Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość sabcial
rejnolku, tylko seks na wszystkie nasze dolegliwości to tanie i po pewnym czasie skuteczne lekarstwo :):):):):):):):):):):):):):):):):):) Ide z moją małą na spacerek nie chce tracić takiej pogody, choc masz racje zwały śniegu są okropne ale za 22dni wiosna i przylecą bociany i zaczniemy być brzuchate - hihi. Tej wiosny nie chce zrzucić kilogramów tylko przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj-sabcial-ja też-i to bardzo-niech żyją duże brzuchy!!! :) idę w czwartek do nowej giny-podobno bardzo trudno się do niej dostać,mój mąż odkopał jakieś znajomości no i się udało... jakoś tak mam nadzieję,że będzie ok,że ona będzie miła,powie mi że wszystko będzie ok i nie wiem co jeszcze...ale myślę,że będzie fajnie:) 🌼 jak rozkosznie na dworze... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
TABELKA I NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24...ZielonaGóra...........3........22-25.03 julk_a..............Sylwia......31......Szczecin....... 2..............23.03 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz...........7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk.........6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom...............3............09.02 poczwarka......Marcia......27....centrum Polski.......3............22.03 misia23.......Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol...........Renia.......22....... Katowice..............3............5.03 angela32........Pati.........32........DolnyŚląsk.........3............06.03 jagula............Ilona........31........ok.Żywca..........3............28.02 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO....TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła................................................. dzięki ale to było proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem uzależniona od tego topiku....:) co włączę kompa od razu-Zimowe starania 2005 :))) 🌼🌼🌼 zabieram się za czytanie 🌼 ale ładny ten 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę-chyba wszystkie na przed-wiosennych spacerach,co?albo przytulańko,albo skakanie ze szczęścia po dwóch tłustych krechach na testach:) ja myślę,że w marcu się uda,no chyba że w kwietniu:) pzodrawiam,odezwijcie się!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Hej dziewczynki! Ostatnio bardzo mnie bolał brzuch i jajnik a dzisiaj mnie troche zemdliło więc z panikowałam i zadzwoniłam do mojego gina. Po badaniu stwierdził że CHYBA jestem w ciąży lecz jest to CHYBA bardzo wczesna ciążą i moge ją poronić ale narazie jestem CHYBA szczęśliwa i nie dopuszczam takiej myśli. Zalecił zrobić test za dwa dni wtedy się wszystko wyjaśni. Czyżby fluidki rozsiane przez kocice zaczeły działać? JESTEM PEWNA ŻE ZANIEDŁUGO BĘDZIEMY MIAŁY ZAPEŁNIONĄ DRUGĄ TABELKE! BOCIANY PRZYBYWAJCIE I NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI. Jestem zmęczona więc ide spać. DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej, co z Wami spicie a za oknem świeci słonko choć jest dość mroźno. Jagula gratulacje ale tzn., że nie masz @ a widze w tabelce, że powinnas dzis dostać@, zyczę Ci abyś nie dostała@, byłabys już drugą osobą w tabelce a jednak cos ruszyło przez takie sprawy mam wielką nadzieję, że uda się każdej z nas:) Zaraz zmykam ide na wykłady ale jestem dziś optymistycznie nastawiona do całego świata, bedzie dobrze i musi być bo życie to my? Stałam sie optymistką - haha. Trzymam za nas kciuki zaczynam od dziś jeszcze intensywniej się przytulać do mężusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D ooo co ja tu czytam :D:D jagulko oby oby kochana :D wczoraj miałam paskudny dzionek :( dzis na razie jest oki :( tempka nadal niska jak nie po owu...:O ale w poniedziałek powinnam dostać @ zrobię jeszcze badania...;) i potem już staranka :) u mnie świeci słoneczko choć troszkę mroźnie :) ale ponoc od poniedziałku już ma sie zacząć wczesna wiosna :) więc na spacerki chodzić czas zacząć, dotleniać się...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) jaki piękny dzień!!!🌼 a mnie boli głowa:( ale to nic,bo skoro angela mówi,że wiosna za pasem to tak na pewno będzie:) ja wczoraj poczułam nadzieję,niestety:( pomyślałam sobie,że może jednak te starania nie były takie nieudane...