytam od wczoraj książki o ciąży, nie przygotowałam się na zajęcia, ale na szczęście kara mnieza to nie spotkała, no i chodzę sobie z głową w chmurach. Jakby trochę bardziej mnie mdli...ale jak tylko coś zjem(a jest tego coraz więcej) to przechodzi:) Asiku-cieszę się, że dobrze się bawiłaś i że dobrze znosisz kurację, teraz tylko czekać na Ciebie w II tabelce!!! Fryzelko-trzymam kciuki!!! Poczwarko-uważaj na siebie!!!Wszystko będzie dobrze i pamiętaj o klapkach;) Ok, to na pierwszy rzut informacji tyle, id e przygotować suwaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem gruby misiu, całkiem całkiem ten Twój suwaczek....;) Jeeeeść mi się chce!!! Coś miałam napisać i mi wyleciało....hmm..... no nic, jak sobie przypomnę to napiszę, a teraz idę na serek..mniam...mniam.... Pozdrawiam!!!:D Angela-jak poszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu dziekuję....i za cierpliwośc też ;) Bo ja z tych pytających jestem :D hihih rodzinka ma ze mnie zawsze ubaw, bo ja tak mam :D Ja planuję zakup termometru w smoczku i jeszcze się waham :) Reniol nooo pieknie :D I suwaczek grubego misia też robi wrażenie :D Kupiłam ekstra-wypasione-superowe zasłony za ekstra-wyoasioną-gigantyczną cenę, gryzie mnie sumienie ale były po prostu zaje.....fajne ;) Nie sądziłam, ze kiedyś w euforię wprawię się kupnem zasłon :o Cóż chyba dorośleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) W drodze do łóżka postanowiłam zajrzeć:) Oczywiście z pytaniem: jak syrop mogę pić na drapiące gardło? Nie boli przy połykaniu, tylko drapie i taki suchy charczący kaszel mam...:( I czy jak wy macie takie wątpliwości to dzwnicie do gina i on powinien wiedzieć co ja mogę na wiele dolegliwości brać, czy do normalnego lekarza?? i jeszcze jedno....umiecie robić syrop z cebuli??Bo moja babcia mi zrobiła, ale w jeden dzień swwaśniał.....i podejrzewam, że coś z nim było nie tak. Ona go robi tylko z cebuli i z cukru....to może coś jeszcze trzeba??Jak wiecie, to dajcie znać....bo nie chcę chorować z maleństwem... trallalla.....tylko ciągle się martwię czy ono nie jest za małe??:( Ojjj, panikara ze mnie....to zmykam już... Miłej nocy i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol ja mogłam pić prawoślazowy i z cebuli, w aptece kosztuje 4,5 i nie zawiera alkoholu :) A co do wielkości kruszynki to się nie przejmuj bo to jest baaaaardzo różnie, ja na poczatku tak jak ty sprawdzałam i co strona to inne dane :) Skoro lekarz powiedział, że jest ok to jest i nie ma co się martwić :D U mnie do 18 tygodnia była też różnica tygodniowa między terminem od @ a terminem z usg :) Spoko wyrówna się :) Zmykam spac :) Jutro jedziemy na wieeeeeelkie dzidziusiowe zakupy :D Buziioooole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem:) Wstałam i zaczyna boleć mnie głowa...kicham i gardło coś sie odzywa. Chyba zaraz zadzwonie do gina i przez weekend będę leżeć w łóżku:( Jedyny pozytyw-prawdopodobnie nie pójdę w poniedziałek do pracy...zobaczymy jak się będę czuła... Dzięki misiaczkowa za odpowiedź. Ale Wam zazdroszczę dzidziusiowych zakupów!!!Ja też już chcę!!!:D Pozdrawiam i idę zrobić sobie gar herbaty z miodem i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na sok z cebuli: cebula, czosnek, zalac miodem(troszke miodu) i odstawic na kilka godzin, zamiast miodu moze byc cukier:) to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×