że może jednak jest jakaś możliwość...nie wiem dlaczego,bo to niemożliwe:(ale psychiki chyba nie da się tak całkiem oszukać:( co ma być to będzie,na razie cieszę się słonkiem i czwartkową wizytą u nowej giny:) (oczywiście nadzieja jest też związana z tym że ona mnie zbada i stwierdzi ..... to co bym chciała,choć to w tak krótkim czasie chyba niemożliwe,prawda?) sabcial-to na pewno TO!!!i serdecznie gratuluję!!! to musi być szczęśliwy topik i niedługo tableka będzie wypełniona po same brzegi:))) pozdrawiam wszystkie gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniolku ponoć kiedy idzie ocieplenie, ciśnienie leci na pysk, że sie tak wyrażę ;) kawkę kochana sobie zrób i po kłopocie :) zimno u mnie troszkę, M skręcił piec w zwiazku z mającym nadejść ociepleniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Hej dziewczyny! angela ja też po owu miałam niską tempke poza tym 3 dni przed i 3 dni po owu nie miłam ochoty na sexik więc w ogóle byłam przygotowana na następny cykl starań. A tu może będzie niespodzianka. Niech ta wiosna w końcu przyjdzie już mam dość zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Dzięki sabcial ja też jestem optymistką i nawet nie dopuszczam myśli ,że jutro mój test może się nie udać. Reniolku więcej optymizmu może się okaże ,że @ nie przyjdzie /czego ci bardzo życze/ . Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula przekazuję szczere gratulacje od Misiaczkowej :D:D:D 🌻 miałam przekazać to przekazałam :D;) dzień doberek wszystkim :D spadam :D postaram się wdepnąć wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, jagula jak test zrobiłaś? nie trzymaj nas w niepweności!!!!!!! U mnie swieci słonko ale zimno - ble Musze brać się do roboty dlatego tylko krótko - papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagulka napisz kochana jak test wyszedł bo musze wyjsć z domu za godzine😭 a ciekawość to upierdliwa cecha charakteru ;) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) jagula-proszę w tej chwili napisać co i jak!!!wszystkie się bardzi niecierpliwimy,a od trzymania kciuków już nas ręce bolą!!! ;) no ioczywiście co reniol ma?no co mogło się stać,żeby przypadkiem nie było spokoju??? no oczyiście kolejne przeziębienie;(((mam serdecznie dość chorób,przecież już mówiłam,a one ciągle się pojawiają!!!a tak się starałam,nawet w czapce chodziłam,a tu ból gardła,migdałki jak jabłka,jakaś ochydna ciecz spływa mi po gardle,wczoraj myślałam,że nie dojadę do domu-KOSZMAR!!!nawet trochę niedobrze mi było,więc oczywiście zaraz nadzieja,że to mdłości związane z ..... (co jest niemożliwe-za wcześnie,poza tym ostatnią @ miałam noramalną,więc to na pewno nie TO :((( u nas słonko właśnie się schowało,i chyba predko się nie pokaże:((( pozdrawiam,życzę miłego,zdrowego i optymistycznego dnia:))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagulka chyba tak sie cieszy, ze napisać zapomniała ;) u nas śnieżyca :( ja chce wiosny 😭 reniolku współczuję Ci bardzo 👄 ja własnie skonczyłam z zimowymi przeziębieniami (mam nadzieję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim. Dziękuję za gratulację. Już sie nie mogę doczekać wizyty u mojej gin, ale musze czekać jeszcze conajmniej tydzień, bo narazie kasy u mnie brak :( Trzymam kciuki za Jagulę. Mam nadzieję, że na teście będą 2 grube krechy jak u mnie. Chciałabym, żeby ten topik zaowocował dla Nas wszystkich. Wracam do roboty. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
biedny reniolku, mnie dzis tez stasznie głowa boli aż nic mi sie nie chce wstałam rano o 5-tej z ogromnym bólem dzień zaczełam od 2 tabletek teraz też musiałąbym chyba coś łyknąć blee :( nie wiem co z jagula mam nadzieję, ze wszystko dobrze bo zaczynam sie martwić :( u nas po słońcu śnieżyca wiatr i strasznie zimno - gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas właśnie zaczyna się solidna śnieżyca-PANI ZIMO-MAM PANI SERDECZNIE DOść-SIO,ALE JUż!!!! mi już dziś lepiej,tylko gardło pobolewa,ale płukanie solą,sodą oczyszczoną i jodyną pomaga-polecam.Postanowiłam zaprzestać latania do lekarza i ciągłego szprycowania się tabletkami-czas na domowe sposoby:) kocica-trzymam kciuki,że by lekarz tylko potwierdził i życzył Ci wspaniałej ciąży:) tak jak my wszystkie:) cóż-może mi też się w końcu uda:) jagula chyba faktycznie się cieszy,tak że nawet na topik nie zagląda,ale nie dziwię się jej:) ja jak w końcu nam się uda to chyba zwariuję ze szczęścia:))) 🌼wiosenny na przywołanie wreszcie wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam a jagulka nadal nic nie napisała :( jagulka zaczynam się martwić :O napisz please ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Cześć dziewczynki! Angela podziękuj misiaczkowej. Dzięki dziewczyny, że trzymacie kciuki. Sorki,że tak długo się nie odzywałam byłam dzisiaj bardzo długo w pracy więc nie mogłam nic w cześniej napisać. Reniolku prosze wziąść się w garść i przestać chorować. Może sprubój jak się wyleczysz jakieś tabletki uodparniające, mojej siorze pomogły. A co do mojej siory to niechce któraś kupić 18-letniej dziewczynki (tanio sprzedam!) Sabcial mam nadzieje,że już lepiej się czujesz. U nas dzisiaj było strasznie zimno i paskudnie chociaż z ranka słoneczko świeciło. No ale dobra nietrzymam was już dłużej w niepewności. Zrobiłam ten teścik i powiem szczerze kreseczka była ale taka anemiczna, że zaczynam mieć stracha (może to nie to co bym chciała). Chociaż jeszcze nie dałam za wygraną @ jeszcze nie przyszła, tempka nadal podwyższona więc troche optymizmu we mnie zostało. Kocica rozsiewaj dalej fluidki . Co do siory nie żartuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagula,chyba faktycznie muszę coś uodparniającego łykać,ale muślę,że to będzie nalewka czosnkowa mojej babci:) potworne świństwo (jeśli się nienawidzi czasnku jak mój mąż,potem nie chce się do mnie zbliżać...) ale uodparnia fest:) no to zrób jeszcze teścik jutro,albo pojutrze-może tych hormonów jeszcze nie masz tyle,żeby krechy były okazałe?ale skoro masz podwyższoną tempkę,to ja to widzę RóżOWO!!! no kocica-rozsiewaj ile wlezie,bo zapowiada się wysyp ciężarnych na tym topiku:))) cholera-też bym chciała...ale wierzę,że będzie dobrze-po prostu po pierwszych trzech \"zestresowanych\" próbach nadejdzie wreszcie czas na spontan i czekanie na to co ma być,no i wtedy się uda:)na pewno! :) pozdrawiam serdecznie,u nas znów zima na maxa:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagulka :D też myślę, że za mało na razie hormonków dlatego mizerna kreseczka trzymam kciukasy ile trzeba będzie :D:D misiaczkowa śle pozdrowionka 🌻 kocico wysyłaj wysyła fluidki :D:D reniolku i reszta dryżyny ;) to my w marcu....? ;) reklama jakiegoś żarcia mi przed oczami lata zaraz oczopląsu dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że w marcu!!! dziękujemy za pozdrowionka i ślemy zwrotne:) w marcu się uda!!!marzec do świetny misiąc na poczęcie dziecka:) jagula-trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekazuję pierwsze gratulacje dla jagulki od misiaczkowej :D:D:D zaraz zwrotne pozdrowionka też przekażę :) dobranoc mężuś do domu wrócił trzeba kolacyjkę przed nosek postawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno nie pisalam,ale troche nie mialam czasu, juz po urlopie:( w sumie nie mam kiedy i co pisac, narazie sie staramy:) ale tak bez specjalnych nadziei bo nawet nie mam jeszcze dni plodnych:)hihih trzymajcie sie dziewczynki, jakos zadko zagladam bo nie wiem co pisac:( moze tyle ze trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Ten topik poprostu jest cudowny !!! Ciesze się,że do was dołączyłam potraficie podnieść na duchu. Czekając na jakieś wiadomości od was weszłam na topik "czy jednym dziecko się należy a drugim nie?" tam tylko doła można dostać ewentualnie łaciny się nauczyć. Dzięki dziewczyny od razu wrócił mi optymizm i trzymam za was kciuki, żeby w tym razem się napewno udało a poza tym bociany już za niedługo do nas wrócą więc napewno zaczną znowu krążyć nad domami. Moja koleżanka niewieżyła w takie brednie i co zaczął krążyć jeden nad ich domem a za miesiąc była w ciąży. U mnie było podobnie tylko ja widziałam we wrześniu chyba z 12 boćków a za jakieś 2 tygodnie też zaciążyłam i wdodatku lekarze twierdzili,że to mogły być bliżniaki. Niestety już się tego nie dowiem i pogodziłam się ztym . Zimo spadaj mamy cię już dość. Boćki wracajcie jak najszybciej czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jagula:) i serdecznie gratuluję🌼. Super, że kolejna z nas zaciązyła i teraz pwoinno już pójść nam lekko:D Pozdrawiam i życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula
Dzień dobry! Dzięki julk_a ale to jeszcze na 100% nie jest pewne chociaż mam taką nadzieje. Tempka dzisiaj nadal podwyższona a @ narazie się nie pokazała więc może będzie dobrze. Udanego staranka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×